Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti (5 Nisan Salı) Suraj Sandiya’yı Bulur!

Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Nisan Salı Can Yoldaşım 249 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 249 bölüm özeti
 • 5 Nisan Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 249 Bölüm Fragmanı
 • 5 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 250 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Nisan Salı Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Sandiya’nın tutsak edildiği yeri tespit eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti

Bir kadının ağlaması ile başlar. Suraj dışarıda kim ağlıyor diye dışarı çıktığında şok olur. Zira kendisine köyde yardım edecek Sajni’nin öldüğünü görür. Sandiya’ya ulaşmak için tek anahtarı olduğunu, şimdi Sandiya’yı nerede bulacağını kara kara düşünür.

Sajni’nin kocası bu sırada çocuğuna annesinin nasıl öldüğü hakkında yalan söylerken, kafasında onu nasıl öldürdüğünü düşünür. Sajni Sandiya’ya yemek vermek için giderken, eşine yakalanır. Eşi de buna izin vermeyeceğini söylese de Sajni eşinin sözünü dinlemez. Eşi de teröristlerin başı olduğu için karısını silahla vurup, orada öldürür.

Minakşi Lokhes’in sevinçle evden ayrıldığını ve ne yaptığını da söylemediğini, neden Lokhes’in sevinçli olduğunu sorar. Minakşi bu sırada Santos’un gelinlik diktiğini görünce şaşırır. Santos gelinime hazırlık yapıyorum deyince, Minakşi bir şok daha geçirir.

Shekhar Suraj’a bakınca onu bir yerlerde gördüğünü düşünür. Suraj’ın yanına gelir. Suraj’ın kulunu açarken, Suraj koluna yerleştirdiği gizli kamerayı hatırlar. Shekhar Suraj’ın kolunda ki ipin bağlanma ve rengine dikkat çekip, onun Puşkar’dan olup olmadığını sorar. Suraj da Puşkarlı olduğunu kabul etse de zenginlerin gittiği tapınaktan olmadığını, başka bir tapınaktan olduğunu, kendisinin fakir bir tatlıcı olduğunu söyler.

Suraj koluna bağlı kamerayı düşünür. Shekhar Suraj ile konuştuktan sonra misafirlerin yanına giderken, kameraya basar ve kamera kırılır. Suraj telefonu köy girişinde alındığını, şimdi kamera da olmadığı için polis ile hiçbir irtibatı kalmadığı için endişelenir.

Suraj Sandiya’yı bulamayacağı için ümitsizliğe kapılır. Sandiya’nın hapsedildiği duvarın yanına gelip hüzünlenir. Bu sırada yanına bir adam gelir. Duvarın dibinde ne yaptığını sorar. Suraj da hüzünlendiğini, sıcaktan bunaldığı için duvarın gölgesinde oturduğunu söyler. Adam da ona su getirdiği söyleyince, Suraj adamın eline döktüğü suyu yüzüne çarpar. Bu sırada Suraj’ın elindeki suyun bir kısmı, Sandiya’nın hapsedildiği duvarın deliğinden içeri sızar.

Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti (5 Nisan Salı) Sandiya Kurtulmaya Çalışır

Suraj kendisine su getiren adamla konuşur. Adam duvarın arkasında neyin olduğunu anlatmak isterken, teröristler gelir. Adamın konuşmasına izin vermez. Suraj’a da kendisine verilen evin bahçesinde kalması söylenir.

Ertesi gün Suraj köy halkına tatlı dağıtır. Kutlamalar öncesinde herkese ikram vermek istediğini söyleyerek, köydeki tüm evleri tek tek gezer. Lakin girdiği hiçbir evde Sandiya’dan iz yoktur. Son ev olarak Sajni’nin evidir. Teröristlerin başındaki adam oğluna yemek yedirirken gören Suraj, ona gerçeği söyleyip, yardım istemeyi düşünür. Lakin Bharat’ın kendisine söylediği şu sözleri hatırlar.

“Sakın ha! Orada hiç kimseye güvenme!”

Suraj bunu hatırlayınca adama gerçekleri söylemekten vaz geçer. Bu sırada terörist Suraj’ı fark eder. Suraj da tatlı dağıtmaya geldiğini söyler. Yaptığı tatlıdan çocuğu verir. Çocuk tatlıyı alır almaz koşmaya başlar. Suraj da çaktırmadan çocuğu takip eder.

Çocuk Sandiya’nın hapsedildiği duvarın yanına gelir. Küçük delikten tatlıyı vermek ister. Lakin tatlısı yere düşer. Suraj onun yanına gelir. Bir tane daha tatlı verir. Çocuk onu yukarı koymak istediğini söyleyince, Suraj onu kaldırır ve çocuk jelebiyi duvarın deliğinden içeri atmayı başarır.

Sandiya jelebiye bakınca şok olur. Zira o jelebi Surja’ın imzasının olduğu tatlıdır. Sandiya Suraj’ın köye gelme ihtimalini düşünür. Onun varlığını hissederken, Suraj da Sandiya’nın çok yakında olduğunu ama nerede olduğunu bilemediğini düşünür.

Baharat 2 Ekim olmadan köye karadan ve havadan baskın yapıp, onları bir daha hükümetlerine karşı gelmekten pişman edeceklerini söyleyip, her şeyi tek tek planlar. İstihbarat görevlisi hükümet yetkilisi iç işleri bakanın yanına gidip, operasyon izni almaya gider.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bakan Bharat’ı görünce operasyon yapmaya gerek kalmadığını söyler. İçeri misafirini davet eder. Shekhar içeri girdiğini gören Bharat şok olur. Bakan köyün yetkilisi olarak geldiğini, Hindistan hükümetine bağlılıklarını vermek üzere geldiklerini söyleyince, Bhaart hepsinin yalan olduğunu ifade eder.

“Biz gerçekten pişmanız. Sandiya Rathi bize doğruları söyledi ve pişman olduk!”

Sözleri ile Shekhar, Bharat ile adeta dalga geçer. İç işleri bakanı barışı desteklediğini söyleyip, operasyon iznin iptal eder. Bharat bakana karşı gelmek istese de bakan istihbarat görevlisine kızar.

Suraj Sandiya’yı bir daha bulamayacağını düşünürken, kutlamalar için Suraj il birlikte köye gelen çalgıcı Suraj’ın çok dertli olduğunu söyler. Suraj da lafı geçiştirip, tatlı yapımına devam etmek isterken, adam şarkıların en iyi ilaç olduğunu söyler. Suraj’dan enstrümana karşılık vermesini, şarkı söyleyerek derdini dökmesini ister. Suraj orada şarkı söyler. Sandiya Suraj’ın sesinden tanır. Ona nasıl ulaşacağını düşünür.

Can Yoldaşım 249 Bölüm Özeti (5 Nisan Salı) Suraj Sandiya'yı bulur

Suraj şarkı söyledikten sonra tatlı yapımına devam eder. Sandiya bileziklerini çıkarıp ses yapmaya çalışır. Suraj sesin geldiği yere bakar ve göremez. Duvarın yanında geldiğini fark eder. Bu anda Suraj çocuğun duvarın içine tatlı koyduğunu, köyde birisi ona su verirken teröristlerin yaptıklarını anlatacağı sırada, diğerlerinin onu nasıl engellediği anları bir bir hatırlar.

Suraj duvarın yanına gider. Sandiya diye seslenir. Sandiya zor da olsa “Suraj!” der. Suraj 6 ay sonra Sandiya’nın sesini duyunca çok mutlu olur.

Bakanın yanında Shekhar büyük bir bomba patlatmayı planladıklarını ama Sandiya sayesinde bundan vaz geçtiklerini, artık arış olmasını istediklerini söyler. Bharat Shekhar’ın yalan söylediğini, Sandiya’yı görmeden buna inanmayacağını ifade eder. Shekhar yakında Sandiya’yı görecekleri konusunda teminat verince, bakan operasyonu iptal ettiğini açıklar.

Can Yoldaşım 249. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya arada duvar varken konuşur. Sandiya ona nasıl geldiğini sorar. Suraj da kısaca hikâyeden bahseder. Sandiya ondan gitmesini, köyün çok tehlikeli olduğunu ifade etmese de Suraj onu almadan hiçbir yere gitmeyeceğini söyler.

Sandiya ona köyün içerinden uyku yapan otlardan bahseder. Tatlıların içine koymaları halinde herkesin uyuyacağını anlatır. Suraj’a güvendiğini söyler. Bu sırada çalgıcılar Suraj’a duvarın dibinde ne yaptığını sorar. Suraj da düşündüğünü söyleyip, lafı geçiştirir.

Adamlar gittikten sonra köye teröristler gelir. Suraj onları fark etmeden Sandiya ile konuşur. Sandiya’nın hastaneye götürüp hayatını kurtardığı Sajni’nin oğlu bunu fark edip teröristlerin yanına gider. Elindeki küpünü bilerek düşürür ve Suraj’ın onları fark etmesini sağlar. Suraj hemen Sandiya’nın yanında kaçar.

Shekhar köye döner. Sajni’nin kocası teröristlerin başı işle konuşur. Hindistan devletini kandırdıklarını, onların barış beklerken, kafasına nükleer bomba yağacağını söyler. Kimsenin onları durduramayacağını ifade eder.

Suraj Sandiya’ya yiyecek hazırlar. Bir adam merdivenle her yere ışıklar astığını fark eder. Adam Sandiya’nın kapalı tutulduğu duvara yakın iş yapınca, Suraj adama yardım edeceği bahanesi ile Sandiya’ya tatlı ve ekmek verir.

5 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti Shekhar Suraj'ın Yanına Gelir

Elindeki su şişesini delikten sokmak istese de su şişesi büyük gelir. Bu sırada teröristler gelir. Suraj’a merdivenin üzerinde ne yaptığını sorar. Suraj hemen şişeyi geri saklar ve ışıklandırma için yardım ettiğini söyler. Teröristler onanda tatlılarla ilgilenmesini ister.

Suraj Sandiya’nın dediği yerdeki otları toplar. Suraj kendi evine geldiğinden teröristlerin odada her yeri aradığını görünce şok olur. Suraj adamlara kızar ve tatlılar dokunmamalarını söyler. Shekhar Suraj’a çok kuralları olduğunu söyleyince, Suraj her şeyin kuralla var olduğunu ifade eder.

Shekhar Suraj’ın yaptığı tatlıları tek tek göstermesini isteyince Suraj gelir. Zira elindeki içi uyutan ot olduğunu öğrenirse, planı mahvolacağını düşünür. Suraj tüm tatlıları tek tek gösterir. En son iç ot dolu tatlılara gelir. Tam da bu sırada Sajni’nin oğlu Shekhar‘ı yanına çağırır. Suraj derin bir oh çeker.

Suraj ilaçlı tatlıları yapar. Sandiya’yı bugün kurtarması gerektiğini, aksi halde susuzluktan ve açlıktan öleceğini düşünür. Bir adam ilaçlı tatlılardan ister. Suraj da dansçı gelmeden bu tatlılardan kimseye vermeyeceğini söyleyip, adamı kandırır.

Teröristler şenliklerin başlamasını beklerken, Sandiya ile dalga geçmek, ona su yerine şarap içirmek isterler. Suraj Sandiya’nın şarap içmesine nasıl engel olacağını kara kara düşünür.

Can Yoldaşım 249 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 250 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sajni’nin öldüğünü öğrenir
 • Suraj Sandiya’yı nasıl bulacağını düşünür
 • Suraj köy yerinde şarkı söyler
 • Sandiya Suraj’ın sesinden tanır
 • Sandiya ile Suraj birbirleri ile konuşur
 • Suraj Snadiya’yı kurtaracağına dair söz verir
 • Suraj Sandiya’yı hapsedildiği yerden çıkarmak için plan yapar
 • Shekhar Hindistan devleti ile anlaşma yapar
 • Bharat Shekhar’ın yalancı olduğunu söyler

Can Yoldaşım 249 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Nisan Salı Can Yoldaşım 249. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Nisan Can Yoldaşım 249 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 250 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 249 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Nisan Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 250 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu