Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti (8 Nisan Cuma) Santos Lalima’yı Seçti!

Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Nisan Cuma Can Yoldaşım 252 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 252 bölüm özeti
 • 8 Nisan Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 252 Bölüm Fragmanı
 • 8 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 253 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Nisan Cuma Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Santos gelininin kim olduğunu açıklayacak. Santos Sandiya’nın değil, Lalima’nın öz gelini olduğunu açıklar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti

Menakşi’ni konuşması ile başlar. Kapıda iki gelini gören Minakşi, Santos’a şimdi kime aarti töreni yapılacağını sorar. Santos da birazdan bu konuyu herkesin önünde açıklayacağını söyler.

Lalima ve Lokher içeri girer. Suraj ile Sandiya da içeri gire. Lokhes Suraj’a adeta sitem eder. Kardeşi ondan hiçbir iyilik beklemeden onu iyileştirdiğini, onunla evlendiğini söyler. Minakşi budan kimsenin haberinin olmadığını, Suraj’ın nasıl ve ne zaman evlendiğini sorar. Lohkes de Lalima’nın yüzünü gösterir. Suraj’a hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Suraj yangını bir an için hatırlar.

Minakşi yangında Suraj’ın Lalima’yı kurtardığını ama evlilik olmadığını söyleyince, Lokhes daha önce yaşanan bir olayı anlatır. Lalima tapınağa dua etmeye geldiğinde, oradaki kadınlar evli olmadığı halde Suraj’ın yanında kaldığı için günahkar olduğunu söyler. Suraj da o anlara şahit olur ve bir kişinin günahkâr olup olmaması kafasında ki sindura bağlanmaması gerektiğini söyleyip, Lalima’nın kafasına sindur koyar.

Suraj bu olayı hatırlamadığını söyler. Minakşi de bu olayı görmediğini ama olayın hemen akabin de oraya geldiğinde Lalima’nın kafasında sindur görünce, şaşırdğını ama olayın şoku ile sormayı da unuttuğunu açıklar.

Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti (8 Nisan Cuma) Rathi Evinde İki Gelin

Kimin gelin olacağı tartışılırken eve Suraj’ın doktoru gelir. Suraj doktorunu tanıyamaz. Doktor da Lalkima sayesinden zihinsel dengesizliği gittiğini, aksi halde akıl hastanesine yatacağını açıklayınca Sandiya şok olur.

Santos Suraj’ın evde bir eşi olacağını, buna da yarın karar verileceğini açıklar. Suraj ağlayarak odasına gider. Santos da Lalima’yı yanına alır. Sandiya salonda tek başına kalır. Gözleri yaşlar içinde kalır. Devleti için ailesinden vaz geçen Sandiya, geri döndüğünde adeta çoktan unutulduğunu hisseder.

Ev halkı tek tek Sandiya’nın yanına gelip, kendilerini kandırdığını, olması gerekenin şimdi olduğunu söyler. En son Emily gelir. Lalima hiçbir karşılık beklemeden bunu yaptığını, Suraj’ı akıl hastanesinden kurtardığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Lalima’nın kaldığı odaya gider. Ona yaptıkları için teşekkür eder. Lalima da Sandiya’nın yaşama umudunun kırıntısı bile olsaydı bu işe kalkışmayacağını, onu öldü olarak bildiği için bütün bunların yaşandığını söyler.

Sandiya ve Lalima konuşurken Ved okuldan gelir. Annesini görünce çok mutlu olur. Annesine sarılır. Lalima’ın Suraj’ı iyileştirdiğini övgü dolu sözlerle anlatır. Sandiya’nın yanında Lalima’ya sarılır. Sandiya kendi yerine çoktan geçen, Ved’in bile sevgisini kazana Lalima’yı görünce morali bozulur.

Sandiya Santos’ın yanına gider. Onanda özür diler. Santos ise ilk başta o yok gibi davranır. Sandiya defalarca özür dileyince, Santos Sandiya evde olduğu müddetçe dikenli yoldan gider gibi başları beladan kurtulmadığını, kendi hedeflerine ulaşmak için gittiğin, şimdi yerine başkasının geldiğini açıklar.

Can Yoldaşım 252 Bölüm Özeti (8 Nisan Cuma) Santos Lalima'yı Seçti

Akşam Sandiya Suraj ile kaldığı odaya gider. Suraj da oradadır. Çok geçmeden Lalima gelir. Rahatsız etmek istemediğini, Suraj’ın ilaç saati geldiğini söyler. İlaçları masaya bırakıp, odadan ayrılır.

Santos oğluna kararını sorar. Suraj düşünmeye başlar. Santo herkesi aarti törenine davet eder. Herkes Suraj’ın kararını bekler. Suraj aldığı çelengi Sandiya’yı geçip Lalima’ın boynuna takınca, herkesi şok olur. Zira Suraj ile Sandiya aşkını ve gücünü bilenler buna şaşırır. Suraj Lalima’nın yanına gelir ve der ki;

“Lalima ben Sandiya’yı kaybettikten sonra büyük bir şok yaşadım. Bu yaşadıklarımın bazılarını hatırlasam da bazılarını hatırlamıyorum. Lakin senin yaptıklarını da inkâr etmiyorum. Sana karşı saygım sonsuz. Lakin aşkım ve kalbim Sandiya’nındır. Ben Sandiya’yı seviyorum. Benim eşim Sandiya!”

Deyince Lalima şaşırır. Santos oğluna “Suraj ne yapıyorsun” der. Suraj da annesinin yanına gelir. Kendisinde olmadığı bir dönemde yaptığı evlilik ile yıllarca aynı yastığa baş koymuş eşini bir tutamayacağını söyler. Suraj tekrar Lalima’nın yanına gider. Yaptıkları için teşekkür eder. Lalima boynundaki çiçekleri çıkartmak isterken, Santos Lalima’yı durdurur.

“Lalima Dur! Suraj kararını verdi. Şimdi karar sırası bende. Suraj’ın karısı Sandiya. Ancak benim de en büyük gelinim Lalima’dır!”

Bunu duyan Arun, Santos’a ne yapmaya çalıştığını sorar. Emily de bunun mümkün olmayacağını söyler. Santos kim ne derse desin kararını değiştiremeyeceğini söyler. Sandiya’ya gidip her zaman adaleti savunduğu için ona Mohit’in bilgisayarından bir kayıt izletir. Sandiya kaydı izleyince şok olur.

Can Yoldaşım 252. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Lokhes Suraj’a Lalima’ın geleceğini sorarken, Sandiya da Suraj’ın delirdiği ana ait kamera kaydını izleyince şok olur. Santos ona görevi için yalan söyleyip evi terk ettiğinde, her gün Rathi ailesi öldüğünü, Suraj’ı iyileştirmek için ona yaptığı iğneyi, Suraj’ın her yerde Sandiya’nın hayalini görüp, komşular tarafından oğluna deli denildiğini, Lalima tüm bunları beklentisi olmadan yaptığını söyler.

Sandiya bunları duyunca odasına gelir. Eşyalarını toplamaya başlar. Suraj yanına gelir ve yaptığını sorar. Sandiya da görevine gittiğini ve tüm ailesini kaybettiğini söyler. Suraj Sandiya’yı alıp dışarı çıkartır. Onun sayesinde Puşkar da hayatın devam ettiğini söyler. Zamanla her şeyin düzelmeyeceğini, Santos’un da inadını kıracaklarını söyler.

Santos ise evde Minakşi’ye tüm akrabalara ve komşulara haber vermesini, yeni gelini herkesin görmesini istediğini söylemesini ister. Santos Lalima’ya gelinlik getirir. Suraj ve Sandiya kapıda Santos’u görür. Suraj annesine ne yapmaya çalıştığını sorsa da Santos cevap vermeden oradan ayrılır.

8 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sruaj ile Lalima Boşanmak İster

Suraj ile Sandiya Lalima ile konuşur. Lalima ikisi arasında girmek istemediğini, bunun için bir planı olduğunu söyler. Komşular geldiğinde başında ki örtüyü açtığında, herkesin Sandiya’yı göreceğini söyler.

Santos Lalima’nın odasına gider. Orada gelinlikler içinde olan kişinin Lalima zanneder. Onun gelinliğinin kenar iplerini sıkılar. Sandiya Santos’u bir kez daha aldatmak istemediği için başında ki örtüyü kaldırır. Santos Sandiya’ya kızar. Yine kendisini aldattığını söyler.

Minakşi Lalima ile Suraj’ın boşanma avukatına gittiğini haber eder. Santos hemen taksi çağırır ve boşanma avukatının yanına gider. Suraj bu sırada evraka imza atarken, Santos içeri girer.

Can Yoldaşım 252 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 253 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos kimin gelini olacağını açıklar
 • Santos Lalima’nın yaptıklarını anlatır
 • Lokhes Lalima’nın fedakarlığını anlatır
 • Doktor Rathi evine gelir
 • Suraj’ın zihinsel dengesizliğini açıklar
 • Santoıs ertesigün Suraj’ın kararını surar
 • Suraj Lalima’ya teşekkür edip, eşinin Sandiya olduğunu açıklar
 • Santos Suraj kararını verdiğini söyler
 • Kendi kararının farklı olduğunu, kendi gelini Lalima olduğunu açıklar
 • Lalima, Sandiya ile Santos’u uzaklaştırmak için plan yapar

Can Yoldaşım 252 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Nisan Cuma Can Yoldaşım 252. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Nisan Can Yoldaşım 252 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 253 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 252 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Nisan Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 253 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. hayırlı ramazanlar. Şimdi birini yayınlıyorum 12 olmadan da birini yayınlarım inşallah!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu