Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti (19 Nisan Salı) Santos Müebbet Hapis Cezası Alır!

Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Salı Can Yoldaşım 263 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 263 bölüm özeti
 • 19 Nisan Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 263 Bölüm Fragmanı
 • 19 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 264 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Nisan Salı Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Santos Mohit’i nasıl ve hangi şartla öldürdüğünü itiraf eder. Hakim müebbet hapis cezası verir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti

Lalima Rathi evine gelmesi ile başlar. Herkes Suraj ve Santos’un nezarethanede ki hallerini düşünüp üzülürler. Arun bile Lalima’yı görmemezlikten gelir. Evde çocukların dışarı çıkmasına Minakşi izin vermez. Çocuklarda evde yaramazlık yapar. Lakin Minakşi bunlara kızmayınca Ved bir şey olduğunu ve bunu kendilerinden sakladığını söyler. Emily çocukları ikna etmeye çalışır.

Ertesi gün tüm Rathi ailesi mahkemeye gelir. Kamu avukatı delillerini yeniden ortaya koyar. Santos’un önce oğlunu öne sürdüğünü, sonra gelip suçunu itiraf ettiğini ama bu zamana kadar niçin beklediğini sorar. Hâkim Santos’a bir şey söyleyip söylemeyeceğini sorar. Santos sesiz kalmakla yetinir. Hâkim kararını aradan sonra saat 14:00da vereceğini açıklar.

Mahkemeye ara verilince, Sandiya Sanntos’un yanına gider. Ona gerçekleri söylememesini, bu sayede yeni ölümlerin yeni acıların olacağını söyler. Adeta sen susarsan herkes susar demeye getirir. Santos’un vicdan yapmasını ister.

Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti (19 Nisan Salı) Santos Hapse Atılır

Mahkemenin arası biter. Kamu avukatı yine Santos’u suçlayıcı şeyler söyler. Hâkim son defa sorduğunu, kararını vereceğini söyler. Santos da bu sırada Sandiya’nın söyledikleri aklına takılır. Bugün sustuğunda çok pişman olacağını, belki masum insanların öleceğini söyleyince, Santos konuşmaya karar verir ve sözlerine şöyle başlar.

“O gün Suraj ile birlikte Puşkar’a giderken ıssız araziden geçiyorduk. Lalima’nın nişan töreni için hazırlık yapmak için dışarıdaki işleri bitirip, eve dönerken ıssız yerde motosikletin tekeri patladı. Suraj tamirci bulmaya giderken, bende motosiklet çalınmasın diye başında bekledim. Bir ara tarlalarda Lalima’nın nişan kıyafeti ile orada olduğunu gördüm. Onun bu saatte nişanlısı Pramod’un yanında olması gerekirken, ıssız tarla ne işi var diye merak edip, arkasından seslendim. Lakin Lalima beni duymadı. Bende peşinden gittim. Çok geçmeden Lalima ile Mohit’in konuştuğunu gördüm. Oğlum Mohit Lalima’yı dövmeye başladı. Lalima’nın kafası taşa çarptığını gördüm. Lalima bayılınca oğlum ona tecavüz etmek istedi. Ben yanlarına gelip oğlumu durdurmak istedim. Laikin alkolün etkisi ile beni itekledi. Ben de yere düştüm. Bir kızın namusu gideceğini fark ettim ve oğlumu durdurmak için yerdeki taşı alıp kafasına vurdum. Oğlum kanlar içinde kaldı. Bu sırada Suraj geldi!” Santos Rathi

Santos’un ifadesini duyan mahkeme salonunda ki herkes ağlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Hâkim Santos’a Mohit’in kafasına taş atarken akıl sağlı yerinde olup olmadığını, kasten vurup vurmadığını sorar. Santos akıl sağlığı yerinde olduğunu, bugün bir ola aynısı yapacağını, bir kızın namusuna yeltenen kim olursa karşısından duracağını söyler.

Hâkim ortaya yeni deliller ve yeni gelişmeler olduğu için duruşmayı 3 dün sonraya ertelediğini söyler. Suraj hâkim duruşmayı kapatmadan söz ister.

Suraj annesinin o gün gelip ifade vermek istediğini ama Lalima’nın nişanı olduğu için sessiz kalmak istedi. Zira bu olayda toplumda kadınların suçlanacağını çok iyi bildiğini sözlerine ekler. Kamu avukatı hâkimin en doğru kararı delilerin ışığında vereceğini söyler.

Sandiya Hâkim duruşmayı erteledikten sonra Santos’un yanına gider. Ona gerçeği söylediği için teşekkür eder. Santos ise gerçeği saklamasındaki temel amaç Lalima’nın toplum tarafından hor görülmesini istemediği için yaptığını, bundan sonra Lalima’yı toplumda savunmasını ve masum olduğunu açıklamasını iter. Sandiya kesinlikle ona bu konuda yardım edeceğini söyler.

Can Yoldaşım 263 Bölüm Özeti (19 Nisan Salı) Santos Müebbet Hapis Cezası Alır

Suraj Sandiya’ya annesi Santos için adaleti sağlamasını ve ceza almasına engel olmasını ister. Sandiya bunun kendi elinde olmadığını bildiği için üzülürken, Santos da oğluna Sandiya’ya baskı kurmamasını, onun elinden geleni zaten yaptığını söyler.

Vikram ile Minakşi yolda giderken, Mohit öldüğünü öğrendiklerinde çok üzüldüklerini ama ona değmeyecek biri olduğunu, masum bir kızın ırzına geçmek istemesinin kabul edilebilir bir yanı olmadığını söyler.

Emily odasında Mohit ile resimlerine bakar. Mohit’in öldüğünü duyunca çok üzüldüğünü ama hak etmeyen kişiye göz yaşı döktüğünü anladığını söyler ve Mohit ile ilgili resimlerini atar.

Sandiya Lalima’nın ifadesine katılır. İfadede hem Suraj’ın avukatı ile kamu avukatı hazır bulunur. Lalima’nın o gün neler olduğunu anlatmasını ister. Lalima da sözlerine daha doğrusu ifadesine şöyle başlar.

“Kuaför salonunda saçlarımı yaptırırken bir telefon geldi. Arayanın sesini tam alamadım. Kendisini Pramod’un arkadaşı olarak tanıttı. Pramod evlenmeden önce özel bir mesele konuşmak istediğini, onu tarlaların orada beklediğini söyledi. Bende gideceğim adresi Lokhes’e bildirdim ve yola çıktım. Gittiğimde orada Pramod yerine Mohit’i görünce şaşırdım. Mohit benden, önce haraç istedi. Lakin ben vermek istemeyince ırzıma geçmeye kalktı. Ben karşı koyunca, beni itekledi ve kafam yerdeki taşa çarptı. Uyandığımda Mohit yerde kanlar içinde gördüm. Kardeşim Lokhes beni bu halde görünce Mohit’in bana tecavüz etmiş olabileceğini düşündü. Lokhes de sinirlenip Mohit’i o halde su kuyusuna attı.”

Sandiya üzülmemesini, Mohit’in zaten çok önce öldüğünü, o anın şoku ile onunu yaşayıp yaşamadığına bakmadan kuyuya attıkları için korktuklarını ama her şeyin çok önceden olup bittiğini söyler.

Can Yoldaşım 263. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Lalima Rathi ailesini görmeye giderken, mahallenin kadınları Lalima ile alay eder. Ona ucuz kadın muamelesi yaparlar. Lalima ağlar. Bu sırada yanına Sandiya gelir. Sandiya ona ağlamamasını, yanlış bir şey yapmadığını söyler.

Sandiya Lalima’nın elinden tutup, kendisi ile alay eden kadınların karşısına çıkar. Lalima yerinde kendi kızlar olduğunu düşünmesini, hiçbir şeyden haberi olmayan Lalima’nın başına gelenler kendi evlatlarının başına geldiğinde, aynısını yapıp yapmayacağını sorar. Kadınlar söylediklerinden pişman olur. Sandiya Lalima’yı Rathi evine götürmek ister. Lalima ise küçük bire işi olduğunu, daha sonra geleceğini söyleyerek oradan ayrılır.

Lalima nişanlısı Pramod’un evine gelir. Başında geçenleri bir bir anlatır. Pramod’un annesi biraz çekingen davransa da Pramod nişanlısı ile gurur duyduğunu, en kısa sürede onunla evlenmek istediğini söyler. Lalima arkasına aldığı bu destek ile kendisine güveni gelir.

Rathi evinde televizyonda tartışma programında bir kısım Santos’un haksız olduğunu ve hemen cezalandırılmasını isterken, bir kısımda Santos’un başka elinde seçenek olmadığını ve cezalandırmaya da gerek olmayacağını söyler. Arun canı sıkılır. Minakşi ise televizyonu kapatır.

19 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti Lalima İfade Verir

Sandiya Rathi evine gelir. Arun gelinine Santos’un kurtulma ümidi olup olmadığını sorar. Sandiya ne cevap vereceğini bilemez. Sandiya gece sabaha kadar hukuk kitaplarından araştırma yapar. Santos’un nasıl demir parmaklıklar ardından kurtaracağını düşünür.

Ertesi gün Lalima karakolda verdiği ifadeyi hâkim huzurunda da verir. Benzer ifade verdikten sonra Santos’un suçsuz olduğunu söyler. Kamu avukatı itiraz eder. Santos’un yanına gider. Oğlu ile arasında ki ilişkiyi sorar. Santos da her anne ile oğul arasında olan ilişki gibi der. Kamu avukatı Mohit’in bir yıldan fazla evden atıldığını, bunun neresinin normal olduğunu sorar. Santos oğlu hata yaptığında cezalandırdığını söyler. Kamu avukatı Santos’un üzerine gider ve Mohit’e karşı bir öfkesi var gibi gösterir.

Hâkim kararını açıklayacağını söyler. Santos Rathi’nin Lalima’yı kurtarmak için oğlunun kafasına her ne kadar taş vursa da oğlu Mohit’e karşı kini ve öfkesi, olayın cinayet ile sonuçlanmasına neden olduğunu, bundan dolayı da Santos Rathi’nin ömür boyu hapis cezası aldığını açıklar. Herkes şok olur.

Rathi ailesi mahkeme salonunda çıkıp eve geldiklerinden kapında “Katil ailesi“ yazan siyah yazıları görünce şok olur.

Can Yoldaşım 263 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 264 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Kamu avukatı Santos’u sıkıştırır
 • Santos yine de ifade vermez
 • Sandiya Santos’un vicdanına dokunan sözler söyler
 • Santos mahkemede Mohit’i nasıl öldürdüğünü açıklar
 • Lalima’nın ifadesi alınır
 • Rath ailesinin komşuları Lalima ile alay eder
 • Sandiya Lalima’yı korur
 • Lalima nişanlısı ile konuşur
 • Lalima başında geçenleri nişanlısına anlatır
 • Nişanlısı Lalima’ya sahip çıkar
 • Karar günü Kamu avukatı Mohit’in sevilmeyen bir çocuk olduğunu ispatlamaya çalışır
 • Hakim Santos’u müebbet hapis cezası ile cezalandırır

Can Yoldaşım 263 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Nisan Salı Can Yoldaşım 263. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Nisan Can Yoldaşım 263 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 264 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 263 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Nisan Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 264 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. yazdım canım sayfayı bir kez yenile görürsün. Bölümlerde kayma var onları düzenledim. Normalde 12 olmadan yazıyordum. Biraz gecikti ama sıkıntıyı hallettim. Bölüm hakkında yorumlarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu