Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti (17 Nisan Pazar) Suraj Suçunu İtiraf Etti!

Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazar Can Yoldaşım 261 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 261 bölüm özeti
 • 17 Nisan Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 261 Bölüm Fragmanı
 • 17 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 262 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Nisan Pazar Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Suraj Mohit’i öldürdüğü itiraf eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti

Satya’nın konuşması ile başlar. Satya Rathi evinin sabit numarasını aradığını, telefona Suraj’ın çıktığını bildiği ama Suraj yanlış numara deyip, telefonu kapatmasının nedenini merak eder. Sandiya’nın başına bir şey gelmesinden endişe edip, hemen Rathi evine gitmeye karar verir.

Santos ameliyata gitmeden ritüelleri tamamlar. Akabinde Minakşi Santos giderken, şeker ile uğurlamak ister. Evde şeker olmadığını fark eden Minakşi, bir fikri olduğunu söyler. Eve gidip, Suraj’ın dükkanının anahtarını alır. Bu sırada Sandiya yerde elleri ve kolu bağlı bir şekilde yatmaktadır. Suraj Minakşi’nin kilidi açmaya çalıştığını görünce, Suraj şok olur.

Suraj Minkşi’yi durudurur. Şekerden daha iyi bir şey bildiğini, tatlı ikram edeceğini, evde tatlı olduğunu söyler. Minakşi de Suraj’ın bu fikrine katılır. Emily ise Suraj’ın garip davranışlarını fark eder. Minakşi tatlıyı getirir.

Tüm Rathi ailesi Suraj’ın dükkanının önüne gelir. Santos gelini Sandiya’yı aramasını ister. Ameliyata giderken Sandiya’nın da sesini duyup, vedalaşmak ister. Sandiya ise bu sırada Santos’un kendisi ile görüşmek istediğini duyar. Sandiya kendisini iplerden kurtarmaya çalışır. Lakin kurtulamaz.

Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti (17 Nisan Pazar) Satya Sandiya'yı Sorar

Vikram Sandiya’nın telefonu halen kapalı olduğunu bildirir. Suraj ise bir an evvel Santos’u götürüp, Sandiya’yı kapalı kaldığı yerden kurtarıp, polise teslim olmak ister. Santos Minakşi ve Vikram taksiye binerken, Sandiya’nın iş arkadaşı Satya, polis arabası ile mahalleye gelir. Suraj bunu fark edip, Santos’un önüne set olur. Lakin Minakşi Sandiya’nın geldiğini düşünüp, Satya’ya seslenir. Satya Suraj ve Rathi ailesini fark eder. Suraj Satya gelmeden arabayı hastaneye gönderir.

Satya Minakşi ve Santos’un bindiği arabanın arkasından bakarken, Suraj hızla oradan uzaklaşır. Satya yanından kaçar gibi giden Suraj’a seslense de Suraj duymamazlıktan gelir. Satya sonunda Suraj’ı tatlıcı dükkanın önünde durdurur.

“Sandiya Rathi nerede Suraj?”

Suraj bilmemezlikten gelir. Lakin Satya evi aradığında Suraj’ın telefona çıkıp yanlış numara dediğini bildiğini, yalan söylememesini ister. Bu sırada tatlıcı dükkanının çırağı gelir. Dükkanı açmak için anahtar isteyince, Suraj soğuk soğuk terler. Sol eli ile terini silmeye çalışırken, Satya Telekom şirkletini yakan kişinin sol elini iyi kullandığını bekçiden duyduğu o anı hatırlar.

Satya Suraj’ın dükkanda bir şey sakladığını fark eder. Hemen dükkanın yanına gider ve kilidi kırar. Kepenkleri kaldırınca Sandiya’nın yerde eli ve kolu bağlı bir şekilde durduğunu gören herkes şok olur. Arun ve Emily Sandiya’ya bunun kimin yaptığını sorar. Sandiya ağlamaklı bir halde Suraj’ı işaret eder.

Arun oğlu Suraj’ın yakasına yapışır ve gelini Sandiya’ya bunu gerçekten yapıp yapmadığını sorar. Suraj bu anlarda sessiz kalmakla yetinir.

“Suraj Rathi babanını sorularına cevap vermemede özgürsün. Lakin Kıdemli bir polis memurunu alıkoyma suçundan seni tutukluyorum!”

Mahalle halkı Suraj’ın bunuı Sandiya’ya yaptığını her ne kadar inanmasa da polis arabası ile Suraj karakola götürülür. Arun ve Emily de beraberinden gider.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Satya Suraj’a açık açık polis memuru Sandiya’yı neden bir gün boyunca alıkoyduğunu sorar. Lakin Suraj karakolda da seszi kalır. Bu sırada polis memuru Suraj’ın dükkanında kanlı kıyafet bulunduğunu söyler.

Can Yoldaşım 261 Bölüm Özeti (17 Nisan Pazar) Suraj Suçunu İtiraf Etti

Kıyafete bakan Satya, Suraj’a artık gerçekleri itiraf etmesini ister. Zira bu kıyafetin kirlendiğini bahane edip, dilenciye verdiğini söylediğini ama o kıyafeti dükkanında bulduklarını söyler. Suraj yine sesszi kalır. Satya kıyafetin üzerinden alıncak kan örnekleri ile Mohit’in kan örneklerinin karşılaştırılmasını ister.

“Eminim bu kan Mohit’in kanı ve sen Mohit’i öldürdün!”

Diyerek Suraj’ın ifade vermesini zorlarken, camın gerisinde duran Arun ve Emily de Suraj’ın verdiği ifadeyi takip eder.

Suraj Satya’nın baskılarına dayanamaz ve şöyle bağırır.

“Evet Mohit’i öldürdüm!”

Bir anda Arun, Emily ve Sandiya şok olur. Sandiya Suraj’ın katil olmayacağını son ana kadar düşünürken, Satya katili çok önceden bildiği düşündüğü için kendine güveni gelir ve Suraj’a hikâyeyi en baştan anlatmasını ister.

“Mohit paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Lakin bizden para almayı beklenmeden Lalima’nın düğünü için ayrılan parayı çaldığını fark ettim. Onun peşinden gittim ve çantadaki parayı lamak istedim. Mohit parayı vermek isteyince, onunda tartıştık. Mohit beni itekledi ve yere düşrüdü. Bende onu durdurmak için Mohit’in arkasından taş attım. Attığım taş Mohit’in kafasına çarpı ve oraya düştü. Nabzını kontrol ettiğimde Mohit’in öldüğünü gördüm. Parayı alıp, oradan uzaklaştım.”

Arun duydukları karşısında şok olur. İfade alınan noktaya gider. Suraj’ın yakasına yapışır ve gerçekten öldürüp öldürmediğini sorar. Suraj sessiz kalınca Arun Suraj’ı tokatlar. Sandiya ve Emily Arun’ı dışarı çıkarırken, Suraj içinden şöyle der.

“Anne yalan söylediğim için beni affet!”

Lalima köye gldiğini, Lokes’e kimseye bir şey dememsini ve kimse ile konuşmamasını ister. Lokhes de söylediklerini yapacağını ifade eder.

Can Yoldaşım 261. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Satya hikayde eksik kalan bir yer olduğunu, Mohit su kuysuna nasıl düştüğünü sorar. Suraj ise bilmediğini, Mohit’i orada bırakıp kaçtığını söyler. Sandiya Suraj hala yalan söylediğini, zira bunun arkasında bir şey sakladığını düşünür.

Suraj nezarete konur. Satya şimdilik Mohit cinaytetinden değil, polis memurunu alıkoyma suçundan nezarete atıldığını, cinayet silahı ve kuyuya düşme olayının perde arkasını öğrenip, ona göre Mohit’i öldürme suçundan tutuklanacağını söyler.

Santos Minakşi’den Suraj’ı aramasını ister. Minakşi telefonunu sarjının bittiğini söyler. Minakşi ondan Sandiya’yı aramasını ister. Sandiya telefonu görür ve Suraj’a söyler. Suraj ise annesine gerçeği söylememesini ister. Minakşi Sandiya’nın toplantıda olduğu yalanını söyler.

Suraj cinayet mahaline getirilir. Ondan Mohit’in kafasına attığı taşı bulmasını ister. Suraj taşı fark edip gösterir. Satya parmak izi kaybolmuş olabileceğini ama cinayet silahı olup olmadığını kesin olarak öğreneceklerini söyler. Sandiya hala Suraj’ın bir şeyler sakladığını düşünür.

Santos Suraj ile görüşemediği için canı sıkılır. Bir kez daha Suraj’ı aramasını ister. Suraj elleri kelepçeli bir şekilde Santos ile konuşur. Bir an evvel iyileşip eve gelmesini söyler. Tatlı yaptığı için müsait olmadığını söyler.

17 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya İz Peşinde

Emily karakola gelir. Sandiya’nın halini görünce, ona destek olmak sitediğini söyler. Sandiya Emily’e sarılıp ağlar. Bu sırada telefonu çalar. Arayan kuru temizlemecidir. Lalima’nın nişan kıyafetindeki lekelerin çıkmadığını, dükkana geldiğinde göstereceğini söyler. Sandiya Emily’i giderken bırakacağını söyleyip, birlikte karakoldan çıkarlar.

Sandiya kuru temizleme dükkanına gider. Görevli kırmızı toprağın çıkmadığını söyler. Sandiya bu toprak en yakın Mohit’in öldüğü topraklarda olduğunu düşünür. Minakşi bu kıyafeti Lalima’ya verdiğini ama Lalima düğün günü bu kıyafeti giymediğini, nedenini sorduklarında başka kıyafeti beğendiğini söylediği o anları hatırlar.

Sandiya hemen Lalima’nın nişan günü saçını yaptırdğı kuaföre gider. Kuaför o gün Lalima’nın giydiği kıyafetle çekilen resmini gösterir. Sandiya kuru temizlemecide olan kıyafeti olduğunu görünce şok olur. Kuaför o gün Lalima’nın saçını yaptıktan sonra biri aradığını ve ayrıldığını söyler. Sandiya saatini sorurar. Kuaför tam saatini deftere bakıp söyler. Sandiya o saate bakınca, Mohit’in hala hayatta olduğu anlara denk geldiğini, bunun arkasında neyin olduğunu öğrenmek için Rathi evine gider.

Emily’e Lalima’yı sorar. Emily de Lalima’nın köye arkabasının yanına gittiğini, Lokhes’in buralarda olduğunu söyler. Bu sırada Lokhes eve gelir. Sandiya’yı orada görünce kaçmaya çalışır. Sandiya onu yakalar ve gerçeği söylemesini ister. Lokhes daha önce ifade verdiğini ve gerçeğin bu olduğunu söyler. Sandiya Lokhes’in telefonuna el koyar ve Lokhes’i polis aracına bindirir. Bu sırada Lalima arar. Sandiya sessiz bir şekilde Lalima’nın söylediklerini dinler.

“Lokhes Sandiya bizden şüpheleniyor mu? Bizim gerçeğimizi sakın öğrenmemeli!”

Sandiya gerçeğin bir kısmını bildiğini, devamı için karakola gelmesini söyleyince Lalima şok olur.

Can Yoldaşım 261 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 262 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj annesini uğurlamak için acele eder
 • Minakşi dükkandan şeker almak ister
 • Suraj buna müsade etmez
 • Santos giderken Satya geli
 • Suraj annesini hastaneye yolcu eder
 • Satya Suraj’ı durdurur
 • Satya Suraj’ın dukka ini acar
 • Sandiya elleri bağlı bulunur
 • Suraj suçunu itiraf eder

Can Yoldaşım 261 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Nisan Pazar Can Yoldaşım 261. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Nisan Can Yoldaşım 261 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 262 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 261 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 262 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Suçlular artyor karmakarišik tešekkur ederim Filizcim çabucak gercekler ortaya çiksaydi 263 bolumide bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu