Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti (30 Nisan Cumartesi) Sandiya Azro’dan Şüphelenme Başlar!

Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 274 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 274 bölüm özeti
 • 30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 274 Bölüm Fragmanı
 • 30 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 275 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Azro Sandya’nın mührünü kullandığı ortaya çıkınca, Sandiya Azro’dan şüphelenmeye başlayacak!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın konuşması ile başlar. Suraj yakında Azro’nun köpeğini, Santos’a söylemeleri gerektiğini, şimdilik bu konuyu gizli tutacaklarını söyler. Suraj Azro’ya hediye olarak ailesi ile konuşabilmesi için cep telefonu vermeyi düşünür. Sandiya iyi bir fikir olduğunu söyler.

Mahek yolda gördükleri kızın maruz kaldığını işkenceyi düşünür. Aynı durum Azro’nun başına gelmesi halinde Resham’ın buna engel olamayacağını, halk Azro’ya ceza vereceğini düşünür. Resham ise torunu Azro’nun başına yolda gördüğü kız gibi olmasından çok ama çok korkar.

Minakşi Azro’nun odasına gelir. Birazdan misafirlerin onu görmeye geleceğini, bundan dolayı Santos’un ona küpe gönderdiğini söyler. Minakşi Azro’nun odasına duran kilitli kutuyu merak eder. İçine bakmak istese de Azro buna izin vermez. Minakşi odadan çıkarken gizlice Azro’yu izler. Azro gelirken ailesinin altınlarını da o kutunun içinde getirdiğini düşünür. Chotu Minakşi’yi kapıdan gizlice bakarken yakalar. Minakşi’nin huyunun hala değişmediğini gülerek söyler.

Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti (30 Nisan Cumartesi) Azro'nun Kıyafetine Herkes Güler

Misafirler gelir. Santos Azro’nun sari giyip gelmesini ister. Sandiya hemen ilgileneceğini söyler. Bu sırada Daisa Sandya’nın ilk geldiği günü hatırlatıp, Sandiya’nı sari giyemediğini hatırlatıp dalga geçer. Santos da o olayı hatırlayınca, sariyi giydirmeye kendisi de geleceğini söyler.

Azro kimsenin yardımına gerek kalmadan sariyi giyip misafirlerin karşısına çıksa da herkes Azro’ya güler. Zira Santos’un ona giymesi için verdiği sarinin boyu çok kısa kalmıştır. Santos neden böyle olduğunu sorar. Emily de Azro’nun fiziki nedeniyle kıyafettin kısa kaldığını açıklar.

Komşular Azro için hediyeler verirler. Daisa’nın getirdiği büyük hediye merak konusu olur. Azro’dan açmasını isteler. Azro Daisa’nın verdiği büyük kutuyu açıkça herkes şok olur. Zira o merdiven getirmiştir. Herkes nedenini merak eder. Daisa da Santos’un merdivene ihtiyacı olacağını, gelini ile konuşması için yanında merdiven olması gerektiğini söyleyip dalga geçer.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi Azro’nın kısa sarili kıyafetli halini Mahek’e gönderir. Mahek Azro’nun giydiği kısa sariyi görünce gülmekten kendisini alamaz.

Rathi evine polis memuru gelir. Sandiya polise niçin geldiğini sorar. Polis de amiri Sandiya’ya 3 aylık izin baş vurusunun onaylandığını açıklayınca Sandiya şok olur. Sandiya böyle bir izin baş vurusu yapmadığını söyler. Polis memuru evrakı gösterip, Sandiya’nın kaşesinin olduğunu söyler. Sandiya evrakı kimin verdiğini sorar. Polis memuru da Rathi evinden bir bayanın getirdiğini söyleyince Sandiya Minakşi’nin yaptığını düşünür.

Can Yoldaşım 274 Bölüm Özeti (30 Nisan Cumartesi) Sandiya Azro'dan Şüphelenme Başlar

Tüm Rathi ailesi oraya gelir. Minakşi kaşe ile ilgili hiçbir şey yapmadığını, bir yanlışlık olabileceğini söyler. Polis memuru da evrakı getiren iriyarı ve şişman bayan olduğunu söyleyince, herkes onun Azro olduğunu anlar. Sandiya Azro’ya öfkeyle bağırır. Nede ve ne için izin baş vurusunda bulunduğunu sorar. Azro da şöyle açıklar.

“Kaynana Santos ile kayın babam Arun’un konuşmalarına istemeden kulak misafiri oldum. Kaynanam Sandiya’nın hamile olduğunu duyduğunu, şu aralar dinlenmesi gerekirken çok yoğun çalıştığını, bir sihirli sopa olsa da gelinini 3 ay dinlendirsem dediğini duydum. Ben de üzerime vazife edindim. Yanlış yaptıysam özrü dilerim!”

Suraj ve Minakşi Sandiya’nın hiçbir malzemesine kimsenin dokunmadığını, bu ailelilerinin bir geleneği olduğunu söyler. Sandiya ise gizli görev ve özel ekip seçmelerine izin aldığı için seçilemeyeceği, bunun bir tesadüf olmadığını düşünür.

Can Yoldaşım 274. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Azro’nun açıklamalarından sonra Suraj ile Sandiya’ya konuştuklarını duyduğunu, Sandiya’nın hamile olup olmadığını sorar. Sandiya bunu nereden çıkardığını sorar. Santos da aileye yeni katılacak üyeden bahsettiğini söyleyince, Sandiya olayı anlar. Suraj da hemen fark eder. Suraj aileye yeni katılacak üyenin adının Chulbul olduğunu söyler. Santos onun kim olduğunu merak eder. Suraj çok geçmeden Chulbul’u getirir.

Santos köpeği görünce korkar. Suraj onun sıradan köpek olmadığını, Azro’nun kendi köpeği olduğunu açıklar. Santos köpekten korktuğunu, bu konuyu daha sonra konuşacaklarını söyleyip, köpeği dışarı çıkarmasını ister.

Suraj ile Sandiya Azro’un ritüellerine katılırlar. Herkes yeni geline hediyeler verir. Sandiya ve Suraj da Azro’ya telefon hediye eder. Suraj ailesi ile istediği vakit görüşebileceğini açıklar. Azro buna çok ama çok sevinir.

Sandiya Arzo’ya bakar. Bu sırada aklında amirinin Azro hakkında söyledikleri gelir. Onun sıradan biri olamayacağını, her zaman şüphe ile bakmasında fayda olduğunu söylediği o konuşmayı hatırlar. Sandiya Azro’nun masum mu? Yoksa hain mi olduğunu yakında öğrenmesi gerektiğini düşünür.

Santos Azro’ya altın verir. Azro’ya ne istediğini sorar. Azro da sadece köpeği Chulbul’u istediğini, başka bir şey istemediğini söylese de Santos henüz köpeğin eve girmesine müsaade etmez.

Azro Suraj’ın dükkânını gider. Suraj Azro’ya akıl verir. Sandiya Rahi evinin gelini olduğunda ev işleri ve yemek konusunda hiçbir şey bilmediğini ama zamanla Santos’un en sevdiği gelini olduğunu açıklar. Azro bunun nasıl mümkün olduğunu merak eder. Suraj da Sandiya’nın fedakarlığına ve azmi sayende olduğunu söyler.

Sandiya izin baş vurusunu iptal edip, gizli görev seçmelerine gider. Lakin seçmeler çoktan tamamlandığı için Sandiya gizli ekip arasına giremez. Sandiya yeniden Azro’nun bu izin konusunu bilerek yapıp yapmadığı konusunda şüpheleri kafasında dolaşır.

Azro Suraj’dan aldığı öğütle beraber, hemen Santos’un yanına gider. Ona yardım etmek ister. Azro verilen her işi kısa sürede yapınca Santos Azro’yu başında göndermek için tapınağa gidip dua etmesini ister.

30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Konuşur

Azro evin içindeki tapınağa gider. Orada dua ederken Minakşi bir ses duyar. Gizlice baktığında Azro’nun biri ile konuştuğunu fark eder. Santos hemen Azro’nun yanına gelir ve kiminle konuştuğunu sorar. Azro da yakında ki tapınağa bağlı olduğunu, onun resmine bakıp dua ettiğini söyler. Santos da bunun üzerine o tapınağa gidip, dünya gözü ile göçerebileceğini açıklar. Santos hemen Minakşi’ye Puşkar’daki tapınağa gideceklerini, Sandiya ve Suraj’a haber vermesini ister. Bu sırada Sandiya ve Suraj da kafede buluşurlar.

Sandiya Azro hakkında ki şüphelerini Suraj’a söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır. Bu sırada Santos, Azro ve Chotu’nun arabada giderken gören Sandiya şok olur. Zira Azro henüz Hindistan vatandaşı olmadığı içi evden çıkarken müfettişe bilgi vermesi gerektiğini daha önce açıkladığı için Sandiya hemen müfettişi arar. Lakin müfettiş Azro’nun bilgi vermediğini söyler.

Sandiya Suraj’a Azro hakkından ki şüphelerini ve endişelerini birbir anlatsa da Suraj Azro’nun masum olduğuna inanır. Minakşi Sandiya’yı arar ve evdeki herkesin Puşkar da ki tapınağa gittiğini söyler.

Sandiya Puşkar’daki tapınağa Suraj ile birlikte giderler. Santos dua etmek için Azro’nun oda seçtiğini söyler. Sandiya Azro’yu ararken, Azro’nun 3 aylık izin baş vurusu yüzünden giremediği ekip üyelerini orada görünce Azro’nun buraya boşana gelmediğini bir amacı olduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 274 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 275 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Nisan Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Azro sari giyer
 • Komşular kısa sari giyen Azro ile dalga geçer
 • Minakşi Azro’nun odasında ki kutudan ne sakladığını merak eder
 • Polis memuru Sandiya’nın izninin onaylandığını açıklar
 • Sandiya izin başvurusunda bulunmadığını söyler
 • Polis memuru Sandiya’nın kaşesini evrakta olduğunu gösterir
 • Sandiya evrakı karakola Azor’nun götürdüğünü öğrenir
 • Sandiya Azoır2dna şüphelenmeye başlar

Can Yoldaşım 274 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Nisan Cumartesi Can Yoldaşım 274. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Nisan Can Yoldaşım 274 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 275 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 274 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Mayıs Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 275 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Ablacim meraba ozet Ucn tešekkur ederim yeni bir bolum daha yazsaniz hiç fena olmayacak o Azroda yeni terroristmi çok merak edyorusda?

  1. Canım Hintçe izliyorum. Hintçe de kızın adı “Azroo”. Ben de Azro diyorum. Kanal 7 Anuca yada Anuka diye söylüyor. Sibel “diziyi izliyor musun Filizjim” Üslubunu beğenmedim. Eleştirini aldım kabul ettim Canım.

    1. Pakistan’dakiler Azro diyor. Santos Anuca diyor. Sandiya bazen Azro bazen Anuca diyor. Anuca2nın teyzesi Azro diyor. (Orijinal dilinde bu şekilde)

  1. canım ben de sizler gibi şimdi öğreniyorum. ÖZeti yazıp hemen yayınlıyorum. Sizin için araştırayım

  2. KESİNLİKLE ANUCA HAİN DEĞİL. SANDİYA BELLİ BİR SÜRE ONDNA ŞÜPHE ETSEDE SONRADAN SANTOS ONUN PAKİSTANLI OLDĞUNU ÖĞPREENCEK. SANDİYA HEM YANLIŞ ANLAŞILMAYI ÇÖZECEK. HEM DE ANUCA’NIN SANTOS TARAFINDA GELİN OLAKA KABUL EDİLMESİ İÇİN YARDIMCI OLACAK. KISACA ANUCA HAİN DEĞİL ARKADAŞLAR . KESİN BİLGİ YAYALIM. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu