Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti (6 Nisan Çarşamba) Suraj Ölecek Mi?

Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 250 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 250 bölüm özeti
 • 6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 250 Bölüm Fragmanı
 • 6 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 251 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Sandiya’yı kurtarmak için risk alacak. Himanshu Suraj’ı vuracak! Suraj ölecek mi?” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti

Teröristlerin konuşması ile başlar. Teröristler Sandiya’ya şarap içirip, onu sarhoş etmekten bahsedince, Suraj hemen bir plan yapar. Sandiya’ya şarap vermeye giden adamla çarpışıp, küpleri değiştirir.

Teröristler Sandiya ile dalga geçmek için duvarın dibine gelir. Ona boru ile içeri hortum uzatır. Hortumun bir ucu Sandiya’nın kaldığı tek kişilik hücrede dururken, diğeri de küpün içindedir. Teröristler Sandiya’ya şarap verdiğini düşünür. Sandiya hortumdan gelen suya bakınca, onu su olduğunu fark eder. Hemen kana kana içer. Suraj da o anları uzaktan izleyip, Sandiya’ya verdiği sözü tuttuğunu düşünür.

Suraj şenlikler sırasında herkese tek tek ilaçlı tatlılardan dağıtır. Shekhar herkesi bir anda durdurup, Suraj’ın dağıttığı tatlılardan yemesini ister. Sandiya daha önce benzer bir olay yaşadığı için Suraj hazırlıklıdır. İlaçsız tatlılardan yer. Shekhar da tatlıların içinde bir şey olmadığını düşünüp onları yer. Çok geçmeden herkes etek tek uykuya dalar.

Suraj herkesin iyice uyuduğunda emin olduktan sonra, Sandiya’nın kapatıldığı duvarın yanına gidince şok olur. Zira orada Sandiya yoktur. Duvarın yıkıldığını gören Suraj, bunu kimin yaptığını düşünür.

Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti (6 Nisan Çarşamba) - Suraj Herkesi Bayıltır

Suraj etraf da Sandiya’yı arasa da bulamaz. Köyün çıkışında ki ormana doğru koşar. Bu sırada yüzü kapalı bir adam Sandiya’yı sırtına alıp, onu ormana götürür. Belli bir süre sonra adam sırtından Sandiya’yı indirir. Sandiya kendisini buya getiren kişiyi merak eder. Adam yüzündeki şalı indirince şok olur. Zira o öldüğü sanılan Himanshuı’dan başkası değildir. Himanshu ölmediğini, onun planını mahvedeceğini söyler. Suraj da bu sırada ormanda Sandiya’nın yaka kartını bulur.

Sandiya Himanshu’yu görünce şok olur. Himanshu da tren kazasında Bharat kendisini kurtardığını, şimdi bakan ile Shekhar’ın anlaştığını, Bharat de kendisi ile Sandiya’yı değiştirmek için gizli hücresinden çıkardığını, yolda Bahart’ı darp edip, onu bayılttığını, aracı da ateşe verdiğini tek tek açıklayınca, Sandiya ağlamaya başlar.

“Neden ağlıyorsun. Birazdan sahte bağbanın yanına göndereceğim”

Himanshu onunla evlenmeye Sandiya’ya ceza vermek için Sandiya’yı ölümle evlendireceğini söyleyip, onu bir ağaca bağlar. Ağacın etrafını da odunlarla kaplar. Tam Sandiya’nın ayağında ki odunu ateşe vereceği sırada, Suraj gelir ve buna engel olur.

Himanshu ile Suraj kavga etmeye başlar. Sandiya bağlandığı yerden kendisini kurtarır. Himanshu’nun başına sopa vurup, onu bayıltır. Suraj ile Sandiya birbirlerine sarılırlar. Zira 6 ay sonra ilk defa birbirlerini görmüşlerdir.

Sandiya saate bakınca, nükleer bombadan bahseder. Suraj da teröristler konuşurken duyduğunu, sabah 9 da füzenin ateşleneceğini açıklar. Sandiya ile Suraj hemen nükleer bombanın olduğu gizli yere giderler. Oradaki iki adamı etkisiz hale getiren Sandiya ve Suraj, içeri girdiklerinde şok olurlar. Zira bomba aktif edilmiş ve oradaki yabancı adamın öldürülmüş olduğunu görürler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya füzeyi nasıl durduracağını ararken bilgisayarda Shekhar’ın bilim adamını nasıl öldürüldüğünü görünce şok olur. Artık füzeyi onunda durdurmayacağını söyler. Suraj füzenin üzerindeki saate baskınca, 6 saatten fazla zamanın olduğunu, polislere haber vermeleri en doğrusu olacağını söylese de Sandiya, teröristlerin sinyal kesici kullandıklarını, polislere ulaşıp dertlerini anlatana kadar, sabah olacağını söyler.

Suraj bombayı nasıl durduracaklarını düşünmesini ister. Sandiya da daha önce buraya geldiğinde bombayı durduracak uzaktan kumandayı çaldığını, onu yakalanmadan seyyar dondurmacının arabasına attığını söyler.

Can Yoldaşım 250 Bölüm Özeti (6 Nisan Çarşamba) Suraj Ölecek Mi

Suraj ile Sandiya dondurmacının arabasının park edildiği alana giderken, teröristleri köyün şifacısı hazırladığı ilaçla uyandırmayı başarır. Teröristler kendilerine ilaçlı tatlı yediren tatlı ustası ile Sandiya’nın birlik olduklarını anlar. Shekhar gereken cevabı vermek için adamları ile onları arabaya başlar.

Suraj ve Sandiya dondurmacıların araçlarını gece bıraktığı yere gelirler. Lakin orada aradıkları arabayı bulamazlar. Bu sırada bir adam gelir. Sandiya adama aradığı dondurmacı aracını sorar. Adam da yakın zaman da kaza geçirdiğini, aracı da hurdalık da olduğunu açıklar.

Sandiya ve Suraj hemen hurdalığı giderler. Sandiya nasıl bir kumanda aradığını Suraj’a anlatır. Her ikisi de birlikte hurdalıkta kumandayı arayıp, sonunda bulurlar. Tam her şey yoluna girdi derken, teröristler Sandiya ve Suraj’ın etrafını çevirir.

Can Yoldaşım 250. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ve Suraj teröristleri görünce şok olur. Hızla kaçarlar. Sandiya füzenin kumandasını bir yere saklayıp kaçmak ister. Lakin Manjari ve Himanshu her ikisini de yakalar.

Himanshu Suraj’ı demir direğe bağlar. Sandiya ile ölmeden önce evleneceğini söyler. Suraj buna müsaade etmeyeceğini söyleyince, Manjari Sandiya’yı tehdit eder. Evliliğe evet dememesi halinde, Suraj’ı öldüreceğini söyler.

Bengal geleneklerine göre orada ritüeller başlar. Suraj Sandiya’ya bunu yapmamasını söylese de Sandiya Suraj’ın yaşaması için sesini çıkartmaz. Suraj’ın bağlı olduğu ip, mum ışında yanar ve Suraj kendini oradan kurtarır. Hemen Himanshu’nun üzerine atlayıp, Sandiya’yı kurtarır.

Suraj Sandiya’yı kurtarmak için Himanshu’nun elindeki sindur kutusuna vurur. Her yeri kırmızı toz kaplar. Sandiya adamlardan kurtulur ve Himanshu’nun başına silah doğrultur. Manjari oğluna bir şey olmaması için teröristlerden ateş etmemesini ister. Lakin Himanshu Sandiya’yı itekleyince, Sandiya ve Suraj saklanır.

Karşılıklı çatışma yaşanır. Sandiya Himanshu’yu vurur. Himanshu yere düşer. Annesi Manjari “Oğlum!” diye bağırır. Sandiya Manjari’yi de vurur. Tüm teröristler de bir bir öldükten sonra, Suraj ve Sandiya birbirlerine sarılırlar. Bu sırada Himashu yarı baygın bir halde Suraj’ı kolundan ve karnından vurur. Sandiya tekrar Himanshu’yu vurup, orada öldürür.

6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Şifacı Kadın Suraj'ı İyileştirir

Suraj ağır yaralanır. Sandiya Suraj’a gözlerini açmasını isterken, Santos gece uykusundan uyanır. Suraj’ın başına bir şey geldiğini hissettiğini söyleyip, dua etmeye başlar.

Sandiya Sruaj’ın ölmek üzere olduğunu düşünse de Suraj kendisine geldiğini gören Sandiya çok sevinir. Hemen onu ayağa kaldırıp arabaya bindirir. Yolda Himanshu ve adamları yolu kontrol ettiğini gören Sandiya, yeniden köy yakınlarında ki şifacının yanına Suraj’ı getirir.

Şifacı kendilerine göre hain olan Sandiya’yı görünce sinirlenir. Onu terörsitlere vermek istese de Sandiya barış istediği için aralarında olduğunu, kimseyi öldürmeye gelmediğini söyleyerek şifacı kadını ikna eder.

Şifacı kadın Suraj’ın ilk tedavisini yapar. Suraj kendisine geldiğinde Sandiya ile Sruaj bombayı etkisiz hale getirmek için gitseler de bombayı Shekhar çoktan oradan götürmüştür. Sandiya ve Suraj da bombanın peşine düşerler.

Can Yoldaşım 250 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 251 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya giden şarap şişesini değiştirir
 • Sandiya teröristlerin şarap sandığı şişenin içindeki suyu içer
 • Suraj herkesi uyutan tatlıları verir
 • Kutlamalara katıla herkes bayılır
 • Suraj Sandiya’yı kurtarmak için duvara gider
 • Suraj Duvarın yıkıldığını görünce şok olur
 • Suraj Sandiya’yı Himanshu’nun elinden kurtarır
 • Sandiya ve Suraj bombayı etkisiz hale getirmek için uzaktan kumandayı aramaya gider
 • Manjari ve Himashu Suraj’ı yakalar
 • Sandiya ve teröristler arasında çatışma çıkar
 • Sandiya Manjari ve Himanshu’yu öldürür
 • Suraj yaralanır
 • Sandiya Suraj’ı teröristlerin şifacısının yanına getirir
 • Şifacı kadın ikna olur ve Suraj’ı iyileştirir

Can Yoldaşım 250 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 250. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Nisan Can Yoldaşım 250 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 251 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 250 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Nisan Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 251 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu