Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti (25 Nisan Pazartesi) Sandiya Barış Elçisi Olur!

Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 269 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 269 bölüm özeti
 • 25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 269 Bölüm Fragmanı
 • 25 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Nisan Salı Can Yoldaşım 270 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya Hindistan ile Pakistan arasında ki savaşı bitirmek için arış elçisi olur.” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Nisan Salı Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti

Bölüm Minakşi’nin telefonla Arzo’nun ailesini araması ile başlar. Telefona Azro’nun teyzesi çıkar. Mİnakşi kendisini tanıttıktan sonra, Sandiya ve Suraj’ın oraya geleceğini söyler. Azro’nun teyzesi ne kadar çabuk vize aldığını düşünür.

“Rathi ailesi Azro ve ailesini Hindistan’ın Haydarabad şehrinde yaşadığını zannederken, aynı isimle Pakistan’ın Haydarabad şehrinde yaşadığını henüz bilmiyorlar.”

Santos Minakşi’nin elinden telefonu alır ve Azro’nun teyzesi ile telefonda konuşur. Gelini Sandiya ile oğlu Suraj’ın oraya trenle geleceğini haberdar eder.

Rathi evine emniyet müdürü gelir. Sandiya ile acil görüşmesi gerektiğini söyler. Sandiya ve emniyet müdürü ile Rathi evinde toplantı yapar. Sandiya görevi kabul ettiğini söyler.

Sandiya emniyet müdürü ile görüştükten sonra Santos’un yanına gider. Santos hemen Hayarabad’a gidemeyeceğini anladığını, bu defaki görevinin ne ile alakalı olduğunu sorar. Arun da bu defa bir eğitim mi? Yurt dışına mı gideceksin diye sorar. Sandiya da Yurt dışına gideceğini ama eğitim için değil, görev için olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti (25 Nisan Pazartesi) Emniyet Müdürü Rathi Evine Gelir

Rathi ailesi Sandiya’nın açıklamalarından sonra şok olurlar. Santos nereye göreve gideceğini sorar. Sandiya da çekinerek Pakistan! der. Santos asla izin vermeyeceğini söylerken, Arun da haberlerde okuduğunu, iki ülke arasında problem olduğunu söyler. Oraya gitmenin çok tehlikeli olacağını açıklar. Sandiya korkusuz olduğunu, iki ülke arasında ki sorunu çözmesi için görevlendirildiğini söyler. Santos ise son kararı olduğunu, Pakistan’a göndermeyeceğini açıklar.

Santos her ne kadar son kararını söylese de Suraj annesini ikna etmek için birkaç günlük mesele olduğunu, Suraj da yanında gideceğini, izin vermesini ister. Rathi ailesi hep birlikte baskı yapınca Santos izin vermek durumunda kalır. Minakşi ve Vikram’ın gideceğini açıklar.

Minakşi Santos’dan habersiz olarak komşularının düğüne de gidebileceklerini, bilet parasına araba alıp alamayacağını sorar. Vikram kararsız kalınca, Minakşi onu ikna eder. Minakşi’nin akrabasının düğününe gittikten sonra Hindistan’daki Haydarabad’a gitmeye karar veriler. Oysa Azro ve ailesi Hindistan’da değil, Pakistan’da olduğunu henüz Minakşi bilmiyor.

Chotu dükkâna Suraj yokken bakacağını merak etmemesini söyler. Chotu Suraj ile Sandiya’yı havaalanına bırakırlar. Suraj ve Sandiya Pakistan’a gelirler. Sandiya buraların meşhut tatlısından yemek istediklerini söyler. Taksici tatlıcı dükkanına götürür. Bu sırada Resham ve Arzo da şekerci dükkânın önüne gelirler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi ve Vikram Hindistan’ın Haydarabad şehrine gidiyor gibi Rathi evinden çıkıp,Minakşi’nin dediği otele gelirler. Minakşi otelin çok güzel ve misafirlere özgü olduğunu söyler. Vikram oteli çok beğenir.

Suraj ve Sandiya Pakistan’ın meşhur tatlısını almak için tatlıcı dükkanına gider. Suraj dükkân da tatlıyı çok sever. Hindistan’da bu tatlıyı yapamayacağını, tatlının sevgi ile Pakistan’a özgü olduğunu söyler. Bu esnada Resham ve kızı Azro tatlıcı dükkânının önünden geçer. Suraj ve Sandiya onları göremez.

Can Yoldaşım 269 Bölüm Özeti (25 Nisan Pazartesi) Sandiya Barış Elçisi Olur

Azro ve Resham dergâha gider. Orada dua ettikten sonra Suraj ve Vikram için Resham ile Azro alışveriş yapar. Satıcı eşyaları kimin için aldığını sorar. Azro da Hindistanlı ile evleneceğini açıklayınca satıcı sinirlenir ve dükkânında ona hiçbir şey vermeyeceğini söyler.

Azro Hintli ile Pakistanlı arasında bir fark yok deyince, adam daha da sinirlenir ve bağırır. Halk oraya toplanır. Azro Hintlileri savunurken, Adam Resham’a kızını mezara göndermek istiyorsa, Hintli ile evlendirmesini ister.

Sandiya ve Suraj da bu kavgayı fark eder. Azro ve Resham adamla tartışıp oradan uzaklaşırken, Sandiya yanına gelir. Ancak Resham ve Azro’yu fark etmez. Sandiya Hintlilere laf eden adama kızar. Adam ne hakla kendisine kızdığını sorar. Sandiya da adama kendisinin Hintli olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 269. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya adamla tartışır. Artık ki millet arasında kavga ve savaşın olmasını istemediğini, bu kardeşliğe karşı çıkanları susturmaları gerektiğini söyler. Azro ve Resham Sandiya’nın sesini uzaktan duyup, gurur duyarlar. Lakin onu tanıyamazlar.

Vikram ile Minakşi beş yıldızlı otel de keyif yaparlar. Santos onları arar. Minakşi panik halde telefonu açıp, yalan üstüne yalan söyler. Tiren de Haydarabad’a gittiklerini söyleyip, telefonu kapatır. Santos Vikram ve Minakşi için dua eder.

Chotu, Piya ile eve gelir. Santos Piya hakkında Sandiya’nın bilgi verdiğini, bu zamanda kızlarla erkeklerin çok yakın arkadaş olabildiklerini ama bu geleneklerine aykırı olduğunu, artık Chotu’nun en yakındaki kadının Azro olması gerektiğini söyler.

Suraj Sandiya için bilezik almak için dükkâna girer. Aynı dükkâna Azro da gelir. Dükkan sahibi Suraj’ın Hintli olduğunu aylayınca, Suraj’a bilezikleri pahalı satmaya çalışır. Azro adamı durdurur. Adam Suraj’ın Hintli olduğunu, kendi milletinden olmadığını söyler. Azro ise Pakistanlılara yakışmadığını, bir miktar fazla para alarak Pakistan halkının şerefini satamayacağını söyler.

25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Yalan Söyler

Sandiya Pakistan emniyeti ile konferans yapar. İki ülke arasında barış ve huzurun gelmesi gerektiğini, artık aradaki savaş ortamını kardeşlik ortamı olmasını Hindistan hükümeti adına istediklerini açıklar.

Resham söylediği vakitte Rathi ailesinden birileri gelmediği için bu evlilikten vaz geçtiklerini düşünmeye başlar.

Sandiya basın açıklaması yaparken, bir gazeteci Hindistan Pakistan’ın savunma silahlarından çekinip çekinmediğini sorar. Sandiya ise Hindistan devleti kendisini koruyabilecek güçte olduğunu ama aradaki kin ve nefreti bitiren taraf olmak istediğini söyleyerek cevap verir. Tüm dünyada bir tek insan olduğunu ve onların huzur içinde yaşamasını istediklerini söyler. Sandiya’nın bu konuşması ayaklar da alkışlanır.

Suraj dükkân sahibi ile tartışan vatansever kıza teşekkür etmek ister. Dükkân sahibi fazla aldığı parayı Suraj’a teslim eder. Surajda dükkân sahibine geri verip, parayı çocuklarına tatlı almasını ve Suraj abisinden hediye olduğunu söyler.

Suraj Azro’nun yanına gider. Yüzünü görmeden onunla konuşur. Azro da Pakistan halkının gerçek düşüncesini göstermek için yardım ettiğini söyledikten sonra Hintli biri ile evleneceğini, geleneklerde bilmedikleri olduğunu, kendisine yarım edip edemeyeceği sorar. Suraj da ona neler yapmasını söyler. Suraj tam damadın adını soracakken, Azro’nun arkadaşları gelir ve Azro oradan ayrılır.

Otel odasına keyif yapan Minakşi ve Vikram gerçekle yüzleşir. Geline taktıkları altınları gelin çalıp gittiği için düğün sonunda daha fazla para alma hevesi de son bulur. Bunun yanı sıra tren biletini de geline aldıkları hediyelerden dolayı beş parasız kalırlar.

Minakşi ile Vikram, Minakşi’nin annesinin evine giderler. Orada söyleyecekleri yalan hakkında düşünürler. Bu sırada Resham da Vikram ve Minakşi’nin neden gelmediğini Santos’a sormak için eline telefonu alır. Bu sırada Minakşi Resham’ı arayıp Vikram’ın rahatsızlandığı için gelmediklerini açıklar.

Can Yoldaşım 269 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 270 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Eminiyet müdürü Rathi evine gelir
 • Eminiyet Müdürü Sandiya’nın barış elçisi olmasını ister
 • Santos Sandiya’yı Pakistan’a göndermek istemez
 • Suraj Annesini ikan eder
 • Sandiya ve Suraj Pakistan’a giderler
 • Vikram ile Minakşi Hindistan’daki Haydarabad’a gitmek için yola çıkarlar
 • Minakşi Vikram’ı kandırıp otele giderler
 • Oteldeki düğünde tüm paralarını kaybederler
 • Minakşi Santos’a yalan söyler

Can Yoldaşım 269 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Nisan Pazartesi Can Yoldaşım 269. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Nisan Can Yoldaşım 269 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 270 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 269 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Nisan Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 270 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu