Can Yoldaşım

MOHİT ÖLDÜ! Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti (13 Nisan Çarşamba)

Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 257 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 257 bölüm özeti
 • 13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 257 Bölüm Fragmanı
 • 13 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 258 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Mohit su kuyusunda ölü bulunacak. Sandiya Moıhit’in sır dolu ölümünü araştırmaya başlayacak!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti

Minakşi’ni konuşması ile başlar. Lalima’ya pahalı kıyafet verdiğini, nişanda onu giyeceğini söyleyip hava atar. Sandiya da Minakşi’nin hediye edeceği kıyafeti çok beğendiğini söyler. Minakşi hemen kendi sarilerini ve terzisini över.

Mohit ve Komal boş ve kırsal bir arazide konuşurken, ağaçların arasından bir ses duyarlar. Çok geçmeden Mohit ve Komal sesin geldiği yere bakıca, şok olurlar.

Sanidya düğün sırasında Mısri ile dans ve geleneksel oyunlar hakkında birbirlerini eğitirler. Minakşi de bu duruma canı sıkılır. Sandiya geri gelip, yine ailenin iç meselelerine karıştığını, kendi evladının nasıl dans edeceğini bile kendisi ayarladığını dile getirir.

Sandiya Emily’e de dans konusunda birkaç taktik gösterir. Emily dans ederken ayağı ağrır. Sandiya ayağına ne olduğunu sorar. Emily de diken battığını, onun acısını hissettiğini söyler. Santos Emily’in ayağında ki dikeni çıkartmak istese de de Emily kendisi halledeceğini söyler.

Sandiya, Santos’un dışarıdan geldikten sonra çok durğun olduğunu, hasta gibi davrandığını fark eder. Normalde aradaki küslüğün bitmesi, sevdiği Lalima’nın evlenecek olması Santos’u mutlu etmesi gerekirken, adeta yüzünden düşen bin parçadır. Sandiya nişan töreninden sonra Santos ile neden moralinin bozuk olduğu hakkında konuşmayı düşünür.

Nişan töreni başlar. Santos’un moralsiz ve bir o kadar halsiz halleri Suraj ve Sandiya’nın dikkatini çeker. Suraj da son olaylardan dolayı annesinin yıpranmış olabileceğini, nişan töreni sonrasında onu dinlendireceğini söyler.

Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti (13 Nisan Çarşamba) - Lalima'nın Nişanı Yapılır

Lalima ile Pramod’un nişan töreni yapılır. Şenlikler başlar. Sandiya herkes ile birlikte geleneksel oyunlar oynarken, Sandiya’nın telefonu çalar. Arayan karakoldan alt memurudur. Acil olarak olay yerine gelmesi gerektiğini söyler. Sandiya hemen düğünden ayrılıp, kırsal bir araziye gelir. Polis memuru karmaşık bir intihar vakası olduğunu söyler. Sandiya delillerin kaybolmaması adına çevreye şerit çekip, olay yerini muhafaza etmesini, cesede de herkesin dokunmamasını ister.

Ceset yavaş yavaş vinç yardımı ile kuyudan çıkartılır. Ceset yuvarı çıkınca Sandiya adamın yüzüne bir an bakınca şok olur. Zira o Mohit’den başkası değildir. Gözlerine inanamaz.

Sandiya Mohit’in akrabası olduğunu görevlilere açıklamaz. Sandiya cesedi hemen otopsiye gönderir. Komiser aileye haber verilmesini istese de Sandiya henüz değil diyerek buna engel olur.

Sandiya eve gelir. Mohit’in öldüğünü Santos’a, Emily’e ya da Pari’ye nasıl açıklayacağını kara kara düşünür. Sandiya Rathi evine girince içeride kimseyi bulamaz. Mısri herkesin hastaneye gittiğini, Santos’un Lalima’nın nişanı sırasında bayıldığını ve hastaneye kaldırıldığını söyler.

Sandiya hastaneye gider. Bu sırada Doktor Santos’u muayene eder. Santos’un ameliyat olması gerektiğini, tek böbrekle yaşadığını ve böbreklerin de sinirlerin tıkandığını açıklar. Vikram bunun neden olduğunu sorar. Doktor da aşırı kaygı ve üzüntü ile bunun olabileceğini ifade eder. Sandiya Mohit’in öldüğünü Santos’a söylemesi halinde, Santos’un bunu asla kaldıramayacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi ailesi doktorun odasında çıkarken, koridorda üzeri örtülü cesetle karşılaşırlar. Sandiya cesedin ayağında yazan etiketine bakınca şok olur. Zira Mohit’in cesedidir. Sandiya hemen cesedin üzerindeki örtüyü ayaklarında örtüp, Santos’un bu şoku yaşamasına engel olur.

Rathi ailesi eve gelir. Minakşi Mo0hit’in nerede olduğunu Emily’e sorsa da Emily bilmediğini söyler. Minakşi Santos’un başına bir şey geldiğini Mohit’in duyması halinde, koşarak hastaneye geldiğini söyler.

Minakşi ısrarla Mohit’in ne zaman geleceğini sorunca, Emily neden onu aradığını sorar. Minakşi de Mohit’in dükkândan 25.00 RS değerinde sari çalarken yakaladığını söyler. Önce buna kimse inanmasa da Minakşi kamera kaydı olduğunu söyler. Sandiya sırası değil dese de bunu Santos’a söylemek ister. Sandiya dayanamaz ve şöyle der.

“Minakşi Mohit’i hiçbir zaman bulamazsın. Mohit Öldü!”

Deyince herkes şok olur. Arun elindeki bastonu yere düşer. Pari bunu duyunca bayılır. Herkes Pari’nin yardımına koşar. Eve doktor çağrılır. Doktor muayene ettikten sonra ona sakinleştirici vurduğunu söyler.

MOHİT ÖLDÜ Can Yoldaşım 257 Bölüm Özeti (13 Nisan Çarşamba)

Komşular baş sağlığına gelir. Sandiya kısa sürede komşuların nasıl haberdar olduğunu merak eder. Lakin Minakşi avcı haber tez duyulur der. Suraj ile Santos Mohit’in öldüğünü duyunca adeta şok geçirir. Her ikisi de tepkisiz kalır.

Sandiya Mohit’in ölüm sebebi her ne kadar intihar yazsa da kuyuya atlamasını defalarca kafasında tasarlar. Kuyuya intihar etmek maksadı ile atlamış olsaydı, kafası değil sırtında yara olacağını, lakin Mohit’in kafasının arkasında yara olduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 257. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Mohit’in intihar etmediğini kafasında tasarlasa da bunu delile dökmesi gerektiğini fark eder. Hemen tüm ekibini toplayıp olay yerine gelirler. Sandiya’nın yanında ki komiser olayın cinayet vakası olduğunu, neden araştırdığını merak eder. Sandiya ise Mohit’in ölmek istemediğini ama onun kafasına aldığı darbe ile öldüğünü kanıtlayacağını söyler.

Arabadan cansız manken getirilir. Her defasında kuyudan aşağıya cansız mankeni kuyuya atarlar. Farklı yerleri duvara ya da suya çarpsa da hiçbiri Mohit’in yaralandığı gibi sonuç vermez. Sandiya bunun Mohit’in öncenden yaralandığı anlamına geldiğin, olay yerini yeniden detaylı aramaları gerektiğini söyler.

Olay yerindeki tüm polis memurları her yeri ararken, Sandiya kuyunun yanında kan lekesi fark eder. Hemen oradan kan örneği alıp, adli tıpa gider. Olay yerindeki kan örneği ile Mohit’in kanı eşleştiğinde olayın cinayet olduğu kesinleşir.

Mohit’in son töreni için eve getirir. Komşular ve akrabalar Mohit için bir arya gelir. Dön görevlisi ayını tamamlar. Bir adam Rathi evine gelir ve her kes gibi eline çiçek almada içeri girer. Minakşi adamı tanımadığı için dikkatini çeker.

Adam cenaze törenin ortasına herkesi durdur ve “başlayalım mı” der. Herkes neye diye sorunca, adam kendisinin cinayet dedektifi olduğunu, merkezden gönderildiğini söyler. Sandiya davaya kendisi baktığını, bunun ne zaman olduğunu sorar. Polis müfettişi de henüz yeni olduğunu, görevlendirmeyi teyit edebileceğini söyler. Sandiya Rathi ailesinin ifade verecek durumda olmadığını söylese de adam oldukça inatçıdır.

13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Mohit'in Cenaze Töreni Yapılır

Adam ne derlerse desin bu işin peşini bırakmayacağını ve bugün herkesi sorgulayacağını söyler. Mohit ile herkesin bağını sorar. Emily’in ağlamadığını fark eden polis müfettişi, bu olay onun dikkatini çeker. Polis müfettişi evdeki hemen hemen herkesi sorguladıktan sonra evden ayrılır.

Sandiya amirinin yanına gider ve polis müfettişini şikâyet eder. Ailesinin ifade verecek durumda olmadığı halde baskı yaptığını, katili bulacağına dair söz verdiğini söyler. Lakin Sandiya’nın amiri cinayet konusunda uzman polis müfettişi ile birlikte çalışmasını ister.

Polis müfettişi Lalima ile Mohit’in kavgasını öğrendiğini, Lalima ile konuşacağını söyler. Sandiya polis müfettişini Lalima’nın yanına götürür. Ona yangını ve nedenlerini sorar. Lalima da Mohit’in şantaj yaparak para istediğini, ilkinde verdiğini ikincisinde vermeyip ona tokat attığını, o da buna karşın dükkanını yakmak istediğini söyler. Sandiya ise duydukları karşısında şok olur.

Can Yoldaşım 257 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 258 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Lalima’nın Nişan Töreni Yapılır
 • Sandiya intihar vakasına gider
 • Sandiya Mohit’im öldüğünü öğrenir
 • Santos ve Emily’in tavırları değişir
 • Sandiya Mohit’in öldüğünü açıklar
 • Pari babasının öldüğünü öğrenince bayılır
 • Rathi evinde cenaze töreni yapılır
 • Sandiya Mohit’in öldürüldüğünü kanıtlar
 • Davaya Polis Müfettişi atanır

Can Yoldaşım 257 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 257. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Nisan Can Yoldaşım 257 Bölüm fragmanı

Can Yoldaşım 258 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 257 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Nisan Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 258 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Tešekkur ederis Filizcim Kim oldurdi mohiti bizi çok merakda koymayin yeni bolumi yazarmisiniz

   1. Santoşun eve gelirken durgun hali fazla ùzùntiden bòbregi nin tikanmasi bunu açikliyor zaten ben bòlùmi okurken santoßdan şùbhelenmişdim ama şimdi bu ortaya çikdiginda sandiya kavinvalidesini hapse atmak zorunda kalicak demek

  1. Lokhes öldürmüş. Benim yazdığım bölümde Santos yok yere morali bozuk olması dikkatimi çekmişti

   1. Aaaa òylemi ama lokhes mohitden kùçùk ama biri yardammi etdi aceba òldùrmeye peki santoş neden ùzgùnmişki

    AYYYY FILIZCIM BÒLÙMLERI ÇAVUCAK YAZARMISIN CANIM DEWAMINI ÇOK METAK ETDIM ŞIMDI 🤔

 2. Ya bu Mohit aptali cok simarttilar. Galiba Santos Mohitin hala adam olmadigini dusunmustur yada cok simartdigi icin oldurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu