Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti (9 Nisan Cumartesi) Lalima’nın Amacı!

Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 253 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 253 bölüm özeti
 • 9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 253 Bölüm Fragmanı
 • 9 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Nisan Pazar Can Yoldaşım 254 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Mohit Lalima’nın amacını öğrenir. Onun rol yaptığını fark eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Nisan Pazar Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti

Suraj ile Lalima’nın avukatlık bürosunda konuşması ile başlar. Avukat Lalima’ya evraka imza atması halinde, araklarında ki karı koca ilişkisi biteceğini, resmi bir nikah olmadığı için sözleşme ile ayrılabileceklerini söyler. Lalima evraka imza atar ve Santos oraya gelir.

Santos Lalima’ya ne yaptığını, Suraj’dan ayrılsa biler kendi gelini olmaktan asla ayrılamayacağını söyler. Rathi evinde misafirler huzursuzlanır. Misafirlere yeni gelin için davet edildiği için herkes kimi ve neyi göstereceğini merak eder. Sandiya misafirlerin karşısına çıktığı anda, Santos Lalima’yı da alıp herkesin önüne gelir. Lalima Rathi evinin en büyük gelini olduğunu açıklar.

Misafirlerin kafası karışır. Sandiya’nın ne olduğunu sorar. Santos onun sadece Suraj’ın karısı olduğunu, Lalima ise üç gelinden en büyüğü olduğunu söyler. Sandiya gözleri yaşlar içinde, Santos’un sözlerini hatırlar. Misafirler gittikten sonra Mohit, her şeyi kafasında düşünür.

Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti (9 Nisan Cumartesi) Santos Lalima'yı Gelini Olarak Tanıtır

Mohit Lalima’ın yanına gider. Güzel bir plan olduğunu söyler. Lalima ne planından bahsettiğini anlayamadığını söyler. Mohit de ona gördüğü yanlışlıkları bir bir anlatır. Suraj’ın sindur sürme olayına asla inanmadığını, yangında Lalima’ya yardım eden adamın burada tatlıcı dükkanında işe başladığını, avukata giderken evin lafçısı Minakşi’ye kasten yakalandığını söyledikten sonra dahasını da merak edip etmediğini sorar. Lalima kabul eder Suraj’a âşık olduğunu, onun karısı olmak istediğini, susması karışıldığında ne istediğini sorar. Mohit ondan para ister.

Lalima bu planı hastanede Lokhes ile birlikte yaptığı o anları bir bir hatırlar. Lalima planın sonunda Suraj ile evlenmeyi hayal eder. Şidmi ise amacına yaklaştığını düşünür. Zira Santos’un gözünde Sandiya’nın değeri kalmadığını, sıra Suraj’ın gözündeki değerini yok etmekte olduğunu düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Lalima Suraj ile Sandiya’nın resmini görünce sinirlenir. Onu yırtar ve yakında dini bayramda Suraj’ın karısı, Santos’un gelini olarak Rathi evinde olacağını, Sandiya’nın ise evden kovulması için elinden geleni yapacağını söyler.

Suraj Sandiya ile mutlu zamanlar geçirir. Suraj da yakında ki dini bayramda Santos’un en büyük gelini olarak bayrama gireceklerini söyler. Sandiya da bu onun en büyük hediyesi olacağını ifade eder.

Ertesi gün Sabah Sandiya Arun’a çay vermese de Arun çay içmeyeceğini söyler. Sandiya zorla Arun’a çay verir. Suraj da yeni bir iş için görüşmeye gideceğini, ona dua etmesini ister. Arun Suraj’ın hastane masrafları için otel arazisini satmak durumunda kaldıklarını, şimdi Suraj’ın ne iş yapacağını kaygılı bir şekilde düşünür. Suraj ise nereye gideceğini söylemez.

Can Yoldaşım 253 Bölüm Özeti (9 Nisan Cumartesi) Lalima'nın Amacı

Santos’un bacakları ağrır. Sandiya bunu duyar ve hemen kendisine vazife çıkartır. İnternetten hangi bitkinin bacak ağrılarına iyi geldiğini araştırıp, ona bitkisel krem yapmak ister.

Suraj sanayide adama ne kadar süreceğini sorar. Adam da bir saat sonra istediği düzenlemeleri bitirebileceğini söyler. Suraj bu habere çok sevinir.

Sandiya Mohit ile Emiy’in konuşmasına kula misafiri olur. Emily artık güzellik merkezinde çalışmadığını öğrenir. Sandiya Emily’in kolunda tutup, neden çalışmadığını sorsa da Emily biraz da sitem dolu sözlerle şöyle der.

“Sen gittikten sonra çok şey değişti!”

Sandiya Emily’in bu sözlerine çok kırılır. Sandiya odasına gider. Ved onun üzgün olduğunu görünce Mısri’nin de dans okuluna gidemediğini, Santos’un kimseye izin vermediğini söyler. Sandiya Ved’ten Mısri’yi çağırmasını ister. Sandiya Mısri’ye internetten istediği dansın eğitim videosunu açar. Mısrı bu olayı çok beğenir ve dans derslerinden geri kalmayacağını söyler.

Can Yoldaşım 253. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj herkesi alt kata çağırır. Herkes Suraj’ın yeni bir işe girdiğini düşünürken, Suraj seyyar tatlıcı dükkanını gösterir. Minakşi onunla dalga geçerken, Santos “Oğlum bu sıcakta dışarıda nasıl çalışacaksın?” der.

Lalima hemen Santos’un ve Suraj’ın gözüne girmek için Suraj’ın eski dükkanının tapusunu getirir. Tatlı yaparken bocaladığını ve işleri yürütemediğini, iş yerinde kendisine yardım etmesini, yardımına karşılık kazancı %50 bölüşebileceklerini söyler.

Minakşi Suraj’ın kağıtları alması halinde, Lalima’nın Sandiya’ya ilk tokadı olacağını düşünür Ancak Suraj karısı geldiğinde hayata yeni bir bakış açısı ile bakmak istediğini, bunu kabul edemeyeceğini açıklar. Sandiya Suraj’a güneşten koruması için şemsiye hediye eder. Santos ise biri dükkânı teklif ederken, diğeri şemsiye verdiğini, gerçek aşkın Lalima’da olduğunu açıklar.

Suraj seyyar tatlıcı olarak iş yapmaya başlar. Komşular Suraj’ın tatlısını çok özlediklerini söyler. Arun ve Santos, Suraj’ın hayata tutunmaya çalıştığını görünce mutlu olurken, Santos Suraj’ın daha iyi yerlere layık olduğunu dile getirir.

9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Pari'nin Okula Kaydolmasını Sağlar

Sandiya Pari’nin ağladığını fark eder. Ona gidip neden ağladığını sorasa da Pari konuşmak istemez. Sandiya ısrar edince tıp Fakültesini burslu olarak kazanamadığını, bir puanla kaybettiğini söyler. Sandiya merak etmemesini, yakında ona iyi haberler geleceğini söyler. Lalima Sandiya’nın çocuklarla iyi geçindiğini, önce çocukların kalbini kazanıp, ardından büyüklerin kalbini kazanacağını fark eder.

Sandiya tıp fakültesi dekanı ile konuşur. Pari’nin okula normal olarak kabul edilmesini sağlar. Gece Suraj yorgun bir şekilde eve gelir. Öksürdüğünü gören Sandiya, Suraj’a ilaç yapar. Sandiya ile Suraj romantik anlar yaşarken, Lalima odaya gelir. Suraj’ın ilaç saati olduğunu söyler. Sandiya Lalima’ya şöyle der.

“Suraj ilaçlarını aldı. Bundan sonra Suraj’a ilaç vermene gerek yok!”

Lalima rol yapar. Gülümseyerek odadan çıkar. Odadan çıkınca gerçek yüzünü gösterir. Sandiya Suraj ile en azından günde bir kere konuşma imkanını da yok ettiğini, yakında bunun intikamını alacağını söyler.

Ertesi gün postacı bir mektup getirir. Arun mektubu alır. Lakin mektubun İngilizce olduğunu görünce Pari’yi çağırır. Pari mektubu görünce çok mutlu olur. Tıp fakültesine kabul edildiğini herkesle paylaşır. Pari hemen Sandiya’ya sarılır. Zira işin arkasında onun olduğunu çok iyi bilir.

Lalima Sandiya’nın bu olayın arkasında olduğunu herkese söylemek için yine Minakşi’nin falcılığından faydalanır. Mutfakta Minakşi’ye söyle der.

“Sandiya çok iyilik etti. Pari burslu kazanmadı ama Sandiya onun burs ücretini ödedi. Ne iyi biri! “

Minakşi bunu duyar duymaz Santos’a söyler. Mohit de bu sırada burslu kazanlar listesinde Pari’in adının olmadığını görür. Minakşi hepsinin parasını Sandiya’nın verdiğini açıklar. Herkes Sandiya’ya bakar.

Can Yoldaşım 253 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 254 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Lalima ile Suraj’ın boşanmasına engel olmak ister
 • Lalima evraka imza atar
 • Santos Suraj ile Lalima’nın ayrılması bile durumu değiştiremeyeceğini söyler
 • Santos tüm komşulara Lalima’nın yeni gelini olduğunu açıklar
 • Mohit Lalima’nın çok zeki olduğunu fark eder
 • Mohit Lalima’nın amacını ona açıklar
 • Lalima Mohit’i susturmak için ona para verir
 • Sandiya Pari’nin bursunu öder
 • Lalima bunu öğrenir ve Minakşi’ye söyler
 • Suraj seyyar tatlıcı olur

Can Yoldaşım 253 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 253. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Nisan Can Yoldaşım 253 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 254 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 253 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Nisan Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 254 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Lalimanın saçını başını tökmək geliyor içimdə başlarda ne kadar da masumdu ama meğer bir şeytanmıs.Ne demiş Mevlana:”ya göründüğün gibi ol,ya da olduğun gibi görün”.bu melek 👼 değil 👼🏿şeytan santoşda gör kimlere güveniyor safmi yoksa kendi saf ayağına yatıyor öff sinir ölüyorum hem lalima hem de santoşda😒

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu