Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti (3 Mayıs Salı) Anuca’nın Planı!

Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Mayıs Salı Can Yoldaşım 277 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 277 bölüm özeti
 • 3 Mayıs Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 277 Bölüm Fragmanı
 • 3 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım 278 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Mayıs Salı Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Anuca Santos le plan yapar. Bu plandan Sandiya’nın ise haberi yoktur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın konuşması ile başlar. Sandiya Anuca’yı memleketi Pakistan’a göndereceklerini, o bir şekilde geri Hindistan’a gelmesi halinde teröristlerle birlikte çalıştığı anlamı çıkacağını söyler. Suraj da aynı fikirde olur. Yine de Anuca’nın masum olabileceğini aklından çıkarmamasını ister.

Santos Anuca’nın ineği bulmasındaki kararlı duruşu ve kendisini kanıtlama çabasını överek ona bir hediyesi olduğunu söyler. Bir adam Rathi evine köpek getirir. Anuca şaşırır. Santos hediye olarak Chulbul’un onula kalabileceğini, yalnız tapınaktan uzak tutması gerektiğini söyler.

Anuca köpeğinin yanına gider. Lakin köpek Anuca’yı tanımaz. Zira o sahte Chulbul’dur. Ved ve diğerleri de Chulbul hakkında yalan söyleyerek Anuca’yı ikna etmeye çalışır.

Sandiya Santos’u bir odaya götürür. Santos onu neden odaya çağırdığını sorar. Sandiya Anuca evlendikten sonra annesinin evine hiç gitmediğini, yeni evlenen kızların adet gereği ailesinin evine gitmesi gerektiğini söyler. Santos tamamen aklından çıktığını, ona hemen tren bileti alıp ailesinin yanına gitmesini ister. Tam da bu sırada içeri Anuca girer ve hiçbir yere gitmeyeceğini söyler.

Santos Anuca’ya izin verdiğini, ailesini görüp gelmesini istese de Anuca Resham’ın Haydarabat’ta olmadığını, bayram sonu oraya geleceğini, memlekette yalnız başına ne yapacağını söyleyip, bayram sonunda gitmek istediğini, bayram da Rathi evinde olmak istediğini açıklar. Santos Anuca’yı haklı bulurken, Sandiya Anuca’nın gitmemesinin arkasında bir art niyet aramaya başlar.

Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti (3 Mayıs Salı) Sandya Anuca'yı Göndermek İster

Anuca ve Santos odadan çıktıktan sonra Minakşi gelir. Anuca’nın yakında başlarına bela olacağını, evin yönetimini ele geçirdiğinde onu annesinin evine göndermek içi her şeyi yapacağını söylerken Santos pencereden Minakşi ile Sandiya’nın konuşmasını duyar. Santos Anuca’ya karşı ilgili davranmasına Sandiya’nın kıskandığını düşünür.

Piya Chotu’yu arar. Minakş ile Vikram’ın bir şey deyip demediğini sorar. Chotu hiçbir şey demediğini, ne demesi gerektiğini sorar. Piya da Minakşi’nin her şeyi mahvettiğini, yine ortalığı karıştıracak bir şeyler yapıp yapmadığını merak ettiğini söyler. Chotu sıkıntı olmadığını açıklayınca, arka planda Piya ile annesi Poonam sevinir. Zira söylediği yalan onların başını yakacağını düşünmüştür.

Minakşi Anuca’nın yanına gidip valizini hazırlayıp hazırlamadığını sorar. Anuca neden hazırlaması gerektiğini sorar. Minakşi Sandiya onu Haydarabad’a göndermeyi kafasına koyduğun da bir şekilde onu göndereceğini ifade eder. Lakin Anuca da Sandiya ne kadar uğraşsa da Rathi evinde kalacağını açıklarken, Sandiya ile Anuca göz göze gelir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Anuca ekmek yapar. Santos ona yavaş çalıştığı için kızar. Anuca da hızlanır. Santos gider. Çok geçmeden Chotu mutfağa gelir. Anuca elindeki oklava kırılır ve Chotu’nun kafasına çarpar. Chotu oklava darbesi ile yere düşer. Minakşi o anları an ve an izler. Anuca ona yardım etmek ister. Lakin Anuca da düşer. Minakşi elindeki tepsi ile gelse de onlara yardım ederken elindeki tepsi ve içerisindeki yap yere dökülür.

Anuca ile Chotu birbirlerinin üzerine düşerler. Minakşi Santos’un yardımı ile ayağa kalsa da Minakşi Anuca ile Chotu’nun samimi anlarını Santos’a gösterir. Santos ise Chotu’nun kafasının kanadığını fark edip endişelenir.

Santos gelinin Anuca’ya kandil yapmayı öğretir. Bu sırada telefon çalar. Arayan Santos’un kaynanası Maasa’dır. Maasa ona yeni gelini Anuca’yı annesinin evine göndermesini, Holi bayramında yeni gelin ailesi ile geçirmesi gerektiğini, kaynanası ile Holi kutlaması onlara uğursuzluk getireceğini söyler. Santos canı sıkılmış bir şekilde telefonu kapatır.

Anuca neler olduğunu sorar. Santos Maasa’nın emri ile onun Haydarabat’a gitmesi gerektiğini söyler. Anuca Maasa’yı tanımadığı için onun kim ve neden onun emrine uymak zorunda olduklarını sorar. Santos da onun kaynanası olduğunu, hala üzerinde hakları olduğunu, onun sözü kendisi için emir olduğunu söyler. Anuca bu işin arkasında Sandiya olduğunu çok iyi bilir. O sebeple sinirli şekilde Sandiya’ya bakar.

Sandiya Suraj’a Pakistan’a gideceğini açıklar. Suraj ise Pakistan da Anuca’ya takip etmektense, Puşkar da kalıp Pakistan’lıların yapacağı eylemi önceden tahmin edip engellemesi daha kritik olduğunu açıklar. Sandiya Suraj’ın fikrinin doğru olduğunu söyler ve kararını değiştir.

Can Yoldaşım 277 Bölüm Özeti (3 Mayıs Salı) Anuca'nın Planı

Sandiya ile Anuca tren istasyonuna ulaşır. Sandiya, elleri ile Anuca’yı trene bindirir. Arzo ona bakar. Sandiya, Holi sürecinden Hindistan topraklarına kalmasının suç teşkil ettiğini, bu süreç içerisinde Pakistan’da kalması gerektiğini açıklar.

Sandiya Suraj’ı telefonla arar. Anuca’yı trene bindirdiğini merak etmemesini söylerken, Anuca gizlice trenden iner. Sandiya oradan gittikten sonra Azro tren hareket etmeden trenden eşyalarını da alır. Gizlice tren istasyonundan uzaklaşırken, amacına ulaşacağını ve kimsenin buna engel olmayacağını söyler.

Piya ve Poonam Chotu’nun sonunda Anuca’nın biriktirdiği parayı Resham’dan aldığını, yakında o paranın 5 Lakh’ı ellerinde olacağını söyler. Bu sırada Rathi evinin yakınlarında Minakşi Poonam’ı görür. Arun ile buluşmaya geldiğini düşünür. Minakşi Santos ile Poonam’ın çarpışmasını sağlar. Arun Santos’un yanında yer alır ve Poonam’a Arun bayan diye hitap eder. Bu Minakşi’nin dikkatini çeker.

Minakşi Poonam’ı takip eder. Bu sırada Poonam ve Piya, Chotu ile buluşur. Poonam Chotu’ya parayı getirip getirmediğini sorar. Chotu, başkasına ait olan parayı vermenin doğru olmadığını söylese de Piya aşkları için vermesini söyler. Chotu da 5 Lakh’ı verir. Bu esnada Minakşi gelir. Poonam hemen oradan uzaklaşırken, Minakşi Poonam’ı Chotu’nun nereden tanıdığını sorar. Chotu da yalan söyler.

Sandiya amirinin acil çağrısına karşılık, hemen geleceğini söyler. Anuca da gizlice harabe bir eve girer. Sandiya amirinin yönlendirmesi ile aynı yere gelir.

Can Yoldaşım 277. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Mayıs Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya bahse konu adrese gelir. Sandiya Suraj’ı arayıp oraya gelmesini ister. Bu sırada Ved ve diğerleri gerçek Chulbul’u orada aramaya başlar. Sandiya ve Suraj çocuklarla karşılaşırlar. Piya Chulbul hakkındaki tüm gerçeği Sandiya’ya anlatır. Çok geçmeden Chulbul’u bulurlar. Lakin Chulbul’u Anuca’nın kokusun aldığı için defalarca çocukların elinden kaçıp, Anuca’nın gizlendiği eve gider. Sandiya köpeğin neden ısrarla oraya gittiğini merak eder.

Sandiya Chulbul’u da alıp çocukları eve getirir. Suraj Santos’a Anuca’yı özleyip özlemediğini sorar. Santos çabuk alıştığını ve şimdiden özlediğini ifade eder. Suraj Pakistan meselesini açar. Neden her Pakistan lafını duyunca Santos’un gerildiğini merak eder. Santos ölen birini hatırlayıp bir kez daha gerilir.

Pakistanlı terörist Hindistan’a kılık değiştirerek gelir. Orada adamın biri ile sigara içme mevzusundan dolayı tartışır. Sandiya kılık değiştiren teröristi tanıyamaz.

Sandiya güvelik noktasında bir adamdan şüphelenir. Zira o adam Pakistanlı adamın alnındaki leke benzer olduğunu fark edip onu durdursa da terörist olmadığını fark eder. Bu arada gerçek terörist Sandiya’yı uzaktan izler.

3 Mayıs Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Anuca ile Plan Yapar

Arun evde rahatsızlanır. Mide ağrısı çeker. Santos ona ilaç verdikten sonra tapına gideceğini söyler. Arun Santos kapıdan çıkar çıkmaz eline telefon alınca, Minakşi Arun ile Poonam’ın mesajlaşacağını düşünüp, hemen Santos’un yanına gider. Arun’un çok hasta ve bakıma ihtiyacı olduğunu, tapınağa gitmemesini ister.

Anuca saklandığı evde yemek yaparken kapı çalar. Gelen Santos’dur. Santos Anuca’nın ağladığını görünce onu Haydarabad’a göndermekten vaz geçip böyle bir oyun oynamıştır. Anuca Santos’u içeri alıp ona çay verir. Planlarını kimseye söylememesini ister.

Anuca ile Santos sohbet ederken kapı çalar. Gelen terörist adamdır. Ev sahibinden biraz tatlı ister. Anuca da ona tatlı verip gönderir. Santos adamın kim olduğunu sorar. Anuca da yakınlarda çalışanların kendisinden yemek istediğini, boş zamanlarında onlara yemek yaptığını söyler. Santos gelini ile gurur duyar.

Terörist kontrol noktasından geçer. Sandiya adamın elindeki tatlının şeklinden, onun çok tanıdık olduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 277 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 278 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Anuca’yı Pakistna’a göndermek ister
 • Anuca buna karşı çıkar
 • Sandiya Maasa’nın yardımı ile Anuca’yı Pakistan’a göndermeye çalışır
 • Anuca trenden kaçar
 • Santos ile Anuca plan yapar
 • Santos’a Anuca’yı Haydarabat’a göndermeye gönlü el vermez
 • Sandiya Pakistanlı terörist için alarma geçer
 • Pakistanlı terörist Anuca2nuın yaptığı tatlıdan alır
 • Sandiya teröristin elindeki tatlıdan şüphelenir

Can Yoldaşım 277 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Mayıs Salı Can Yoldaşım 277. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Mayıs Can Yoldaşım 277 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 278 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 277 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Mayıs Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 278 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. kadir gecesinden dolayı yazamadım. Bugün 2 tane yazıp, açığı kapatırım canım

  2. Kadir gecesi nedeniyle yazamadım canım. Bugün ili özet yazar, aradaki farkı kapatırız.

  1. 15:40 da yayınlanacak.
   iki bölümlük yer anlatıldı (278) bölümde toplamda 10 part özeti yazıldı. Kanal 7 de sanırım kayma var. Bu sebeple iki bölümü 278 de yazdık. saat 15:40 da yayınlanacak.

 1. Ablacim meraba iki gundur ozet yazmiyorsunuz neden ozet yazmakda zorlanyorsunuz lutfen yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu