Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti (26 Ağustos Cuma) Sandiya İle Boşan!

Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 28 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 28 bölüm özeti
 • 27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 28 Bölüm Fragmanı
 • 27 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 29 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Ağustos Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos’un oğlu Suraj’a Sandiya ile boşanmasını emretmesi” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya elindeki valizi alıp kadınların kaldığı odaya gelir. Kadınlar Sandiya’nın kocası ile samimi bir şekilde yakalandıklarını duydukları için Snadiya’yı görünce gülerler. Sandiya ise gerçeğin çok farklı olduğunu söylemek bile istemez. Zira insanlar inanmak istediklerine çoktan inandıklarını görür.

Sandiya üzerini hazırlayıp Maasa’nin daha fazla dikkatini çekmek istemez. Suraj ise Sandiya’nın bir anda rezil olmasına canı çok sıkılır. Hemen bir mektup yazıp, küçük bir kızla gönderir. Mektup da Suraj şöyle der .

“Annem Santos’un kalbini kazanmak için çabalarını görüyorum. O çabalarından asla vaz geçme. Bir gün mutlaka onun kalbini kazanacaksın!”

Sandiya artık her şeyin bittiğini düşünürken, Suraj’dan gelen bu mektup ile bir anda direnme gücü artar.
Meenakshi’nin işi gücü kız kardeşinin isteme törenini kaynanası Santos’un evine yapmak. Ancka evde Chavvi ve Mohit’in olduğunu ileri süren Vikram bunun olmayacağını söyler. Ancak Meenakshi hala inadından vaz geçmez. Chavvi ile Mohit akşam eve geç geleceklerini öğrenince, Meenakshi kardeşinin isteme törenin düzenlemeye karar verir.

Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti (26 Ağustos Cuma) Sandiya Rezil Olur

Maasa Sandiya’yı uzaktan izler. Orada bulunan kızlar Sandiya’dan ellerine kına yakması konusunda yardım ister. (Şekil çizilen kına. Hindistan da ki adı Mehendi) Sandiya’nın kınayı tam yapamadığını görünce Maasa Sandiya’nın yanına gidip kendisine da kına yakmasını ister. Sandiya Maasa’yı karşısında görünce panik olur. İstediği modeli yapamayınca, Sandiya’ya hakaret eder. Gece bölgenin soğuk olması çok meşhur olduğunu gece ahırda battaniyesiz uyuması için ceza verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya ahıra gidip uyumaya çalışsa da soğuktan uyuyamaz. Santos’un da canı sıkılır. Zira Sandiya okumuş bir kız olduğu için gelenekleri tam bilmeyebileceğini ama bu kadar cezanın da ona fazla olduğunu düşündürür.

Suraj, Sandiya’nın Maasa tarafından aldığı cezayı öğrenince hemen onun kaldığı ahıra gidip ateş yakar. Odayı ısıttıktan sonra ona battaniye verir. Sandiya Suraj’ın iyiliğini görünce içten içe ona aşık olsa da hala bunu kendisine bile itiraf edemedi.

Santos gelinini soğukta kalmasına dayanamaz. Maasa’nın emrine karşı gelip ona battaniye vermeye gider. Ancak Suraj’ın orada ateş yakıp ona battaniye verdiğini görünce hiç bir şey demeden ve Suraj ile Sandiya’ya gözükmeden geri odasına gider.

Meenakshi akşam Chavi ile Mohit’in eve gelmeyeceğini garanti ettikten sonra Santos’a şikayet edecek bir tek kişi kalır. Oda evin hizmetçisi Cahtturi’dir. Meenakshi ona dışarı çıkıp hava almasını, izin yapabileceğini söyler.

Can Yoldaşım 28 Bölüm Özeti (26 Ağustos Cuma) Santos Suraj'a Sandiya İle Boşan Der

Maasa’nın evinde puja ve diğer törenler öncesinde davullar çalar. Suraj davul eşliğinden dans ederken birden hayal görmeye başlar. Sanki Sandiya ile birlikte dans ediyor zanneder. Bu sırada diğer bayanlar Suraj’ın kur yaptığını söyleyip Sandiya’yı utandırır. Suraj kendisine geldiğinden yanında Sandiya olmadığını fark edip üzülür.

Sandiya tören için hazırlanır. Santos Sandiya’nın geç kalmaya başladığını fark edip yanına gider. Bu sırada Maasa Sandiya’nın geç kaldığını söyleyip kızmaya başlar. Sandiya sonunda hazırlanıp tören alanına gelir. Santos Sandiya’nın ağır küpleri taşımanın zorluğunda bahseder. Ona yapmamasını bile söylese de Sandiya Santos ile Maasa’nın gözüne girmek için yapacağını söyler.

Vikram ile Meenakshi Chatturi’yi evden göndermek için elektrik faturası aklına gelir. Chatturi’yi uzakta ki bir yere faturayı ödemek için gönderir.

Sandiya hayatında hiç yapmadığı ağır çömlekleri kafasına alıp, taşırken Maasa’nın gelini Kamla yerdeki dikene basınca, Kamla Sandiya’ya çarpar. Sandiya da dengesini kaybedip dinen kutsal sayılan çölekler yere düşüp kırılır. Herkes bunun bir uğursuzluk olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 28. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Maasa Sandiya’nın kafasından düşürdüğü çömlekleri görünce öfkeden deliye döner. Maasa’nın amacı Sandiya’yı değil Santos’u rezil etmek olduğu için Santos’a fırça atar. Maasa’nın gelini aslında Sandiya’nın çömlekleri düşürmediğini, yerdeki dikene basınca kendisi onu istemeden düşürdüğünü açıklar. Bunun üzerine Maasada bu defa Kamla’yı dövmeye çalışır. Sandiya Maasa’nın dövmesine engel olur. Maasa da ilk defa kendisine karşı gelen bir gelini görünce hem şok olur. Hem de sinirden deliye döner.

Mohit abisinin dükkanında çalışmak istemediği için kendisine iş arar. Ancak bir ajans para isteyince Mohit eve gelip abisi Vikram’a bu durumdan bahseder. Vikram Meenakshi’nin kardeşinin isteme töreni olacağı için Mohit’e istediği parayı verip ajansa kayıt olmasını ister. Mohit hemen evden gidip kaydını yaptırmaya giderken Vikram ile Meenakshi evi sonunda boşaltmayı başarır.

27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Maasa Santos'a Kızar

Suraj hala Sandiya’nın Santos’un kalbini kazanabileceğine inancı tam olduğunu, her zamankinden daha fazla buna hem kendisi inanmasını hem de davranışları ile başkasını inandırmasını ister.

Santos Suraj ile Sandiya’nın kaldığı ahırın yanına gelir ve şöyle der.

“Oğlum, Sandiya 15 günlük verdiğim süre içinde gerek kalmadan iyi bir gelin olma testini geçemedi. Puşkar’a döndüğümüzde Sandiya’yı abisinin evine bırak. Sandiya ile boşan!”

Bunu duyan Suraj yıkılır.

Meenakshi ve annesi, Sudha’nın töreni için müstakbel damat ve annesini Santos’un evinde karşılar. Chavi ise yengesine söylediği saatten önce eve gelir. Kapı girişinden damat telefonla konuşurken, Chavvi ile çarpışır. Vikram Chavvi’nin eve erken geldiğini görünce şok olur.

Suraj, bir tarafta annesi diğer tarafta Sandiya’ya duyduğu aşk arasında kalır.

Can Yoldaşım 28 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 29 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya gerçekleri açıklayamaz
 • Maasa’nın gelinleri Sandiya ile dalga geçer
 • Sandiya kınayı yapamayınca Maasa Sandiya’ya ahırda yatmasını ister
 • Suraj Sandiya’nın gece yanına gider
 • Sandiya kafasında çömleği taşırken yere düşürür
 • Maasa Çömleğin kırıldığını görünce Santos’a kızar
 • Santos Suraj’a Sandiya’dan boşanmasını ister

Can Yoldaşım 28 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 28. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Ağustos Can Yoldaşım 28 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 29 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 28 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 29 Bölüm fragmanı yayınlanıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. ortada başı sonu belli olmayan dizi var sadece gürültü seçimler her zaman dogru çıkmıyor
  kararlar her daim gözden geçirilmeli can yoldaşım santos un sadece bagırmaları var başka hiç bir şeyi yok
  dizimi satın alıyorlar muamma bu izlenecek kalitede dizi olamaz olmamalı
  1.82 reytinge sahip ve gittikçe altlara inecek dizi vermeyi yayınlamayı bilmeyen kanallarla dolu
  dizi böyle izleyiciye verilemez kanal 7 nin bolca sokaga atabilecek parası var galiba
  yeni diziler deneyin
  alışmışsınız başarı yapmaya çalışıyorsunuz da nasıl yapıldıgında hatalar mevcut oluyor
  çookkkkk böbürlenen ben en iyisiyim diyenler yanlışlar yapmaya mahkum kalıyorlar onlardan birisisin kanal 7
  alışkanlıkların yanlışların oluyor dogruların arada kayboluyor 1 dogrun 50 yanlışın oluyor
  can yoldaşım dizisi dizi bile sayılmıyor bu dizi degil maskaralık nerdeyse kendi ülkesi final kararı alacakmış diger ülkeler bile fazla vermeye layık bulmamış kadınların sokak hayvanlarından farkı yok ye dayagı ye hakaretleri otur dogru dizi seçmeye başlamayı akıl etmelisiniz başarısız kırsalda degilsiniz dünyada izlenen bir kanal yayıncılıgı var az cesaret inanç tutku olmalı diger ülkelerden dizi alınmalı 2018 güney kore gibi

  1. Can yoldasim dizisi kadinlara saygi duymayi ögretyor. Bizler onlari seyretyoruski onlar gibi acimasiz olmayalim. Kore dizisine gelince onlarda fena degil.

 2. Can yoldaşım dizisi çok gğzel hayat dersleri veriyor insana. Kore dizisi istiyolarsa can yoldaşım yerine değil başka bişey olarak istemeliler

 3. Lütfen kore dizileri başlasin bu arada yeni hint dizilerinizde çok güzeler umarim sonu da guzel olur ve reytinglet havada ucuşur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu