Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) Sandiya’nın Zaferi!

Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Salı Can Yoldaşım 25 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 25 bölüm özeti
 • 24 Ağustos Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 25 Bölüm Fragmanı
 • 24 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 26 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Ağustos Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya yere çöp atılmaması üzerine toplumsal bilinci sağlamak üzere kaynanasının karşı çıkmasına rağmen, çöp kovasına çöp atılması” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya’nın Suraj’a pansuman yapması ile başlar. Suraj bir anda pansumanın bittiğini görünce şaşırır. Suraj Sandiya’ya teşekkür eder. Santos da uzakta iş yaparken oğlunun Sandiya’ya teşekkür ettiğini duyup sinir olur. Suraj ayrıca Meenakshi’nin alış veriş çantasını çok güzel diktiğini söyleyip onu mutlu etmek isterken Santos gelir. Suraj’ın elindeki çantayı alıp “Bu mu güzel?” diye eleştirir. Tam da bu sırada hiç bir şeyden haberi olmayan Meenakshi gelir.

“O benim çantam. Annem çok güzel dikmişin. Ellerine sağlık!”

Deyince Santos kendisi değil, küçük gelin diktiğini söyleyince Meenakshi bozulur. Zira yalakalık yapmak için söylediği sözler yanlış adrese gider.

Suraj evden çıkarken Sandiya’ya bakar. Chotu elinde çöp kovası ile gelir. Sandiya yengesinin dediği gibi çöp kovasını getirdiğini söyler. Chotu ile Suraj’ın konuşmasına orada bulunan herkes şahit olur. Meenakshi çöpü kenara atmak isterken Sandiya Meenakshi’nin elinden çöpü alıp, Chotu’nun elindeki çöp kovasına döker. Yengesi ile bir türlü yıldızı barışmayan Chavi de bu duruma sinir olur. Sandiya dediklerini yerine getirdiği için Chotu’ya “Aferin Chotu Khumar” deyince, Chotu’nun çok hoşuna gider.

Chavi Sadiya’dan kurtulmak için Meenakshi’yi kullanmayı düşünür. Meenakshi bu sırada mutfakta yemek yaparken yanına gidip “Eski köye yeni adet getiren eltine bir şey demeyecek misin? Çöp kovasını getiren, yarın başka kural da getirir. Pabucun dama atılıyor. Benden söylemesi” diyerek Meenakshi’yi dolduruşa getirir.

Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) Sandiya'nın Zaferi

Meenakshi o sinirler durumu Santos’a söylemek ister. Ancak Santos bu sırada dikiş işi ile uğraştığını görünce hemen bir plan yapar. Üst katta toz alan Chatturi’ye seslenir. Evde yeni bir düzen geldiğini, artık çöpleri kapının yanında duran çöpe atmaları gerektiğini, yeni gelen gelinin kuralı olduğunu söyler. Santos bunu duyunca dışları çıkar. Sinirle ne olduğunu sorar. Meenakshi de Sandiya’nın çöp kovasını kapıya koyduğunu, evin her tarafı çöp kokacak diye eleştirir.

“Suraj’ın hanımı! Gel buraya gel! Bu çöp kovasını sen mi koydun! Chaturi topladığın çöpü getir!”

Sandiya, Santos’un elinden çöpü alır. Zahmet etmemesini ister. Sandiya kendi koyduğu çöpe, çöpleri atınca Santos çıldırır. Öfkeyle kapıda duran çöpe tekme atar. Yoldan geçen herkes bu olaya şahit olur. Hatta Suraj bile tatlı dükkanından görüp gelir.

Santos koşarak eve gelen Suraj ve Vikram’a karısı Sandiya’nın eski köye yeni adet getirdiği, yıllarca çöplerini dışarı attıklarını ama şimdi evde çöp kovası koyarak evde çöp kokusu ile duramayacaklarını söyler. Sandiya da evde yere atılan çöp ya da dışarı da yere atılan çöp hastalıkların yayılmasında önemli bir etken olduğunu, çöpleri çöp kovasına atarak düzeni sağlayacaklarını söyler.

Santos evdeki herkese “Sen evde çöp olduğunu hiç gördün mü?” diye tek tek sorar. Santos lafı döndürüp dolaştırıp iyi eğitim aldığını ama ev işlerinden anlamadığına getirir. Evdeki herkes tek tek Sandiya’ın çöp meselesinde hatalı olduğunu, doğru olan Santos’un yaptığına getirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Tüm aile bu konuları tartışırken, Suraj’ın babası Arun içeri yabancı adamların kollarıda gelir. Yolda kayıp düştüğünü, ölümden döndüğünü, yola atılan muz kabuğu buna sebep olduğunu söyleyince, bir anda Sandiya’nın yerlere çöp atılmaması üzerine söylediği sözlerin ne kadar gerçek olduğu anlaşılır. Chatturi de hemen durumu değerlendirip, Meenakshi’nin üzerine yürüyüp “Sandiya yengem yerlere çöp atmanın kötü olduğunu açıkça söylüyor. Bak Arun yere atılan çöp yüzünden düştü” diyerek savunur.

Santos ise durumu kendi lehine çevirmek için eşinin sakar olduğunu, çöple bir alakasının olmadığını iddia eder. Santos her geçen gün kaybolan otoritesini yeniden kurmak için Sandiya’nın söylediği ve yaptığı her şeyin karşısında yer alır. Tüm komşuların aynı şekilde dışarı çöp attığını, kendileri çöp atma konusunda Sandiya’nın istediği gibi yapsa da komşularına nasıl anlatacağını, bunun mümkün olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 25 Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) Santos Çöp Kovasına Tekme Atar

Chotu, Sandiya’dan depoda olan bir malzeme ister. Bir dakika sonra Suraj’ı gören Chato aynı şekilde Suraj’ı da depoya gönderir. Sandiya depoda Chotu’nun dediğini ararken, ayağı kayıp tam düşeceği sırada Suraj onu yakalar. İkisi uzun uzun birbirlerine bakışır. Sonrasında Chotu’nun ikisini de bilerek depoya gönderdiğini anlar. “Şimdi ben ona gösteririm” deyip depodan çıkacağı sırada Chotu ile Chatturi gelir.

“Bana Chotu diyemezsin. Benim adım Chotu Khumar”

Chotu öksüz ve yetim olduğu için bir soyadı yok. Suraj’ın dükkanında yatıp kalkıyor. Sandiya ona sen de bu ailedensin. Senin Adın Chotu Khumar demesi hoşuna gittiği için bunu devamlı dillendirmekte!

Dedikten sonra aklında ki planından bahseder. İnsanları toplu olarak nasıl çöp atmaya teşvik edecekleri konusunda düşüncelerini paylaşır. Chotu ve Chatturi görev paylaşımı yaparken, Suraj annesinden çekindiği için gösteride yer alıp almama konusunda kararsız kalır. Suraj sonunda düzenlenecek olan gösterinin bir parçası olmayı kabul eder. Chatturi’ye gösteri için gerekli malzemeleri alması için para verir.

Can Yoldaşım 25. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Mohit’i görünce ondan yapıştırıcı ister. Mohit de dolabında olduğunu söyler. Mohit daha sonra Chavvi’nin bilgisayarla uğraştığını hatırlayınca, yengesinin arkasına koşarak gelir. Chavvi’nin haberdar olması için yengesi ile havadan sudan konuşur. Chavvi hemen bilgisayarı saklar.

Sandiya dolabın içinden yapıştırıcı alıp çıkarken, Chavvi’nin okuduğu kitaba dikkat kesilir. Bilgisayar yazılımında geliştiricinin okuması gereken el kabını okuduğunu fark eder. Chavvi de öylesine okuduğunu söyler. Sandiya daha sonra Mohit’i kenara çekip, bilgisayar kursuna gitmesi için para verdiğini Santos’a söyleyip söylemediğini sorar. Mohit kaçamak cevap verir.

Santos ve komşularına çöp atma konusunda akılda kalıcı, toplumsal bilinci kazandırmak için kuklalardan gösteri yapmak için Chotu, Chatturi, Sandiya ve Suraj kuklaları boyayıp yapıştırır. Sandiya Suraj’a yardım ederken ikisinin eli birbirine yapışır.

24 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Herkes Çöp Kovasına Çöp Atar

Sandiya ile Suraj ellerini yıkamak için depodan çıkınca, Arun’a yakalanırlar. Arun ellerinin birbirlerine yapıştığını fark eder. Tam da bu sırada Santos’un merdivenlerden indiğini gören Arun şöyle der.

“Ben Santos’u oyalarım. Sizi kaçın!”

Arun Santos’u oyalarken, Sandiya ile Suraj kaçmak isterken Santos’a yakalanırlar. Santos onları yakalar. İkisinin neden yan yana durduğunu ilk başta anlayamaz. Daha sonra ellerinin birbirlerine yapıştığını fark edince sinirlenir.

Suraj ile Sandiya ellerini su ile yıkadıktan sonra akşam gizlice yapacakları hazırlıklar için ayrılırlar. Akşam olduğundan Santos dışarıdan davul sesi duyunca dışarı çıkar. Chatturi ile Suraj’ın çırağı Chotu’nun davul eşliğinden oynadığını görür. Tüm komşular toplanır. Chato birazdan bedava kukla gösterisi olacağını söylerken, Sandiya ve Suraj da yere halı serip sandalyeleri yerleştirir.

Komşular Santos’a gelini ile oğlu ne yaptığını sorar. Lakin Santos kadına cevap vermez. Meenakshi de Santos’u dolduruşa getirir. Yine ailelerini rezil edecek bir işin içinde olduğunu söyler.

Tüm mahalleli bedava kukla gösterisi için sandalyelere oturur. Santos da gelini ve damadı bu işin içinde olduğu için mecburen oturur.

Kukla gösterisinde;

“Yere çöp atan bir ailenin yaşadığı evi böceklerin basması ve sonrasında evin hanımı böceklerden mikrop kapması, sonrasında evin hanımını hastaneye kaldırılmasının akabinde hastaneden çıkan evin hanımı artık çöpleri yola sokağa ya da evin içine değil, çöp kutusuna atması mizansen olarak gösterilir.”

Gösteri sonunda Sandiya büyük bir çöp kovası getirir. Artık sokaklar da yere çöp atılmamasını, çöp kovasına atılmasını ister. İlk başta genç bir çocuk elindeki çöpleri atar. Sonrasında herkes sırası ile çöplerini attıktan sonra Santos, yavaş yavaş gelip elindeki çöpü, Sandiya’nın gösterdiği kovanın içine atınca Sandiya çok mutlu olurken Meenakshi şok olur.

Can Yoldaşım 25 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 26 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chotu Sandiya’nın isteği üzerine eve çöp kovası getirir
 • Santos eski köye yeni adet mi getiriyon dieyip kovayı tekmeler
 • Sandiya kukla gösterisi yapıp çöpleri çöp kovasına atılmasını sağlar
 • Meenakshi, Sandiya’nın yine gözde gelin olacağını düşünüp sinir olur

Can Yoldaşım 25 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Ağustos Salı Can Yoldaşım 25. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Ağustos Can Yoldaşım 25 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 26 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 25 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 26 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

40 Yorum

 1. Filiz hanım sizi seviyoruz tesekurelr hakkınızı helal edin.onceden haber ediyorsunuz ..☺️☺️💐💐🥀🥀 eleştirenlere bakmayın.meyve veren ağaç taslanirmis….isterse dizi 10 sn kalsın ben yine okuyorum paylaismnizi.takmayin.🥰🥰

 2. Merhebalar arkadaslar.
  Cok tesekkur ederim cnm filizcim ellerine sağlik bende yorum yazmasamda ozetleri okuyorum yeni ozet gelerine beklerim cnm saol …

  1. abla yorumlarda hakaret.. başka dilde yazma ve cinsel içerikler yazılmasının üzerine ben elimle onaylıyorum

 3. SELAM arkadashlar Selam Filiz abla ellerinize saglik ablacim yorumlar bir gec cikyo ama olsun alishariz tmm abla tekrar teshekkurler iyki burdasiniz

  1. Gülşen Davut de diğerlerin konuşma tarzı hoşuma gitmiyor. Sitemiz de sadece Türkçe diline müsade ediyoruz. Sizden ricam daha genel konuşabilirsiniz

 4. Filiz abla bu ne demek ben sitede eski yorumculardan biri bu gunmi fark etdiniz beni tamam ben simdi buraya yazmicagim olurmu oyle dedirtmek istediniz tamam oyle olsun ben ama kotu soz agzyma almamisdim ve buraya kotu hakaret yazmamisdim benim ismimi kulanarak yorum yazdilar onlarinda allahim belasini versin bu kadar .

  1. siteye facebook girişi ile yorum yazma sistemi ettegre edebilirim. Ancak kızlar erkek olarak, erkeklerde kız olarka yorum yazdığı için bazılarını resil etmek istemiyorum. Her bir yorumcunun ip adresi siteme düştüğünün haberi bile yok.

 5. oyle olsun tamam ama ben arkadashlara kotu hakaret yazmamisdim benim ismimi kulanarak yorum yazdilar onlarinda allahim belasini versin bu kadar ben buraya yeni gelen biri deilim ben eski yorumculardan biri beni bugunmi takip etdiniz Filiz abla neyse iyi gunler dilerim Filiz abla bu son yazim .#

  1. Gülşen bundan rahatsız olmaya. Sizin yazdığını yerde kötü yorumları fark ettim. Eski yorumcular başımızın üzerine yer var. Ancak defalarca söylememe rağmen en azında aranızda yorumları Türkçe yazmak zor olmasa gerek. Bunun dışında detay vermek istemiyorum ama Davut’un yaptığı yorumlar beni ziyadesi ile rahatsız etti Seni rahatsız etmedi mi?

  1. senin yorum yaptığın konuya zaman zaman davut ismi ile yazan biris var. Sen yazıyorsun demedim. Davut ismindeki kişinin söylemleri (+18) beni rahatsız etti

 6. Davud banami bir sey dedi bilmemki aslinda kimdigini bile bilemiyorum ama ne deyim susup kaliyoruz bilmedim ama biri benim ismimi kulanarak yorum yazdi bana ayrica Amangul haniminda ismini kullanan biri Cok kotu sozleri yazmysh turkmence benimkide aynisi aman neyse hoshcakalin iyi seyirler ama ben Turkmenim bunu unutmayin biz dogru konushariz

 7. Dizicenter e ilk geldigim gun
  Gunay isimli yani kainat da isimli olan kiz beni arkadash yapdy sonra burda bir cok insanla tanisdim
  umut abi Gunay Gizem Hayat okyanus Aynur Gokhan Sarp Gulalek Deniz Defne Bunlar beni taniyo ben eski yorumculardan biri ama buna ramen bu soz cok ayip degil mi sizce ben biliyorum ben ne dedim nasil oldu ama cok Agir sozlerinizi kabul eti
  etmiyorum
  Filiz abla neyse ben daha fazla dayanamadim ayrica bana siz ne dediniz pek anlamis degilim ama anladigim kadarila cok kalbimi kirdiniz

  1. sana dedim… Senin yazdığım yerde yorum yapan Davut’a dedim! ancak aramızda bir ileşim kopukluğu oldu.

 8. siz gecen gun dunden onceki gun siz yani turkler her ne diyorsa
  yani o gun benim ismimi bir vizdansiz kullandi ben bin defa
  Filiz abla kaldirin diye yalbardim ama bilmen napdiniz ayrica Aynisi Amangul haniminda yazilmisdi turkmen ce bu herkimse umrumda bile degil zaten bir salakdir akilli kisi boyle yazmaz vizdanli kisiyse isim kullanmaz ama buna ragmen vm cok kalbimi kirdiniz ama cok

  1. maalesef başka kişiler bilindik yorumcuların adını kullanıyor. Benim sana söylediğim şu;
   senin yorum yazdığın konunun altında Davut da yorum yazıyor. Yazdığı yorumları önce hiç okumuyordum. Ancak spama takılınca kızdım. Burada senin kabahatin yok! Tanıyorsan Davut’a söyle diye dedim. İkinci olarak Türkmenistan’da kullanılan kelimeler ile Türkiye Türkçesinde kullanılan kelimeler farklılık arz edebilir. Sizlerin bir çok yorumu spama düşmeye başladı! Mümkünse TR kelimelerle konuşun diye dedim!

 9. ok Filiz abla her sey icin teshekkur ederim iyi akshamlar.

  Her sey zamin gelince biter demishler beninde burda olmam bitmishdir haydi selamle

 10. siz beni kotu insanlar da sanipda (+18)kotu seyler yazdigim sandiginizi hemde o Davud her kimse benle yazisip birlikte oldugumu cikardim
  anlatabildimmi ?

 11. BILINKI BENIM BURDA HIC BIR AKRABAM SEVGILIM VE YA KARDESHIM ABIM ABLAM KUZENIM YANY TANADIK INSANIM YOK AYRICA BEN EVLIYIM 3 AY OLDU EVLENENME KOCAM VAR COK SEVIYORUM KENDISINI BEN NIYE BASHKALARLA MUHATTAP OLUYUM (+18 ,) YAZDIGINIZ GIBI TAMAM YENE BUYUKLIK BENDE KALSIN BEN ZATEN ISPATLADIM SANIRIM MASUM OLDUGUMU.
  ANLADIYSANIZ BASHKA CEVABIM YOK.

 12. yazdiklarim hoshunuza gitmeye bilir ama kendimi savunmam be kendim hakinda dogru bir sey soylemek benim hakimdir ancak suc kendimdeyse OZUR COKDAN DILEMISH OLURDUM BUNUDA BILIN ama ben arkadashlara iyi gunler dilerim Filiz abla lutfen bu yazilari okuyun ve kaldirin silin lutfen sizden tek ricam.

 13. selbi sen turkmensen bana turkmen ce anlat ne dedigini Filiz ablanin lutfen rica ediyorum turkmen ce yazmayabilitsin ama sada bir dilde anlat lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu