Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti (25 Ağustos Çarşamba) Mohit’in Foyası Ortaya Çıkar

Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 26 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 26 bölüm özeti
 • 25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 26 Bölüm Fragmanı
 • 25 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 27 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Ağustos Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Mohit yengesine iftira atar. Suraj Gerçekleri Ortaya Çıkartır” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti

Bölüm tiyatro gösterisinden sonra Sandiya odasında kolyesini çıkartırken başlar. Daha sonra Suraj gelir. Kafasında ki sargıyı çıkarırken, Suraj, Sandiya’nın kendisine baktığını görünce ne oldu der. Sandiya da hiç bir şey dedikten sonra eline kuklaları alıp konuşturur.

Suraj, Sandiya’nın yanına oturup insanları etkileyebildiğini, doğruyu oyun oynayarak anlatabildiğini, bu konuda yetenekli olduğunu söyledikten sonra Snadiya’ya teşekkür eder.

Ertesi gün Santos, Chavvi’yi sabah erkenden uyandırır. Chavvi yatağında bilgisayarı unutup annesinin yanına giderken Vikram da odada aradığı biletleri bulamayınca, Chavvi ile Mohit’in odasına bakar. Mohit gizlice gittiği için kimseye biletleri göstermek ister. Gizlice biletleri bulduktan sonra Mohit’in odaya geldiğini görünce hemen saklanır.

Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti (25 Ağustos Çarşamba) Mohit Yalan Söyler

Mohit lavabodan geldikten sonra bilgisayarın açıkta durduğunu görünce hemen onu saklamaya çalışır. Vikram Mohit’in yanına gelip çabaya sakladığı bilgisayarı dışarı çıkartır.

Vikram pahalı bilgisayarı para çalarak aldığını düşünür. Kardeşini sürükleye sürükleye salona getirir. Zenginlerin kullandığı bilgisayarı Mohit’in aldığını açıklayınca, Santos parayı nerden aldığını sorar. Mohit suçu başkasına atar. Sandiya yengesi bilgisayar almak için para verdiğini söyler Oysa Sandiya bilgisayar almasına değil, bilgisayar kursuna gitmesi için para vermiştir. Bir anda oklar Sandiya’ya döner.

Sandiya gerçeklerin Mophit’in anlatıldığı gibi olmadığını, Mohit’e bilgisayar kursuna gitmesi için para verdiğini söyleyince Suraj Sandiya’ya inanırken, Santos kendi kardeşine değil de eşine güvendiği için sinirlenir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya evde defalarca yalancı konumuna düşmüştür. Lakin Bunun da üzerinden gelip gerçekleri ortaya çıkartmak ister. Ne de olsa da ileride polis olmak isteyen Sandiya, Suraj’ın kardeşi Mohit tarafında iftira atılmıştır. Meenakshi de hiç bir fırsatı kaçırmaz. Evin dengesini alt üst ettiğini, pahalı bir hediye vererek Mohit’in ahlakını değiştirdiğini söyler. Mohit ise meseleyi annesine anlatırken şöyle der

“Yenge daha fazla yalan söyleyemeyeceğim. Yengem bana bilgisayar almam için yengem para verdi”

Dediği için okları üzerine çeken Sandiya’nın başı yine derde girer. Santos 13 gün sonunda Sandiya’yı göndermeye zaten kararlıyken bu olay da onun tuzu ve biberi olur.

Evdeki şiddetli tartışmanın yanında Ankita Santos’u arayıp, Sandiya’yı gelini olmak için şans verdiğini duyduğunu, bunda dolayı teşekkür etmek istediğini söyler. Ancak olayın üzerine aradığı için Santos sinirle konuşur. Her gün Sandiya’nın kırdığı potlar yüzünden ailesinin dengesini bozduğunu, hangi birine yanacağını şaşırdığını, her gün yeni bir yalanı çıktığını söyledikten sonra 13 gün sonra Sandiya ile işinin biteceğini açıklayınca, ABD’ de olan Ankita bir taraftan, Sandiya ise bir taraftan canı sıkılır.

Can Yoldaşım 26 Bölüm Özeti (25 Ağustos Çarşamba) Mohit'in Foyası Ortaya Çıkar

Vikram’ın işi gücü Santos’u karakola şikayet eden kişiyi bulmak. Zira Meenakshi’nin laf arasında ağzında kaçırdığı meselenin üzerine gider. Sair dükkanında bir telefon gelir. Vikram’ı karakola çağırır. Meenakshi bunu duyunca panik olur. Vikram’ı karakola götürmek ister. Vikram daha da şüphelenir. Ne olursa olsun peşini bırakmayacağını düşünür.

Can Yoldaşım 26. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Mohit suçu yengesine atmış, işin içinden çıktığını düşünmüştür. Oysa bilgisayarın içinde bıraktığı CD’yi odasına bulamayan Mohit, filim DVD’sini Chavvi’ye sorar. Chavvi de bilgisayarın içinden olduğunu açıklayınca, Mohit gizlice Suraj ile Sandiya’nın odasına gider.

Mohit filim DVD’sini alırken içeri Suraj gelir. Mohit hemen saklanır. Suraj bilgisayarın CD kısmı açık olduğunu görünce şüphelenir. Tam da bu sırada telefon çalınca Mohit saklandığı yerden çıkar. Suraj sinirli bir şekilde gerçekleri açıklamasını ister. Mohit yine yalan söylemek istese de artık yakalandığı için gerçeği açıklar. Suraj da kardeşine şöyle der.

“Bu gerçeği Santos’a da söyleyeceksin!”

Dediği sırada içeri Sandiya gelir. Sandiya gerçekleri açıklamanın kimseye bir faydası olmayacağını, Santos bu defa Mohit’e kızacağını, Santos bir kez daha sinirleneceğini söyleyip buna engel olur. Suraj bunun üzerine Mohit’i affeder. Mohit hem yengesi Sandiya’dan hem de abisinden özür diler.

25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Tamir Yapar

Vikram karakoldan gelir. Polislere asılsız ihbar eden kişiyi yakında yakalayacağını, onu da Santos’a söyleyeceğini, çok az kaldığını söyleyince Meenashki elinde saydığı paranın bir kısmını yere düşürür. Lakin Meenahski bundan haberi yoktur.

“Hanım şaşırdın mı ne? “

Meenakshi ne olduğu diye sorunca Vikram yere para düşürdüğünü, son zamanlarda ona ne olduğunu söyler. Meenakshi de kaçamak cevaplar verir.

Arun Sandiya’nın iyi bir gelin olacağını söylese de Santos asla olamayacağını söyler. Suraj da annesinin istediği gibi bir gelin bulamadığını düşünmeye başlar. Artık Sandiya ile daha az konuşmaya karar verir.

“Suraj’un Sandiya’ya küsmesinden Mohit meselesini Santos’a açıklaması da var.”

Sandiya Suraj’ın kendisine küstüğünü fark edince onunla barışmak için elinden geleni yapar. Sonunda Suraj’ın tatlı dağıttığı motosikleti tamir etmesi ile ikilinin arası yeniden düzelir.

Suraj’ın aklında bir tek soru vardır. Okumuş bir kızın nasıl olur da tamircinin bildiği kadar motosikleti tamir edebildiğidir. Sandiya babasının tamir yapmayı çok sevdiğini, kendisine de öğrettiğini söyleyince, Suraj oldukça şaşırır.

Suraj ne yapıp edip annesini Santos’un gözünde Sandiya’nın hak ettiği yeri bulmasını ister. Bunda dolayı Mohit’in bilgisayar meselesinde yalan söylediğini Santos’un önünde açıklar. Daha sonra Mohit’in okumak istiyorsa tatlıcı dükkanında kendi parasını kazanmasını söyler. Bir nevi emri vaki yapıp, Mohit’i tatlıcı dükkanına çırak olarak alır.

Can Yoldaşım 26 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 27 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya teşekkür eder
 • Mohit’in bilgisayarını Vikram’a yakalatır
 • Vikram bilgisayar meselesini herkese duyurur
 • Mohit Sandiya’nın para verdiği söyler
 • Suraj Mohit’in yalan söylediğini ortaya çıkartı
 • Vikram Santos’u karakola şikayet eden kişiyi aramaya başlar
 • Suraj Mohit’i tatlıcı dükkanında işe başlayacağını açıklar

Can Yoldaşım 26 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 26. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Ağustos Can Yoldaşım 26 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 27 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 26 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 27 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Baş tacım arka arkaya 2 bölüm verdiniz lütfen can yoldaşımıda öyle yapın rica ediyorum en çok izlenen merak edilen can yoldaşım lütfen bölümleri daha çabuk gelsin♥️♥️♥️

  1. canım ağır bir girip vakası geçiriyoruz tüm ekip olarak. Bunda dolayı az özet veriyoruz. Ama elimden geldiğinden fazla özeti vermeye çalışıyorum. (Covid Değilim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu