Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti (10 Nisan Pazar) Montajlanan Video!

Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Nisan Pazar Can Yoldaşım 254 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 254 bölüm özeti
 • 10 Nisan Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 254 Bölüm Fragmanı
 • 10 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 255 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Nisan Pazar Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Lalima’nın kardeşi Lokhes, Sandiya’nın görüntüsünü montajlayacak. Sandiya söylemediği o sözleri duyunca şok olacak!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti

Minakşi’nin konuşması ile başlar. Minakşi Pari’nin başarısı olmadığını, eve davetiye Sandiya sayesinde geldiğini açıklar. Herkes Sandiya’ya bakar. Sandiya da okumak istediği için yardım ettiğini söyler. Tam da bu sırada Mısri’nin bağırması duyulur. Herkes Mısri’nin yanına gider. Mısri dans ederken, ayağını incitmiştir.

Minakşi Mısri’ye kızar. Topal kalması halinde, kimse onunla evlenmeyeceğini söylerken, Mohit Mısri’nin dans ederken ayağını kırdığını söyler. Sandiya kimseyi suçlamamaları gerektiğini, kendisi Mısri’ye destek verip, onu online eğitime kaydettirdiğini açıklar. Sandiya doktoru çağırır. Doktor kontrol ettikten sonra ilaç yazar ve birkaç güne kadar bir şey kalmayacağını söyler.

Sandiya doktorun verdiği ilaçları almak için evden çıkmak istese de Santos onu durdurur. Elindeki reçeteyi alıp, ilaçları Mohit’in almasını ister. Sandiya’nın canı sıkılır.

Santos Sandiya’nın bu zaman kadar çocuklara harcadığı parayı da iade eder. Sandiya önce ağlar. Sonra Santos’un dini bayramda kendisine para hediyesi olarak alacağını söyler. Lalima buna sinir olurken, Santos Sandiya’nın bu davranışı karşısında duygulanır.

Minakşi ortalığı karıştırmak için Lalima’nın yanına gelir. Yakında Sandiya Santos’un duasını alabileceğini söyleyip, adeta Lalima’yı kışkırtır. Lalima da yakında Sandiya’ya evden göndermeyi hayal eder.

Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti (10 Nisan Pazar) Minakşi Silahla Resim Çektirir

Sandiya Suraj ile konuşur. Santos’un ona verdiği paraya önce üzüldüğünü, ardından dini bayramda tüm gelinlere hediye verirken, kendisine vermediğini, verdiği parayı da o hediye yerine sayacağını söyler. Laf dönüp dolaşır ve Sandiya’nın mesleğini deva ettirmesi meselesine gelir. Suraj onun polis olarak devam etmesini ister.

Mohit eve geç gelir. Emily de bu sırada Pari’ye ders çalıştırmaktadır. Mohit sarhoş bir halde eve gelince, Emily Pari’yi hemen odasına gönderir. Mohit ile Emily kavga eder. Mohit içkinin etkisi ile oraya sızıp kalır.

Ertesi gün Santos Mohit’i gece eve girerken gördüğünü, neden geç kaldığını sorar. Mohit de işleri uzun sürdüğünü bahane eder. Çaktırmadan Elini sakalına götürüp, Lalima’dan para istemeye çalışır. Lalima da Mohit’in para istediğini anlar.

Sandiya işe getirmek için polis kıyafetleri ile alt kata gelince, Rathi ailesi şok olur. Sandiya Santos’un hayır duyasını almak ister. Santos da ülke güvenliği için önemli olan bir memur olduğunu söyleyip, ona dua eder. Lakin bir gelin gibi dua etmez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Mohit Lalima’dan para alır. Sonrasında ona Santos’un Sandiya’nın polis olmasından nefret ettiğini, planını bunun üzerine kurması gerektiğini ifade eder.

Sandiya iş dönmüşü eve geldiğinde, çocukların elinde oyuncak tabanca görür. Sandiya anlara bunun kimin aldığını sorar. Ved de Lokhes amca aldı der. Sandiya hemen odasına gider. Silahını dolaba kilitleyip alt kata gelir. Çocuklarla silah oyunu oynarken, Lalima Sandiya’nın odasına gelir. Dolabını açar ve silahını alır.

Lalima silahı herkesin olduğu salona getirir. Lalima bu sırada orada Minakşi’nin geçtiğini fark eder.

“Minakşi bugün hiç resim çekmedin”

Diye sorunca, Minakşi hemen masada duran ve oyuncak silah zannettiği silahı alıp, resim çekmeye başlar. Mohit yanına gelir. Minakşi silahı Mohit’in kafasına doğrultur. Sandiya bu sırada kendi silahını teşhis eder. Hemen silahını Minakşi’nin elinden alır.

Can Yoldaşım 254 Bölüm Özeti (10 Nisan Pazar) Montajlanan Video

Santos ne olduğunu sorar. Sandiya Minakşi’nin gerçek silahı aldığını ve Mohit’in kafasına doğrulttuğunu söyler. Sandiya silahı dolabına kilitleyip geldiğini, silahın nasıl Minakş’nin eline geçtiğini anlamadığını söyler. Santos sinirlenir ve bu Sandiya’nın dikkatsizliğinden kaynaklandığını açıklar. Sanidya ne kadar kendi hatası olmadığını, birisi alıp salona getirdiğini söylese de kendisine ve sözlerine kimseyi inandıramaz.

İstihbarat görevlisi Bharat, Sandiya’yı arar. Puşkar da biraz işi olduğunu, gelmişken de onunla konuşmak istediğini söyler. Sandiya söylediği adres de görüşebileceklerini ifade eder.

Bharat ile Sandiya yol kenarında ki bir kafede buluşurlar. Sandiya ona Suraj’ın yaptığı tatlılardan ikram eder. Bu sırada Lokhes arkadaşları ile aynı kafeye gelir. Sandiya’yı orada görünce gizlenir ve onların ne konuştuğunu kaydetmeye başlar.

Can Yoldaşım 254. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Bharat onun moralinin neden bozuk olduğunu sorar. Sandiya da yalandan ölüm haberi, Rathi ailesini yıktığını, ailesini geri kazanmak için işi bırakmayı istediğini söyler. Bharat ona işi bırakmamasını, azim ve kararlılıkla kaynanasının kalbini kazanacağını söyler.

Lokesh çektiği video kaydını eve getirir. Sandiya’nın sözlerini çarpıtarak montaj yapar. Lalima video kaydını izleyince, Sandiya’nın artık evde işi bittiğini düşünür. Ertesi gün dini bir tören sorasında, Santos gelinlerine küp verir. Geriye bir küp kalır. Lalima ve Sandiya, Santos’un ayaklarına dokunur. Sandiya Lalima’nın da kutsama almak için orada olduğunu görünce hem üzülür hem sinirlenir. Zira kendisine “İkinizin arasına girmek istemiyorum. Sizin aşkınız efsane!” dediği halde şimdi Santos’un hayır duasını almak, evde Suraj’ın karısı olmak için çabaladığını fark eder.

Sandiya ve Lalima hayır duasını almak isterken, dışarıdan bir ses gelir. Basın ve kadın hakları derneği içeri girer. Ülkenin güvenliğini koruyan itibarlı polis memuru, Sandiya’nın özgürce işinde çalışmasına Santos Rathi’nin engel olduğunu söyler. Sandiya kadınlara nereden çıkardınız diyerek karşı çıkar. Kadınlar ona montajlanmış video kaydını gösterir. Sandiya bunun yalan ve çarpıtma olduğunu söylese de Santos, Sandiya’ya inanmaz.

10 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Sandiya'dan Özür Diler

Kadınlar Sandiya’nın montajlanmış videosunu gösterir. Sandiya video da söylenen her şey montaj olduğunu söylese de kimse inanmaz. Santos herkesin içinde Sandiya’dan özür dilerken, Sandiya buna gerek olmadığını söyler.

Minakşi bir kaynana olarak Santos gelininden özür dilediğini, böylelikle Rathi kapıları Sandiya’ya bundan sonra tamamen kapandığını söyler.

Santos çok geçmeden rahatsızlanır. Adeta ölüm orucuna başlar. Suraj ondan yemek yemesini isterken, Santos oğlunun doğru kişiyi seçene kadar oruç tutacağını söyler. Sandiya hemen istihbaratçı ile buluştuğu kafeye gider. Kamera kaydına göre, o saatte belirlediği masada kimin oturduğunu öğrenmek için kamera kaydına bakmak ister. Lakin kafenin kamera siteminde arıza çıktığı için kayıt veremezler. Sandiya kayıt alabilirse kendilerine haber etmesini ister.

Suraj istihbarat görevlisini arayıp, durumdan onlu bilgilendirir. Emily ile Minakşi pazardan eve gelir. Minakşi dükkanından çalınan sariyi bir kadının üzerinde görür. Minakşi kadınla kavga eder. Minakşi sinile eve gider. Emily o kadının Mohit ile buluştuğunu görünce şok olur.

Mohit Emily’in kendilerini gördüğüne, aldırış etmeden kadının elini tutup Emily’in yanına gelir. Aralarında aşk olmadığını, dini bayramda eşi için oruç tutmanın da hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyip, Emily’in yanından ayrılır.

Emiy sinirle seyyar satıcından ne bulursa yemeye başlar. Sandiya eve gelirken Emily ile karşılaşır. Onun oruç olması gerekirken neden orucu yediğini sorsa da Emily ona güvenmediği için cevap vermek istemez.

Can Yoldaşım 254 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 255 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi Pari’nin okula kayıt olmasının arkasında Sandiya olduğunu açıklar
 • Sandiya itiraf etmek durumunda kalır
 • Mısri dans ederken düşer
 • Sandiya ona online kurs için teşvik ettiğini söyler
 • Lalima Sandiya’nın silahını oyuncak silahların arasına koyar
 • Sandiya facia son anda önler
 • Bharat ile Sandiya’nın kafede konuşmasını Lokhes kaydeder
 • Lokhes Sandiya’nın sözlerini montajlar
 • Kadın haklar derneği Rathi evini basar
 • Mohit Emily’i aldatmaya başlar. Emily bunu öğrenir

Can Yoldaşım 254 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Nisan Pazar Can Yoldaşım 254. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Nisan Can Yoldaşım 254 Bölüm fragmanı

Can Yoldaşım 255 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 254 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 255 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ya su Lalima’ya cok sinir oluyorum ya. Zaten en basindan beri biliyordum seytan oldugunu. Zaten Sandiya’nin ya da Sooraj’in su Rathi ailesinin karsisina cikan herhangi bir insan seytan oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu