Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti (4 Mayıs Çarşamba) Sandiya’nın Dikkatsizliği!

Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım 278 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 278 bölüm özeti
 • 4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 278 Bölüm Fragmanı
 • 4 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım 279 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya teröristlerin adım adım kurduğu tuzağı fark edemez. Suraj Santos’un geçmişini araştırınca büyük bir şokla karşılaşır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti

Sandiya ile terörist adamın konuşması ile başlar. Terörist kendisini Gül olarak tanıtır. Ona yakınlarda bir kızdan aldığı yemekten ikram eder. Sandiya almak istemese de Gül ona vermede ısrar eder. Sandiya yemeğin tadına orada bakar. Güzel olduğunu söyler.

Chotu, Piya’ya verdiği Anica’nın parası konusuna içinde pişmanlık yaşar. Bir yolunu bulup o parayı yerine koymak istese de paranın meblağsı oldukça yüksek olması, Chotu’nun elini kolunu bağlamaktadır.

Gül lavaboya gider. Orada Sandiya’nın Pakistan da nasıl bayram kutladığını düşünür sinir olur. Ayna karşısında yemin edip, Hindistan’ın dini bayramında kan dökeceğini, onların artık bir kan bayramı olacağını söyleyerek yemin eder.

Santos Anica’nın yaptığı yemeği eve getirir. Herkese ikram etmek ister. Sandiya yermekten yediği anda onun tadı ve rengi ile yolda gördüğü Gül’ün ikram ettiği yemeğin tadı, kokusu ve rengi aynı olduğunu görünce şok olur. Sandiya Santos’a yemeği nereden aldığını sorar. Santos Anica’nın Haydarabad’a gitmediğini Sandiya’nın fark ettiğini düşünüp, panik olur.

Santos yemeği Daisa’nın tanıdığı verdiği, o da bu yemeği yapan bir kızdan aldığını duyduğunu söyler. Sandiya Gül’ün kendisine bu yemeği veren kızdan bahsettiği o anları hatırlar ve o kız ile Santos’un getirdiği kızın aynı olduğunu düşünür. Santos ise Anica’yı üzmemek ve bayramı birlikte kutlamak için onu Haydarabad’a göndermediği için Sandiya’ya karşı yalanı ortaya çıktığını düşünür.

Sandiya Anica’yı merak eder ve onunla konuşmak ister. Santos hemen buna engel olur. Onunla biraz önce konuştuğunu ve yemek yaptığını söyleyerek Sandiya’nın Anica’yı aramasına engel olur.

Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti (4 Mayıs Çarşamba) Minakşi Gerçekleri Söyler

Minakşi Arun’un kuyumcuya girdiğini fark eder. Hemen onu takip eder. Arun kuyumcudan altın bilezik aldığını gören Minakşi Vikram’a verdiği sözü tutmayacağını, tüm gerçeği Santos’un da bilmesi gerektiğini düşünür.

Minakşi Santos’un yanına gider. Ona çok önemli bir şey söyleyeceğini açıklar. Santos ne olduğunu sorar.

“Kayın babam seni başkası ile aldatıyor!”

Santos kayın babası hakkında dikkatli konuşmasını ister. Minakşi ise bulduğu kartı gösterir. Kartın sahibi olan bayanında bulup, Arun’u sevdiğini kabul ettiğini söyler. Santos bu mesele aralarında kalmasını, olayı tüm gerçekleri ile ortaya çıkarana kadar sessiz kalmasını ister ve ona altın kolye hediye eder. Minakşi aldığı altın kolye ile mutlu olur.

Santos bu sırada Chotu evlenmeden önce yaşadığı bir olayı hatırlar. Chotu gizlice Piya ile telefonda konuştuğunu ve onu sevdiğini söylediği o anları hatırlar. Santos Piya’nın Rathi ailesine uygun olmadığını bildiği için Anica ile evlendirdiğini hatırlar. Minakşi kartta yazan “Ar” harfi aslında Arun değil Chotu’nun diğer adı Aryan olduğunu, kartın diğer tarafında yazan “P” harfi ise Poonam değil, Piya olduğunu bilmediğini düşünür.

Gül Sandiya’nn en mutlu gününde onu öldüreceğini, Pakistna’a gelip bayram kutlamasının da intikamını alacağını yanındaki teröristlere söyler. Suraj da Ved’e annesi Sandiya’nın terfi aldığını, terfi törenine Rathi ailesi olarak gideceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya bir adamı birkaç kutu malzeme aldığını fark eder. (Cam bilezik yapımında kullanılan yanıcı maddeler) Sandiya adama onu ne için aldığını sorar. Adam da cam bilezik yaptığını, yakın zamanda çok sipariş aldığını, o siparişleri yetiştirmek için aldığını söyler. Sandiya adamdan fatura istese de adam faturası olmadığını, birkaç gün sonra fatura keseceğini açıklar. Sandiya adamın satın aldığı mallara el koyar ve faturayı getirdiğinde, malı alabileceğini söyler.

Adam hemen Sandiya’nın yanından uzaklaşır uzaklaşmaz, teröristi arar ve mallara Sandiya el koyduğunu, fatura olmadan da oradan alamayacağını söyler. Terörist Sandiya’nın işleri mahvetmesine asla izin vermeyeceğini, patlayıcı olarak kullandıkları bir tek malzeme olmadığını, başka malzemeleri onunla değiştireceklerini söyler.

Santos Chotu’yu alıp Anica’nın kaldığı eve götürür. Chotu Haydarabad’da olması gereken Anica’nın Puşkar da farklı bir evde olduğunu görünce şok olur. Santos yeni evli çiftlerin ilk bayramını yan yana kutlaması için plan yaptığını, bu durumdan kimseye haber vermemesini ister. Chotu üzerinde şoku atamamış bir halde kimseye söylemeyeceğini dile getirir.

Can Yoldaşım 278 Bölüm Özeti (4 Mayıs Çarşamba) Sandiya'nın Dikkatsizliği

Santos evden ayrıldıktan sonra Anica ile Chotu baş başa kalırlar. Anica elleri ile Chotu’ya yemek yedirmeye çalışır. Chotu Piya’yı sevdiği için bundan rahatsız olur. Öksürmeye başlar. Anica hemen sırtına vurur ve bu anlarda ikili birbirlerinin gözlerine bakarlar. Chotu Anica’dan etkilense de onu belli etmemeye çalışır.

Chotu ile Anica yan yana gelirler. Lakin Chotu Anica ile yan yana geldiği anda başka bir yere giderek ondan uzaklaşır. Anica bunu fark eder. Chotu daha fazla dayanamaz ve Anica’ya onun sevmediğini açıkça beyan eder. Anica duydukları karşısına şok olur.

Sabah Sandiya kutlama yapılacak mekânın önünde protesto edildiğini görünce şaşırır. Oradaki polise nede protesto ettiklerini sorar. Polis de iş adamının malzemelerine el koydukları için halkın onları protesto ettiğini söyler. Sandiya basınla ve protesto eden kişilerle konuşur. Malzemelerin faturasız olduğunu, yasalara karşı gelemeyeceğini, faturasını ibraz etmesi halinde malzemeleri alabileceğini söyler. Halk ise fatura vermeden malzemeleri almak için seslerini bir kat daha yükseltir.

Santos Anica’nuın yanına gider. Onu ağlarken bulur ve nedeninin sorar. Anica da Chotu’nun akşam kendisine onun sevmediğini açıkça söylediğini, bu evliliğin burada bittiğini söyler. Santos evlilikler sözlerle bitmeyeceğini, gönülden bir bağın bağlı olduğunu, Chotu’nun kalbini kazanmak için mücadele etmesi gerektiğini söyler. Anica Santos’un sözlerinden sonra elinden geleni yapacağını açıklar.

Suraj tatlılara karıştırılan Hindistan cevizinin yandığını fark eder. Birkaç kişide benzer şikayetlerde bulununca Suraj polis merkezini arayıp, konu hakkında bilgilendirir. Sandiya amirinden mesele hakkında bilgi alır. Sandiya bayramı Hindistan cevizine koydukları kimyasallarla mahvedeceğini düşünür. Oysa terörist Sandiya’yı oyalamak, bilezik satıcısının yanıcı malzemelerini teslim etmek için tatlılara az miktarda kimyasal karıştırmıştır.

Terörist yine Anica’dan yemek almaya gelir. Anica ona bu defa farklı yemekler de verir. Terörist aldığı yemeği karakolun kutlama yapılacak inşaatına götürür. Terörist oraya inşaat işçisi olarak içeri girmeyi başarır.

Santos butik bir mağazaya girer. Oradan kıyafet almak ister. Lakin gençlerin giyebileceği, kıyafetlere bakar. Görevli Santos’un bedenine uygun kıyafet olmadığını söyler. Santos kendisine değil gelinine istediğini söyler. Santos butik dükkândan çıkarken Pakistanlılar ölüm yemini ederken duyar ve çocukluğunda yaşadığı anılarını düşünüp korkar. O korku ile hızla kaçar. Yolda Suraj ile çarpışır. Suraj ona ne olduğunu sorsa da Santos söyleyemez.

Can Yoldaşım 278. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ve Suraj Santos’un nede korktuğunu öğrenmeye çalışa da Santos dilini yutmuş gibidir. Suraj Arun ile evlendikten soran hayatında Pakistan ile ilgili hiçbir şeyin olmadığını babasında öğrendiğini, çocukluğun da bir şeylerin olması gerektiğini söyler. Suraj Santos’a söylemeden Santos’un çubukluğunun geçtiği köye gidip, araştırmaya yapacağını söyler.

Sandiya bilezikleri orada görür ve bunun normal olmadığını düşünür. Teröristin söylediği sözleri ile amirini söylediği sözleri hatırlar. Kutlamada kesinlikle bir şeyler olacağını, bunun engellemesi gerektiğini söyler.

Piya Chotu’yu daha da kendisine bağlamak için anlına malgalsutrasına sindur sürmesini ve onun eşi olma şerefini vermesini ister. Chotu çekinerek de olsa da Piya’nın alnına sindur sürer. Chotu ondan verdiği parayı sakladığı dolabın anahtarını vermesini ister. Piya Chotu’yu oyalar ve bayram öncesinde vereceğini söyler.

Suraj Santos’un gerçeğini oraya çıkarmak için ananesinin yanına köye gider. Suraj’ın anneannesi onu görünce sinirlenir ve bunca zaman gelmediğini, şimdi neden geldiğini sorar. Suraj Santos’un çok kötü durumda olduğunu, Pakistan lafını duyunca bile gerildiğini söyler. Suraj’ın ananesi de geçmişte acı ve korku olduğunu, duymak isteyip istemediğini sorar. Suraj da duymaya hazır olduğunu söyleyince Santos’un çocukken Pakistan meselecinden dolayı delirdiğini açıklar. Suraj bunu duyunca şok olur.

Sandiya kutlama yapılacak mekânda duran heykeli fark eder. Sandiya bunun ne olduğunu sorar. Polis memurları da işçilerin bu kutlamaya özel polis memurlarını temsilen yaptığını, ücretsiz olduğunu açıklar. Sandiya şaşırsa da bir şey demez.

4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Suraj Santos'un Geçmişini Araştırır

Sandiya mekânın denetlenmesi için her yeri yangın ve patlayıcı maddeler açısında kontrol edilmesi için herkesi dışarı çıkarır. Bir görevli mekânı kontrol ettiğinde, her yeni yanıcı maddelerle gizlenmiş olduğunu fark eder. Gül adamı döver ve Sandiya’ya sorun olmadığına dair rapor vermesini ister.

Suraj ananesine annesi Santos’un nasıl delirdiğini sorar. Ananesi de Santos’un 13 yaşında birini öldürüp delirdiğini açıklayınca Suraj bunu kabul etmez.

Terörist içeriği denetleyen kişiye zorla imza attırıp onu orada zehirler. Hemen adamı saklar. Sandiya gelir ve görevli kılığında giren Terörist ile görüşür. Terörist orayı yangın tatbikatı olarak denetleyen kişi olarak Sandiya ile konuşur.

Terörist Sandiya’ya raporu verir. Sandiya çevre düzenlemesi yapan Gül’ün de imzasını ister. Lakin Gül aynı anda iki kişi olmayacağı için panik olsa da adamları imdadına yetişir. Sandiya şüphelenmez.

Suraj annesinin gerçekten abisini öldürüp öldürmediğini anlamak için hastane kayırlarına bakmaya gideceğini Sandiya’ya söyler. Sandiya dikkatli olmasını ister.

Anica Sandiya’nın terfi aldığı törene katılmak istediğini, Chotu’nun en azından bunu yapmasını ister. Chotu önce yok dese de sonradan kabul eder ve kendisini kimseye göstermemesini söyler.

Müfettiş Sandiya’yı arar ve yangın alarmını ve tatbikatı yapan görevli evine ulaşmadığını, onun başına bir şey gelmiş olabileceğini söyler. Terörist bunun duyar. Sandiya görevlinin telefon sinyallerinden yerini tespit edeceklerini söyler.

Suraj hastane kayıtlarına bakmaya gitse de o kayıtların olduğu sayfanın yırtıldığını görür. Bu sırada yanına Suraj’ın ananesi gelir. Ona her şeyi şöyle anlatır.

“Santos ve kardeşi Murli ile birlikte Pakistan sınırının yakınlarında ki tapınağa gittik. Santos ve kardeşi oyun oynarken sınırı geçtiklerini gördüm ama engel olamadım. Pakistan askeri 5 Pakistanlıyı geri sınıra getirdi. Bu sırada Pakistanlı biri düşmanları öldürün diye bağırınca, Pakistan askerlerinin attığı kuruş ile oğlum Murli öldü. Ben bayıldım. Santos kurtulsa da uzun süre üzerinde bu şoku atamadı!”

Suraj duydukları karşısında şok olur. Bu sırada Sandiya yangın tatbikatı yapan adamın telefon sinyalini takip etmeye başlar ve bir pazara gelir. Orada çarşaf giyen Anica da vardır.

Can Yoldaşım 278 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 279 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya kutlamalar üçün düzenlemelerde sorumlu olur
 • Terörist planını adım adım uygular
 • Sandiya yanıcı maddeler bulup el koyar
 • Terörist halkı kışkırtır
 • Suraj annesinin Pakistan korkusunu öğrenmek içi köye gider
 • Suraj annesi Santos’un geçmişini öğrenince şok olur
 • Chotu Anica’yı sevmediğini açık açık söyler
 • Teröristler tatbikat yapan adamı öldürür
 • Sandiya’nın dikkatsiz olması, bunun fark edemez

Can Yoldaşım 278 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Mayıs Çarşamba Can Yoldaşım 278. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Mayıs Can Yoldaşım 278 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 279 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 278 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Mayıs Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 279 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Filizcim ozetler için teşekkürler ama sen iki ozet yazacağını söylemisdin lütfen diğer özetide yazarmisın rica etsem 🥺🥰

  1. 278 içerinde 10 part var. Ben iki özet şeklinden ayarladım. Lakin kanal 7 bölümleri 5 part yerine 7 parta çıkardığı yerle olmuş. o sebeple tek özet yazdım. Yarına yazabilriim. (1 part 20 dakika)

    1. canım kanal 7 sanırım erkenden bitirmek, yeni diziye geçmek için acele ediyor. Zira Can Yoldaşım dizisine ilgi azaldığını onlarda fark etmiş durumda!

     1. Filizcim Anuca terörist mi? Sandiya Anucayı neden vuruyor? Anuca ölecek mi? Çok ama çooook merak ediyorum lütfen yorum olarak yazar mısın🙏🙏🙏😘😘😘😘

     2. Anuca terörist değil. Sadece tesadüflerden dolayı Sandiya şüpheleniyor.

     3. Evet canım ya ola bilir yeni diziler gelse çok güzel olur umarım güzel haberleri ilk senden duyarız eğer yeni dizi başlarsa canım 🥰😂😅

 2. Filizcim Anuca terörist mi? Sandiya Anucayı neden vuruyor?Anuca ölecek mi?Çok ama çoook merak ediyorum lütfen en azından yorum yaz🙏🙏🙏😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  1. Arkadaşlar ben bir klipe bakmisdim orda sandiya ve anuca kavga ediyordu hemde çok kötü bir kötü haberim daha var holi günü qaliba büyük bir eylem olucak və ordaki teröristler suraji dovucek ve suraj felç olucak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu