Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti (1 Mayıs Pazar) Azro Terörist Mi?

Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 275 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 275 bölüm özeti
 • 1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 275 Bölüm Fragmanı
 • 1 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Mayıs Pazartesi Can Yoldaşım 276 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “ASandiya Azro’un açıklamalarından tatmin olmaz! Azro terörist mi diye merak eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Mayıs Pazartesi Can Yoldaşım 276 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın misafirhaneye gelmesi ile başlar. Sandiya hemen Azro’nun yanına gelir ve neden kendisine haber vermediğini sorar. Sandiya oldukça sinirli olsa da Azro istifini hiç bozmaz. Sandiya ona neden geldiğini sorar. Puşkar’dan çıkmayacağını daha önce söylediğini ama buna rağmen Puşkar dışına geldiğini, neden geldiğini merak içinde sorar.

Azro Santos’un kendisinden özel istekte bulunduğunu, yeni evli çiftlerin geldiği tapınağa kendisini getirmek istediğini, Santos’ kendisinden bunları isterken gelemeyeceğini ona karşı söyleyemeyeceğini aksi halde Pakistanlı olduğunun ortaya çıkacağını söylerek kendisini savunur. Sandiya bu sırada odanın askeri kampa baktığını fark eder. Sandiya her ne kadar kendisini çok iyi savunan Azro’yu anlasa da onu o odadan götürmek ister. Zira amirinin söylediği olayın gerçek olma ihtimali her geçen gün arttığını fark eder.

Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti (1 Mayıs Pazar) Sandiya Azro'ya Kızar

Sandiya Azro’un elinden tutup orada kalamayacağını söylediği anda, yanına Santos gelir. Sandiya’ya Azro’nun neden kalamayacağını sorar. Suraj da tapınağa geldiği için odada durmalarına gerek olmadığını, dua etmeleri gerektiğini söyler. Santos din görevlisinin bugün işi olduğunu, bir sonraki gün ritüellerin yapılacağını açıklar.

Sandiya odadan ayrılır. Suraj yanına gelir. Azro’nun bir gece askeri kampa bakan odada kalmasına engel olmadığını için hiçbir şeyin tesadüf olmadığını, Azro neden ve ne için askeri eğitim kampından bilgi aldığını bulması gerektiğini düşünür.

Sandiya Suraj’a meseleden bahseder. Suraj polis gözü ile Azro’nun şüpheli gözüktüğünü ama sıradan biri gibi baktığında, ortada şüphe olmadığını açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ile Sandiya Azro hakkında konuşurken, birilerinin dinlediğini düşünürler. Mesele çok geçmeden anlaşılır. Azro ağacın tepesine çıkmıştır. Azro Sandiya’dan kendisini affetmesini ister. Sandiya Azro’ya aşağıya inmesini, ağaçtan düşeceğini söyler. Azro ısrarla ağacın tepesinde Sandiya’nın kendisini affetmesini söyleyince, Sandiya onu affettiğini söyler. Azro Santos’un ağrıyan bacağına krem yapmak için ağacın yapraklarından alıp, aşağıya iner.

Suraj yaşanan olaydan sonra Azro’ya en azından bir şans vermesini, ona karşı polis gözlüğünü çıkarıp, elti gözü ile bakmasını ister. Sandiya her ne kadar istemese de Suraj’ın baskısı ile Azro’ya karşı bir şans verdiğini söyler.

Can Yoldaşım 275 Bölüm Özeti (1 Mayıs Pazar) Azro Terörist Mi

Sandiya Suraj’ın yırttığı kitaplardan birisini gösterir. Zamanında helva yaparken yırtıp kullandığını hatırlatır. Suraj da o anı hatırladığını söyler. Sandiya Azro’ya bir şans verdiğini, bunun için de yakınlardaki çöl safarisi ile Chotu ve Azro için bir gezi ayarladığını, biletleri bile aldığını açıklar. Suraj bu habere çok sevinir.

Azro fax çekilen yere gelir. Orada çalışanların askeriyenin fax numarası ve detayları hakkında konuştuklarını duyar. Azro da o anları pür dikkat dinler. Azro Fax işlerini halledip, oradan acele ile çıkar.

Sandiya bir kalem arar ve orada duran Arzo’nun çantasını fark eder. Onlara sürpriz yapmak için hem elindeki biletleri Azro’nun çantasına koymak hem de çantadan kalem almak ister. Sandiya Azro’nun çantasını açtığında, yan tarafta eğitim gören askerlerin nöbet ve eğitim çizelgesini görünce şok olur.

Can Yoldaşım 275. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya askeriyenin eğitim kamp çizelgesini görünce, Azro artık kaçacak yer kalmadığını düşünür. Bu sırada pencereden Azro Sandiya’nın fax kağıdını bulduğunu görür. Hemen oradan uzaklaşır.

Sandiya dışarı çıksa da Azro’yu bulamaz. Temizlik görevlisine Azro’yu sorar. Azro kaynanası Santos ile pazara gittiğini açıklar. Sandiya hemen peşlerinden pazara doğru gider. Santos ve Azro yolda giderken, Azro lavaboya gideceğini söyler. Santos önce kızar ama sonra orada lavabo olduğunu görünce ona izin verir. Azro kadınlar tuvaletine değil, erkekler tuvaletine gittiğini gören Santos şok olur.

Santos hemen Azro’nun peşinden erkekler tuvaletine gider. Adamlar Santos’a kızar. Azro lavabodan çıkar. Santos’a karşı hakaret eden adamı dövmek isterken Sandya gelir. Santos Azro’ya nedne erkekler lavabosına girdiğini sorar. Azro da Urduca dilini bildiğini ama Hintçe bilmediğini söyler. Sandiya bunu duyar. Azro bu sırada askeri greövliye fax kağıdını bulduğunu, birazdan ona vereceğini söyler. Sandiya bunu duyar.

1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Azro Yere Hintçe Yazı Yazar

Sandiya açık açık Azro’ya eğitim kampının kâğıdı onda ne geziyor diye sorar. Azro da Resham’dan Santos’un istediği yemek tarifini almaya çalıştığını ama bu sırada ordu personeli kağıdı orada bıraktığı için onlara vermek için alıp arkasından koştuğunu ama onu bulamadığını açıklar. Sandiya Azro’nun yeniden masum olabileceğini düşünmeye başlar.

Piya Chotu ile düğün daveti kartı yapar. Zira Chotu’yu her daim kandırıp, onu elinden tutmak için bunu yapsa da Minakşi’nin evde olduğunu gören Piya, kartı ilk gördüğü yer olan Arun’un ilaçlarının olduğu kutuya koyar. Minakşi o kutunun içindeki kartı bulur ve kendince Vikram’a göre uyarlar. Vikam kartı görünce romantik anlar yaşasa da kartın üzerindeki “P” harfini fark edince Vikram şok olur.

Vikram karısı Minakşi’ye nereden aldığını sorar. Minakşi de Arun’un ilaç dolabından aldığını söyler. Minaşki ve Vikram Arun’un Santos’u “P” harfi ile başlayan bir kadınla aldattığını düşünmeye başlar.

Vikram ile Minakşi Arun ile aşk yaşayan bayanı bulmaları gerektiğini söylerken, Minakşi o kadını bulup, saçını başını yolacağını söyler.

Ved’i arkadaşı Ved’in yanında ki köpeği çok sever. Ona bisikleti karşılığında köpeği vermesini istese de Ved köpeği vermez. Çocuk da köpeği çalarken, Azro’nun köpeği kaçar. Ved ve diğerleri Azro’nun köpeğini aramaya başlarlar.

Chotu, Arzo’nun kendisini misafirhanenin dışına çağırdığını düşünür. Aynı şekilde Azro da Chotu’nun kendisini oraya çağırdığını zanneder. Her ikisi de birbirlerine neden çağırdıklarını sorar. Gerçek sonranda anlaşılır. Sandiya onlara sürpriz yapmıştır. Motosikletin anahtarını da orada bulunan Chotu, Azro ile geziye çıkarlar.

Chotu ile Azro gezinti esnasında motosikletin tekerleği patlar. Oradan geçen gençler de Chotu’nun çok kilolu bir eş seçtiğini, ondan dolayı motosikletin tekerlediğinin patladığını söyler. Chotu onara iyi bir ders verir.

Azro ve Chotu karanlıkta ateş yakıp başında beklerler. Azro Chotu’nun sırtına harf yazıp, ne demek istediğini bilme ile alakalı oyun oynar. Azro Chotu ile yakınlaştığını düşünür. Chotu oradan uzaklaştığında, Azro Hintçe bilmediğini söylemesine rağmen yere Hintçe yazılar yazar.

Can Yoldaşım 275 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 276 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj ile Sandiya Azro’nun yanına gelir
 • Sandiya Azro’ya nende Puşkar dışına çıktığını sorar
 • Azro Santos’un istediğini söyler
 • Sandiya Azro2nuın neden bu tapınağa geldiğini merak eder
 • Azro’un kaldığı oda askeri eğitim kampına baktığını ark eder
 • Sandiya Azro’yu oradan çıkarmak ister
 • Santos Azro’nun odasına gelir
 • Sandiya Santos’a bunu açıklayamaz.
 • Azro bir gece o odada kalır
 • Suraj Azro’yu masum olduğuna inanır

Can Yoldaşım 275 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 275. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Mayıs Can Yoldaşım 275 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 276 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 275 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Mayıs Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 276 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filizcim meraba nasilsin çok merak etdim bu anuca gerçekden bir hainmi lutfen Filiz yeni bolum daha yazarmisiniz

  1. yazmaya başladım canım ama akşam 11 den sonra yayınlarım kısa bilgi vereyim. Anuca hain mi değil mi diye Sandiya holi bayramında Anuca’yı Pakistan’a göndermek istiyor ama anuca karşı çıkıyor. Bu arada Santos dışında herkes Azro diyor anuca’ya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu