Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti (23 Nisan Cumartesi) Kader Ağlarını Ördü!

Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 267 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 267 bölüm özeti
 • 23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 267 Bölüm Fragmanı
 • 23 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Nisan Pazar Can Yoldaşım 268 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sita’nın ölmeden önce ayarladığı evlilik için Reshan Hindistan’a gelir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Nisan Pazar Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti

Arzo küçük köpeği oradan kurtarır. Bu sırada Resham, Arzo ve Chotu’nun resmini havaya kaldırıp gülümser. Yakında ikisini bir arada görmek istediğini söyler.

Rathi evinde Minakşi süt pişirirken yanına Santos gelir. Chotu için sütün içinde kuruyemiş de katmasını ister. Minakşi Santos gittikten sonra süte su ekleyip, içine kuruyemiş katmadan Chotu’ya vermek ister. Santos hemen gelir ve Minakşi’den hazırladığı sütü onun içmesini ister. Minakşi yok dese de Santos ısrar eder. Minakşi çoğunlu su olan sütü içer. Santos daha sonra gülerek bir daha basit hesaplar peşinde koşmamasını, gerçek sütü ve içindeki kuruyemişi Chotu’ya vermesini ister.

Suraj Rathi evini arar. Chotu telefona çıkar. Sandiya Suraj’ın ne zaman geleceğini merak etse de Chotu şakacıktan onu heyecanlandırır. Sandiya dayanamaz ve ne zamana geleceğini sorar. Chotu da bir sonraki gün geleceğini söyler.

Arzo, Chotu’nun resimlerini görür ve beğenir. Chotu’nun annesi ölmeden önce bu evliliğin olmasını istese de Chotu’un annesi bunu göremeden ölmüştür. Azro da Pakistan’da kendisine kısmet bulamadığı için çevredeki kadınların alay konusu olur.

Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti (23 Nisan Cumartesi) Resham Chotu ile Azro'yu Evlendirmek ister

Yaşlı bir kadın Hindistanlı biri ile görücü usulü evleneceğini duyunca, Pakistan’dan Hindistan’a gidenlere terörist gibi baktıklarını söyler. Azro bunu duyunca canı sıkılır. Asi bir kız, yaramaz bir kız olduğunu ama hiçbir zaman terörist damgası ile yaşayamayacağını söyler.

Sandiya emniyet müdürü ve polis memurları ile toplantı yapar. Pakistan’dan Hindistan’a teröristlerin geleceği bilgisi geldiğini, gelenler normal kişi gibi girebileceğini, ekiplerin dikkatli olmasını ister.

Resham Chotu’nun ailesi ile görüşmek için Hindistan’a gider. Azro yanlış adres verince, Resham farklı bir yerde Chotu’nun ailesini bekler. Ayını yere Chotu da gelir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Resham çocukluk arkadaşı Sita’yı beklese de gelmez. Onu tanıyan biri Sita’nın 15 gün önce öldüğünü söyler. Resham Azro’ya bunu nasıl açıklayacağını kara kara düşünürken bir kadın gelir. Arkadaşını bulup bulamadığını sorar. Resham da arkadaşı Sita’yı çok aradığını ama bir daha dönmemek üzere gittiğini, 15 gün önce öldüğünü söyler.

Resham üzgün bir şekilde oradan ayrılır. Geri Pakistan’a dönmeden Azro’nun istediklerini almak için dükkâna girer. Bu sırada Sandiya da Suraj’a hediye almak için aynı dükkâna girer. Kadın Salman Khan’ın gömleksiz DVD’sini isteyince, Sandiya kadının yaşına bakıp güler. Kadında kendisi için istemediği, kızı için istediğini söyler. Sandiya aynı dükkânda Suraj’a resimli kupa yaptırır. Bu sırada Resham‘ın elinden Chotu’nun resmi düşer. Sandiya resmi görünce şok olur.

Can Yoldaşım 267 Bölüm Özeti (23 Nisan Cumartesi) Kader Ağlarını Ördü

Sandiya hemen kadına bu resmi nereden aldığını sorar. Resham da çocukluk arkadaşı Sita’nın torunu olduğunu, Sita’nın 15 gün önce öldüğünü, ölmeden önce kızı Azro’ya Chotu için evlilik teklifi gönderdiğini, akrabalık ilişkileri kurmak için Hindistan’a geldiğinde onun öldüğünü söyler. Sandiya Chotu kendi evlerinde kaldığını, isterse ona götürebileceğini söyler. Bunu duyan Resham çok sevinir.

Rathi evine gelen Resham ve Sandya, Santos’a olup biteni anlatır. Santos Sita ölse de amacını gerçekleştireceklerini söyler. Resham ise Chotu’nun evliliği kabul edip etmeyeceğini sorar. Bu sırada Chotı da anne Priya ve annesi tarafından kandırılır. Priya’nın annesi, kızının gazeteci olmasını istediğini, evlendiklerinde onu okutup okutmayacağını sorar. Chotu da her türlü desteği vereceğini açıklar. Chotu gittikten sonra Priya, gülümser ve Chotu’yu kandırdıklarını, onun paralarını bu şekilde alacaklarını söyler.

Can Yoldaşım 267. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Sandiya ile karşılaşmasının bir kader olduğunu, Chotu ile Azro’nun kaderi örümcek ağı gibi ördüldüğünü söyler. Resham ise damadın bunu kabul edip etmeyeceğini sorar. Arun da Chotu’nun kendilerini kırmayacağını söyler.

Priya annesinin zengin koca istediğini, en az 5 Lakh parayı getiren ile nikah kıyacağını, bunun için Sandiya ve Suraj’dan 5 Lakh para alması en doğrusu olacağını söyler. Chotu ise Sandiya ve Suraj’dan istediğinde, onlar bir yolunu bulup vereceklerini, lakin mesele kendi meselesi olduğu için sorunu da kendisi çözeceğini söyler.

Sandiya Sita’nın yazdığı mektubu okur. Chotu’nun Azro ile evlenmesini istemiştir. Santos da Sita ölse de onun hayalini gerçekleştireceklerini açıklar.

Pakistan da Azro’nun teyzesi, Azro’nun evlenmek için ayırdığı parasını çalmak için ağlayarak yanına gelir. Azro neyi olduğunu sorar. Teyzesi yolda hırsız altınlarını çaldığını, kocası altınları çalındığını duyunca kendisini öldüreceğini söyler. Azro merak etmemesini, parası ile aynı altınları alabileceğini söyler. Azro çek defterini imzalarken, Azro’nun kurtardığı köpek yavrusu havlar. Azro çeke imza atmadan önce, köpeğin peşinden gider ve teyzesinin çalındı dediği altınları bulunca şok olur.

23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti Chotu Resham ile Tanışır

Chotu Rathi evine gelir. Yolda hep sevgilisi Priya’nın sözlerini düşünür. Nasıl 5 Lakh bulup Priya’nın annesine vereceğini kara kara düşür. Minakşi düşünceli bir şekilde içeri giren Chotu’ya müjdeli bir haberi olduğunu söyler. Chotu şaşırır ve haberin ne olduğunu sorar. Minakşi Sita’nın ölmeden önce onun için kısmet bulduğunu söyleyince Chotu şaşırır.

Sandiya Chotu’nun yanına gelir. Sita ölmeden önce Resham ile mektuplaştığını, Resham’ın torunu ile Chotu’yu evlendirmek için mektuplarda konuştuklarını, şimdi Resham bu mesele için geldiğini, kabul etmek zorunda olmadığını ama kadınla tanışması gerektiğini söyler.

Chotu Resham’ın yanına gelir. Resham hemen Chotu’ya bir hediye verir. Akrabalık olayının dışında ona Sita’nın torunu olduğu içi hediye vermek istediğini söyler. Santos Chotu’dan hediyeyi kabul etmesini ister.

Azro kurtardığı yavru kepek sayesinde teyzesinin kendisini kandırdığını öğrenir. Teyzesi hemen üste çıkmak için Resham’ın Hindistan’a gittiğini, çirkin suratına Pakistanda koca bulamadığı için Hindistan’da 10 Lakh değerinde para verip koca ayarlamaya çalıştığını söyler.

Rathi evinden Resham ayrılır. Minakşi Resham’ın getirdiği tatlıyı saklar. Sandiya tatlı kutusunu görür ve onu almaya gider.

Azro teyzesinin altınlarını ayaklarının altında ezer. Teyzesi sinir olur ve onu tehdit eder. Azro ise yaptıklarını amcası duyduğunda onu boşayacağını söyleyerek, teyzesini tehditle hizaya getirir.

Can Yoldaşım 267 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 268 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Resham Chotu ile Azro’yu evlendirmek ister
 • Reshan Sita ile buluşmak için Hindistan’a gelir
 • Resham Sita’nın 15 gün önce öldüğünü öğrenir
 • Reshan ile Sandiya karşılaşır
 • Sandiya kadının elindeki Chotu’nun resmi ne aradığını sorar
 • Kadında her şeyi anlatır
 • Sandiya kadını Rathi evine getirir
 • Resham ile Chotu tanışır
 • Chotu’nun sevgilisi Priya Chotu’yu kandırır
 • Priya Chotu’dan para koparmak için ona yalan söyler

Can Yoldaşım 267 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 267. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Nisan Can Yoldaşım 267 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 268 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 267 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Nisan Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 268 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu