Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti (7 Nisan Perşembe) Suraj’ın Karısı Lalima!

Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 251 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 251 bölüm özeti
 • 7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 251 Bölüm Fragmanı
 • 7 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Nisan Cuma Can Yoldaşım 252 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya bombayı denize atacak. Santos Lalima’yı gelini ilan edecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Nisan Cuma Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj bombayı bir an evvel bulmaları gerektiğini, sadece 55 dakika zamanları kaldığını söyler.

Sandiya çevrede araştırma yapar ve kamyona ait lastik izlerini fark eder. Sandiya hemen peşlerine düşmeleri gerektiğini, çok uzaklaşamayacaklarını söyler. Bu sırada Hindistan’daki içişleri bakanı Shekhar’ın teslim olmaya gelmediğini öğrenir. Hemen orduyu alarma geçirir.

Sandiya ve Suraj kamyon lastik izlerini takip eder ve sonunda 20’den fazla teröristin koruduğu füzeyi görür. Sandiya ve Suraj, korkusuzca füzeye yaklaşmak ister. Bu sırada Shekhar da Sandiya’yı öldürme emri verir. Teröristler ateş ederken, Sadiya da elindeki kumandayı çıkarıp, bombayı pasif hale getirmeye çalışır. Bunu fark eden Shekhar, Sandiya’nın elindeki kumandaya ateş eder. Kumanda yere düşer.

Sandiya teröristleri tek tek vurur. Kamyonun üzerine çıkıp, önce Shekhar ile kavga eder. Onu alt edip, kamyondan aşağıya atmayı başarır. Akabinde Sajni’nin katili ve aynı zaman kocası olan teröristlerin başını döver. Bombayı pasif hale getirmek için parmak izi okuyucusuna onun avuç içini okutsa da ona ait olmadığını, onun bombayı durduracak yetkide olmadığını fark eder. Teröristlerin başı da bombayı asla durdurmayacağını söyleyince, Sandiya onu vurur.

Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti (7 Nisan Perşembe) Sandiya Bombayı Denize Atar

Suraj da bu sırada kamyonu süren kişiyi etkisiz hale getirir ve direksiyonun başına geçer. Sandiya da çok geçmeden yanına gelir. Bombayı nasıl imha edeceklerini düşünürken, bir helikopter sesi duyulur. Shekhar yanına aldığı adamları ile helikopter binip, karşılarına çıkar.

Bombayı bağlayıp, helikopter ile almak ister. Sandiya ve teröristler kamyonun arkasında mücadele ederler.

Sandiya kamyonun arkasında teröristlere savaşırken, bir terörist bombayı bağlar. Shekhar da helikopterle onu yukarı kaldırır. Sandiya Puşkar halkının ölmemesi için canını feda eder. Giden bombanın üzerine zıplar ve ipe tutunmayı başarır.

Hareket halinde olan helikopter, ulaşmak için iple yukarı kadar tırmanır. Sandiya helikoptere ulaştığında iki bölmeden oluştuğunu görür. Arka bölmede birkaç tane terörist çıkar. Sandiya havada onlarla mücadele edip, onu etkisiz hale getirmeyi başarır. Shekhar ön tarafta Sandiya’yı fark eder. Shekhar da Sandiya’nın yanına gider. Sandiya ile Shekhar savaşır. Sonunda Sandiya Shekhar’ın elindeki silahı alır ve şöyle der.

“O bombayı nasıl durdurabilirim. Çabuk söyle bana!”

Shekhar onunla dalga geçer. Bombayı bir tek Sandiya’nın parmak izi durdurabileceğini, lakin artık çok geç olduğunu söyleyince, Sandiya sinirlenir. Shekhar’ı orada vurup öldürür. Sandiya helikopterin ön tarafına geçer. Pilot onu öldürmek ister. Sandiya onu da etkisiz hale getirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya helikopterde merkez ile iletişime geçer. Kendisinin polis olduğunu ve helikoptere bağlı nükleer bomba olduğunu, denize atmayı planladığını tek tek anlatır. Merkezdekiler Sandiya’nın sözlerini duyunca inanmak istemezler. Sandiya aynı sözleri ısrarla tekrar edince, radar kayıtlarından Sandiya’nın doğru söylediği anlaşılır.

Suraj Sandiya’nın geri gelmesi için bağırırken, Sandiya zamanla yarışır. Denize doğru helikopteri çevirir. Çok geçmeden de şiddetli bir patlama olur. Suraj Sandiya öldüğünü düşüp, şok olur.

Suraj bombanın patlamasından sonra büyük bir şok yaşar. Bu sırada oraya içişleri bakanı ile istihbaratçı Bharat ve polis memurları gelir. Suraj Sandiya’nın o arabaların birinden olduğunu düşünüp, arabaların içine bakar. Lakin bulamaz. Suraj Bharat’a Sandiya’nın nerede olduğunu sorar. Bharat da Sandiya’yı kaybettiklerini söyler. Suraj daha önce de aynı yalanı söylediğini, Sandiya’nın öldüğüne asla inanmadığını söyler.

Suraj Sandiya’nın ölmediğini söylerken, bu sırada bir helikopter sesi duyulur. Çok geçmeden helikopterle oraya gelen kişinin Sandiya olduğu anlaşılır. Sandiya nükleer bombayı denize atıp hem ondan kurtulmuş hem de kendisini kurtarmayı başarmıştır.

Can Yoldaşım 251 Bölüm Özeti (7 Nisan Perşembe) Suraj'ın Karısı Lalima

Sandiya Suraj’ın yanına gelir. İkisi de birbirlerine sarılır. İçişleri bakanı Suraj ve Sandiya’yı tebrik edip, onları selamlar. Bharat da ikisini arabaya bindirip, ilk uçakla Puşkar’a göndereceğini, artık ailelerine kavuşacağını söyler. Yolda giderken uçuşların iptal olduğunu duyan Sandiya, Bharat’tan telefon ister.

Suraj telefonla annesi Santos’u arar. Santos oğlunun sesini duyunca çok mutlu olur. Suraj ise şöyle der.

“Anne ben sana söz verdim. Eşimi de alıp oraya geliyorum. Sandiya da seninle konuşmak istiyor!”

Santos bunu duyunca Sandiya’nın yaşayıp yaşamadığını, Suraj’ın yine başka birini Sandiya zannedip eve getirdiğini düşünürken, Sandiya’nın “Anne nasılsınız?” sesini duyunca, Santos şok olur. Elindeki telefonu Ved’e verir. Sandiya Santos’un kendisi ile konuşmadığını anlayınca çok üzülür.

Can Yoldaşım 251. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, Sandiya ve istihbaratçı yola giderken köylülerle karşılaşır. Sajni’nin oğlu ve Suraj’ı ameliyat eden Narayani de oradadır. Sandiya’nın yaptıkları karşısında ona teşekkür eder. Sandiya da herkes tek tek teşekkür eder.

Mohit haberlerde polis memuru Sandiya’nın komada bu zaman kadar yaşadığına dair haberlerin verdiğini açıklar. Santos da biraz önce Sandiya ile konuştuğunu, yolda olduklarını söyler. Lakin Santos’un sevinmemesi, Minakşi’nin dikkatini çeker.

Santos yemek yaparken elini yakar. Minakşi ona neden dalgın olduğunu sorar. Sandiya 8 ay sonra geldiği için hazırlık yapmasını isteyip istemediğini sorar. Santos da yeni gelinin içeri gireceği tüm hazırlıkları yapmasını ister. Minakşi Sandiya’nın yaşadığına sevinmeyen Santos’un neden yeni gelin hazırlıkları yaptırdığını merak eder.

Bharat yolda düğün salonuna uğrar. Sandiya neden buraya geldiğini sorar. Bharat da görev için Suraj’ın boşandığını, şimdi yeniden evlenmelerini sağlayacağını söyler. Her ikisi de bu habere çok sevinir.

7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj ve Sandiya Ülkesini Kurtarır

Bharat tüm düzlenmeleri yaparlar. Görevliler rüya gibi bir düğünde, Sandiya ve Suraj’ı yeniden evlendirirler. Ertesi gün Rathi evinde hazırlık başlar. Minakşi yeni gelin gibi gelecek olan Sandiya’yı karşılamak için her şeyi eksiksiz yapacağını söyler.

Suraj ve Sandiya kendi mahallelerine gelirler. Sandiya nükleer bomba olayını söyleyemediğini için tren kazasında yaralanıp komada kaldığını söyler. Komşular şimdi nasıl olduğunu sorar. Sandiya iyileştiğini söyler.

Santos ve Rathi ailesi dışarı çıkar. Santos oğlunu görünce sevinir. İçeri aarti tabağı almaya girer. Bu sırada Lalima gelinlikle kapıya gelir. Lokhes Lalima’yı Suraj’ın karşısı olarak tanıtınca herkes şok olur. Suraj bunlardan haberinin olmadığını söyler. Santos oraya gelir. Minakşi hangi geline aarti yapılacağını sorar. Santos da birazdan herkesin bunu göreceğini açıklar. Sandiya başına gelecekleri anlamış gibi ağlar.

Can Yoldaşım 251 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 252 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Sandiya’ya bombanın peşine düşerler
 • İkili bombayı bulur
 • Sandiya teröristleri bir bir etkisiz hale getirir
 • Sandya Shekhar’ı öldürür
 • Sandya Bombayı denize atar
 • İçişleri bakanı Sandiya’yı tebrik eder
 • Basında Sandiya’nın tren kazasında yaralı olarak kurtarıldığı servis edilir
 • Bharat Sandya ve Suraj için düğün yapar
 • Sandiya Rathi evine gelir. L
 • Lalima da Rathi evine gelinlikle gelir
 • Lokhes Suraj’ın karısı Lalima der

Can Yoldaşım 251 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 251. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Nisan Can Yoldaşım 251 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 252 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 251 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Nisan Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 252 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu