Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti (11 Nisan Pazartesi) Santos Sandiya’yı Kabul Eder!

Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 255 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 255 bölüm özeti
 • 11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 255 Bölüm Fragmanı
 • 11 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Nisan Salı Can Yoldaşım 256 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya Suraj’ın hapse gireceğini görünce evliklerinden vaz geçer. Santos bundan etkilenir. Santos Sandiya’yı kabul eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Nisan Salı Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti

Ritüelin başlaması ile bölüm başlar. Lalima elinde tepsi, içinde Santos’dan aldığı küp vardır. Yanında yanan mum sönmeye başlayınca, Minakşi bunun iyi olmayacağını söyler. Suraj oraya gelir ve Lalima’nın mumu sönmemesi için elini siper eder. Mum yanmaya devam eder. Sandiya da bu anlarda Suraj’ı ve Lalima’yı görür.

Suraj annesinin iyileşmesi için bir sürte Lalima ile olmaya karar verse de kalben Sandiya’dan başkasının olmayacağını düşünür. Santos gelinine taşıdığı küpten su içirmek isterken, sosyal hizmet görevlileri gelir ve ritüeli durdurur.

Görevli memur şikâyet üzerine geldiklerini, Suraj’ın yasalara aykırı şekilde iki karısı olduğunu, bunun tespiti, doğru olması halinde Suraj’ı tutuklamaya geldiklerini söyler. Emily hemen karşılık verir. Lalima ile Suraj’ın hiçbir ilişkisi olmadığını açıklar. Lakin görevli memur, bunu Lalima’nın söylemesini ister. Lalima ise herkesin içinde bu itirafı etmesi halinde, Suraj’ı da kaybedeceğini bildiği için sesiz kalır.

Vikram, Mohit, Emily ve dahası Lalima’dan susmamasını ister. Buna rağmen Lalima susmakla yetinir. Görevli memuru da Suraj’ın iki eşi olduğunu söyleyip, Suraj’ı tutuklamak ister. Santos engel olur. Bunun Suraj’ın hatası olmadığını, kendi hatası olduğunu söylemeye çalışır. Görevli memur da mahkemede oğlunu savunabileceğini, şimdi konuşmanın hiçbir faydası olmadığını söyler.

Görevli memuru eline kelepçeyi alıp Suraj’ın koluna kelepçe takmak isterken, Sandiya onları durdurur. Ortada suç olarak Suraj’ın iki karısı olması olduğunu, şimdi bu suçu sona erdirdiğini, Suraj ile bundan sonra hiçbir ilişkisi kalmadığını, resmi evraka imza atarak açıklar.

Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti (11 Nisan Pazartesi) Sosyal Hizmetler Görevlisi Suraj'ı Tutuklamak İster

Herkes Sandiya’nın Suraj’dan ayrılması karşısında şok olur. Emily Suraj’ın kefaletle serbest kalabileceğini, aşklarını feda etmemesini istese de Sandiya kocası Suraj’ı bir dakika bir karakolda kalmasına müsaade etmeyeceğini söyler. Görevli memurlar bunun üzerine Rathi evini terk eder.

Arun Santos’a “Biri kocasını kaybetmemek için onun hapse bile girmesini önemsemezken, diğeri kocasının bir dakika bile orada kalmasına müsaade etmeyip, 14 yıllık evliliğini bir dakikada bitirdi. Sence hangisi Suraj’ın eşi?” diyerek Santos’un Lalima’yı seçmesindeki temelden yanlışı gösterir. Santos bu söz karşısında şok olur. Uzun süre salonun ortasında kalakalır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Suraj’ın yanına gider. Herkesin içinde onu sevdiğini ama ayrılık vakti geldiğini, bundan sonraki hayatında mutlu olmasını diler. Sandiya 2 saat içinde eşyalarını toplayıp, evden ayrılacağını açıklar.

Sandiya odasına gider. Suraj ile olan resmine bakıp ağlar. Bu sırada telefonu çalar. Arayan kafede çalışan görevlidir. Bharat le Sandiya’nın video kaydını çeken kişinin resmini gönderdiğini söyler. Sandiya telefona gelen resmen bakınca şok olur. Zira onun Lokhes olduğunu hemen teşhis eder. Sandiya giderken en azından Lokhes’in ve Lalima’nın nasıl insanlar olduğunu Suraj’a ya da Santos’a söylemek ister. Arkasını döndüğünden Lalima’nın kapıda durduğunu fark eder.

Sandiya Lalima’ya telefonunda ki resmi gösterip şöyle der.

“Bunu birlikte mi planladınız?”

Lalima yüzsüz bir şekilde evet der. Sandiya neden diye sorunca, Lalima Suraj’ı çok sevdiğini ve onu başkaları ile paylaşamayacağını, bu sebeple elinden geleni yaptığını, sonunda Suraj’ı aldığını söyler. Sandiya aşkın hile ile kazanılmayacağını, aşk fedakârlık istediğini ifade eder.

Can Yoldaşım 255 Bölüm Özeti (11 Nisan Pazartesi) Santos Sandiya'yı Kabul Eder

Sandiya konuşmaların bir yere varamayacağını anlayınca, telefonundaki resmi, Suraj’a göstermek ister. Lalima kocasının yabancı kadınlarla konuşmasından hoşlanmadığını, bunun için de izin vermeyeceğini söyler. Bu sırada Lokhes gelir. Suraj’ın onunla ilk tanıştığı tapınakta beklediğini haber eder.

“Ben şimdi Suraj’ın yanına gidiyorum. Hayatımıza yeni bir başlangıç yapacağız. Geldiğimde buradan kaybol!”

Sandiya ağlarken, Lalima zafer kazandığını düşünerek Suraj’ın yanına gider. Suraj ona artık her şeyi hatırladığını, onu nasıl iyileştirdiğini tek tek hafızasında olduğunu ama alnına sindur sürdüğü olayı hiç hatırlamadığını söyler. Suraj herkesin yalan olduğunu söylerken, Lalima onu çok sevdiğini açıklar. Suraj sadece Sandiya’yı seveceğini söyler. Lalima ağlar ve tapınakta tek başına kalır.

Santos eline aldığı küpü artık son gelinine vermesi için evin salonuna gelir. Verdiği kararının ne kadarı doğru olup olmadığını bilmediği için canı sıkılır. Arun da fedakâr Sandiya’ya karşılık, bencil Lalima’yı gelin olarak seçmenin büyük bir yanlış olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 255. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos istemeye istemeye yüzü kapalı gelinine son küpü vermek için gelir. Zira onun Lalima olduğunu zanneder. Dini törenin tamamlanması için Santos’un elindeki küpü gelinine vermesi gerektiği için onun yanına gider. Lakin Santos pişman olur ve der ki;

“Sandiya ve Suraj bir bütündür. İkisinin ayrılması düşünülmez. Ben hata ettim ve Lalima sana Suraj ile olabileceğin konusunda ümit verdim. Görüyorum ki Rathi ailesi Sandiya’sız olamaz!”

Santos bunları söylerken, kapında içeri Lalima girer ve doğru söyledin Santos der. Herkes şok olur. Santos yanında duran kişiyi Lalima zannettiği için şaşırır. Sandiya yüzündeki örtüyü kaldırır. Sandiya ve Santos birbirlerine sarılır.

Lalima Suraj ile Sandiya’yı ayırmakla büyük hata ettiğini, hatasını anlayıp, bu işten vazgeçtiğini açıklar. Herkes buna çok sevinir. Lalima eşyalarını toplamak için odasına gider. Bu sırada Lokhes kararını bir kez daha gözden geçirmesini ister. Lalima da kararından dönmeyeceğini söyler. Sandiya ve Suraj oraya gelir. Divali bayramına kadar yanlarına kalmasını, Santos’un isteği olduğunu söyler.

11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Ev İşleri Yapar

Sabah Rathi ailesi kalkar. Lakin Sandiya geç kalır. Minakşi geç gelen Sandiya’ya evin kurallarını unuttuğunu söyleyip dalga geçerken, Sandiya unutmadığını bir önceki gün dini kutlama sırasına ona hediye vermediğini, Santos’dan bir hediye istediğini söyler. Sandiya ev işlerine başlar.

Arun ile Santos konuşur. Suraj ile Sandiya’nın tatile gitmesi gerektiğini, onlara sürpriz bir tatil hediye etmeleri gerektiğini söyler. Santos ise kocasına sinirlenir ve kendisini hiç düşünmediğini söyler. Sandiya ve Suraj da tatile gitmeyi planlarlar.

Arun ve Santos tatil acentesine giderken, Suraj ve Sandiya da aynı acenteye giderler. Çıkışta her ikisi de karşılaşırlar. Suraj elektrik faturasını ödemeye geldiklerini söylese de gerçeği açıklamak durumunda kalır. Santos da onlara sürpriz yapmak için İsviçre tatilini almak istediklerini söyler. Sandiya da oraya Arun ve Santos’un gitmesini ister.

Can Yoldaşım 255 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 256 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Gelin seçme ritüeli yapılır
 • Sosyal hizmetler görevlisi Rathi evine gelir
 • Suraj’ın kanunlar nezdinde iki eşi olmayacağını açıklar
 • Suraj’ın suç işlediğin söyleyip tutuklamak ister
 • Sandiya suçu ortadan kaldırmak için Suraj ile tüm ilişkisini bitirdiğini açıklar
 • Santos Sandiya’nın fedakar biri olduğunu, Lalima’nın bencil olduğunu fark eder
 • Sandiya Lokhes’in kamera ile video kaydı yaptığını öğrenir
 • Suraj Lalima’ya sevmediğini söyler
 • Lalima Suraj ile Snadiya’nın arasında çekilir
 • Santos gelini Sandiya’yı kabul eder

Can Yoldaşım 255 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 255. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Nisan Can Yoldaşım 255 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 256 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 255 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Nisan Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 256 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu