Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) Ankur Seni Alıp Götürsün!

Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 27 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 27 bölüm özeti
 • 26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 27 Bölüm Fragmanı
 • 26 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 28 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Ağustos Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ile Sandiya’nın düşmesi” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti

Bölüm Santos’un evinde başlar. Suraj, Mohit istediği eğitimi almak  istiyorsa kendi parasını kazanması gerektiğini, artık büyüdüğünü söyler. Mohit ne iş yapacağını bilmediğini, kem küm ederek söyler. “Kardeşim senin işin hazır” deyip Mohit’i yeni çırağı olarak aldığını duyurur. Suraj Mohit’in herkesten dua almasını ister. Mohit aile büyüklerin ayaklarına dokunup dualarını aldıktan sonra Suraj, Mohit’i tatlı dükkanına götürür.

Mohit sudan çıkmış balık misali tatlıcı dükkanında ne yapacağını bilemez. Chotu Mohit’in de kendisi ile beraber çalışacağını duyunca sevinirken, Suraj ehliyeti olduğunu, tatlıları dağıtabileceğini söyler. Ancak Mohit motosiklet sürmek istemez. Bunun üzerine Suraj bu defa ayıklanacak mercimekleri gösterir.

Suraj Mohit’den bir tepsi dolusu mercimekleri ayıklamasını ister. Mohit motosikletle tatlı dağıtmayı bile sevmezken, birden işin mutfak kısmında hiç çalışmak istemez. Hemen abisinin yanına gidip, motosikletle tatlı dağıtacağını söyler. Suraj hangi adrese vereceğini söyledikten sonra Mohit dükkandan motosikletle birlikte ayrılır.

Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) Ankur Seni Alıp Götürsün

Vikram Santos’un yanına gidip Mohit’in işe başlaması ve sık sık yalan söylemesinin arkasında Sandiya’nın olduğunu, ailenin dengesini hep alt üst ettiğini söyler. Santos bir konuda hak verse de Mohit’in tatlıcı dükkanında çalışmasını daha önceden ısrar ettiği için bu konuya onay verdiğini söyler. Vikram ise söyledikleri ile rezil olur.

Mohit tatlıyı teslim edeceği adresi ararken kolejdeki arkadaşlarına denk gelir. Mohit hemen arkadaşlarını görünce motosikletin arkasına saklanır. Arkadaşları Mohit’i fark eder. Hemen onun yanına gelir. Neden saklandığını sorar. Mohit de etraf da gezindiğini söylese de arkadaşları bunu yemez.

“Kuryelik mi yapıyorsun! Yeme bizi Mohit!”

Arkadaşları böyle söyleyince Mohit sinirlenir. Arkadaşlarının yanında hızla uzaklaşır. Akşam olduğunda Mohit, Chavvi’ye dert yanar. Üstü başı berbat olduğunu, üstüne bir de arkadaşlarına rezil olduğunu söylerken, Chavvi suçu Sandiya’ya atar. Onun Suraj’a baskı kurduğunu, onun yüzünden tatlıcı dükkanında çalıştığı yönünde kışkırtır. Mohit de hemen bilgisayar kurusunu alacağını hem de başka bir iş bulacağını söyler.

Mohit odadan çıktıktan sonra Chavvi, kendi kendine konuşur. Okulda geçerli not alamadığını, bunu annesi duyarsa Mohit’e yaptığı gibi eziyet edeceklerini, belki de zorla evlendireceklerini düşünür. Ne yapıp edip bu gerçeği saklaması gerektiğini düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya, Mohit için gerçekten memnun olacağı, hem de kendisini geliştirecek hem de para kazanabilecek iş ilanlarına gazetede bakar. Bir kaç saat sonra üst düzel bir müdür gelir. Sandiya’nın okuduğu kolejin müdürüdür. Üniversite sınavında üçüncü olduğu için okulda onun adına ödül töreni düzenleneceğini, kesinlikle gelmesini ister. Kolej müdürü gittikten sonra Suraj annesi ile konuşur. Sandiya’nın koleje gitmesini ister. Ancak Santos akraba ziyaretine gideceklerini, uzak akrabaları Sandiya’yı hiç görmediğini bahane eder. Sandiya’ya açık açık sorar.

“Sandiya sen koleje mi gitmek istiyorsun? Yoksa bizimle akraba ziyaretine mi geleceksin?”

Sandiya Santos’un güvenin kazanmak için kendisi adına verilecek olan kutlamaya değil, Santos’un akrabalarının yanına gitmeyi kabul eder. Ancak içinden “Keşke okula gidebilsem” diye düşünür.

Santos bilerek kendisi ile beraber sadece Suraj ve Sandiya’yı götürür. Diğerleri evde kalır. Sandiya gittiği köyde kadınların yüzlerini kapattığı görünce çok şaşırır. Santos gelinine yüzüne kapatmasını ister. Gidecekleri yere yaklaşınca Suraj’ın çocukluk arkadaşları karşılar.

Can Yoldaşım 27 Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) Sandiya Santos'un Köyüne Gelir

Sandiya’nın gitmesini, onun arkasından geleceğini söyler. Sandiya gideceği yere bilmeden oranın hanım ağası Maasa’nın evine gider. Orada saygın biri olan kadın, çevresine ve gelinlerine işkence etmektedir. Masa, karşısında daha önce görmediği bayanı görünce gizli bayan polis zannedip ona hörmet eder.

“Orada bulunan tüm kadınlar başlarını örtü ile kapattığı için Sandiya’nın başında ki örtü olmadığını görünce onun kamu görevlisi olduğunu düşünür.”

Santos Maasa’nın misafiri olarak geldiği için gelinin peşinden gelip gelmediğini kontrol ettiğinde, Snatos’un bile çekindiği Maasa’nın karşısında gelini Sandiya’nın kahve içtiğini görünce şok olur. Hemen Maasa’ya Suraj’ın hanımı bu deyince Maasa delirir. Başını kapatmasını ister.

“Maasa Santos ile Arun’un akrabası, yaşadığı bölgede tanınan acımasız bir kadındır!”

Maasa Santos’a dönüp gelini görgü kurallarından bir haber olduğunu, yaşlılara nasıl davranacağını bilmediğini söyler.

Can Yoldaşım 27. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Masa, Santos’a iyi bir gelin alamadığı için dalga geçmesine rağmen Sandiya, saygıda kusur etmez. Maasa’nın gelini Kamla nasıl davranması gerektiği konusunda Sandiya’ya bilgi verir.

Suraj Maasa’nın erkek evlatlarının kaldığı odaya gider. Onlarla konuşup sohbet eder. Suraj birazdan onlara katılacağını söyledikten sonra Suraj üzerindeki kıyafetini çıkarır. Bu sırada Sandiya valizini açtığında Suraj’ın valizi olduğunu anlayınca şok olur.

Sandiya hemen Suraj’ın kaldığı odaya gider. Suraj hemen odadan çıkmasını, çevrede evli bile olsalar erkelerin kaldığı odaya bayanların gelemeyeceğini söyler. Sandiya hemen valizini almak için hamle yapsa da valiz açılır. Sandiya’nın kıyafetleri etrafa dökülür. Suraj ile Sandiya kıyafetleri valize koyar. Bu esnada yaşlı adam “Gene kapıyı açık unutmuşlar” deyip, Sandiya ile Suraj’ın kaldığı odanın kapısını kilitler.

26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Yanlış Anlaşılma

Suraj kimse görmeden odadan çıkmak için tek çarelerinin pencereden çıkmak olduğunu düşünür. Suraj pencereden çıkmaya çalışırken orada sıkışıp kalır. Sandiya Suraj’a yardım ederken ikisi birlikte yatağın üzerine düşer. Yatak da bu sırada kırılır.

Suraj bu defa Sandiya’nın daha ince olduğunu, pencereden çıkabileceğini söyler. Sandiya pencereden çıkmaya çalışırken Maasa ile Santos da Suraj ile Sandiya’yı konakta aramaya başlar. Sandiya pencereden çıkarken, bastıkları kırık yatak bir kez daha kırılınca Suraj Sandiya’nın üzerine düşer. Sesleri duyan Maasa ile Santos kilitli kapıyı açtığında Sandiya ile Suraj’ın romantik anlar yaşadığını düşünür. Maasa gelinleri Sandiya’nın ahlaksız olduğunu söyleyip gider. Sontos’un itibari yerle bir olur. Suraj Sandiya’yı savunmak istese de Santos’un öfkesi karşısında bir şey ifade etmez. Santos sinirle şöyle der.

“Sandiya hemen Puşkar’a git. Abin Ankur’u ara. Gelip seni alsın!”

Deyince Suraj şok olurken, Sandiya ne yapacağını bilemez. Sizce Sandiya evden kovulacak mı? yorumlarınızı bekliyorum.

Can Yoldaşım 27 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 28 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj, Mohit’i tatlıcı dükkanında çalıştırmaya başlar
 • Sandiya’nın kolej müdürü Sandiya için kutlama vereceğini söyler
 • Santos akraba ziyaretine gidecekleri için Sandiya’ya izin vermez
 • Maasa, Sandiya’yı gizli polis zanneder
 • Sandiya valizinden Suraj’ın kıyafetlerini görünce şok olur
 • Sandiya kıyafetlerini Suraj’dan almaya gider
 • Suraj ile Sandiya odada kilitli kalır
 • Sandiya pencereden çıkarken yatağın üzerine düşer
 • Maasa ve Santos ikiliyi uygunsuz yakaladıklarını düşünür

Can Yoldaşım 27 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 27. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Ağustos Can Yoldaşım 27 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 28 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 27 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Ağustos Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 28 Bölüm fragmanı yayınlanıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. bu ne ya resmen dizide gelinlerini sandia yı hayan zannederek bagırıp hakaretler ediyor 125 bölüm boyunca bolca hakaret bu ne biçim dizi kadınlar birbirini hayvan gibi mi görüyor resmen kadın gelinini hayvan aa bagırır gibi bagırıyor o yüzden diger ülkelerde dizi final kararı almış kanal 7 ne zaman final yapacak

 2. kaynana gelinini eziyor bundan da zevkleniyor tadını çıkarıyor küçümsüyor ama kendi herkez den cahil kanal 7 daha fazla kalıtımsal olarak cahil bu dizi yerine aşk yakar olabilir
  Humsafar . Ishqbaaz.. Shakti – Astitva Ke Ehsaas Ki aşk bir rüya dizisinin başrolündeki taapki var
  Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Ek Boond Ishq çook meraklısınız bu diziler dururken pasif olan dizileri seçme zevksizliginiz den vaaz geçin

  1. Hindistan da kadınları kızları insan yerine koymayan kesimler var her dizide dr gösteriyorlar ister köylü ister modern şehir dizileri olsun çoğunda bende yılardır izliyorum kanal 7’nin dizilerini âmâ psikopat dizileri seçiyor baş tacım da aynı iki dizinin finali de kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu