Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti (24 Nisan Pazar) Chotu Evlenmeyi Kabul Eder!

Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Nisan Pazar Can Yoldaşım 268 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 268 bölüm özeti
 • 24 Nisan Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 268 Bölüm Fragmanı
 • 24 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 269 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Nisan Pazar Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “SChotu Azro ile evlenmeyi kabul eder. Paki ama neden?” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti

Bölüm Chotu’nun Resham’ı yolcu etmesi ile başlar. Santos büyükannesinin yakın arkadaşını otobüs terminaline motosikleti ile götürmesini ister. Chotu motosikletine Resham’ı da bindirip yola koyulurlar. Yolda Resham telefon etmesi gerektiğini söyleyince, Chotu benzinliğe durur. Resham benzinlikte Azro’nun teyzesini arar. Azro’ya haberleri olduğunu, onu telefona vermesini isterken, Chotu’nun yanına Priya gelir. Chotu onu benzinlikte yanında görünce hem şaşırır hem de Resham yanındayken korkar.

Priya onun elini tutmak ister. Priya annesinin istediği parayı bulup bulamadığını, acele etmesini isterken, Chotu telefonla görüşen kadını gösterip, kadın kendi kızı için evlilik teklifi ile Rathi evine geldiğini açıklar. Priya da ona 10 Lakh değerinde bedel ile evlenmeyi kabul etmesini, evlendikten sonra tekrar boşanmasını söyler. Fikir Chotu’nun aklına yatmasa da Priya ile evlenmek istediği için bunu kabul eder.

Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti (24 Nisan Pazar) Polis Resham'ın Evini arar

Chotu Resham’ı otobüs durağına bırakıp Rathi evine gelir. Tatlıcı dükkanına girer. Suraj ona neden düşünceli olduğunu sorar. Chotu evlenmeye karar verdiğini, Resham’ın söylediği kişi ile evleneceğini açıklar. Suraj bu haberi Rathi evindekiler müjde gibi söylerken, Chotu kendisini yetiştiren Rathi ailesine ilk defa yalan söylediği için canı sıkılır.

Suraj işi daha da abartıp Chotu gelin kızı Rathi evine getirmek istediğini söyler. Santos da hemen kabul eder. Sandiya Azro’nun resmini Chotu’nun görüp görmediğini sorar. Chortu sessiz kalınca, Sandiya onun resmini göstermek ister. Chotu gerek olmadığını söylediği anda dikkatleri üzerine çeker.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chotu resmi görmek istediğini söyleyince, Suraj Chotu’nun utangaç olduğunu açıklar. Konuda böylelikle kapanır. Chotu hemen odasına gider ve Priya’yı arar. İlk defa onlara yalan söylediğini, evliliği kabul ettiğini açıklarken, Azro da “Beni ne kadar sevdiğini şimdi kanıtladın” der.

Minakşi Pazara gitmeden Vikram’ın yanına gider. Vikram dükkânda çalınan işçisi işten çıktığını söyler. Minakşi ona para karşılığında yardım edeceğini söyler. Vikram buna karşı çıkınca, Minakşi yakında Chotu evleneceğini, gelen kızın saf olacağını ve onu kandırıp dükkânda bedava işçi gibi çalıştıracaklarını söyler.

Benzinlik sahibi dün yapılan telefon aramalarında, Pakistan’ın arandığını duyunca gerilir. Ülke de Pakistanlılara dikkat edilmesi yönünde yapılan bilgilendirmeden sonra iş yeri sahibi çalışanlarına, neden Pakistan’ı aradığını sorar. Çalışanda yaşlı bir kadın kızı ile10 Lakh para konusunda konuştuğunu söyler. Bunun üzerine benzinlik sahibi hemen polisi arar ve meseleden haberdar edilir.

Can Yoldaşım 268 Bölüm Özeti (24 Nisan Pazar) Chotu Evlenmeyi Kabul Eder

Resham Chotu’nun evliliği kabul etmesi nedeniyle, Resham Paskistan’a dönmez. Misafirhanede damat adayı için yapılacak bazı düzenlemeler için kalmak durumunda kalır. Sabah kapı çalar. Resham gelenlerin Rathi ailesi olduğunu düşünüp kapıyı açsa da onlar arama kararı ile evi aramaya gelen polisler olduğunu görünce şok olur.

Resham ne için geldiğini sorar polislere. Polisler de benzinlikte yapılan Pakistan araması hakkında geldiklerini, konuşmalar sırasında 10 Lakh paradan bahsedildiğini, ne hakkında ve kiminle konuştuğunu sorar. Resham kızının evliliği için geldiğini, birazdan misafirhaneye damat tarafının geleceğini, aramayı daha sonra yapmasını ister. Lakin polis buna karşı çıkar. Rathi ailesi de misafirhaneye gitmek için yola çıkar.

Can Yoldaşım 268. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Resham’ın kaldığı misafirhaneyi polisler arasa da suç teşkil eden hiçbir unsur bulamazlar. Polisler Resham’dan özür dileyip oradan ayrılırlar. Bina girişinde polisler Sandiya’yı görür. Sandiya onlara ne için geldiğini sorar. Polisler de Pakistanlı kişiler hakkında ihbar olduğunu, sorun olmadığını söyler.

Rathi ailesi Resham’ın kaldığı misafirhaneye gelirler. Santos Resham’ı gergin bir halde görünce sebebini sorar. Kadın daha birkaç dakika önce evde arama yapan polisler düşündüğü için gergin olduğunu Santos’a söyleyemez. Yol yorgunu olduğunu bahane eder.

Resham Rathi ailesini Pakistan’a kendi evine davet eder. Santos ise kesinlikle geleceklerini söyler. Resham orada Azro’yu arar. Azro önce Sandiya daha sonra Santos ile görüşür. Santos gelin adayını telefonda kutsar.

Chotu, Priya’nın yanına gider. Rathi ailesine yalan söyleyemeyeceğini, buna katlanamayacağını söyler. Evlilikten de dönemeyeceği için Priya ile ilişkisini bitirmek ister. Priya ise onu çok sevdiğini, onsuz yapamayacağını ifade ederek Chotu’yu ikna eder.

Rathi ailesi evlerine dönmek için arabaya binerler. Yolda Santos bilet almasını, Pakistan’a gideceklerini söyler. Suraj ve Sandiya bilet almak için indiklerinde, Priya ile Chotu’yu yan yana görürler.

Suraj ve Sadiya, Santos görmeden arabadan iner. Santos Rathi evine giderken, Suraj ve Sandiya çok samimi bir halde yakaladıkları Chotu’nun yanına giderler. Chotu karşısında Suraj ve Sandiya’yı görünce şok olur. Gerçeği tam itiraf edeceği sırada Priya kendisini Chotu’nun üniversiteden arkadaşı olduğunu, Chotu’nun evleneceğini sonradan duyduğunu, Chotu nişanlısına hediye almak için kendisinden yardım istediği için geldiğini söyler. Suraj buna inansa da Sandiya buna inanmaz.

24 Nisan Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Telefon Numarasını Bulamaz

Minakşi akrabalarından biri otel de düğün yapacağını, düğüne gitmek istediğini söyler. Vikram buna izin vermez. Bu sırada Resham’ın adres ve telefon bilgisinin olduğu kartı düşürür. Lakin bunu fark edemez.

Sandiya Chotu ile çok samimi olan kızı gözünün hiç tutmadığını, yakında evlenecek biri ile bir kızın bu kadar yakın olması normal olmadığını söyler. Suraj ise böyle arkadaşlıklar şimdiler de moda olduğunu, buna takılmamasını ister.

Resham Pakistan’a gider. Arzo ou görünce çok mutlu olurken, Resham damat tarafından verilen ilk hediyesi olan Hahalı gösterir. Azro onu çok sever. Lakin biraz şişman olmasından dolayı ayağına tam olmaz. Resham da ona şaka yapar. Arzo üzülür.

Santos Pakistan’a gidecekleri tarihin belli olduğunu, Resham ile telefonda konuşmak istediğini söyler. Minakşi’den telefonu vermesini ister. Minakşi kartı bulamayınca panik olur. Gün içerisinde gezdiği yerlere bakar. Kartı bulsa da okunamayacak bir halde olduğunu görünce canı sıkılır. Daha önce telefonda görüştüğü numarayı bulur ve Santos’a telefon numarasını daha önce kaydettiğini söyler.

Can Yoldaşım 268 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 269 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chotu Resham’ı yolcu eder
 • Chotu benzinlikte durur
 • Chotu’nun yanına Priya gelir
 • Chotu Priya’ya gerçeği söyler
 • Priya annesinin istediği 4 Lakh parayı Azro ile evlenerek alabileceğini söyler
 • Chotu Priya’nın baskısı ile Azro ile evlenmeyi kabul eder
 • Priya parayı aldıktan sonra boşanabileceğini söyler
 • Chotu evliliği kabul ettiğini Suraj’a söyler

Can Yoldaşım 268 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Nisan Pazar Can Yoldaşım 268. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Nisan Can Yoldaşım 268 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 269 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 268 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 269 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu