Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti (21 Nisan Perşembe) Lalima’nın Düğünü!

Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 265 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 265 bölüm özeti
 • 21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 265 Bölüm Fragmanı
 • 21 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Nisan Cuma Can Yoldaşım 266 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Lalima’nın düğünü Rathi Evinde yapılır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Nisan Cuma Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti

Minakşi’nin konuşması ile başlar. Minakşi Santos’un başına gelenleri, Suraj’ın Sandiya’yı dükkana kilitlediğini ve Sandiya’ya defalarca yalan söylediği olayları anlatırken, Sandiya Minakş’yi durdurur. Olayın kapandığını ve unuttuğunu söyler. Minakşi bunu Suraj’ın unutmadığını, özür dilemek için fırsat kolladığını söyler.

Sandiya Suraj ile konuşacağını, özür dilemesine gerek olmadığını söyleyeceğini açıklar. Chatturi ise özür dilemenin çözüm olmadığını, özür dilemek işi daha da büyüteceğini söyler. Sandiya ve Minakşi anlamaz. Chatturi de bir örnekle olayı anlatır. Telefonu alıp kocasının yanına koyar. Kocası çay içerken düşmek üzere olan telefonu yere düşürünce, Chatturi’nin kocası özür diler.

Chatturi aslında düşmek üzere olan telefonu kendi düşürdüğü için şimdi çok pişman olduğunu ve özür dilemesi bile bu olayı ona unutturamayacağını Sandiya’ya açıklar. Sandiya Chatturi’nin örneğini iyice düşündükten sonra Suraj ile arasının düzelmesi için bir şeyler yapmayı düşünür.

Minakşi basit bir örnek için kedi telefonunu kırdığını, bu kadar çok parayı nasıl kazandığını sorar. Chatturi ise kazandığı para kişiye özel ve sır olduğunu, lakin kırılan telefon Minakşi’nin olduğunu açıklayınca, Minakşi sinirlenir ve Chatturi’yi dövmek için onu kovalar.

Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti (21 Nisan Perşembe) Minakşi Sandiya'yı Kandırır

Lalima’nın evlilik öncesi haldi töreni yapılır. Sandiya ilk olarak Lalima’nın yüzüne haldi uygular. Minakşi haldinin içinde taş kolar. Minakşi gittikten sonra Santos haldinin içinde taş görünce şok olur. Bunu Minakşi’nin yaptığını düşünüp ona kızmak ister. Minakşi ise kendisi yapmadığını, Emily’in yapmış olabileceğini söyler.

Minakşi haldiyi Emily’in öğüttüğünü, içinde taş varsa onun yapmış olabileceğini söylemesine rağmen, Santos yakın zamanda kocasını kaybettiği için Emily’e bir şey demez. Kendi gidip haldi öğütmek ister. Chatturi de kendi öğütmek istese de Santos buna izin vermez.

Minakşi Santos’un çok değiştiğini, eski sert tavırlarından eser kalmadığını açıklar. Chatturi de Santos’un değiştiğini fark ettiğini söyler.

Chaturi ile Minakşi Sandiya’dan Suraj’a karşı sert olmasını, aksi halde aynı hatayı defalarca yapacağını söyleyerek onu ikna ederler. Suraj alt kata gelir ve Sandiya’dan özür dilemek ister. Ayağı takılır ve Sandiya’nın yanına düşer. İkisi birbirlerine uzun uzun bakar. Sandiya Chatturi’nin sözlerini hatırlar ve Suraj’a kızar. Gözünün önüne bakmasını ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj Sandiya’nın değişen tavırlarına canı sıkılır. Bu sırada yanına Vikram ve Chattur’nin kocası Bholaram gelir. Bholaram olaylardan az çok haberi olduğunu, kadınlara karşı hassas olmanın iyi olmadığını, kılıbık olmamasını ister. Suraj centilmen biri olduğu için Bholaram’ın sözlerini dinlemek istemez. Lakin Bholaram eski Sandiya’yı istiyorsa bunu yapması gerektiğini söyler.

Sandiya ayağının halhalı kıyafetine takılır. Suraj onu görür ve yardım etmek ister. Lakin Bholaram’ın sözlerini hatırlar. Bu sırada Sandiyada Minakşi ile Chatturi’nin sözlerini hatırlar. Sandiya Suraj orada durmasına rağmen, oğlu Ved’den yardım ister. Suraj Lalima’nın düğünü bitmeden, aradaki küskünlüğü bitirmek için bir şeyler yapmayı düşünür.

Can Yoldaşım 265 Bölüm Özeti (21 Nisan Perşembe) Lalima'nın Düğünü!

Minakşi yemek yaparken haldiye eklediği taşları ve dolayısı ile Emily’e attığı iftirayı düşünür. Bu sırada yanına Emily gelir. Bholaram‘ın çektiği videoda Minakşi’nin haldiye taş koyduğunu gördüğünü, neden kendisini rezil etmek istediğini sorar. Minakşi önce inkâr eder. Emily’de durumu Santos’a anlatacağını söyleyince, Minakşi ona gerçeği şöyle açıklar.

“Emily Santos sana karşı donuk davranıyor. Sevgisi ve siniri adeta kayboldu. Yeniden bir aile olmak için eskisi gibi Santos sana kızması için böyle bir şey planladık.”

Emily bunu duyunca Minakşi’den özür diler. Bundan sonra Santos’un sevgisini kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağını söyler.

Lalima’nın düğünü için hazırlıklar başlar. Rathi evine bir telefon gelir. Minakşi düğünün adresi Rathi evinde olduğunu söyler. Telefonu kapattıktan sonra benzer şekilde birkaç telefon daha gelir. Minakşi sorunun ne olduğunu anlayınca, Santos’a kayın babası Arun’un bastırdığı düğün davetiyesinden düğünün yapılacağı yerin adresi olmadığını söyler. Santos Arun’ bu büyük hatasından dolayı kızar.

Düğün sırasında kimlerin nasıl dans edeceği kararlaştırılırken, Suraj ile Sandiya birbirlerini dans ederken hayal eder. Minakşi Suraj işle dans edip etmeyeceğini sorar. Sandiya ise şöyle der.

“Suraj’a güvenemem. O beni taşıyamaz ve düşürür!”

Suraj da Vikram’ın yanında Sandiya ile dans etme meselesinde Sandiya ile dans edemeyeceğini, onu taşıyamayacağını, son zamanlarda çok kilo aldığını söyleyince, Sandiya’nın canı sıkılır.

Can Yoldaşım 265. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos herkesin içinde Arun’a kızınca, Arun dışarı çıkar. Minakşi hemen arkasından gider. Ona sakin olmasını söyleyip tatlı ikram eder. Arun daha soran karnı ağrıdığını söyleyerek eve gelir. Minakşi Emily’in ona tatlı verdiğini, buna karşı çıkması gerekirken çıkmadığını ve kendisini “kocaman adam ne yiyeceğini kendisi bilmesi gerekiyor” diyerek savunduğunu Santos’a söyler. Santos ise yine Emily’e bir şey demez.

Sandiya, Chatturi ve Minakşi Suraj’ı Sandiya’nın ayağına çağırmak için plan yaparlar. Aslında plan içinde plan vardır. Chatturi Suraj’ın yanına gider ve Sandiya’nın düştüğünü, ayağını incittiğini söyler. Suraj hemen onun yanına gitmek istese de Vikram ve Chatturi’nin kocası Bholaram onu ​​durdurur.

21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti Masum dizisinin Gopi'si Geldi

Sandiya yardım istemesine rağmen Suraj’ın gelmediğini görünce canı sıkılır. Chatturi de Sandiya’nın artık çekici olmadığını, Suraj’ın gözü başkalarında olabileceğini söyleyip, Sandiya’yı kışkırtır.

Sandiya kendisine çeki düzen vermek ister. Hemen odasına gider. Bu sırada Vikram ve Bholaram Sandiya’nın bir şeyi olmadığını, Suraj’a Sandiya’yı göstererek söyler. Sandiya düğünde dans etmek için kurs alır. Vikram ve Bholaram da Suraj’ı kıskandırmak için Suraj’ın da bayan dans hocasında dans eğitimi alır.

Vikram ve Bholaram her şeyi organze eder. Minakşi Sandiya’yı Suraj’ın bayanla dans ettiği yere getirir. Vikram da halıyı çeker. Suraj ile dans hocası düşer. Sandiya onları sarmaş dolaş görünce sinir olur.

Vikram Sandiya’nın kıskanmadığını söyler. Suraj da Sandiya’nın olgun biri olduğu için kıskanmadığını söylese de Bholaram Sandiya artık Suraj’ı çekici bulmadığı için kıskanmadığını söyler. Suraj’ın canı sıkılır.

Düğünde verilecek hediyelerde karışıklık çıkar. Emliy Arun’un söylediği gibi yaptığını söyler ve suçu onun üzerine atınca, Santos daha fazla dayanamaz ve Emily’e kızar. Arun bu evin direği ve onunsuz Rathi ailesi bir hiç der. Emily her ne kadar fırça yese de Santos’un kendine kızmasına sevinir. Zira onun sevgisini yeniden kazandığını düşünür.

Vikram ile Bholaram Suraj’ın daha genç gözükmesi için spor yaptırırlar. Bu sırada Minakşi ve Chatturi de Sandiya’yı gelin gibi süsler.

Sandiya ile birlikte Minakşi ve Chatturi düğünün olacağı yere gelirler. Tamda bu sırada Suraj ile birlikte Vikram ve Bholaram da oraya gelir. Sandiya ve Suraj birbirlerini görünce yeniden âşık olurlar. İkili bakışmasını Lalima bozar. Lalima arkadaşı Gopi’nin geldiğini, onu karşılamasını ister. ( Masum dizisindeki Gopi)

Can Yoldaşım 265 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 266 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi Emily’i Santos’a karşı kötü gösterir
 • Santos Emily’e kızmaz
 • Emily Minakşi’ye neden yaptığını sorar
 • Minakşi yeniden aile olmak için yaptığını açıklar
 • Suraj ile Sanidya’nın arası iyice açılır
 • Chattur ile Minakşi Sandiya’yı kışkırtır
 • Vikram ile Chatturi’nin eşi de Suraj’ı kışkırtır
 • Masum dizisinin Gopisi Lalima’nın düğüne gelir

Can Yoldaşım 265 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 265. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Nisan Can Yoldaşım 265 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 266 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 265 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Nisan Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 266 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu