Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti (18 Nisan Pazartesi) Santos Suçunu İtiraf Eder!

Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 262 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 262 bölüm özeti
 • 18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 262 Bölüm Fragmanı
 • 18 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Nisan Salı Can Yoldaşım 263 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Santos mahkemeye gelir ve Mohit’i öldürdüğünü açıklar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Nisan Salı Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti

Sandiya’nın Lalima ile konuşması ile başlar. Sandiya Lalima’ya Mohit ölmeden hemen önce, onunla görüştüğünü bildiğini, gerçeği açıklamak için onu karakola davet eder. Lalima gerçeği söylediğinde Lokhes’in bile başı belaya gireceğini düşünüp, telefonu kapatır. Sandiya tekrar aradığında, telefonun kapalı olduğunu anlar.

Sandiya hemen Lalima’nın numarasını emniyet yetkililerine bildirir. Telefonun adresini öğrenmesini ister. Sandiya karakola gelir. Satya Suraj’ın suçlu olduğunu kabul etmiş gibi konuşmalarını duyan Sandiya, ona Lalima’nın yanlanlarını ve tüm delilleri anlatır.

Satya Lalima’nın onu öldürdüğünü kanıtlayacak bir delili olmadığını, diğer yandan Suraj delilleri ile öldürdüğünü kabul ettiğini söyler. Bu sırada Suraj gelir. Sinirlenir ve masum insanların peşini bırakmasını ister. Polis memuru Suraj’ı oradan götürürken, Sandiya Suraj’ın Lalima’nın adını duyunca ne kadar öfkelendiğini, bunun arkasında Suraj’ın masumiyeti olduğuna inanır.

Sandiya Suraj’ın gerçeği itiraf etmesi için Vikram ile bir plan yapar. Vikram Suraj ile annesi Santos’u ameliyat sonrasında görüştürmek ister. Suraj annesi ile konuştuğunu düşünse de Vikram Santos’un narkozun etkisi ile baygın olduğu için Santos’un ameliyat sonrasında konuşamadığını ama onu duyabildiğini söyler. Vikram haberlerde çıkan Mohit’in katili olduğu olayı öğrendiğini ve inanamadığını, gerçeği söyleyene kadar da ilaç almayı reddettiğini söyler.

Vikram, Santos’un Mohit’i gerçekten para için mi öldürdüğünü öğrenmek istediğini sorduğunu Suraj’a iletir. Suraj bir anda şok olur ve “Annem baba bu soruyu soramaz” der. Telefonu kapatırken, camın yansımasından Sandiya’nın da o konuşmayı dinlediğini görür. Suraj Sandiya’nın yanına gider ve suçunu itiraf ettiğini, boşa çabalamamasını ister.

Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti (18 Nisan Pazartesi) Sandiya Lalima'yı Yakalar

Sandiya Suraj’ın neden “Annem bu soruyu bana soramaz!” dedi diye düşünürken, yanına Satya gelir. Gün aydınlandığında Suraj’ın mahkemeye çıkaracaklarını, Suraj suçunu kabul etmesine rağmen neden çabaladığını sorar. Sandiya onun suçsuz olduğunu bildiğini, bunu da kanıtlayacağını söyler.

Sandiya Lalima’yı gözaltına almaya giden ekipten telefon alır. Lalima kendisini eve kilitlediğini, içeri girmeleri halinde, kendisini öldüreceğini söylediğini dile getirir. Sandiya ekibe müdahale etmemesini, oraya geleceğini söyler.

Sandiya Lalima’nın kaldığı, Puşkar’a 2 saatlik mesafedeki yere gider. Lohkes’e benzeyen bir memuru onun gibi giydirip, yüzüne maske takar. Lalima Lokhes’i görmeden kapıyı açmayacağını söyler. Sandiya uzakta ve karanlıkta duran yüzü maskeli memuru Lokhes gibi gösterir. Lakima kapıyı açar. Sandiya hemen Lalima’nın elindeki bıçağı almak için mücadele eder. Sonunda bıçağı alır.

Sandiya Puşkar da olup biteni anlatır. Lokhes ve Suraj’ın Mohit’i öldürmeden dolayı ceza alabileceğini, gerçeği ona söylemesini, mahkemede tanıklık etmesini ister. Lalima gerçeği açıklayacağını ve mahkemede ifade vereceğini kabul eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya hemen yola çıkar. Yolda Sandiya ve Lalima’nın bulunduğu polis aracının lastiği patlar. Bu sırada Suraj mahkeme binasına getirilir. Basın polis eşi olduğu için bu olaya ayrıca önem vermiştir. Suraj etrafında Sandiya’yı göremediği için endişelenir. Zira gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür.

Sandiya polis memuruna aracın lastiklerini tamir etmesini ister. Adam çok bilmediğini ama uğraşacağını söyleyince, Sandiya tek başına aracın patlayan lastiğini değiştir. Tekrar yola çıkarlar. Yolda birkaç kez önleri hayvanlar ya da yol çalışmaları ile önleri kesilse de sonunda Sandiya mahkeme karar vermeden yetişir.

“Efendim karar vermeden önce, bu davanın seyrini değiştirecek bir şahidim var!”

Suraj mahkeme salonunda Sandiya’yı görünce şok olur. Suçunu kabul ettiğini, daha neyi dinleyeceklerini sorar. Hâkim de tüm delilleri ortaya koyup karar vereceğini, mahkemeye şahidin de dinlenebilmesi için 30 dakika ara verdiğini açıklar.

Can Yoldaşım 262 Bölüm Özeti (18 Nisan Pazartesi) Santos Suçunu İtiraf Etti

Sandiya Satya ile konuşur. Davanın seyrini değiştirecek olan Lalima olduğunu söyler. Satya Suraj’ın avukatı ile görüşüp, mahkemede neyi delil olarak sunacaklarını söylemesini ister. Sandiya Lalima’nın yanına gider. Avukat ile görüşüp geleceğini söyler.

Lalima mahkeme binasının dışında, başında bayan polisin nezaretinde otururken öksürmeye başlar. Bayan polis de ona çeşmeden su içebileceğini söyler. Lalima su içerken biri onu kaçırır. Bayan polis onu fark etmez bile.

Lalima kendisini kaçıranın Vikram olduğunu görünce şok olur. Bayan polis her yerde Lalima’yı arasa da bulamaz. Sandiya Lalima’nın kaybolduğunu öğrenince yıkılır. Mahkeme başlar ve hâkim şahidi dinlemek ister. Sandiya kendisi ile beraber gelen şahidin mahkeme salonunda kaybolduğunu söyler. Hâkim tam arar vereceğini sırada, Santos mahkeme salonuna gelir. Suraj annesini orada görünce şok olur.

Can Yoldaşım 262. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos hâkim kara vermeden içeri girer ve şöyle der.

“Durun! Mohit’i ben öldürdüm!”

Hâkim ona kim olduğunu ve ifadesini kürsüde vermesini ister. Santos hâkim karşısında çıkar ve kendisini Santos Rathi olduğunu, ölen kişinin annesi olduğunu açıklar. Kamu avukatı tüm delillerin Suraj’ı gösterdiğini, bunun nasıl mümkün olabileceğini sorar. Hâkim davanın yeni bir yöne çevrildiğini, emniyet yetkililerin kürsüde tekrar ifade vermesini ister.

Satya yaptığı soruşturmada Suraj’ın Mohit’i öldürdüğüne dair birçok kanıt olduğunu, buna karşın o gün Santos’un orada olduğuna dar hiçbir kanıt olmadığını açıklar.

İkinci olarak Sandiya ifade verir. Elde edilen delillerde Santos’un o gün orada olduğuna dair hiçbir kanıtları olmadığını açıklar.

Santos o gün orada olduğunu ve Mohit’i öldürdüğünü söyler. Hâkim ona nasıl ve ne şekilde öldürdüğünü sorar. Santos detay veremeyeceğini, gerçek adalet için geldiğini, masum olan evladını hapse gönderemeyeceğini açıklar. Hâkim davanın yeni bir boyut kazandığını, Suraj ile Santos’un bir gün nezarette kalıp, kararını yarın ki duruşmada verileceğini açıklar.

Sandiya Santos’un eline kelepçe takarken, Santos ile yaşadığı anıları bir bir gözlerinin önüne gelir. Ağlarken Santos’un eline kelepçe takar.

18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Hakim Davayı Erteler

Suraj ve Santos mahkeme salonundan çıkarılırken, Minakşi Santos’un mahkemeye gelmek istediğini, suçunu itiraf edeceğini hiç düşünmediğini söyler.

Vikram da Santos’un mahkeme de suçunu itiraf ettiğini duyuna şok olur. Lalima ile birlikte oraya gelirler. Vikram Sandiya’ya hesap sorar. Annesini neden tutukladığını söyler. Sandiya yanında Lalima’yı görünce ona neden mahkemeye gelmediğini, neden kaçtığını sorar. Lalima da Vikram’ın kendisini kaçırdığını açıklar. Vikram da annesi Santos’un ona Lalima’nın mahkemede ifade vermesine engel olmasını istediği için yaptığını açıklar.

Sandiya Santos’un neden Lalima’nın konuşmasını istemediğini, Santos’un gerçeği saklamasının arkasında Lalima’nın olduğunu anlar. Sandiya Suraj’ın mı katil? Yoksa Santos Suraj’ı korumak için bu böyle yaptığını anlamaya çalışır. Emily Suraj’ın Santos’u mahkeme salonunda görünce şoka girdiğini ve gerçeğin oraya çıkmasından korkar gibi bir hali olduğunu ifade derer.

Santos ve Suraj nezarete atılır. Sandiya gizlice onları dinler. Suraj annesine neden yaptığını, ceza alıp bu işin biteceğini söyler. Santos ise kendi yaptığı suçtan dolayı oğlunu ateşe atamayacağını söyler. Bu sırada yanlarına Sandiya gelir ve neden yaptığını mahkemede açıklamasını ister. Santos bu gerçeği asla açıklamayacağını dile getirir.

Can Yoldaşım 262 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 263 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Lalima’dan karakola gelmesini ister
 • Lalima telefonu kapatır
 • Sandiya Lalima’nın yerini tespit eder
 • Sandiya Lalima’yı yakalar
 • Lalima olanları öğrenince ifade vermeyi kabul eder
 • Vikram Lalima’nın ifade vermesini engellemek için onu kaçırır
 • Santos mahkeme salonuna gelir
 • Santos Mohit’i öldürdüğünü kabul eder
 • Hakim kararını bir sonraki celsede açıklayacağını söyler

Can Yoldaşım 262 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 262. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Nisan Can Yoldaşım 262 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 263 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 262 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Nisan Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 263 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu