Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti (5 Mayıs Perşembe) Sandiya Anuca’yı Vurdu!

Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım 279 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 279 bölüm özeti
 • 5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 279 Bölüm Fragmanı
 • 5 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım 280 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sandiya teröristlerin amacına ulaşmak için çabalarken, Anuca da onlara yardım ettiğini fark eder ve onu silahla vurur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti

Sandiya ile beraber polis memurları, kutlama yapılacak binanın yangın tatbikatını yapan adamın telefon sinyalini takip etmesi ile başlar. Pazar yerine gelirler. Anuca çarşaf giyip Sandiya’nın terfi törenine katılmak için kutlama alanına giderken Sandiya’yı fark eder.

Hemen oradan kaçmak isterken, çarşaflı kadın Sandiya’nın dikkatini çeker ve onu yakalamak için koşar. Anuca da Sandiya peşinden geldiği için koşmaya başlar. Sonunda Sandiya çarşaflı kızı yakalar. Üzerindeki çarşafı çıkarınca, onun Anuca olduğunu görünce şok olur.

Sandiya hemen Anuca’yı karakola götürüp sorguya çeker. Lakin Anuca hiçbir şey demez. Polis memurları Anuca’nın birkaç gün boyunca kaldığı yeri tespit ederler. Orada ki halktan aldıkları bilgiye göre Anuca terfi törenini için kullanılacak bina daki inşaat işi ile ilgilenen Swami’ye (Gül) yemek verdiği belli olur. Sandiya bunun tesadüf olmayacağını düşünüp, hemen terfi töreninin yapılacağı alanı düzenleyen Swami’yi aramalarını istese de çoktan ortadan kaybolduğunu fark ederler.

Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti (5 Mayıs Perşembe) Tören Başlar

Sandiya ülke genelinden arama başlatır. Her araç, her gizli köşenin aranıp, tedbirlerin alınmasını isterken, terfi törenine ise misafirler gelmeye başlar.

Sandiya terfi törenine çok az kaldığı için teröristin bir şeyler yapması için son çabası olacağını çok iyi biliyor. Bundan dolayı Sandiya törene giren herkesi tek tek sorgulamaya başlar. Üç adam gelir. Onların yaka kartlarını göremeyince onların kim olduğunu sorar. Üçü de tören alanının teknik konularından sorumlu elemanlar olduğunu açıklar.

Terfi tören başlar ve dansçılar sahneye çıkar. Minakşi dansçıları görünce çok mutlu olur. Dans gösteri tamamlanır. Sıra tören esnasında verilecek ödüllere gelir.

Anuca lavaboya gitmek için izin ister. Polis memuru Anuca’yı lavaboya götürür. Anuca lavabonun penceresinden kaçar. Polis memuru Anuca’yı lavaboda bulamayınca şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Tören sırasında Sandiya’bu zamana kadar yaptığı hizmetler anlatılır. Sandiya’ya ödülünü vermesi içi bakan sahneye davet edilir. Bakan Sandiya gibi personeli olduğu için çok mutlu ve gururlu olduğunu, Sandiya’nın başarı için yeni rütbe verildiğini, buna istinaden herkesin selam vereceğini söyler.

Sandiya’ya karşı herkes selam verir. Tören devam ederken Swami Sandya’yı arayıp, törene katılamadı için özür dilerken, Sandiya ses tonundan onun Gül olduğunu anlar. Swami de açık açık her şeyin yanıcı maddeden yapıldığını, birazdan tören alanında yangın çıkacağını söyler.

Can Yoldaşım 279 Bölüm Özeti (5 Mayıs Perşembe) Sandiya Anuca'yı Vurdu

Bir anda her yeri ateş sarar. Sandiya herkesi binadan tahliye etmeye çalışa da tüm kapıların kilitli olduğunu fark eder. Sandiya yangın söndürücüleri kullanmak istese de hepsinin boş olduğunu fark eder. Sandiya suyun geldiği tankeri almak için üst kata çıkar. Burada Anuca ile karşılaşır.

Sandiya Anuca’yı karşısında görünce ona sert bir tokat atar. Sandiya hemen su tankerinin olduğu yere gidip musluğu açmak ister. Lakin Anuca ona engel olur. Sandiya ile Anuca kavga eder. Anuca Sandiya’nın kafasına vurması ile yarı baygın halde yere düşer. Sandiya su tankerini açmak için zorlamaya başlar. Anuca yerden kalkıp eline balta alır ve Sandiya’nın arkasına gelir.

Can Yoldaşım 279. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Anuca’ın balta ile yanına geldiği görünce onu silahla vurur. Anuca kanlar içinde yere yığılır. Sandiya eline aldığı balta ile suyun vanalarını açar ve içerideki yangın gelen suyun etkisi ile söner. Sandiya ise yaşadığı gerilim nedeniyle oraya bayılır. Kutlama alanındakiler dışarı çıkar. Herkes Sandiya’yı mera keder.

Polis memuru Sandiya’yı yarı baygın bir halde bulur. Ona iyi olup olmadığını sorar. Sandiya iyi olduğunu söyler. Teröristleri sorguya alacağını, onları hastaneye götürmelerini, iyileşenin ifadesinin alınacağını söyler.

Chotu Anuca’yı arasa da ulamaz. Santos da Anuca’yı arasa da bir türlü ulaşamayınca, panik olmaya başlar. Sandiya doktor ile konuşur. Anuca teröristlerin tüm bağlantısı Anuca da olduğunu, onu yaşatması gerektiğini söyler. Doktor çatışma sırasında tüm teröristlerin öldüğünü, sadece Anuca’nu yaşadığını ama onun da durumunun kritik olduğunu açıklar.

Santos Anuca’yı bulamayınca panik olur. Suraj’ı yanına çağırır. Sandiya’nın yanına götürmesi ister. Suraj Sandiya’nın aramalara eşlik ettiğini duyunca Santos’u da alıp o adrese gider. Santos evin önüne geldiğinden o evin Anuca tarafından geçici olarak kullandığını bildiği için şaşırır. İçeri girerler. Sandiya onları görünce şaşırır. Bu sırada bir polis memuru Anuca Pakistanlı terörist deyince, Santos ve Suraj şok olur.

5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Gerçekleri Öğrenir

Santos duyduklarına inanamaz. Sandiya’ya bir kez daha sorar. Sandiya artık gerçekleri açıklamak durumunda kaldığı bildiği için Anuca’nın Pakistanlı ve terörist Gül ile bağı olduğunu, bundan dolayı Anuca’nın da terörist olduğunu söyler.

Santos büyük bir şok geçirir. Basın hemen Sandiya’nın teröristleri etkisiz hale getirdiğini haber yapar. Haber Pakistan’da gündem olur. Anuca’nın teyzesi hemen haberi Resham’a söyler. Sandiya Anuca’yı terörist olduğu gerekçesi ile vurduğunu söyleyince, Resham şok olur. Sandiya’nın böyle bir şey yapamayacağını söyler.

Rathi ailesi evde hüzünlü bir halde oturur. Santos herkesin görevine dönmesini söyler. Vikram evden yaralı biri olduğunu, belki de öleceğini söylese de Santos Anuca’nın hiçbir zaman aileden olmadığını, amacı kandırmak olduğunu söyler.

Santos Sandiya’nın yanına gider ve ona bir şey söylemek istediğini açıklar. Santos Anuca’nın kaldığı evi kendisi ayarladığını söyleyince Sandiya şok olur.

Can Yoldaşım 279 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 280 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya tatbikat yapan adamın telefon sinyalini takip eder
 • Sandiya sinyalin geldiği yerde Anuca ile karşılaşır
 • Sandiya Anuca’yı karakola götürür
 • Anuca konuşmak istemez
 • Anuca polislerin elinden kaçar
 • Tören sırasında yangın çıkar
 • Sandiya yangını söndürmek ister
 • Anuca Sandiya’ya engel olmak için eline balta alır
 • Sandiya arkasında balta ile gelen Anuca’yı vurur

Can Yoldaşım 279 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Mayıs Perşembe Can Yoldaşım 279. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Mayıs Can Yoldaşım 279 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 280 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 279 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Mayıs Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 280 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu