Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti (22 Nisan Cuma) Santos Chotu’yu Evlat Edinir!

Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Nisan Cuma Can Yoldaşım 266 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 266 bölüm özeti
 • 22 Nisan Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 266 Bölüm Fragmanı
 • 22 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 267 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Nisan Cuma Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya ile Suraj barışır. Lalima evlenir. Santos Chotu’yu evlat edinir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti

Lalima’nın düğünü ile başlar. Sandiya ve Suraj birbirlerini görünce adeta büyülenir. Minakşi Sandiya’ya kızar ve başka erkeklere bakıp, gülmesini, Suraj’ı kıskandırmasını ister. Vikram da aynı şekilde benzer sözlerle Suraj’a kızar. Başka yöne bakmasını ister. Sandiya Lalima ile Pramod’u tebrik eder. Suraj da oraya gelir ve ikiliyi tebrik eder.

Lalima Rajasthan’dan arkadaşı Gopi Modi geleceğini, onu kapıda karşılamalarını ister. Suraj ve Sandiya kapıya gider. Bu sırada kapıda duran Gopi, Suraj ve Sandiya’yı tanır. Gopi onların aşklarının büyüklüğünü Lalima’dan duyduğunu söylese de ikisi de birbirlerine karşı soğuk davranması, Gopi’nin dikkatini çeker.

Gopi Lalima’nı yanına gelir. Arkadaşını tebrik keder. Lalima da Gopi’yi tanıştırır. Lalima arkadaşı Gopi’nin çok iyi dans ettiğini söyler. Sandiya da Gopi’den dans etmesini rica eder. Gopi tek başına güzel dans gösterisi yapar. Dans bitime yakın Sandiya’yı da dansa kaldırır. Suraj bu sırada Sandiya’ya bir kez daha âşık olur. Vikram bunu fark eder ve Suraj’dan kendisine gelmesini, kılıbık erkek olmamasını ister.

Düğün sırasında kızlarla ile erkekler takımı yapılır ve yarışma düzenlenir. Kızlar takımın da ilk olarak Santos eşi Arun ile yarışır. Arun eşine kaybeder. Akabinde Vikram ile Minakşi yarışır. Bu defa Vikram kazanır. Yarışma kızlar ile erkeklerin mücadelesi son yarışmaya kalır. Son yarışmacı olarak Suraj ile Sandiya yarışır. Lakin ikisi de birbirlerine üstünlük sağlayamazlar. Santos oğlunun Sandiya’ya karşı üstünlük sağlamadığını görünce canı sıkılır.

Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti (22 Nisan Cuma) Suraj ile Sandiya Barışır

Lokesh kadınların ve erkeklerin mücadelesinin berabere bittiğini açıklar. Sandiya Suraj’ın kaba bir adam olduğunu, yarışmayı kazanmak için söylediği eleştirilere sinir olur ve orayı terk eder. Santos bunu görüce endişelenir. Minakşi de aynı endişeler içinde Chatturi’ye kızar. Chatturi ise kavganın iyi olduğunu, aradaki sevgiyi daha çok pekiştireceğini, yakında ikiliyi birbirine bağlayacak güç olacağını söyler.

Rathi evine kuyumcu özel takıları ile gelir. Santos adama ne için geldiğini ve kimin oraya davet ettiğini sorar. Bu sırada Arun gelir. Hayat arkadaşına hediye almak için kendisi çağırdığını söyler ve Santos’a istediği altınları seçmesini ister. Santos seçerken, Arun ona takmasını istediği altını verir.

Santos kendi altın seçtikten sonra Vikram ile Minakşi’yi çağırır. Minakşi küpe alır. Suraj ve Sandiya gelir. Suraj Sandiya için saça takılan altın alır. Sandiya da Suraj için altın bileklik seçer.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ve Suraj yalnız kaldıklarında, birbirlerine karşı ettiği ağır eleştirilerin doğru olup olmadığını düşünürler. Sandiya düğün günü Suraj’a aldığı altın kolyeyi takması, onun söylediği sözlerde ciddi olmadığını göstereceğini düşünür. Aynı şekilde Suraj da Sandiya’ya aldığı altın tokayı takması halinde, Sandiya’nın söylediği sözlerde ciddi olmadığını göstereceğini düşünür.

Düğün günü Sandiya ve Suraj birbirlerini ararlar. Minakşi ve Vikram onların birbirlerini görmelerine engel olur. Minakşi çaktırmadan Sandiya’nın altın tokasını çalar. Vikram da Suraj’a Sandiya’nın tokayı takmadığını söyler. Sandiya da Suraj’ın bilekliği takmadığını görür ve canı sıkılır.

Chaturi Sandiya’ya şakadan sarkıntılık edecek bir adam bulurlar. Minakşi adama az bir para verir. Chatturi ise adama verilen parayı az bulur. Chatturi adama 1.000 RS para verir. Minakşi basit iş için çok para verdiğini söylese de Chatturi Suraj ile Sandiya’nın bir araya gelmesi için bu paranın az bile olduğunu söyler. Parayı da kendi cebindne vermediğin, Minakşi2nin çantasında aldığını söyleyince, Minakşi şok olur ve Chatturi’yi dövmek ister.

Can Yoldaşım 266 Bölüm Özeti (22 Nisan Cuma) Santos Chotu'yu Evlat Edinir

Adam dışarı çıkar. Bu sırada gözlüklü bir adam Minakşi’nin para ile tuttuğu adamı yakalar ve ona işi kedisi yapacağını, Rathi evine gelmesine gerek olmadığını söyler. Adam parayı da alıp, oradan uzaklaşır.

Gözlüklü adam Sandiya’nın sırtına çiçek atar. Sandiya ilk başta fark etse de görmemezlikten gelir. Bunu ikinci defa yapınca, Suraj dayanamaz ve herkesin içinde onu dövmek ister. Sandiya düğün sırasında kavga ortamı olmaması için Suraj’ı oradan alıp, sahnenin köşesine getirir.

Sandya ile Suraj birkaç gündür birbirlerini yanlış anladıkları olayları anlatırlar. Bu sırada mikrofon açık kalmıştır. Herkes Suraj ile Sandiya’nın konuşmasını dinler. Sonunda Minakşi oraya gelir ve düğünün devam etmesi gerektiğini söyler. Suraj ve Sandiya, konuşmalarını herkesin dinlediğini duyunca utanırlar. Tam düğün yeniden başlayacak derken, gözlüklü adam gelir ve şöyle der.

“Durun!”

Diye bağırır. Herkes adamın kim ve neden düğünü durdurduğunu meraklı gözlerle bakar. Gözlüklü adam sahneye çıkar ve gözlerindeki gözlüğü çıkarınca, Suraj hemen onu tanır ve onun Chotu olduğunu söyler. Herkes uzun zaman sonra Chotu’yu görünce sevinir. Chotu üniversite eğitimini bitirdiğini yakında mezuniyet tereni olacağını, Rathi ailesini mezuniyetine beklediğini söyler.

Can Yoldaşım 266. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Chotu’nun annesi ve ailesi için alışveriş yapar. Chotu kendisini okuttukları için minnettar olduğunu şimdi de yaptıkları için çok mutlu olduğunu söyler. Başka bir dükkâna giderler. Chotu’nun ailesini tanıyan dükkân sahibi, Chotu’nun annesinin öldüğünü açıklar. Chotu bunu duyunca yıkılır.

Sandiya ve Santos, Chotu’nun ailesinin yaşadığı yere Chotu ile birlikte giderler. Chotu annesinin ölümüne çok üzülse de akrabaları ve kardeşleri mirastan pay almak için geldiğini, gelirken de yanlarında Rathi ailesini getirdiğini söyler. Chotu, akrabaları kendisini adeta dışladığını görünce daha da üzülür. Santos her şeye bir son vermek için şöyle der.

“Bugünden itibaren Chotu benim öz oğlum gibidir. Vikram ve Suraj’ın bende hakları ne ise Chotu’nun da aynı hakları olacak!”

Chotu Santos’un bu sözleri karşısında ağlarken, Chotu’nun akrabaları bu defa Chotu’yu bedava işçi yapmak için Santos’un böyle söylediğini dile getirir. Sandiya, Santıos ve Chotu da alıp Puşkar’a geri dönerler.

Minakşi Santos’un Chotu’yu evlat edindiğini duyunca canı sıkılır. Mirastan pay gidecek diye söylenmeye başlar. Emily evde boşa durduğunu, Lalima’yı eve aldığını, şimdi de Chotu’yu evlat edindiği için sitem eder. Santos ise herkes nasibini yiyeceğini, üzerinde fazla durmamasını söyler.

22 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti Azro Hindistan'a Gitmek İster

Sahne bir anda Pakistanlı Azro’nun üzerine kayar. Azro Hindistan’a gitmeyi ve orada Salman Khan’ı görmeyi istene kişi olarak gösterilir. Vize alıp oraya gitmek isteyen asi bir genç kız olarak ekrana gelir.

Rathi evinde Chotu geldikten sonra genç kızlar, farklı farklı bahanelerle Rathi evine gelir. Sandiya fark eder ve Minakşi’ye söyler. Akabinde Santos’a haber verirler. Santos eve gelen genç kızları oradan kovar. Santos son evladına en güzel gelini seçeceğini, gelinin de aradığı özellikleri bir bir sayarken, ekrana bir Azro bir Santos gelir.

Can Yoldaşım 266 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 267 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Sandiya Gopi’yi karşılar
 • Gopi düğünde dans eder
 • Lalima evlenir
 • Minakşi ve Chatturi Sandiya’yı kışkırtır
 • Vikram da Suraj’ı kışkırtır
 • Chotu gözünde gözlükle gelip, Sandiya’ya sarkıntılık eder
 • Suraj gözlüklü Chotu’yu tanıyamaz ve onu dövmek ister
 • Chotu gözündeki gözlüğü çıkarınca herkes çok sevinir
 • Chotu’nun annesinin öldüğü haberi gelir
 • Santos Chotu’yu evlat edinir

Can Yoldaşım 266 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Nisan Cuma Can Yoldaşım 266. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Nisan Can Yoldaşım 266 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 267 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 266 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Nisan Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 267 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Chotu için evlenilecek kız gibi gösterildi. 2 bölümdür dizide konu yok. boş boş işlerler vakit geçiriyorlar. Yeni gelen Azro ile ilgili senaryo yazılmış anlaşılan.

 1. Yok artik dedirtti resmen! Santos Chotuyu tamam evlat etmis ama buyudukten sonra? Niye kucukken evlat edinmedi ki?

 2. Cok karmas cormas oldu ya. Can yoldasim dizisi 2012’de cekildi ama Masum dizisi 2017’de cekildi. Ama nasil olurda oraya Gopi Modi diye birisi geliyorki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu