Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti (14 Nisan Perşembe) Mohit’in Katili!

Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 258 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 258 bölüm özeti
 • 14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 258 Bölüm Fragmanı
 • 14 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Nisan Cuma Can Yoldaşım 259 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya Mohit’in intihar etmediğini, öldürüldüğünü kanıtladıktan sonra, Mohit’in katilini aramaya koyulur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Nisan Cuma Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti

Suraj’ın Sandiya’ya soru sorması ile başlar. Soruşturmayı yürüten müfettiş Lalima’ya ne sorduğunu merak eder. Sandiya da Lalima’dan öğrenmek istedikleri her şeyi tek tek anlattığını, Mohit’in Lalima’ya şantaj yaptığını, Lalima ona takat attığını, Mohit de buna istinaden dükkanını yaktığını açıklar. Suraj duydukları karşısında şok olur.

Santos evde Mohit’in hallerini hatırlarken, Minakşi Mohit’in eski kıyafetlerini fakirlere verip vermeyeceğini sorar. Santos Mohit’in gömleğini alıp, göz yaşları içinde kalır. Santos oğlunu içtiği içki öldürdüğünü söylerken, Arun oğlunun cinayete kurban gittiğini, ona bunu yapanın yanına bırakmayacağını söyler.

Sandiya Mohit’e bunu yapanı bulup, adalete teslim edeceğini açıklarken, Emily parmağını keser. Acı içinde kıvranır. Herkes ona yardım eder. Emily iyi olduğunu, Mohit öldükten sonra dikkati dağıldığını söyler. Sandiya ondan güzellik merkezindeki işine dönmesini ister. Zira Pari’nin bir an evvel üzerinde ki şoku atlatması gerektiğini söyler. Emily müfettişin kendisinden şüphe edeceğini söyler. Sandiya bu konuda endişesi olmamasını, gerekeni kendisi de yapacağını söyler.

Müfettiş Sandiya’yı arar. Sivil kıyafetle söylediği adrese gelmesini ister. Sandiya hemen müfettişin dediği yere gider. Müfettiş orada Mohit’in nasıl biri olduğunu sorar. Taksici yanında bayanla ormanlık alana götürdüğünü açıklar. Sandiya da bu sırada oraya gelir. Adam eşi ile arabada tartıştığını söyler. Sandiya ise adamın anlattıkları ile Mohit’in yanında ki kadının aynı kişi olmadığını fark eder.

Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti (14 Nisan Perşembe) Sandiya Soruşturmayı Üzerine Almak İster

Sandiya telefonunda Emily’in resmini gösterir. Adam da o olmadığını, Mohit’in yanında başka bir kadın olduğunu açıklar. Müfettiş taksiciye kimliğini gösterir. Karakola gidip, arabada gördüğü kadının robot resmini çizdirmesini ister.

Komal basında Mohit’in yanında bir kadın olduğu haberlerini duyunca gerilir. Polisten kaçması halinde kendisini cinayetten tutuklayabileceğini, bunun için ruju ile evin içindeki aynaya olup biteni yazar. Komal evden çıkar. Emily hemen oraya gelir ve aynadaki mesajın bir kısmını siler.

Robot resimden Komal’ın adresi ve kimliği tespit edilir. Kısa süre sonra polisler onun evine gelir. Bu sırada Emily evin içindedir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Emiy polisler içeri girmeden arka kapıdan hızla kaçar. Sandiya ve müfettiş içeride arama yapar. Komal’ın aynaya yazdığı mesajın bir kısmını okurlar. Müfettiş mesajda yazan nota bakınca, Mohit ile Komal’ın bir ilişkisi olduğunu, o gün olay yerine onların yanın da birinin geldiğini ve yazım şeklinden tanıdık biri gibi olduğunu ifade eder. Sandiya Mohit’i aileden biri öldürmediğini söylese de Müfettiş Emiy’in ifadesini yeniden almak iter.

Sandiya ve müfettiş Rathi evine gelir. Müfettiş Emily’in odasına giderken, Emily de odada Komal ile Mohit’in resmini telefonundan siler. Sandiya ve müfettiş içeri girer. Müfettiş ona Komal’ın resmini gösterir. Emily tanımadığını söyler. Bunun üzerine müfettiş alt kata gidip, aile üyelerine resmini gösterir.

Minakşi hemen tanır. Kendisine ait çalınan sarileri kadının üzerinde görüp istediğini ama kadın polisi araya katınca, kendi elinden kaçtığını açıklar. Sandiya bunun üzerine Komal ile Mohit’in kesin olarak ilişkisi olduğunu anlar.

Can Yoldaşım 258 Bölüm Özeti (14 Nisan Perşembe) Mohit'in Katili

Suraj Santos’un doktur ile konuşsa da Santos ameliyat olmayacağını söyler. Bunun üzerine Suraj da Santos’un ameliyat olana kadar yemeden içmeden kendisini keseceğini açıklar. Sandiya ile Suraj, Santos’un bu kadar şantaja rağmen ameliyat olmasının arkasında ki nedeni merak eder. Sandiya Santos’un acısından dolayı derken, Sandiya Santos’un bir şeyleri gizlediğini düşünür.

Basın Mohit ile Komal’in gizli aşkını haber yapar. Soruşturtmanın başında ki amir de Sandiya ile Müfettişi yanına çağırır. Üsten baskı aldıklarını, bir an evvel katili bulmaları gerektiğini ifade eder. Müfettiş yine Sandiya’nın aileden biri olduğu için soruşturtmanın gizliliğini tehlikeye attığını ima eder. Sandiya da bu katilin aileden olmadığını kanıtlamak için bir plan yapar.

Sandiya ve müfettiş Rathi evine gelir. Mohit’in cesedin üzerinden parmak izi bulduklarını, öncelikle aile üyeleri parmak izi vermeleri gerektiğin, saat 15:00’da herkesi laboratuvara beklediğini söyler.

Can Yoldaşım 258. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi evinden Emily’in olmadığını fark eden müfettiş, bizzat parmak izi vermesi için onunla konuşmaya gider. Müfettiş saat 15:00 da laboratuvara parmak izi vermeye gelmesini ister. Emily o saatte düğüne çağrıldığını, başka bir gün geleceğini söyler.

Müfettiş Emily’e gideceği düğün hakkında sorular sorar. Emily de o korku ile şöyle der.

“Düğün yeri Komal’ın evinin hemen arkasında!”

Sandiya ve müfettiş onu duyunca şok olur. Müfettiş Komal’ı önce tanımadığını söylediğini, şimdi ise adresini bile bildiğinin ortaya çıktığını söyler. Emily de Mohit ile Komal’ın ilişkisini herkesin bildiğini, saklayacak bir şeyi olmadığını söyler.

14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Lokhes İfade Verir

Rathi ailesi belirlenen saatte laboratuvara gider. Sandiya içten içe ailesini boş yere laboratuvara getirdiğini düşünürken, Minakşi de Suraj ile Sandiya’nın arasını bozmak için şöyle der

“Sandiya’yı tuttuğun bu eller, şimdi Sandiya’nın emri ile parmak izi vermeye, Mohit’in katili olup olmadığımız öğrenmek istiyor”

Sözleri ile ortalığı karıştırmak ister. Sandiya herkesin tek tek parmak izini alır. Ailesinin Mohit’e zaman zaman kızdığını ama hiçbir zaman onu öldürmeyeceğini düşündüğü için oldukça rahattır.

Rathi ailesi içerisinden bir ten Emily parmak izi vermeye gelmez. Müfettiş de bunu fırsat bilip Emily için yakalama kararı çıkartmak ister. Sandiya da hala zamanı olduğunu söyler. Olay yerine Emily ile Mohit’in boşama evrakları bulunur. Müfettiş şimdi Emily’in hikayesi ortaya çıktığını, eşinden boşanmak istediğini, Mohit buna karşı çıktığı için Emily de Mohit’i öldürdüğünü söyler.

Sandiya bunun sadece bir varsayımdan ibaret olduğunu, gerçeğin yakında anlaşılacağını söyler. Ceset üzerinden avuç içi izlerinin silik olduğu fark edilir. Bu da birinin kimyasal kullandığını sonucunu doğurur.

Sandiya Kimyasalları ararken orada Lokes ile karşılaşır. Sandiya Lokhes’in elindeki yanık izleri fark eder. Lokhes hemen sorguya alınır. Lokhes ilk başta kabul etmek istemez. Ancak baskı altında “Mohit’i ben öldürdüm” der.

Can Yoldaşım 258 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 259 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Lalima Mohit’in şantajını anlatır
 • Sruaj her şeyi öğrenir
 • Müfettiş Emily’den şüphelenir
 • Mohit’in öldüğü olay yerinde boşanma evrakları bulunur
 • Mohit’in Komal ile ilişkisi ortaya çıkar
 • Komal Mohit’i öldürmediğini ama işin üzerine kalacağını fark eder
 • Komal kendi evinde cama mesaj bırakır
 • Emily polislerden önce gelip, mesajın bir kısmını siler
 • Sandiya iz sürerken Lokhes’in ellerindeki izleri fark eder
 • Müfettiş Lokhes’i sorguya çeker

Can Yoldaşım 258 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 258. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Nisan Can Yoldaşım 258 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 259 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 258 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Nisan Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 259 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Yok artik Emily olduremez cunku onunda bir kizi var. Kizinin babasiz kalmasini istemez Emily oyle degilmi? Santos oldurdu Mohiti

 1. Ben lokhes e ùzùliyorum mohit òlùmi hak etdi ama lokhes daha çocuk mohit ýùzùnden hayati kararicak zavalli nin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu