Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti (8 Mayıs Pazar) Sandiya Kaçırılır!

Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 282 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 282 bölüm özeti
 • 8 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 282 Bölüm Fragmanı
 • 8 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Mayıs Pazartesi Can Yoldaşım 283 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Bir adam Sandiya’yı kaçırır. Adam Sandiyı öldürmeye değil kurtarmak için kaçırdığını söyler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Mayıs Pazartesi Can Yoldaşım 283 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti

Sandiya’nın basına konuşması ile başlar. Sandiya Anuca’nın masum olduğunu, tüm deliller önceleri Anuca’yı işaret etse de sonradan ortaya çıkan delille Anuca herkesin hayatını kurtardığını, Anuca terörist olmadığını kanıtladığını açıklar. Resham hastane odasında Sandiya’nın açıklamalarını TV’den izler. Reshamn Sandiya’nın sözlerini duyunca, duygulanır.

Basın Sandiya’ya masum ve herkesin hayatını kurtarmak için canını feda eden kişiyi silahla vurduğunu, şimdi ölüm kalım mücadelesi verdiğini, bunun basit bir hata ya da yanlış anlaşılma olmayacağını söyler.

Bir kız çocuğu Sandiya’yı kahramanı olarak gördüğünü ama şimdi masum bir kıza yaptıklarını duyduktan sonra ondan nefret ettiğini söyleyip, onun yüzüne siyah boya döker. Basın mensupları da bu sırada fotoğraf çeker.

Polisler Basın mensuplarını uzaklaştırırken, Suraj da Sandiya’yı oradan alır. Sandiya iyi olduğunu, uzun süredir üzerinde taşıyamadığı büyük bir yükü, bugün açıklayarak rahatladığını açıklar. Bu sırada Rathi evinin kapısı çalar. Gelen Suraj ve Sandiya olduğunu zanneden Santos, kapıyı açtığında şok olur.

Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti (8 Mayıs Pazar) Emily Evlendi

Rathi evinin kapısında Emily ile Maasa’nın torunu Om vardır. İkisi de evlenip çelenk takmıştır. Yanlarında ise Maasa gelmiştir. Santos gördükleri karşısında şok olur. Maasa da ona gerçekleri açıklayacağını söyler. Maasa Emily’in köye geldiği taksi Purvi’ye çarpıp öldürdüğünü, Emily de Purvi’nin çocuklarını öksüz bırakmamak için Om ile evlendiğini açıklar.

Eminet müdürü Sandiya’nın gerçekleri açıklamasından dolayı çok rahatsız olur. Bakan hemen Emniyet müdürünü arar ve Sandiya’nın açıklamaları hükümete büyük zarar verdiğini söyler. Emniyet müdürü de Sandiya kişisel açıklamalarda bulunduğunu, Anuca hala resmiyette terörist olarak yer aldığını ve öyle kalacağını, Sandiya’nın açıklamalarına istinaden ona gerekli cezanın vereceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos Emiyl’e vefa duygusu ile evlendiğini ama bunun yanlış olduğunu, evliliklerin bu tarz ilişkilerle kurulamayacağını söyler. Maasa da aynı şekleri zikreder. Lakin Om iyi biri ve tanınmış bir doktor. Emily her daim Purvi’nin çocuklarına bakacağını, ilişkileri de bu yönde olacağını söyler. Santos Emily’in kalbinin ne kadar temiz olduğunu, ani bir karar verip evlendiğini, zamanında da aynı şekilde ani bir karar verip evlendiği için pişmanlık yaşadığını, onun üzülmesini istemediğini söyler.

Minakşi Emiy’in gitmesine izin vermez. Sandiya meseleyi öğrendikten sonra Emily ile vedalaşması gerektiğin, aksi halde hher ikisinin de aklı birbirlerine kalacaklarını söyler.

Sandiya konuşma yaptıktan sonra dışarıda ki kalabalık Sandiya’yı öldürmek ister. Suraj onların karşısına çıkar ve şöyle der.

“Sandiya defalarca ülkeyi yok olmaktan kurtardı. Bugün tüm Hindistan’a açık açık hatasını söylüyor. Hatasını kabul etmek büyük bir cesaret gerektirir. Sandiya bu cesareti gösterdi ve hatasını söyledi. O size bunu söylemeseydi, siz nereden bilecektiniz?”

Diyerek kalabalığı sakinleştirmeye çalışır. Suraj kalabalığı sakinleştirmek istese de başarılı olamaz. Suraj açık açık şöyle der.

“Son nefesime kadar, karımı koruyacağım!”

Yetkili biri gelir ve Suraj ile Sandiya’yı kalabalığın arasından kurtarır. Suraj ona teşekkür ederken, görevli zamanın şartlara göre değişebileceğini, aynı olay karşısında farklı sonuçlarla karşılaşabileceklerini söyler.

Suraj kendisini kalabalıktan kurtaran kişiye teşekkür eder. Son anına kadar Sandiya için savaşacağını söyler.

Can Yoldaşım 282 Bölüm Özeti (8 Mayıs Pazar) Sandiya Kaçırılır

Masa, Emily’yi kuldevi tapınağına götürmeleri gerektiğini açıklayınca, Minakşi Sandiya’nın gelmesini, Emily ile Sandiya’nın vedalaşmasını ister. Lakin Santos buna gerek olmadığını, Sandiya geldiğinde Maasa’nın köyüne Suraj ile Sandiya’yı göndereceğini söyler. Emily Arun ve Santos’un dualarını alıp evden çıkar. Santos kızı gibi sevdiği Emily’in evden ayrıldığını görünce üzülür.

Chotu, Sandiya’nın açıklamalarından sonra Anuca’ya haksızlık ettiğini, ona karşı verdiği yeminleri yerine getirmediği için pişmanlık duyar. Hemen hastaneye gider. Kapıda duran görevli kimlik kontörlünden sonra içeri alır. Kısa sürmesini ister. Chotu, Anuca ile konuşur. Ona karşı yaptıklarından dolayı yaşadığı pişmanlığı tek tek anlatır. Artık ona karşı görevlerini yerine getireceğini söyler.

Chotu oradaki sinduru alıp Anuca’nın başsına sürer. Artık gerçekten bir hayat süreceklerini, ona mutfakta bile yardım edeceğini, aralarından ayrılmamasını ister. Bu sırada Anuca hala baygın bir halde yatmaktadır.

Suraj Sandiya’nın basın toplantısından sonra çıkmasını bekler. Sandiya basın mensupları ile görüşmesini bitirdikten sonra dışarı çıkar. Suraj Sandiya’yı görür. İkisi birbirlerine bakarken bir adam eline eter alıp Sandiya’ya koklatır. Sandiya bayılır. Suraj adamla kavga ederken, adam Suraj’ı itekler. Suraj yere düşer. Adam Sandiya’yı kaçırırken, Suraj adamın bindiği arabanın resmini çekmeyi başarır.

Can Yoldaşım 282. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ved annesine karşı hakaret eden ve ona kötü polis diyen çocukla kavga eder. Santos oraya gelir ve Ved ile çocuğun kavgasını ayırır. Ved annesine karşı çocuğun kötü polis dediğini söyler. Santos çocuğa kızar. Komşu Daisa oraya gelir ve Sandiya Anuca’yı haksız yere vurduğunu açıkladığını, gerçekleri tek tek söylediğini, Anuca’nun masun olduğunu söyleyince, Santos şok olur.

Çevredekiler Sandiya hakkında kötü sözler söylemeye başlar. Resham oraya gelir. Çevrede Rathi ailesine karşı kötü söz söyleyen kişilere kızar ve şöyle der.

“Sandiya bir hata yaptı ama o hatasını kabul edip gerçekleri Hindistan’a duyurdu. Hangi biriniz bir hata yaptığında onu açıkça söyleyip yaptıklarından pişman oldur. Oysa Sandiya Hindistan için çok çaba sarf etti. Zorlu görevleri başarı ile yerine getirdi. Siz bugün onun hatasından dolayı onu karalamaya çalışıyorsunuz!”

Diyerek Sandiya’yı savunur. Resham Ved’in yanına gider ve annesinin kötü polis olmadığını, o hata yaptığını ama hatasını fark edip, hatasını kabul edip özür dilediğini söyler.

Santos duydukları karşısında şaşkınlığını atamaz. Köşeye oturur. Resham yanına gelir ve üzülmemesini, zaman her şeyin ilacı olduğunu söyler. Santos ise Pakistan’ın adını bile duyunca nefret ettiği ama Anuca Pakistanlı olarak evlerine gelin olarak geldiğini söyler. Resham bunun Pakistan-Hindistan mücadelesi olmadığını, her ülkede iyi ya da kötü olabileceğini, o kötü kişilerden tüm milleti sorumlu tutamayacağını söyler. Santos Resham’dan özür dileyerek içeri girer.

Bakan ve askerleri Sandiya’nın açıklamaları ile hükümetin çok yara aldığını, onu kaçıranla birlikte öldürmelerini ister.

Suraj ve komiser her yerde Suraj’ın söylediği aracın plakasını arar. Bu sırada Santos Suraj’ı arar. Sandiya’nın ne zaman eve geleceğini sorar. Suraj yakında derken, aradıkları araba önlerinden geçer. Suraj Santos’u daha sona arayacağını söyleyip telefonu kapatır.

8 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Maasa Yalan Söyler

Suraj ile birlikte komiser aracı durdursa da aracın içini boş olduğunu, lakin taksinin içinde Sandiya’nın saatini bulurlar. Bir adam uzaktan komiser ile Suraj’ı izler. Suraj ile komiser takside aldığı bilgi ile araştırmaya devam ederler.

Bakan ve adamları Sandiya’nın ölmesi ile olayı kapatacaklarını düşünürler. Adam Sandiya’yı bir yere getirir. Onu öldürmeye ya da zarar vermeye gelmediğini, ona gerçekleri söylemek için kaçırdığını, uyanmasını istese de Sandiya kokladığı eterin etkisi ile baygındır. Adam Sandiya’nın bilmesi gerekenleri yazıp cebine koyar. Bu sırada Sandiya’yı öldürmek isteyen kişiler oraya ulaşır. Adam Sandiya’yı taşımak istese de başaramaz.

Suraj e Komiser de olay yerine gelirler. Görevli askerleri binaya çıkar. Suraj da oraya ulaşır. Silah sesleri duyunca Suraj “Sandiya!” diye bağırır.

Emily Maasa’nın torunu Om ile restorana giderler. Yolda Emily su ister. Lakin Om cevap bile vermez. Emily taksiciden su almak için durmasını ister. Emily su alır. Lakin boğazına durur. Om Emily’e kendisine bile bakamadığını, yetim kalan çocuklara nasıl bakacağını sorar. Restoranda Om Emily’i yalnız bırakıp gider. Emily Maasa’ya bunu söyler. Maasa Emily’e yine yalan söyler.

Can Yoldaşım 282 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 283 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya gerçekleri açıklar
 • Bakan Sandiya’nın açıklamalarına sinir olur
 • Ved annesine kötü söz söyleyen çocukla kavga eder
 • Emily Om ile evlenir
 • Santos Emily’in evlendiğini öğrenince şok o0lur
 • Bir adam Sandiya’yı kaçırır
 • Suraj Sandiya’nın kaçırıldığını polise bildirir
 • Santos Sandiya’nın masum Anuca’yı vurduğunu öğrenir
 • Bakan ve adamları Sandiya’yı öldürmek için yola çıkar

Can Yoldaşım 282 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 282. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Mayıs Can Yoldaşım 282 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 283 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 282 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Mayıs Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 283 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filizcim meraba ozet Ucn tešekkur ederis finale kadar gunde iki bolum yazsaniz çabucak dizi bitecek bizde çok rahatlicas lutfen bizi kirmayin

  1. bayramı atlatalım canım gelen giden çok oluyor. Mevcut yazmam gereken konuları biel zorlanıyorum şu ara. Bayram bitsin zaten çok bölüm kalmadı

 2. Tešekkur ederim Filizcim dizi çok guzel gidyor bayramlar çabucak bitsinde bize finale kadar yazarsiniz çok sevinirdik yoksa ne olucak diye merakdan çatlicas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu