Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti (16 Nisan Cumartesi) Suraj Kardeş Katili!

Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 260 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 260 bölüm özeti
 • 16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 260 Bölüm Fragmanı
 • 16 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Nisan Pazar Can Yoldaşım 261 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Mohit’in kafasına vurup, onu nasıl bayılttığını düşünür. Sandiya tüm delillerin, Suraj’ı gösterdiğini fark edince çok üzülür!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Nisan Pazar Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti

Sandiya’nın kıyafet dükkanında gerçeği öğrenmesi ile başlar. Lalima’nın nişanı sırasında, Suraj aynı kıyafeti iki defa satın aldığını öğrenen Sandiya, Suraj’ın da bu cinayetin içinde olduğunu düşünmeye başlar.

Sandya mahalleye gelir. Minakşi onu karşılar. Sandiya bir an evvel Suraj ile görüşüp, gerçeği öğrenmek isterken, Minakşi ona Suraj ile ilgili gerçeği anlatacağını söyler. Sandiya merakla onu dinler.

Minakşi Suraj’ın dükkanına gelen Mohit’in alacaklılarına karşı tepki gösterdiğini, kardeşinin borcunu ödese bile kardeşi gelmeyeceğini, bir canın maldan daha kıymetli olduğunu mahallenin ortasında bağırarak söylediğini anlatır.

Sandiya bunu duyunca kafası iyice karışır. Sandiya tatlıcı dükkanında telefonunu unutur. Gizli bir el o telefona gelen diğer müfettişin mesajını okur. Mesaj da Satya, Mohit’in öldüğünü haber eden kişinin ses kaydının hazır olduğunu, telefon şirketinden alabileceğini bildirir.

Sandiya tatlıcı dükkânına gelir. Suraj’ın çırağı telefonu Sandiya’ya verir. Sandiya telefonun açıldığını fark eder. Adam da telefonun yere düştüğünü söyleyince, Sandiya işin üzerinde durmaz.

Suraj üzerine çarşaf alıp, Telekom şirketine girer. Sandiya ve Satya için hazırlanan CD’leri alıp, orayı ateşe verir. Suraj bu sırada Mohit’in kafasına nasıl vurup, öldürdüğünü hatırlar.

Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti (16 Nisan Cumartesi) Suraj Ses Kayıtlarını Yakar

Vikram Suraj’ın motosikleti ile kaza yapar. Hemen Suraj’ı arar. Suraj o motosiklette Mohit’i öldürürken üzerine kan bulaşmış kıyafeti olduğunu hatırlar. Suraj hemen oraya geleceğini söyler.

Vikram karşı tarafın hatalı olduğunu bildirir. Bu sırada olay yerine polis de gelir. Suraj orada tanınan biri olduğu için hemen Sandiya’ya da haber verilir. Polisler Sandiya’nın da yakında burada olacağını açıklar. Bunu duyan Sura,j karşı taraf hatasını kabul etmesine rağmen, ondan para istemediğini söyleyip, hızlıca oradan ayrılır. Sandiya oraya geldiğinde ise şok olur. Zira Suraj kazada hatalı olan kişinin parasını almadan kaçar gibi gitmiştir. Sandiya bunun nedenini merak eder.

Sandiya ile Satya dava hakkında konuşurken, telefon şirketinin yandığı haberini öğrenirler. Sandiya bunun nasıl mümkün olduğunu merak eder. Lokhes ile Emily’in son 4 saatlik dilimin de neler yaptığını, onu izleyen memurlara sorarlar. Her ikisi de bulundukları yerden ayrılmadığını öğrenen Sandiya, bu davada farklı bir kişi daha olduğunu, böylelikle %100 kanıtlamış olurlar.

Lalima gece Pramod ile ailesinin yanına giderler. Lalima Mohit’in ölümünün arkasında ki olayları bildiği için bunu Pramod’un ailesi sonradan öğrenmesini istemez. Zira sonradan öğrenirlerse düğünü bozacaklarını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ve Satya’nın amiri, davayı çözmeleri için son 24 saatleri olduğunu, 24 saat içinde çözülmediği takdirde, davayı cinayet büroya devredeceklerini söyler. Sandiya ve Satya ellerindeki işi bitirmeye karar verirler.

Satya ilk olarak ellerindeki Lokhes’i sorgular. Ona yalan söylediğini ve gerçeği söylemesini istese de Lokhes aynı ifadeyi verir.

“Mohit’i ben öldürdüm!”

Deyince Satya, Lokhes’in yalan söylediğini ve biri ya da birilerini koruduğunu düşünür. İkinci olarak Emily’in Mohit’i öldürdüğünü söylediği için onun nasıl itiraf ettireceğini, gerçeği söyleyip söylemediğini düşünürken, Satya’nın aklına bir fikir gelir.

Sandiya evde otururken Pari bir resim yapar. Sandiya o resme bakarken, Emily o resmi yırtıp atar. Sandiya şok olur. Emily de artık uzatmamasını, kendisi suçlu olduğunu söyler. Sandiya, Emily’in de bir ya da birilerini koruduğunu, gerçeğin başka olduğunu düşünmeye başlar. Bu sırada telefon çalar. Arayan Satya’dır. Ona tapınağa gelmesini ister.

Can Yoldaşım 260 Bölüm Özeti (16 Nisan Cumartesi) Suraj Kardeş Katili

Sandiya ve Satya tapınağa giderler. Din görevlisine resmi bir soruşturma için bilgisine baş vurulacağını söyler. Din görevlisi de ifade vermeye hazır olduğunu dile getirir. Satya Emily’in tapınağa gelip gelmediği, kocasının ölüm ritüeli hakkında bilgisi olup olmadığını sorar. Din görevlisi Emily ile Mohit’in abisi Suraj’ın geldiğini, dini ritüel için ölüm saatini sorduğunda, Emily’in bilmediğini ama Suraj’ın saati ve tarihi verdiğini açıklar.

Sandiya bunu duyunca ağlamaya başlar. Sandiya elindeki Suraj’a karşı tüm delilleri Satya ile paylaşır. Suraj karakola ifade vermeye gelir. Satya Suraj’ı sorgularken, Sandiya da orada hazır bulur.

– Sandiya’nın yeni numarası, Moht’in öldürüldüğünü haber eden telefon kulübesinde bulduk.

–  Ben telefonu kayıt ettikten sonra kâğıdı attım. Dediğiniz yere de hiç gitmedim.

Suraj’ın verdiği ifadeler çelişkilerle doludur. Sandiya Suraj’ın hemen yalan söylediğini anlar. Satya ifade almaya devam eder.

–  Lalima’nın nişanı için aldığın yeni kıyafeti, aynı yerden ikinci defa neden aldın?

–  Aldığım kıyafeti tatlı yaparken kirlettim ve düğünde giyilemeyecek bir halde olduğu için aynı yerden ikincisini aldım.

Suraj her defasında kaçamak cevap verdiğini gören Satya, son olarak şöyle sorguya devam eder.

–  Peki din görevlisine Mohit’in otopsi raporu çıkmadan ölüm saatini ve tarihini nasıl söyledin?

Suraj Satya’nın can alıcı sorusuna karşılık ilk etapta sessiz kalır.

Suraj iyi düşündükten sonra dini ritüel için herhangi bir tarih gerektiği için salladığını açıklar. Satya adeta nokta atışı bir sallama yaptığını açıklar. Suraj tutuklama olmayacaksa gitmek ister. Sandiya ve Satya Suraj’ın şimdilik gitmesine izin verirler.

Emily’in annesinin evindeki Komal’ın ayağı kırılır. Emily’in annesi de onu doktora getirir. Emily bunu duyar duymaz hastaneye gider. Komal’ın yanına geldiğinde polis memuru Satya’yı orada görünce şok olur.

Satya neden suçu itiraf etmesine rağmen Komal’ı kaçırdığını sorar. Emily cevap vermek istemez. Ancak Satya kısa sürede iş çözer. İşin içinde Pari’nin olduğunu, Komal’ın ifadesini aldığını açıklar. Komal o gün Pari ile Mohit’in görüştüğünü söylemiştir.

Satya Pari’yi tutuklamak isterken, Sandiya oraya gelir ve Pari’nin suçsuz olduğunu söyler. Pari babası ile konuşup kavga ettiğini ama onu öldürmediğini, babasının öldüğünü öğrendikten sonra ise şoka girdiğini delilleri ile birlikte açıklar. Böylelikle Emily, cinayet şüphelisi olmaktan kendisini ve kızını kurtarır.

Can Yoldaşım 260. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Suraj’ın yalan söyleyip söylemediğini öğrenmenin bir yolu olduğunu, cinayet saatinde Lalima’nın nişan töreni olduğunu, bu arada Santos kendisine Suraj’ı aramasını istediğini, bu görüşmenin konum bilgisini öğrendiğinde, Suraj’ın bu denklemden dışarı çıkacağını söyler. Satya da onu destekler.

Sandiya hemen telefon şirketini arayarak, verdiği tarih ve saatte yapılan görüşmelerin en yakın baz istasyon bilgisini ister. Adam birkaç saat sonra geri dönüş yapılacağını söyleyip, telefonu kapatır.

Sandiya gece bir tarafta mesleği, diğer tarafta ise ailesi ve eşi vardır. İkisi arasında sıkışıp kalan Sandiya, neyin doğru neyin yanlış olduğunu düşünmekten çok yorulur. Santos Sandiya’nın yanına gelir. Ona Suraj’a iyi bakmasını, bir süre Jaipur’a gideceğini söyler. Sandiya her zamankinden farklı olarak bu defa ağlar. Santos bunu fark eder.

Suraj akşam yemeğine gelmez. Santos Sandiya’dan Suraj’a yemek götürmesini ister. Sandiya tapınakta dua eden Suraj’ın yanına gider. Ona yemek getirdiğini söyler. Bu sırada telefonu çalar. Aryan telefon şirketindeki görevlidir.

Sandiya konuşurken telefonu yere düşer ve telefonun hoparlörü açılır. Adam Suraj’ın belirlenen saat arasında ki yaptığı konuşmanın adresini verir. Sandiya ve Suraj şok olur. Zira o adres, Suraj’ın gitmedim dediği, Mohit’in öldürüldüğü yere çok yakın bir adrestir.

16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'yı Bağlar

Suraj artık kaçacak yeri kalmadığını anlar. Mohit’in ölüm haberini telefon kulübesinden kendisi verdiğini açıklar. Detayları dükkânda konuşmak istediğini söyler.

Sandiya ve Suraj dükkâna giderler. Dükkânda ki Chotu’ya kendilerine izin vermesini ister. Suraj telefon şirketindeki yangını kendisi çıkardığını da itiraf ederken, Suraj Sandiya’nın elini ve kolunu bağlar. Sandiya buna hiçbir şekilde karşılık vermez. Suraj Sandiya’nın telefonunu da alıp, dükkânı üzerine kilitler. Sandiya ise Suraj’ın katil olduğunu düşünüp ağlar.

Satya telefon kulübesindeki bekçinin ifadesini alır. Bekçi tek hatırladığı ayrıntıyı verir. Sol elini iyi kullandığını söyler. Satya da Rathi ailesinde sol elini iyi kullanan kişinin, bu cinayet ile bağlantılı olduğunu düşünür.

Suraj dükkânın kapısını kilitler. Rathi evinin salonuna gelir. Bu sırada herkes uyumuştur. Suraj Sandiya ile geçirdiği güzel anıları hatırlayıp hüzünlenir. Sandiya da bağlı olduğu yerde Suraj ile geçirdiği güzel anıları düşünür.

Ertesi sabah Santos’un Jaipur da ameliyat günüdür. Suraj erkenden taksiyi çağırıp, Santos’u ameliyata göndermek ister. Santos ise ailesini korumak için herkese tek tek iplik bağlayacağını söyler.

Sandiya sabaha kadar uyumayıp, Suraj’ın nasıl katil olabileceğini düşünür. Satya Sandiya’ya defalarca ulaşmaya çalışsa da bir türlü başaramaz. Satya Rathi evini sabit numaradan arar. Suraj telefona açar ve yanlış numara dedikten sonra telefonun fişini çeker. Satya onun Suraj olduğunu, sesinden tanıdığını ama yalan söylediğini, yine bir şeylerin döndüğünü düşünür. Bu sırada Sandiya da kendisini ipten kurtarmaya çalışır.

Can Yoldaşım 260 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 261 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’dan şüphelenir
 • Suraj Sandiya’nda önce telefon şirketine gidip kaydı alır
 • Suraj telefon şirketini ateşe verir
 • Satya, tapınağa gidip din görevlisinden bilgi alır
 • Din görevlisi Mohit’in ölüm saatini Suraj’ın söylediğini açıklar
 • Suraj ifade vermeye gelir.
 • Sandiya’nın gözüne baka baka yalan ifade verir
 • Sandiya Suraj’ın yalan söylediğini kanıtlar
 • Suraj sonunda suçunu itiraf eder
 • Suraj Sandiya’yı dükkana kilitler

Can Yoldaşım 260 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 260. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Nisan Can Yoldaşım 260 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 261 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 260 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Nisan Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 261 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Suraj annesini korumaya çalişiyor bi an ònce ameliyat olmasini istiyor çùnki annesi nin katil oldugu bilinme siyle ve tutuklanma olasiliģiyle ameliyati da geriye kalicak diye dùşùniyo

  1. Anladim bence de katiliyorum. Belki de Suraj Mohitin kafasina tasla vurdugu icin kendini suclu hissediyordur

 2. Suraj Emily ile Lokesh’i tehdit etmistir soyle: Mohitin olumunu kendiniz boyununuza alacaksiniz, ben yaptim diyeceksiniz” diye zorlamistir. Suraj kendisi ve annesini korumaya calisiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu