Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti (26 Nisan Salı) Birlikten Kuvvet Doğar!

Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Nisan Salı Can Yoldaşım 270 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 270 bölüm özeti
 • 26 Nisan Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 270 Bölüm Fragmanı
 • 26 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 271 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Nisan Salı Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya Hindistan bayrağını kutlamalar sırasında göndere çekmek için elele verirler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Nisan Çarşamba Can Yoldaşım 271 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Cumhuriyet bayramlarını Pakistan sınırlarında, barış içerisinde kutlayacaklarını açıklar. Bir adam sinir olur ve oradan uzaklaşır. Birileri ile telefondan görüşüp, Sandiya Rathi’nin inadından vaz geçmediğini, ona ders verilmesi gerektiğini söyler. Adam da ona en güzel cevabı vereceklerini söyler.

Sandiya odasına gider. Suraj’ın çoktan alışverişten gelmiş olacağını düşünürken, Suraj’ı orada bulamayınca panik olur. Zira Pakistan’da kimi guruplarca istenmeye kişi olduğu için Suraj’ın başına bir şey geldiğini düşünür. Etrafa bakınsa da bulamaz. Telefonla Suraj’ı arar. Lakin cevap gelmez. Sandiya resepsiyonu arar. Suraj’ın telefonunu aramasını ister. Resepsiyon görevcisi Suraj’ın telefonu kapalı olduğunu açıklar.

Sandiya panik halde asansöre gitse de asansör çalışmaz. Merdivenlerden koşarak otelden çıkıp, Suraj’ı aramaya gitmek isterken, merdivenlerde biri Sandiya’nın ağızını kaptır. Sandiya şok olur. Gerçek çok geçmeden anlaşılır. Suraj Sandiya’ya şaka yapmıştır.

Suraj gittiği takı dükkanında Pakistanlı bir kızla tanıştığını, Hintlileri kötü görmediğini, hatta kendi halkına karşı Hintlileri savunduğunu açıklar. Sandya dükkânın adını sorar.

Resham Vikram’ın ani rahatsızlanmasından dolayı gelemeyeceğini zannederken, Minakşi ile Vikram bilet parasını otelde yemiş, üstüne dolandırılmıştır. Resham erkek tarafı gelemediklerini, buna karşın kendileri vize alıp Hindistan’a gitmeye karar verirler.

Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti (26 Nisan Salı) Sandiya Bombayı İmha Eder

Resham Minakşi’yi arar ve oraya gelmek için mektup gönderdiğini, o mektubu imzalayıp geri göndermesini, mektupla beraber Vikram için ilaç da göndereceklerini açıklar. Minakşi yalanlarının hemen yakalanacağını düşünüp, Vikram’ın orada olmadığını, şimdilik ilaca gerek olmadığını söyleyerek, durumdan kendisin kurtarmaya çalışır.

Cumhuriyet Bayramının olduğu gün otelin her tarafı süslenir. Davetliler gelir. Suraj davetlilere kendi el ile yaptığı üç renkli tatlıdan ikram ederken, bir buketi içindeki bombanın sesi herkesi alarma geçirir. Sandiya bombayı çiçeklerin arasında çıkartır.

Sandiya bombanın içine bakar. Onu etkisiz hale getirmeye çalışırken, Suraj Sandiya’ya bir şey olacak diye çok korkar. Onu engellemek isterken, emniyet güçleri Suraj’ı durdurmaya çalışırlar. Sandiya bombanın sahte olduğunu, bunun sadece bir saat olduğunu açıklar. Herkes derin bir nefes alır. Emniyet güçleri Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak tehlikeli olabileceğini söylese de Sandiya kararından dönmeyeceğini, barışın korkaklara göre olmadığını açıklar.

Azro vize başvuruş için Hindistan büyükelçiliğine gelir. Adam milli bayramları dolayısı ile bugün kapalı olduğunu, bir sonraki gün gelmesi gerektiğini açıklar.

Minakşi annesinin evinden çıkıp yiyecek bir şeyler almaya çarşıya gider. Arun, Santıos ve Chotu da evlatlık başvurusu yapmak için aynı yere gelirler. Minakşi hemen kendisini saklar.

Arzo vize başvurusu için geldiği yerde Pakistanlı biri Hindistan bayrağını çalıp, birine teslim ettiğini fark eder. Gizlice onu takip eder ve bayrağı nereye sakladığını öğrenir. Sandiya Cumhuriyet Bayramının kutlanabilmesi için Hindistan bayrağını ister. Lakin bayrağın çoktan çalındığını görünce şok olur.

Azrıo oradaki görevlilerden Sandiya’nın numarasını öğrenir Hemen onu arayıp, içlerindeki hainin kim olduğunu, şu an Hindistan bayrağının nerde olduğunu Sandiya’ya söyler. Sandiya ona teşekkür edip adını sorar. Kızda adının Azro olduğunu açıklar.

Sandiya içlerinden ki hainin tespit ettikten soran bayrağın yanına giderler. Bayrağı çok yüksek bir yere sakladıklarını görünce, Sandiya 10 dakika içinde bayrağı oradan çıkarıp, göndere asması gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya yukarıda asılı duran Hindistan bayrağını tam saatinde göndere asmak istediğini, orada bulunan Hintli polis memurlularına “Benimle misiniz?” diye sorar. Lakin polisler Sandiya’nın deli cesaretinden korkarlar. Suraj Sandiya’nın elini tutar ve “birlikten kuvvet doğar” deyip, polisler bu günler için yetiştirildiğini, görevlerini şimdi yapması gerektiğini söyler. Orada bulunan tüm Hintliler Sandiya’nın yanında yer alacaklarını söyler. Herkes ceketlerini havaya fırlatırlar. Sandiya insanlardan piramit oluşturup, yüksek yerde asılı duran kutunun içindeki bayrağı alabileceklerini açıklar.

Sandiya insan piramidinin en tepesine çıkarken, Piramit yıkılır. Sandiya karasızlığa ve yenilgiye hiçbir zaman hazır olmadığını, son 3 dakikaları kaldığını, yeniden piramit oluşturmalarını ister. Sandiya sonunda Hindistan bayrağını alıp, göndere asar.

Pakistan Emniyeti de Sandiya’ya teşekkür eder. Sandiya kendisine bilgi veren genç kızın sayesinde bütün bunların olduğunu açıklar.

Sandiya ve Suraj Rathi evine, Hindistan’a geri döner. Santos onları karşılar. Pakistan da Resham ile Azro’nun yengesi Mehak gazeteyi okumak isterler. Mehak gazetede Sandiya Rathi yazısını görünce şok olur.

Suraj Pakstan halkı hakkında bilgi verir. İnsanların sadece kıyafetleri farklı olduğunu ama özünde Hintlilerden farkı olmadığını açıklar. Bu sırada içer Vikram ile Minakşi girer. Santos ona Azro ve ailesini ziyarete gittin mi diye sorar. Minakşi öyle bir yalan söylemeli ki hem gitmiş olmalı hem de onları görmemiş olmalı. Bunun uzun uzun düşündükten sonra şöyle der.

“Azro’un ailesini görmeye gittim. Onları bir casus gibi uzaktan izledim. Azro ailemize uygun biri!”

Santos Resham ve ailesini görmeye gitmek yerine onları uyaktan gizlice dinlediğini öğrenince Minakşi’ey kızar. Vikram ise ayak üstü kırk yalan söyleyen Minakşi’nin yalancılık performansına karşı şok olur.

Can Yoldaşım 270 Bölüm Özeti (26 Nisan Salı) Birlikten Kuvvet Doğar

Resham günlük gazete ister. Mehak de birazdan geleceğini söyleyip, Resham’ı gönderir. Mahek gazetede Sandiya Rathi’nin Pakistan da bir görev için geldiği haberi okuyunca şok olur. Zira Suraj ve Sandiya iş meselesinden dolayı Azro’yu görmeye gelemediklerini, buna karşılık Vikram ve Minakşi’nin de geleme yediğini, bunun içinde bir iş var der. Tamda bu sırada Sandiya Azro’nun evininin sabit hattını arar. Telefona Mehak çıkar. Sandiya ona adres de bir yanlışlık olup olmadığını sorar.

Mehak Sandya’ya verdiği adresin doğru olduğunu, niçin buna şaşırdığını sorar. Sandiya polislik eğitimi için Haydarabad şehrinde kaldığını ama kağıtta yazan adresi bilmediğini söyleyince, Mehak Rathi ailesinin Azro’yu Hindistan’ın Haydarabad şehrinden olduğunu bilmediğini anlar. Mahek adresin doğru olduğunu, belirtilen adrese göndermesinin yeterli olacağını açıklar.

Can Yoldaşım 270. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Pakistan’dan aldığı sariyi Santos’a vermek ister. Lakin Santos düşman ülkeden gelen hiçbir şeyi istemediğini söyler. Sandiya’nın canı sıkılır. Arada düşmanlık olmadığını, barış yaşlandığını söylese de Santos’u ikna edemez.

Arzo Pakistan’da gece yıldızlara bakarak ağlar. Yakında evlenip Hindistan’da yaşamaya başlayacağını, orada problem olursa kime gidip der yanacağını, Resham’ın yokluğunu her daim hissedeceğini düşünürken, yanına Resham gelir. Ona üzülmemesini söyler. İkisi duygusal anlar yaşar.

Santos Chotu’nun evliliğine tam 15 gün kaldığını, artık işleri bitirmeleri gerektiğini söyler. Ev halkında herkes farklı işlerle meşgul olur. Santos Azro’ya vereceği altınları Sandiya’nın üzerinde dener.

Resham avukatı yanına gidip vize hakkında bilgi sorar. Avukat da Hindistan’dan Minakşi’nin istek yazısı geldiğini, Hindistan’a gitmek için vizeleri yakında çıkacağını haber eder. Resham bu habere çok sevinir. Resham ve ailesi uçakla Puşkar havaalanına gelir.

Rathi ailesi Azro ve ailesinin geldiğini duyunca kapıya çıkarlar. Sandiya Resham’dan gelin kızın nerede olduğunu sora. Mehak Pakistan meselesinin ortaya çıkacağını düşünüp hemen yalan söyler. Azro’nun yakın arkadaşı kan ihtiyacı olduğu için Azro kan vermeye gittiğini, yarın yanlarında olacağını söyler.

26 Nisan Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti Mehak Yalan Söyler

Santos hayır için gelmediğini, bundan dolayı kızmadığını, bilakis sevindiğini söyler. Resham ise Mehak’ın neden yalan söylediğini anlayamaz. Kimsenin olmadığı bir yerde nedenini sorar. Mehak de evliliğin olmasını istediğini söyler.

Sandiya Mehak’e gönderdiği kargonun gelip gelmediğini sorar. Mahek gelmediğini söyleyince Sandiya kargo şirketini arar. Sandiya kargonun neden gitmediğini sorunca, görevli Hindistan’da öyle bir adresin olmadığını açıklar.

Can Yoldaşım 270 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 271 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Cumhuriyet Bayramını kutlamak ister,
 • Kutlama yakınlarında bomba bulunur
 • Sandiya Bombayı imha ederken onun sahte olduğunu anlar
 • Sandiya Azro’un yardımı ile bayrağın yerini öğrenir
 • İnsanlardan piramit yaparlar
 • Sandiya Hindistan bayrağını göndere çeker
 • Minakşi Azro ve ailesini gördüğü konusunda Snatos’a yalan söyler
 • Suraj ve Sandiya Puşkar’a döner
 • Mehak Rathi ailesinin Azro’nun memleketi hakkında yanlış anlaşılmayı fark eder

Can Yoldaşım 270 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Nisan Salı Can Yoldaşım 270. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Nisan Can Yoldaşım 270 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 271 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 270 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Nisan Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 271 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu