Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti (20 Nisan Çarşamba) Santos Kurtulur!

Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 264 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 264 bölüm özeti
 • 20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 264 Bölüm Fragmanı
 • 20 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 265 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya halkında desteği ile Santos’un yeniden yargılanmasını sağlar. Santos beraat kararı alır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti

Rathi ailesi mahkemeden çıkıp evlerinin önüne gelmesi ile başlar. Kapının girişinde “Katil Rathi” yazan yazıları gören Suraj ve Vikram, sinirlenir. Hemen o yazıları silmeye başlar. Tüm mahalleli kendilerine karşı birlik oldukları için Rathi ailesi de bir araya gelir. Santos’u oradan çıkarmak için birbirlerine söz verirler.

Minakşi daha önce Santos’un cezalandırılmasını isteyen kadının kendi çocuğuna karşı laf geçiremediğini görünce yanına gider. Ona Santos’un hakkında söylediklerini hatırlatır. Akabinde oğlunun dondurma yemesini istemediğini, onu engellemesini ister. Kadın oğlunun dondurma yemesine engel olamaz. Minakşi de Santos’un düştüğü durum bundan farkı olmadığını söyler.

Lalima basında Santos’un suçlu olduğunu söyleyen konuşmacının yanına gider. Bu sırada bayan oğluna kızdığını görür. Lalima hemen kadının yanına gider. “Oğluna kızdığın için utanmıyor musun?” diye sorar. Bayanda kendi oğlu olduğunu, ne hakla ona karıştığını sorar. Lalima da az önce yayın sırasında Santos’a karşı hakaret ederken, onu toplumun kurallarında davet ederken, bugün kendi için nede yapmadığını sorar.

Lokesh, Suraj’ın yanına gelir. Santos’un adil yargılanmadığını ve yeniden yargılanıp aklanabilmesi için internet sitesi yaptığını, halk buradan oylama yapabildiğini söyler. Olay kısa sürede Hindistan’ın gündemine oturur. Santos’a ömür boyu hapis cezası veren hâkimin kızı bile Santos’un suçsuz olduğunu düşünüp, açık açık Santos’u desteklemektedir.

Sandiya halkın tepkisi olayı daha da kötü hale getirebileceğinden endişe eder. Hemen Santos’a ömür boyu hapis cezası veren hâkimin yanına gider. Hâkim toplumda bir rahatsızlık olduğunun farkında olduğunu, baskılara karşı boyun eğmeyeceğini, kanunların verdiği yetki ile karar verdiğini söyleyerek, Sandiya’nın yeniden yargılama isteğini kabul etmez.

Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti (20 Nisan Çarşamba) Sandiya Hakim'e Oyun Oynar

Santos cezası onaylandığı için karakoldan cezaevine getirilir. İçeri girdiğinde kadınların yemek için kavga ettiğini görünce şok olur. Kadınların cani gibi görünmesi, Santos’u korkutur.

Sandiya hâkimi etkilemek ve davayı yeniden açmak için bir plan yapar. Hâkim kızı bir adam tarafından alıkonur. Hâkim de kızının başına bir şey geleceğinden endişe eder. Sandiya hemen olay yerine gelmiş gibi davranır. Hâkim içeri girip kızını kurtarmak isterken, Sandiya destek ekibi beklemek ister. Hâkim daha fazla dayanamaz ve eline aldığı demir sopa ile içeri girip, kızına bunu yapan adamı, demir sopa ile dövmek ister. Sandiya hâkimi durdurur ve şöyle der.

“Sayın hakimim. Bu bir oyundu. Ancak gerçeği göstermemiz de bunun gerekli olduğunu düşündüm. Bu kötü adam benim eltim olur. Kızınız da bizimle beraber bu oyunu oynamaya gönüllü oldu. Bakın siz kanunları bilen biri olmanıza rağmen, kızınızın başına bir şey geleceğini düşünüp, kızına zarar veren kişinin kafasına sopa vurmak istediniz! Ya bu gerçek olsaydı? Santos Rathi de böyle bir durumla karşılaştı. Üstelik o sizin kadar kanunları da bilmiyordu! O sadece bir kızın namusunu kurtarmak için kendi oğlunu istemeden öldürdü!”

Hâkim olanların bir oyundan ibaret olduğunu öğrenince sinirlenir. Elindeki sopayı yere atar. Minakşi ile Sandiya evden çıkarken, Minakşi planını boşa gittiğini düşünür. Çok geçmeden hâkim davayı yeniden açabilecekleri dilekçeyi imzalar. Sandiya’ya da teslim eder. Sandiya bunu öğrenince çok sevinir. Hemen cezaevine gider. Santos’un mahkûm kıyafeti giymesine engel olur. Onun sadece şüpheli olduğunu, davanın yeniden açıldığını gösteren evrakı, cezaevi görevlisine teslim eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Birkaç gün sonra dava yeniden görülmeye başlar. Kamu avukatı ve savcılık makamı yeni deliller olmadan neden dava açıldığını sorar. Santos’un avukatı da halkın tepkisini ve toplum vicdanını söyler. Yeni hâkim ise kararlarını halkın basılarına rağmen vermek durumunda olduklarını söyler. Tam da bu sırada yüzleri kapalı kadınlar duruşma salonunu basar. Hâkim ve kamu avukatı şaşırır.

Avukat onlara neden geldiklerini sorar. Sandiya yüzünü kapatmış bir halde adalet için geldiklerini söyler. Avukat yüzlerini açmasını ister. Sandiya yüzünü açınca, kamu avukatı Sandiya’nın polis memuru olduğunu ama yasa dışı gösteride bulunduğunu söyler. Sandiya ise şimdi görevde olmadığını, kadın olarak masum bir kadının hakkını savunmak için geldiğini ifade eder.

Can Yoldaşım 264 Bölüm Özeti (20 Nisan Çarşamba) Santos Kurtulur

Sandiya tüm kadınlar adına konuşur. Bugün verecekleri karar, toplumda ki kadının yerini belirleyeceğini, bundan sonra dışarıda yardım isteyen bir kadına kimsenin yardım etmeyeceğini, sadece Santos Rathi davası olmadığını, toplumu da şekillendirecek bir dava olduğunu hatırlatır.

Hakimler iyice düşündükten sonra kararını açıklar ve sözlerine şöyle başlar.

“Santos Rathi bir kızın namusunu korumak için oğlunun kolunda tutup, bırakmasını istese de Mohit annesini itekleyip hafif derece yaralanmasına neden olmuştur. Santos Rathi düştüğü yerden zorlanarak kalkıp, bir kızın namusunu korumak için kendi oğlunun kafasına taşla vurmuştur. Bunun sonucunun ölüm olacağını bilmeden bunu yaptığı için Santos Rathi suçsuz görülmüştür. Santos Rathi’nin beraatine karar verilmiştir.”

Bu sözler işiten öncelikle Rathi ailesi, akabinde salonda ki ve mahkemenin dışında ki halk sevinç çığlıkları atar. Hâkim kendi evladını bir kenara koyup, başkasının namusunu korumak için gözünü kırpmadan oğlunu öldüren kadının cezalandırılamayacağını, onun büyük bir saygıyı hak ettiğini söyler.

Rathi ailesi sevinç içerisinde mahkeme salonundan çıkar. Santos Rathi evinin önüne geldiğinde “Katil Rathi ailesi” yazan yazıları gören Santos çok üzülür.

Can Yoldaşım 264. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ertesi gün Minakşi herkese çay yapar. Lakin evde herkes mutsuzdur. Suraj tatlıcı dükkanında bir şeyler yazar. Sandiya balkondan Suraj’ı izler. Kendisine bir hediye vereceğini düşünür.

Minakşi eline bıçak alır. Bu sırada Suraj, Minakşi ile Vikram’ın yanından geçerken onların konuşmasını duyar. Minakşi Suraj’ın Sandiya’yı çok sevdiği halde onu dükkâna kilitlediğini, insanların her an değişebileceğini söyler. Suraj bu sözleri duyunca, Sandiya’ya özür dilemek için hazırladığı kartı vermekten vaz geçer.

Akşam Sandiya’nın yanına gelen Suraj’ın morali çok bozuktur. Sandiya ona hediye edeceği kartı beklerken, Suraj’ın gidip uyuması canını sıkar. Bu sırada Suraj da Minakşi’nin sözlerini düşünür. Sandiya’yı dükkâna kilitlediği için evliliklerindeki güvenin kırıldığını söylediği o sözleri düşünür.

20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'ya Yaptıklarından Pişman Olur

Arun Lalima’nın 4 gün içerisinde evlenecek olmasını duyunca, tüm işleri tek başına yapmaya kadar verir. Santos her ne kadar olmaz dese de Arun’un inadı tutar. Minakşi kayın babası Arun’daki bu değişimi anlayamaz.

Uzun zaman sonra Rathi evinin hizmetçiliğini yapan Chatturi gelir. Lakin bu defa kocası ve çocuğu ile birlikte onları ziyaret gelmiştir. Herkes Chatturi’yi görünce sevinir. Chatturi çocuğunu ve kocasını tanıtır.

Minakşi Chatturi’nin altınlarını görünce onu kıskanır. Santos ise kızı gibi gördüğü Chatturi için oda hazırlatılmasını ister.

Suraj Sandiya’yı dükkâna kilitlediği için ondan özür dilemek istese de Minakşi’nin konuşmaları Suraj’ın cesaretini kırmıştır. Lakin bundan Sandiya’nın haberi olmadığı için Sandiya Suraj’ın kendisinden soğumaya başladığını, bunu bir an evvel çözmesi gerektiğini düşünür.

Can Yoldaşım 264 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 265 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rathi ailesi kapıda yazanları görür
 • Suraj çok üzülür
 • Tüm Rathi ailesi, Santos’u kurtarmak için yemin ederler
 • Sandiya hakim ile konuşur
 • Hakim yeniden yargılama isteğini kabul etmez
 • Sandiya Hakim’in kızı ile plan yapar
 • Hakim Santos’un yeniden yargılanmasını kabul eder
 • Mahkeme günü kadınlar duruşma salonunu basar
 • Hakim Santos’un suçsuz olduğuna karar verir
 • Santos kurtulur
 • Suraj Sandiya’ya yaptıklarında dolayı pişman olur

Can Yoldaşım 264 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 264. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Nisan Can Yoldaşım 264 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 265 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 264 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Nisan Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 265 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

  1. canım misafirim vardı. Sizleri özetiz bırakmamak için gecenin bu saatine kadar özet yazdım. Bir teşekkürü hak ettim galiba:)

  2. Filizcim hoşbuldum canım nasılsın iyimisin canım ne var ne yok vallah bende oruçla uğraşıyorum bu günde misafir davet ettik canım ancak yazabildim

    1. Filizcim haklısın kız tamam bir saatt ayarlayalım o saatte yazişalim birtanem sana hangi saatt uygunsa bana uyar canim

     1. birazdan sahur hazırlığı yapıp yatacağım. Gelecek hafta Cumartesi 12 iyi mi?

 1. Filizcim tamam canım gece 12 simi gündüz 12 simi canım onu biraz karıştırdım birtanem kusura bakma canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu