Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti (28 Nisan Perşembe) Azro’nun Amacı!

Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 272 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 272 bölüm özeti
 • 28 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 272 Bölüm Fragmanı
 • 28 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Nisan Cuma Can Yoldaşım 273 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Azro gizlice Sandiya’nın odasına gidip, mührünü çalar. Azro’nun amacı oldukça merak edilir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Nisan Cuma Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti

Suraj’ın konuşması ile başlar. Suraj Resham’a torunu Azro için güvence verir. Ona Rathi ailesinde gelin gibi davranılacağını, ona karşı sevgi olacağını, bu süreç içerisinde Azro’nun Pakistanlı olmasını belli bir süre saklayacaklarını açıklar. Azro yalan üzerine evlilik inşa edilmez der. Suraj ise Sandiya ile ilk evlendiği anısını anlatıp, şimdi mutlu bir ailesi olduğunu açıklar. Resham Suraj’ın sözlerine istinaden torunu Azro’ya döner.

Azro Suraj’ın sözlerinden sonra kabul eder. Sandiya Azro’nun kabul etmeyeceğini düşünse de onun evet demesine, Suraj’ın Santos’a karşı yalan söylemeye hazır olmasını duyunca şaşkına döner.

Piya Chotu’nun yanına gelir. Onun damatlığının çok güzel olduğunu söyleyip iltifat eder. Chotu düğün sırasında Piya’nın bu kadar yakınlaşmasından rahatsız olur. Chotu onun isteği üzerine evlendiğini, şimdi ne olacağını söyler. Piya da Azro’ya karşı gerçekten âşık olmuş numarası yapıp, onun 10 Lakhı almasını, Azro’nun hatalarını da Santos’a her defasında göstermesini ister. Böylelikle Santos Azro’yu evden kovduğunda, elinde hem parası kalacağını hem de bu para ile evlenebileceklerini söyler.

Santso ve Minakşi gelini karşılamak için hazırlık yapar. Çok geçmeden gelin konvoyu gelir. Azro tahtın üzerinde 6 kişi zar zor taşıyarak eve getirir. Minakşi normalde 4 erkeğin taşıması gereken tahtı, şimdi 6 erkeğin zor taşıdığını söyler. Santos gelini karşılamak için aarti tepsini alır. Chotu ile evlenmek isteyen bir kız da Azro’yu rezil etmek için onun üzerine çaktırmadan kertenkele fırlatır. Azro kertenkeleyi görünce korkudan panikler. Santos gelinini o halde görünce, elindeki aarti tepsisini yere düşürür.

Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti (28 Nisan Perşembe) - Suraj Resham'ı İkna Eder

Azro aşağıya inince herkes fiziksel olarak çok büyük ve uzun boyulu olan Azro’yu görüce, Minakşi Santos’dan çekinir. Santos Minakşi’ye Vikram ile gidip gitmediklerini, gerçekten Azro’yu daha önce görüp görmediklerini sorar. Minakşi artık kaçacak yeri kalmadığı için yalan söylediklerini, Azro’yu daha önce görmediklerini açıklar.

Santos gelinine aarti yapabilmek için boyu kısa kalır. Ayağına tabure alıp ona aarti yapar. Azro kendisine karşı çevresinden sırık dediklerini, bundan gocunmayacağını söyleyip herkesi güldürür. Azro sırası ile tüm ritüelleri yapar. En son Azro “ab” ister. Herkes Ab ne diye düşünür. Sonunda Azro Ab’ın su olduğunu açıklar. Kocasının evine girerken adeta Ab-ı Hayat suyu içer gibi su içer. Herkes koca suyu tek dikişte tepesine dikip bitirmesine şaşırır. Santo da Azro’nun Chotu’ya ve Rathi evine nasıl uyum sağlayacağını kara kara düşünmeye başlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Mahek, Suraj ile Sandiya gerçeği saklayıp, Azro’yu gelin olarak kabul etmelerine sinir olur. Azro’yu evden kovdurmak için polisi arar. Kendisini Pakistanlı olarak tanıtıp, Rathi evinde yeğeni Azro’nun evlendiğini, yasal prosedürleri tamamlamadığını, hayatından endişe ettiğini söyleyip kapatır. Polisler hemen ihbarı değerlendirmek için Rathi evine doğru yola çıkar.

Mahek Azro’nun artık o evden kovulacağını düşünür. Arkasını döndüğünde, Resham’ı orada görünce şok olur. Resham ona tokat atar. Azro’nun başına gelen bu felaketi önceden bildiğini, şimdi işi daha da zorlaştırmak için elinden geleni yaptığı için ona kızar. Resham hemen Sandiya’yı arasa da Sandiya o sırada telefonla konuştuğu için ulaşamaz. Bu sırada Rathi evine polisler gelir. Azro’yu sorar. Santos da Azro gelini olduğunu söyler.

Santos polislere ne için geldiğini, neden Azro’yu aradıklarını sorar. Polisler Azro’nun Pakistanlı olduğunu söylemek isterken, oraya Suraj gelir. Çok geçmeden Sandiya da olay yerine gelir. Polisler amiri Sandiya’yı orada görünce hemen selam verirler. Sandiya evlilikle alakalı bazı evrakların tamamlanması için geldiğini söyleyerek Santos’u kandırır. Polisleri şekerci dükkanına gönderir.

Sandiya polislerin yanına gider. Ona Azro’nun artık gelinleri olduğunu, yasal tüm prosedürleri tamamlayacaklarını, yasal bir işlem yapmalarına gerek olmadığını açıklar. Polisler bunun üzerine oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 272 Bölüm Özeti (28 Nisan Perşembe) Azro'nun Amacı

Sandiya Azro’yu şekerci dükkanına çağırır. Ona Hindistan’da kaldığı süre içerisinde pasaportunu yanında taşımasını, seyahat ederken polislere bunu bildirmesini ister. Azro suçlu olmadığını, neden suçlu gibi gideceği yeri bildirmesine gerek olduğunu sorar. Sandiya henüz Hindistan vatandaşı olmadığı için bazı prosedürler geçerli olduğunu açıklar.

Sandiya ve Suraj, Azro ile Chotu’nun odasını süsler. Minakşi de Azro’yu odaya getirir. Birazdan Chotu’nun geleceğini söyleyip kapıyı kapatır. Santos yasal olarak evlat edindiği Chotu’yu odaya kadar getirir. İçeri girmeden önce eşine karşı saygılı ve dürüst olmasını ster.

Azro oda duran kertenkeleyi fark eder. Onu sopa ile kovalamaya başlar. Santos kapıyı açtığında, Azro sopayı vurur. Santos Chotu’nun başına gelecek olan sopayı tutar. Chotu şok olur. Santos Azro’ya sopa ile ne yaptığını sorar. Azro kertenkeleyi korkutmak için yaptığını açıklar. Santos evde bir şey yapmadan iki defa düşünmesini isteyip, kapıyı kapatır. Santos merdivenlerden inerken, Azro’nun dengesiz hareketlerini düşünüp, Chotu’nun canından endişe eder.

Can Yoldaşım 272. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Arzoo ile Chotu uzakta dururlar. Chotu, Piya’nın sözlerini düşünüp Azro’ya karşı güler yüzlü olmaya çalışırken, Azro da arkadaşlarının sözlerini düşünüp, ilk gün eşine karşı sevimli görünmeye çalışır. Şalını Chotu’ya çevirirken Chotu’nun yüzüne çarpar. Azro hemen ondan özür diler. Azro saçlarını savurmak isterken Chotu’nun gözüne gelir. Chotu acıdan yatağa düşer. Azro Chotu’nun gözüne bakmak için yatağa gelince, yatak büyük bir gürültü ile kırılır.

“Hanım galiba deprem oldu!”

Santos depremin bu kadar kısa süremeyeceğini, ağır bir şeyin düştüğünü söylerken, aklına Azro gelir ve şöyle der.

“Kal herif. Chotum’a bir şey oldu!”

Tüm Rathi ailesi yeni evlenen Chotu ve Azro’nun odasına aniden girerler. Azro ile Chotu kırık yatakta görünce herkes gülümser. Chotu olayın nasıl olduğunu anlatmak isterken daha da rezil olur.

Ertesi gün Sandiya emniyet müdürlüğü binasına gider. Orada kendisinden daha kıdemli bir amir ile görüşür. Amiri Sandiya’ya Azro’ya güvenmemesini, nasıl ki Sagarika olarak teröristlerin arasına sızdıysa benzer bir olay olabileceğini, bu konuda ona dikkat etmesini ister. Bu sırada Azro Sandiya’nın odasından bazı evrakları alıp, Sandiya’nın mührünü başar.

Suraj Azro’un odasına gelir. Resham ve Mahek’in trenle gitmeden onu istasyon götüreceğini söyler. Azro hemen hazırlanacağını söylerken, Sandiya’nın mührünün orada olması, Azro’yu oldukça gerginleştirir. Azro ile Suraj istasyona gider ve Resham ile vedalaşır.

28 Nisan Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Resham Azro İçin Endişelenir

Emily yeni gelin için komşuları ne zaman davet edeceklerini sorar. Santos da Sandiya’ya haber vermesini, gün içerisinde hazırlıkları yapmasını ister. .

Mahek Azro’nun arkadaşlarından düğün gecesi Azro’nun yatağı kırdığı haberini duyar. Hemen Resham’a bunu anlatır. Henüz karı koca olamadıklarını, Santos’un da Azro’yu Pakistanlı olarak bilmediğini, her an Azro’un Rathi evinden kovulabileceğini söyler. Resham ağzını hayra açmasını ve Azro’nun arkasından iş çevirmemesini söyler.

Suraj ile Azro istasyondan eve döner. Azro ona teşekkür eder. Ayak üstü tatlıcı dükkanın da tatlı yer. Eve gelir. Minakşi’nin Sandiya’ya yaptığı sütün tamamını içer. Minakşi Azro’nun niye bu kadar iştahlı olduğunu sorar. Azro da yakınlarını yolcu ettiğini, morali bozukken çok karnı acıktığını söyler.

“Yakında Rathi evini yer bitirir bu gelin!”

Diyerek Azro’nun ne kadar iştahlı olduğunu ifade eder. Santos komşuları davet ettiğini, sari giyinmeyi bilip bilmediğini sorar. Azro arkadaşlarından öğrendiğini, giyinebileceğini söyler. Azro daha önce hiç giyinmediğini, sarinin altına iç çamaşırı olarak ne giydiklerini sorar. Azro iç çamaşırına farklı bir isim söyler. Santos Azro’nun Hintli olmasına rağmen farklı şekilde ifade etmesi kafasını karıştırır.

Mahek ve Resham evlerine gelirler. Yolda adamlar bir kıza işkence ettiğini görünce nedenini sorarlar. Adamlarda kızın Hintli biri ile evlendiğini ama Hintli adam kızı kovduğunu, kız da yeniden Pakistan’a geldiği için işkence edildiğini açıklayınca, Resham Azro’un da aynı şey başına gelecek diye çok korkar.

Can Yoldaşım 272 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 273 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Azro Pakistan meselesini gizlemeyi kabul eder
 • Resham Suraj’a güvendiğini açıklar
 • Santos Azro’nun saçma hakaretlerinden şüphelenir
 • Resman Mahek’in azro2yu ihbar ettiğini öğrenir
 • Rathi evine polis gelir
 • Suraj durumu idare eder
 • Polis şefi Azro’nun içlerine sızmış bir hain olabileceği ihtimalini unutmamasını ister
 • Azro’nun konuşmalarından Santos şüphelenmeye başlar

Can Yoldaşım 272 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Nisan Perşembe Can Yoldaşım 272. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Nisan Can Yoldaşım 272 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 273 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 272 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Nisan Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 273 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu