Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti (15 Nisan Cuma) Mohit’i Kim Öldürdü?

Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Nisan Cuma Can Yoldaşım 259 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 259 bölüm özeti
 • 15 Nisan Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 259 Bölüm Fragmanı
 • 15 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 260 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Nisan Cuma Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Lohkes Mohit’i öldürüldüğünü itiraf etmesinden 24 saat geçmeden, Emily de benzer ifade verecek!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti

Lokesh’in itirafı ile başlar. Mohit’i öldürdüğünü kabul eder. Sandiya ve müfettiş Satya nasıl olduğunu ondan anlatmasını ister. Lokhes de Lalima için altın almaya gittiğini, bu sırada telefonu çaldığını, arayan Mohit olduğunu söyler. Satya ifadesine devam etmesini ister. Lokhes sonrasında Mohit’in yanına gittiğini, aralarında tartışma çıktığını, bu sırada Mohit’in kuytuya düştüğünü açıklar.

Müfettiş Satya bu cinayetten Lalima’nın haberi olup olmadığını sorar. Lokhes de kimsenin haberi olmadığını, Lalima’nın nişanına geldiğinde ise kimseye bahsetmediğini söyler.

Sandiya ve Satya orada Lokhes’in ifadesini gözden geçirirler. Satya davayı kapatmak isterken, Sandiya Lokhes’in ifadesinde açıkların olduğunu, kafasına sert bir cisimle vurulma olayını hiç söylemediğini, bu nedenle Lokhes’i tutuklayamayacaklarını söyler. Satya her ne kadar sinir olsa da her şeyi yasaya uygun olarak yapmak için Lokhes’i serbest bırakırlar.

Santos evden çıkar. Minakşi onun nere gittiğini sorar. Santos Suraj’a söylememesini, yakında geleceğini söyler. Çok geçmeden Suraj eve gelir ve Santos’un evde olmadığı öğrenir öğrenmez peşinden gider. Sandiya karşısında Santos’u görünce şaşırır. Sandiya Santos’un neden geldiğini sorar. Santos da Lalima’nın evliliğini bir an evvel yapmak ister. Lakin Erkek tarafında birinin öldüğünü ve düğünü belli bir süre ertelediklerini söyler.

Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti (15 Nisan Cuma) Suraj Annesinin Ameliyatını Erkene Çekmek İster

Sandiya ve Santos eve gelir. Çok geçmeden bir polis memuru gelir. Sandiya’nın bazı evraklara imzası lazım olduğunu söyler. Sandiya polisin topalladığını fark edince nedenini sorar. Polis de Mohit’in cinayetini araştırmak için girdiği tarla ayağına diken battığını söyler. Sandiya olay günü sonrasında Emily’in ayağına da diken battığını hatırlar. Bu sırada Emily bunları duyunca, elindeki sütü yere düşürür.

Akşam Sandiya’nın aklında deli sorular gelir. Suraj’a Lokhes’in itirafını söyleyemediği gibi, Emily’den de şüphe ettiğini söyleyemez. Ertesi gün Sandiya müfettiş Satya ile mesele hakkında konuşur. Ona Emily’den şüphelendiğini söyler. Satya da baştan beri Emily’in suçun içinde olduğunu düşündüğü için Emily’in ifadesini yeniden almak ister.

Sandiya Emily’i arasa da ulaşmaz. Minakşi’yi arayıp Emily’in nerede olduğunu sorar. Minakşi Pari ile Emily doktora gittiğini söyler. Satya hemen doktoru arasa da doktorun bir hafta yurt dışında olduğunu öğrenir öğrenmez tüm ekiplerin Emily’e odaklanmasını ister. Karakollara Emily’in resmini dağıtılması talimatını verirken içeri Emily girer ve der ki;

“Mohit Rathi’yi ben öldürdüm!”

Sandiya bunu doyunca şok olur. Satya ona olayı anlatmasını ister. Emily de Komal ile Mohit’in buluştuğu yere gittiğini, boşanma kağıtları verip boşanmak istediğinde Mohit’in karşı çıktığını, bu sırada aralarında tartışma çıktığını, Mohit kuyuya düştüğünü söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya hemen Satya ile Emily’in verdiği ifadeyi değerlendirirler. Satya bir cinayet, iki farklı ismini cinayet itirafı olduğunu, bunun hiç normal olmadığını söyler. Sandiya her şeyi en baştan araştırmak için Emily’i de eve gönderip, olayı enine boyuna araştırmak ister.

Satya Emily’e eve gidebileceğini, soruşturma sonuna kadar Puşkar sınırlarında olması gerektiğini söyler. Emily tutuklanmadığı için kafası karılır.

Suraj Santos’un ameliyatını yapacak doktorun yanına gider ve ona ameliyat için ısrar etse de doktor belli zamanda yapılabileceğini söyleyip, ondan odasından çıkmasını ister. Suraj’ın morali bozularak orada yarılır.

Can Yoldaşım 259 Bölüm Özeti (15 Nisan Cuma) Mohit'i Kim Öldürdü

İki ifadeden hangisinin gerçek söylediğini kanıtlamak için o gün ölen Mohit’i ilk gören kişinin telefon kulübesini kimin aradığını araştırmaya başlarlar. Telefon kulübesindeki görevli arayan kişinin 40-50 yaşlarda uzun boylu bir adam aradığını söyler. Bu yeni bir tarif olduğu için Satya ile Sandiya’nın kafası karışır.

Sanidya Ved’in toplantısını hatırlar. Suraj’ arar. Lakin doktor telefona çıkar. Suraj’ın yanına geldiğini ve telefonu unuttuğunu söyler. Sandiya telefonu almak için doktorun yanına gider. Doktoru Santos’un ameliyatı için Suraj’ın çok acele ettirdiğini söyler. Akşam eve geldiğinde, Sandiya Suraj’a neden acele ameliyat olmasını istediğini söyler. Suraj da annesinin durumu kritik olduğu için vakit kaybetmek istemediğini söyler.

Satya Sandiya’yı arar. Komal’in telefonuna ulaştıklarını, bir saat içinde Komal Puşkar da akrabası ile görüşmeye geleceğini bildirir.

Can Yoldaşım 259. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya hemen pazar yerine kılık değiştirerek gider. Polisler de her yere kılık değiştirerek dağılırlar. Çok geçmeden iki çarşaflı kadın oraya gelir. Sandiya hangisinin Komal olduğunu anlamak için polis sireni çalmasının kâfi olacağını söyler.

Polis sirenini duyan gerçek Komal, kaçmaya başlar. Sandiya ve Satya onu yakalayamaz. Emily Komal’ı yakalayıp, annesinin evine getirir. Ellerini ve kollarını bağlar. Komal ona yaptıklarında dolayı özür dilese de Emily belli bir süre evde oturması gerektiğini, annesinin ona göz kulak olacağını söyler.

Sandiya Suraj’ın tavlılarından şüphe etmeye başlar. İş yerinde çırağına bir gün oradan temelli ayrılacak gibi işli öğrettiğini, Santos’um 3 gün sonra ameliyatı olacakken onu bir gün daha erkene çekmeye çalışması, Sandiya’nın kafasını epey karıştırır.

15 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti Sandiya Suraj'dan Şüphelenmeye Başlar

Sandiya eve geldiğinde Suraj ile Ved’in birbirleri ile şakacıktan mesajlaştığını görür. Sandiya bunun bir işaret olabileceğini düşünüp, Rathi evinden çöpe atılan çöpleri tek tek araştırır. Bir kağıt bulur. Bu numara polise Moht’in öldüğünü söyleyen numara olduğunu görünce şok olur. Zira ifadelere göre Mohit’in öldüğünü polise bildiren kişi Suraj’dan başkası değildir.

Sandiya bunun olmayacağını, ortada büyük bir yanlış anlama olduğunu düşünürken, Satya Sandiya’yı arar. Sndiya’nın sessiz kaldığını fark eden Santya, dava ile yeni bilgiler öğrenip öğrenmediğini sorar

Can Yoldaşım 259 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 260 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Lokhes Mohit’i öldürdüğünü itiraf eder
 • Bir gün sonra Emily de Mohit’i öldürdüğünü itiraf eder
 • Sandiya’nın kafası karışır
 • Satya ve andiya ifadeleri dikkate almadan soruşturmayı baştan başlatırlar
 • Sandiya Komal’ı yakalayamadan Emily onu yakalar
 • Emily Komal’ı kendi annesinin evinde alıkoyar
 • Sandiya Suraj’ın davranışlarında ki panik hali dikkatini çeker
 • Suraj’ın Ved ile mektuplaştığını fark eder
 • Sandiya Rathi evinden atılan 1 haftalık çöpe bakar
 • Suraj’ın o gün Mohit’in öldüğünü polise bildiren kişi olduğunu öğrenir

Can Yoldaşım 259 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Nisan Cuma Can Yoldaşım 259. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Nisan Can Yoldaşım 259 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 260 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 259 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Nisan Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 260 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. Olaylar artik sandiyani aşiyor yani🤣 şùbheliler giderek artiyor
  Yada mohidi tùm hanim aģa caddesi toplanip òldùrmùş olmasin bakin bundan sonra òyle çykarsada şaşirmam😉

  1. bir kaç bölüm sonra çıkacaktır. Tahminlerime göre Sandiya Santos’un öldürdüğünü öğrenip, politikten istifa edecek. (Tahmin)

 2. Filizcim lutfen çok rica edyorum yine bir bolum daha yazarmisiniz mohitin katilinin kim oldugunu bilmek istiyorum kafan karisti

 3. Arkadaşlar burda asıl katil SANTOŞ. Evet düşünunce çok qarip geliyor fakat suçlu SANTOŞ.Çünkü Mohit Lalimayla para için kavga ederlerken yalnışlıkla lalima kuyuya düşer ve bayilir mohit lalimayı kuyudan çıkartıp affedersiniz tecavüz etmək isterken santos mohiti öldürür ama aslında burda surajda suçlu çünkü mohitin kafasına taşı vuran surajdır işte bu yüzden mohitin kafasında yara var düşününce kafa karistirici bir şey ama gerçekler bu maalesef😒😞😥

  1. Tesekkur ederim seyhan ilerleyen bolumlerde neler olacak sandiya sontos un mohiti oldurdugunu ogrendiginde isine istifami edecek😔🤔

  2. Tesekkur ederim seyhan ilerleyen bolumlerde neler olacak sandiya sontos un mohiti oldurdugunu ogrendiginde isine istifami edecek😔🤔

  1. Teşekkürler canım tam bilmiyorum ama sandiya falına kadınlar birliği yapib santoşu ögle kurtarıcak

 4. Ya bu Rathi ailesi hangi bolumune bakarsan varya sok geciriyorlar cok komik ya. Nereye bakarsan sok sok sok!!! :D

 5. “Suraj eve gelir ve Santos’un evde olmadığı öğrenir öğrenmez peşinden gider.” Bakin buda bir supe bence. Cunku Suraj dusunebilir: “Santos vicdan azabi cekiyor ve polise teslim olmaya gidiyor” Yani zaten Surajinda bu isde parmagi var tasla Mohitin kafasina vurmus.

 6. Sandiya cok zeki bir kiz ya. 2 tane supheli var suanda belki de Sandiya bu meseleyi cozebilecekmi acaba cok supheli cikarsa diye Sandiyanin kafasini karistirmak istemistirler. Tam hatirlamiyorum ama buna benzer supheli bir bolumu vardi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu