Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti (6 Mayıs Cuma) Anuca Masum!

Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım 280 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 280 bölüm özeti
 • 6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 280 Bölüm Fragmanı
 • 6 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Mayıs Cumartesi Can Yoldaşım 281 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Anuca’nın masum olduğunu Sandiya öğrenir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Mayıs Cumartesi Can Yoldaşım 281 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti

Bölüm Santos’un konuşması ile başlar. Santos gelinine aarti uyguladıktan sonra ona bir şey söylemek istediğini açıklar. Santos utan sıkıla Anuca’nın Pakistan’a gitmemesini, orada kalmasını kendisinin ayarladığını, tek amacı Chotu ile beraber ilk bayramlarını kutlamak olduğunu açıklayınca, Sandiya şok olur. Santos sözlerine devam eder. Anuca’nın yan dairesine kalan adamların konuşmalarını duyduğunu, “Yaşasın Pakistan!” dediğini duyunca, korkup kaçtığını ve bundan kimseye bahsedemediğini açıklayınca, Sandiya Anuca’nın terörist olma ihtimalini orada kalması üzerine kurduğu için büyük bir şok yaşar.

Sandiya üzerindeki şoku atamadan Anuca’nın babaannesi Resham oraya gelir ve Sandiya’yı dışarı çağırır. Sandiya dışarı çıkınca Resham ona kızar ve torununa terörist dediğini, onu kendi elleri ile ölüme sürüklediğini, torunu masum olduğunu söylerken, kalabalık da Sandiya’nın kahraman olduğunu yönünde slogan atar. Resham Sandiya’ya torunu Anuca terörist olduğundan şüphe ediyorsa neden kendisi ile Pakistan’a göndermediğini, onun haklarını vereceğine dair verdiği sözü onu silahla vurarak mı vereceğini söyler. Resham Sandiya’ya beddua eder. “Dilerim Allah’tan seni destekleyen bu kalabalık, bir gün seni lanetler!” der.

Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti (6 Mayıs Cuma) Resham Sandiya'ya Kızar

Sandiya Resham’ı sitem dolu sözlerinden sonra göz yaşlarını tutamaz. Ved oraya gelir ve annesine ağlamamasını, Anuca yengesi asla terörist olmadığını söyler. Suraj ve Minakşi çocukların bu işe karışmamasını söyler. Ved terfi töreni sırasında çıkan yangında ateşin arasında kaldığını ama yengesi Anuca oraya gelip kendisini kurtardığını, Suraj’ın yanına bıraktığını söyler. Suraj Ved’i bir bayanın kurtarıp getirdiğini ama kim olduğu tam olarak göremediğini söyleyince, Sandiya ikinci şokunu yaşar.

Anuca terfi törenine insanları öldürmeye değil, birini kurtarmaya geldiğini, bu da Anuca’nın terörist olmadığına dair ikinci delili olduğunu anlayınca ikinci şoku yaşar. Sandiya Anuca ile kavga ettiği yere gidip, incelemeler de bulunur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya terasa çıkar ve Anuca’yu vurduğu yerde incelemelerde bulunur. Arkasında birisi olay günü sırtına vurduğunu, vızıltılı bir sesi olduğunu hayal eder. O sırada yere düşen Dıronu görür ve hemen yanına gider. Sandiya Drondan kayıtlarını alıp karakola gider. Bu sırada Suraj mahalleye gider. Herkesin holi kutladığını görünce canı sıkılır. Zira o Anuca’nın masum olduğunu kalpten bildiği için olayı büyük bir felaket olarak görür.

Emily ile birlikte Pari taksi ile Maasa’ın köyüne giderken, ıssız bir yolda arabanın önüne kadın çıkar. Taksici kadına çarpmamak için fren yapar. Herkes araçtan iner. Lakin etrafta kadını bulamazlar. Taksici korkudan kaçar. Emily ile Pari ıssız yerde yalnız başına kalırlar.

Sandiya Dron kamarasını an ve an izler. Sandiya Anuca’yı vurduğu anları görür. Sandiya olayın şoku ile bayılır. Anuca olay günü kanlar içinde yerinde kalkıp insanların kurtaran su vanasını açar. Sandiya aslıda herkesi kendisi değil, Anuca kurtardığını ve masum olduğunu görünce şok olur.

Can Yoldaşım 280 Bölüm Özeti (6 Mayıs Cuma) Anuca Masum

Doktor Sandiya’yı arar. Auca’nın durumu kritik olduğunu, acil AB Negatif kana ihtiyacı olduğunu söyler. Sandiya tüm kan bankalarını arar. Suraj hastaneye gelir. Anuca için gerekli olan kanı bağışlar. Sandiya hastaneye gelir. Doktor Anuca’nın durumu stabil olduğunu, Suraj kan vererek şimdilik onu kurtardığını söyler. Sandiya masum bir kıza terörist damgası vurduğunu düşünür. Sandya hayal dünyasına dalar ve Anuca ile şöyle konuşur.

“Pakistan da herkes bana lakap takardı. Şişko göbekli derdi. Hindistan’da geldim. Yeni bir hayata başlamak istedim. Lakin burada da bana terörist ismini layık gördüler!”

Sandiya Anuca’nın bu sözlerinden sonra göz yaşlarını tutamaz.

Can Yoldaşım 280. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Anuca ile görüştüğü anların sadece hayal gücü olduğunu fark eder. Hemen Anuca’ya bakar. Anuca ise baygın bir halde odasında yattığını görür. Gidip elini tutar. Onun aklayacağına dair söz verir.

Resham kızının terörist olmadığını avukata söyler ve onu kurtarmasını ister. Avukat ücretlerin çok fazla olduğunu, onu karşılayacak parasının olup olmadığını sorar. Bu sırada Chotu bunları duyar. Chotu hemen Piya’nın sakladığı 10 Lakh parayı almaya gider. Piya buna engel olur. Parayı vermek istemez. Oraya Suraj gelir ve Piya’yı durdurur. Chot her şeyi Anuca ile ne için evlendiğini Suraj’a anlatır. Suraj duydukları karşısında şok olur.

Sandiya amirinin yanına gider ve Anuca’nın terörist olmadığını, olay anına ati dron kamerası her şeyi kaydettiğini, olayı tüm gerçeği ile netleştirdiğini söyler ve her şeyi amirine anlatır. Sandiya’nın amir hiç kimseye Anuca’nın masum olduğunu söylemesini emreder. Sandiya bunu duyunca şok olur.

Sandiya’nın amiri Anuca’nın masum olduğunu söylemek bir şeyi değiştirmeyeceğini, kıdemli bir polisin lekeleneceğini, Anuca’nın yaşayıp yaşamayacağı bile belli olmadığını, evdekilere bile bunu söylememesini ister. Sandiya amirinin yanından üzgün bir şekilde ayrılır.

Emily ile Pari yolu yürüyerek gitmek zorunda kalır. Maasa onları karşılar. Emily olanları bir bir anlatır. Maasa hayal gücü olabileceğini söyler. Emily kadını hiçbir yerde bulamadığını ama kolyesini yolda bulduğunu söyleyip, ona kolyeyi gösterince Maasa şok olur.

6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti Sandiya Amirine Gerçekleri Söyler

Chotu gerçekleri herkesin içinde açıklar. Vikram Chotu’ya kızarken, Suraj sessiz kalır. Santos ise göz yaşlarını tutamaz. Sandiya mahalleye gelir. Herkesin neşe içinde holi kutladığını görür. Yaşadığı olayın şoku ile Sandiya holi kutlayanlar arsasında Anuca’yı görür. Anuca ona hayal dünyasında şöyle der.

“Ölürsem zalim bir terörist öldü derler. Yaşarsam Rabbi onu kabul etmedi derler!”

Diyerek Sadiya’nın hayal dünyasında Anuca ile konuşur. Sandiya Rathi evine gelir. Chotu’nun aslında Piya’yı sevdiğini, Anuca ile para için evlendiğini açıklayınca Sandiya bir şok daha geçirir. Sinirle elini kaldırıp Chotu’ya vurmak isterken, Sandiya hayal dünyasında Anuca Sandiya’nın elini tutar. Sandiya elindeki her şeyi fırlatıp isyan eder.

Sandiya’yı daha önce hiç böyle görmeyen Rathi ailesi de şaşkınlığını gizleyemez. Suraj onu durdurur ve ne yaptığını sorar. Sandiya odasına gider. Lavaboda holi kutlamasında üzerindeki kırmızı boyaları çıkarırken, Anuca’nın kanını çıkarıyor gibi düşünür.

Minakşi her şeyin Chotu yüzünden başlarına geldiğini ve aileden olmadığını, bir yabancının başlarına bela açtığını söyleyerek Chotu’ya kızar. Santos ise Chotu’nun kendi sorumluluğun da olduğunu düşünüp, ona sahip çıkamadığı için üzülür.

Emily kolyenin kime ait olduğunu sorar. Maasa adeta dili tutulmuştur. Bir adam gelir ve yolda arabanın bir bayana çarptığını gördüğünü, bayanın uçurumdan aşağıya düştüğünü ve o kişi Maasa’nın gelini olduğunu söyleyince herkes şok olur.

Chotu, Anuca’nın yanına gider. Onun kalbini aldattığını, yaptıklarında pişman olduğunu, onu affetmesini ister. Anuca ise hala komadadır. Hemşire gelir. Anuca ile görüşmesi için verilen sürenin dolduğunu söyler.

Rathi ailesine mahalleli gelir. Yaşananlardan dolayı onların yanlarına olduklarını, üzülmemelerini isterler. Santos ise gelen komşularına teşekkür eder.

Hükümet yetkilisi Sandiya’nın üstün cesaret madalyası ile ödüllendirileceğini açıklar. Sandiya’nın evine görevliler gelir. Ona ödül vereceklerini söylerken, Sandiya hak etmediğini söyleyip odasına çıkar. Sandiya’nın bir sıkıntısı olduğunu düşünen Suraj, onu bulması gerektiğini düşünür.

Can Yoldaşım 280 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 281 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’ya gerçekleri söyler
 • Sandiya Anuca’nın tesadüf eseri orada kaldığını öğrenir
 • Sandiya olay yerine araştırma yapar
 • Sandiya olay yerinden Dron bulur
 • Olay anına ait kamera kaydında Sandiya Anuca’nın masum olduğunu görür
 • Anuca olay anında elindeki balta ile suyu açıp, yangını söndürdüğünü görür
 • Sandiya gerçekleri amirine anlatır
 • Amiri bu gerçeği saklamasını ister

Can Yoldaşım 280 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Mayıs Cuma Can Yoldaşım 280. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Mayıs Can Yoldaşım 280 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 281 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 280 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Mayıs Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 281 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu