Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti (29 Nisan Cuma) Chotu ile Azro Evlendi!

Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Nisan Cuma Can Yoldaşım 273 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 273 bölüm özeti
 • 29 Nisan Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 273 Bölüm Fragmanı
 • 29 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 274 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Nisan Cuma Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Azro ile Chotu evlenir. Suraj ile Sandiya Azro’un Pakistanlı olduğunu öğrenir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti

Azro’nun salona gelmesi ile başlar. Herkesi Azro’nun güzelliğini över. Resham da damadın yakışıklı olduğunu söyleyerek ikisi birbirine denk düştüğünü açıklar. Sandiya kurye ile telefonda konuşur. Geline verilecek elbiseyi göndereceği adresi anlatır. Mahek bunu fark eder ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Azro’nun köpeği Chulbul ortalıkta gezinir. Lakin henüz Santos bunu görmemiştir. Sandiya birkaç gün içerisinde Santos’a bu konuyu açacağını, evde bir hayvan besleme konusunda onunla konuşacağını Suraj’a söyler.

Arzo ve Chotu bir arada dururlar. Emily de her ailenin mutlu günü kutlamak için dans edip, bugünü kutlayacaklarını açıklar. İlk olarak düğünden Arun oynar. Herkes Arun’un oyununu zevkle seyreder. Arun ile Santos da dans eder. Erkek tarafı dans edip sıra kız tarafına gelir. Azro hemen ayağa kalkıp dans eden ilk kişi olmak, Pakistan kültürünü onlara göstermek ister. Ayağa kalktığında kıyafetinin yırtıldığını görünce şok olur. Mahek hemen müdahale eder ve Arzo’yu yerine oturtur. Yırtık kıyafetle oynamasının iyi olmayacağını söyler.

Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti (29 Nisan Cuma) Azro Pakistanlı Olduğunu Açıklar

Mahek Pakistan kültürünü ortaya koyacak dansları Azro’nun yapmaması için Azro’nun kıyafetini bilerek yırtmıştır.

Piya kandırdığı Chotu’ya her şeyin yolunda gittiğini, yakında Resham’dan 5 lakh alıp annesine başlık parası olarak vereceğini ve böylelikle evlenebilecekleri konusunda Chotu’yu kandırır.

Bir kız tarafı bir erkek tarafı dans eder. Sıra Sandiya ve Suraj’ın dansına gelir. Sandiya dans ederken, telefonu çalar. Mahek onu fark edip, gizlice telefonu çalar. Kurye kıyafeti nereye götüreceğini sorar. Mahek de Rathi evinin adresini verir. Minakşi fark eder. Çok geçmeden kurye gelir. Minakşi Mahek’i konuşturmak için meyve suyunun içine ilaç katar. Mahek’in yanına gider ve zorla içmesi için baskı yapar. Mahek içmiş gibi yapar.

Mahek kuryeden kargoyu alır. Tamda bu sırada Santos gelir. Ona neden buraya teslim ettiğini sorar. Kurye de Hindistan’ın değil Pakistan’ın Haydarabad adresi olduğunu, yurt içi kargo ile yurt dışı adresin teslim edilemeyeceğini açıklar. Mahek gerilir. Santos elindeki paketleri düşürür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chotu ile Arzo’nun dans etmesi istenir. Azro kıyafetin yırtık olduğunu söyleyemediği için dans edemeyeceğini, başka zaman dans edeceğini söyler. Azro her ne kadar gerçek bir şekilde dans edemese de Chotu’ya bakıp hayali olarak orada dans eder.

Mahek kuryeye evrakın neresine imza atacağını sorar. Bu sırada Santos gelir ve gerçeği öğrenir. Lakin Santos oraya gelmeden önce içtiği suyun içindeki alkolün tesiri altındadır.

Santos Resham’ın yanına gider. Aldatıldığını söyler. Herkes şok olur. Resham nasıl aldatıldığını, ona ne olduğunu sorar. Suraj annesinin saçmalamaya başladığını görünce, Minakşi alkolden içmiş olabileceğini söyler.

Mahek Santos’un daha birkaç dakika önce duyduklarını hatırlayıp hatırlamadığını merak eder. Zira Santos evlilik öncesinde bu gerçeği bilmesi halinde evliliğe izin vermeyeceğini çok iyi bilen Mahek, Santos’un hatırlamaması için adeta dua eder.

Ertesi sabah herkes Santos’un içtiği içkinin tesiri altında olup olmadığını merak eder. Sandiya Arun’a sorar. Arun da henüz konuşmadığını söyler. Mahek Minakşi’yi arayıp ritüeller için gelip gelemeyeceklerini sorar. Minakşi Santos’un henüz iyileşmediğini söyler. Çok geçmeden Santos gelir. Tüm düzenlemeleri durdurmalarını ister. Sandiya ve Minakşi şaşırır. Santos bir an evvel Resham ile görüşmek istediğini açıklar.

Can Yoldaşım 273 Bölüm Özeti (29 Nisan Cuma) Chotu ile Azro Evlendi

Santos sinirle Resham’ın yanına gitmek istediğini söyler. Tüm düzenlemelerden daha önemli olduğunu, gerekirse düzenlemeleri durdurmaları gerektiğini söyler. Bunun üzerine Suraj, Sandiya ve Santos Resham’ın kaldığı geçicisi misafirhaneye giderler.

Santosun geldiğini gören Mahek onun gerçeği bildiğini ve kargaşa çıkarmaya geldiğini düşünse de yanılır. Santos dün gece neler olduğunu tam hatırlayamadığını, saçma sapan şeyler söylediğini, bundan dolayı özür dilemeye geldiğini açıklar. Resham Rathi ailesini çok iyi bildiklerini, bundan dolayı özür dilemeye de gerek olmadığını açıklar.

Sandiya kuryeden mesaj alır. Kuryeyi teslim almadığı halde teslim edildiğini öğrenince şaşırır. Bu esnada telefon gelir. Karakola acil gelmesini, Pakistan’dan Hindistan’a birinin geldiğini, gelirken yanından yasa dışı bir şeyler getirdiğinden şüphelendiklerini açıklar.

Sandiya hemen karakola gider. Bu sırada Chotu ve Azro için nikah için düzenlemeler yapılır. Yağmur birden başlayınca her şey ıslanır. Şemsiyenin altında nikah kıyılmaya çalışılır. Sandiya kamera kayıtlarına baktığında, kişinin yüzü gözükmese de onun ayağında ki halhaldan onun Azro olduğunu öğrenince şok olur.

Can Yoldaşım 273. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya tren garında ki tüm kamera kayıtlarına bakıp, onun Azro olduğuna kesin kanaat getirince, hemen evdekileri telefonla arsa da kimse cevap vermez. Sandiya polis memuruna gelen kişiyi çok iyi tanıdığını, şüphelenecek bir şeyin olmadığını söyler. Polis memuru Azro’nun vizesini gösterir. Sandiya Azro’nun Hindistan’ın Haydarabad şehrinden değil, Pakistan’ın Haydarabad şehrinden olduğunu söyleyince, Sandiya aradaki büyük yanlış anlaşılmayı da fark eder.

Sandiya hemen karakoldan çıkıp Rathi evine doğru yola çıkar. Bu sırada Rathi evimde nikah kıyma işlemleri de devam eder. Chotu ritüelin son aşaması olan sinduru Azro’nun alnına sürer ve mangalsutrayı Azro’nun boynuna takar.

Din görevlisi artık Chotu ile Azro’nun evlendiğini açıklar. Herkesin onlar için dua etmesini ister. Din görevlisi de Azro e Chotu’nun mutlu bir evliliği için dua eder. Sandiya bu sırada Suraj’ı arar. Suraj telefonu açarken elinden kayıp düşürür. Telefonu suya düşer ve bozulur. Suraj daha sonra onu arayacağını düşünüp, nikahı sona ermesini bekler.

29 Nisan Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ve Sandiya Azro'nun Pakistanlı Olduğunu Öğrenirler

Santos gelin ve damadı aarti töreni için başka bir yere alırlar. Azro hazırlanan laddolardan yemek istese de Emily acele etmemesini ister. Santos ritüellerden sonra ona Hint geleneği olan sorular sorulur. Bu sırada Suraj da oradadır. Azro Suraj’ın Pakistan’da yüzünü görmediği kıza söylediği sözleri söyleyince, Suraj şok olur. Santos ve Emily Azro’nun çok iyi cevap verdiğini söyler.

Santos ve Emiy gittikten sonra Suraj ona söylediği sözleri nereden duyduğunu, Pakistan ile bir ilgisi olup olmadığını sorar. Azro da Pakistanlı olduğunu, sözleri de oradaki tanıştığı bir Hintliden öğrendiğini açıklayınca Suraj şok olur. Sandiya da bu sırada Rathi evine gelir ve Suraj’a gerçeği söylemek isterken, Suraj gerçeği çoktan öğrendiğini anlar.

Sandiya ve Suraj Azro’nun Pakistanlı olduğunu ve bunun nasıl olabileceğini birbirlerine söyler. Bu sırada Azro Resham’ın yanına gider ve Rathi ailesi kendisini Hintli zannedip evlendiğini, Pakistanlı olduğunu bilmediğini söyler. Resham da her şeyi açık açık söylediklerini, iletişim kurmaları için verdiği telefonun ya da posta adresinin bile Hindistan olduğunu, Minakşi kendilerini buraya getirmek için vize aşamasında onay verdiğini, bunun nasıl mümkün olabileceğini sorgular.

Sandiya Minakşi’yi yanına çağırır. Ona Azro’nun ailesini görmeye gidip gitmediğini, hangi otelde kaldıklarını sorar. Minakşi otelin adını ve orada yaptığı kahvaltıyı söyleyince, Sandiya yalanını yakalar. Minakşi de gerçeği açıklamak durumunda kalır.

Suraj Resham ve Azro’nun yalan söylemeden evlenmek maksadı ile geldiğini ama aradaki Minakşi’nin hatası ve yanlış anlaşılmalardan dolayı evliğin olduğunu, bu hatayı nasıl çözeceklerini söyler.

Resham oraya gelir ve kızının evlendirmenin nasıl hata olabileceğini sorgular. Suraj Santos’un Pakistan lafına bile sinir olduğunu, bazı aksilikler yaşandığını ama Azro’nun Rathi ailesinin artık gelini olduğunu açıklar. Resham Azro’yu geri Pakistan’a götürmek istese de Suraj belli bir süre bunu Santos’dan saklayıp, gerçeği alıştıra alıştıra söyleyeceklerini, bu konuda Azro’nun da yardımına ihtiyacı olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 273 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 274 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Azro ile Choptu’un evlilik töreni yapılır
 • Mahek Sandiya’nın telefonunu çalar
 • Mahek kuryeyi kendisi teslim alır
 • Santos kuryeye neden teslim edemediğini sorar
 • Kurye adresin Hindistan’da olmadığını Pakistan’da olduğunu söyler
 • Santos alkolün etkisi ile anlayamaz
 • Chotu ile Azro evlenir
 • Sandiya Azro’nun Pakistanlı olduğunu karakolda öğrenir
 • Suraj da Azro’nun söylediği şiiri duyunca onun Pakistanlı kız olduğunu anlar

Can Yoldaşım 273 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Nisan Cuma Can Yoldaşım 273. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Nisan Can Yoldaşım 273 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 274 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 273 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Nisan Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 274 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Suraj ve Sandiya sonradan öğreniyor. Santos da en son öğrenecek. İlerleyen bölümlerde var. Okumaya devam edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu