Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti (12 Nisan Salı) Suraj Mohit’e Tokat Atar!

Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Nisan Salı Can Yoldaşım 256 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 256 bölüm özeti
 • 12 Nisan Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 256 Bölüm Fragmanı
 • 12 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 257 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Nisan Salı Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Lalima’ya karşı hakaret eden Mohit’e herkesin içinde tokat atar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti

Santos’un konuşması ile başlar. Sandiya’dan yemek yapmasını ama söylediği yemeği yapmasını ister. Sandiya tamam der. Lakin Santos evdeki hiçbirinden yardım almaması gerektiğini söyler. Minakşi’yi de başlarına bekçi olarak dikeceğini, kendisi ile Suraj’ın da alışverişe gideceğini söyler.

Sandiya Santos’un istediği yemeği daha önce yapmadığı için kafası karışır. Arun da Sandiya’nın bu yemeği yapmayı bilmediğini bildiği için ona kaş göz işaret ile anlatmak ister. Lakin Minakşi engel olur. Arun bir arada kendisini rahatsız hisseder. Laf arasında Sandiya’ya Lalima adını verir. Sandiya’nın aklına iyi bir fikir gelir.

Santos giderken evdeki birinden yardım alamayacağını ama dışarıda bu yemeği çok iyi bilen Lalişma’dan yardım alacağını düşünür.

Mohit Lalima’nın şekerci dükkanına gelir. Elinde video kaydı olduğunu, gerçekleri Rathi ailesine söylediğinde, onların kalbindeki Lalima sevgisi yerini Lalima’nın nefretine dönüşeceğini, bunun olmasını istemiyorsa, kendisine 50.000 RS para vermesi gerektiğini söyler.

Lalima bir tarafta Suraj gibi dürüst biri, diğer tarafta ise her türlü pisliği yapan Mohit’in olduğunu görünce, Rathi ailesi adına üzülür ve Mohit’in şantajına karşılık ona tokat atar. Mohit ise yediği tokadın acını alacağını söyleyip, şekerci dükkanından ayrılır.

Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti (12 Nisan Salı) Lalima Mohit'e Tokat Atar

Sandiya Lalima’nın yanına gelir. Lakin Mohit çoktan dükkânı terk etmiştir. Sandiya ona Santos’un istediği yemeğin tarifini ister. Lalima da ona nasıl yapacağını anlatır. Sandiya eve gider. Satos’un istediği yemeği yapar. Çamaşırları yıkar ve her yeri tertemiz eder. Çocuklar okuldan gelir. Acıktıklarını söyleyince, Sandiya onlara mısır patlatır. Çocukların oyunu sırasında, Sandiya’nın patlamış mısırı evin her tarafına dağılır.

Sandiya Santos’a kendisini göstermek isterken, böyle bir durumla karşılaşınca şok olur. Herkes bir anda evi temizler. Santos’un kapıda olduğunu fark eden Sandiya, kalan pislikleri de dolaba saklar. Santos içeri girdiğinde evi temiz bulur ve sevinir.

Santos dolabı açmak istediğinde, Arun ondan Sandiya’nın yaptığı yemeğe bakmasını ister. Santos dolabı açmakta vaz geçer. Sandiya’nın yaptığı yemeğe bakar. Santos yemeği beğenince, Sandiya artık saatin 16:00 olduğunu, tatile gitmeye karar verip vermediğini sorar. Santos da kendisi yokken evi yönetebileceğini kanıtladığını, Arun ile tatile gideceğini söyler. Herkes sevinir. Bu sırada içeri Daisa girer. Ne için sevindiklerini sorar. Pari de babaannesi ile dedesinin tatile gideceğini açıklar. Daisa kutlamak için meşale ister. Santos dolabı açıp ona meşale vermek isterken, Sandiya’nın sakladığı pislikler bir anda ortaya saçılır. Herkes şok olur.

Santos yine kandırıldığını, hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Sandiya da evi son ana kadar tertemiz ettiğini, son 10 dakika kala bir aksilik yaşanıp, yemek döküldüğünü ve panik halde dolaba sakladığını, Arun’un tatili hak ettiğini, onu bu tatilden mahrum etmemesini rica eder. Santos şöyle der.

“Senin gibi bir gelinim olduğu için çok şanslıyım! Tatile gidiyoruz!”

Mohit bu sırada içeri girer. Herkesin sevindiğini görünce, ne yapması gerektiğini kara kara düşünmeye başlar. Zira sevgilisi ondan 50.000 RS para istemiştir. Nasıl ve nereden bulacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Mohit Suraj’ın tezgahının yanına gider. Ondan para ister. Suraj ne kadar istediğini sorar. Mohit 50.000 Deyince Suraj şok olur. 15 gün sonra ayarlayabileceğini söyler. Lakin Mohit bugün lazım olduğunu söyler. Suraj ne için diye sorar. Mohit ise yalan söyleyip, iş için borç aldığını ve ödeyemediğini söyler. Suraj elinde o kadar para olmadığını söyler. Mohit de ona Santos’un verdiği paradan bahseder. Suraj o paranın yeri başka olduğunu, o paraya dokunamayacağını söyler. Mohit basit bir tezgahla para kazanamayacağını söyleyip, Suraj’ın canın sıkar.

Santos Sandiya’yı yanına çağırır. Lalima’nın kendisine evlilik sırasında verdiği parayı, Sandiya’ya teslim eder. Kendisine bir şey olması halinde, Lalima’nın evliliğini yapacağına dair söz ister. Sandiya hem paraya iyi bakacağını hem de Lalima’nın düğününü yapacağına dair söz verir. Mohit ise bu sırada o parayı fark eder.

Vikram turist rehberi arkadaşı dükkanına turist getireceğini, birden fazla adama ihtiyacı olduğunu, özellikle iyi derece İngilizce konuşabilen aile üyelerinden yardım ister. Herkes Vikram’ın dükkanında yardım giderken, Mohit  Sandiya’nın odasına gidip dolabını açar. Parayı dolaptan çalar.

Can Yoldaşım 256 Bölüm Özeti (12 Nisan Salı) Suraj Mohit'e Tokat Atar

Vikram turistlere sari satarken, yanlarına STK temsilcisi gelir. Ondan dernekleri için yardım etmelerini ister. Vikram veremeyeceğini söylese de Mısri babasını zorlar. Vikram da para vermeyi kabul eder. Bu sırada Sandiya odasına telefonunu unuttuğunu fark eder. Suraj’dan getirmesini ister. Suraj da Sandiya’nın odasına girince şok olur. Zira Mohit’in dolaptan para çaldığını fark eder.

“Santos evden para çalan oğlu Mohit’i öğrenirse kadın yıkılır. Bize bunu yaşatma. Ben senin abin olarak parayı 10 gün içinde ayarlayacağım!”

Mohit parayı yerine bırakır ve Surja’ın söylediği sözlerden dolayı, üzülerek odadan ayrılır. Suraj hiçbir şey olmamış gibi Sandiya’nın yanına gelir. Mohit’in para çalmaya yeltendiğini de kimseye söylemez.

Ertesi gün herkes Divali için hazırlanır. Çocuklar yere rangoli yapar. Lalima da Divali kutlaması için Rathi evine davet edilmiştir.

Santos Lalima’ya sari hediye eder. Sandiya da Lalima’ya takı takmasını isterken, Emily Lalima’nın ojelerini sürer. Lalima kendisine neden bu kadar özen gösterdiklerini anlamadığını, nedenini çok merak ettiğini söylese de kimse Lalima’ya nedenini açıklamaz.

Mohit Lalima’nın şekerci dükkanının önünden geçerken, Lalima’nın kendisine attığı tokadı hatırlar.

Can Yoldaşım 256. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Tüm Rathi ailesi Lalima’nın geçmişte çok sevdiği sevgilisi Pramod ile konuşur. Pramod da yılları önce ondan kaçtığını ama şimdi ona dönmeyi çok istediğini söyleyince, herkes Lalima’ya sürpriz yapar. Lalima kapında Pramod’u görünce şok olur. Pramod ondan kaçtığı için özür dileyip, yeniden şans ister. Lalima biraz çekingen davranınca, Santos ve Rathi ailesi oraya gelir. Lalima’ya baskı yapar. Lalima da sonunda isteyerek, Pramod ile evlenmeye kadar verir. Herkes mutlu bir şekilde eğlenirken, Suraj pencereciden Mohit’in şekerci dükkanını ateşe verdiğini görür görmez dışarı fırlar.

Suraj tek başına ateşi söndürürken, Rathi ailesi de oraya gelir. Suraj eli yansa da ateşi söndürmeyi başarır. Herkes ateşin nasıl çıktığını sorar. Suraj da kasıtlı olarak Mohit’in yaktığını açıklar. Minakşi, buna inanmak istemez.

Mohit de bir daha olsa yine yakacağını söyler. Herkes şok olur. Laima’nın karaktersiz bir kadın olduğunu söyleyince, Suraj herkesin içinde Mohit’e tokat atar. Mohit sinirle orayı dert ederken, Suraj annesinden özür dileyip, Mohit’in son çocuk olarak şımarttıklarını ama artık Mohit’in çocuk olmadığını, boyunca bir çocuğu olduğunu söyler. Santos oğlu Suraj’a sarılır.

12 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Mohit'i Yakalar

Suraj herkesin içinde Mohit’e tokat attığı için her ne kadar pişman olsa da Mohit’in de artık büyümesi gerektiğini düşünür. Sandiya Mohit ile Lalima arasında ki nefretin kaynağını bulmaları gerektiğini, aksi halde bu sorun yeniden olabileceğini ifade eder.

Suraj Divali hediyesi olarak Lalima’nın şekerci dükkanını Suraj’a vermek ister. Suraj ilk başta kabul etmez. Lalima ısrar edince, Suraj dükkanın parasını taksit taksit ödemek karışlığında dükkanı geri alacağını söyler. Suraj yeniden şekerci dükkanı sahibi olur.

Santos Lalima ile Pramod’un nişanı için kuyumcudan altın zincir almaya gider. Sandiya da Suraj’ın dükkanına gidip, ona nişanda aynı renk kıyafet giymeleri gerektiğini, anı defterine resmi ekleyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 256 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 257 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Santoıs’un testinden geçer
 • Santos Arun ile tatile gitmeye kaar verir
 • Mohit Suraj’dna 50.00 RS para ister
 • Suraj 15 gün soran ayarlayacağını söyler
 • Mohit hazır paradan istese de Suraj vermez
 • Santos Sandiya’ya Lalima’nın verdiği evlilik parasını verir
 • Mohit Sandiya’nın dolabından para çalarken Suraj yakalar
 • Suraj Mohit’in para çalmasına engel olur
 • Mohit Lalima’y şantaj yapmak ister
 • Lalima Mohit’e tokat atar
 • Mohit intikam almak için Lalima’nın dükkanını yakmaya çalışır
 • Suraj Mohit’in dükkanı yakmaya çalıştığını görür
 • Suraj yangını söndürür
 • Suraj Mohit’e tokat atar

Can Yoldaşım 256 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Nisan Salı Can Yoldaşım 256. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Nisan Can Yoldaşım 256 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 257 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 256 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Nisan Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 257 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Mohite bak kendi evinden para çalyŷo. Oh olsun ona, Suraj tokat atarak cok iyi etdi.

  1. canım kusuruma bakma. Özeti yazdım ama grrafik kısmını ayarlayamadım. Uykum geldi. Şimdi senin yorumu görünce bu saatte grafik kısmını halledip yayınladım. Özür mahiyetinde bugün bir bölüm deha yazacağım akşama her zaman ki saatte

  1. canım ben de bilmiyorum. Sadece bir yerde Hintçe makalede denk gelmiştim. Santos oğlunu öldürdü diye. 5 ay falan oldu bu makaleyi okuyalı. bakalım benim dediğim doğru çıkacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu