Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti (27 Ağustos Cumartesi) Maasa Sandiya’yı Kabul Eder

Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 29 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 29 bölüm özeti
 • 28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 29 Bölüm Fragmanı
 • 28 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 30 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Ağustos Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Maasa’nın Onurunu Kurtaracak. Maasa da Sandiya’yı gelin olarak kabul edecek” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti

Bölüm Maasa’nın torununu düğün töreni ile başlar. Yedi yemin ederken, Suraj kendi Sandiya ile düğünün hatırlar. Annesinin ona “Puşkar’a gidince Sandiya’dan boşanacaksın” sözlerini hatırlayıp duygulanır.

Meenakshi’nin kendi kardeşini evlendirmek için damadın ailesine kardeşini zengin göstermek için Santos’un evinde isteme töreni yapar. Damat ile Chavvi kapı önünde çarpışır. Damat Chavvi’yi gelin zannedip evlenmeyi kabul eder.

Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti (27 Ağustos Cumartesi) - Sandiya Maasa'nın İtibarını Kurtarır

Maasa’nın istediği şekilde düğün ritüelleri devam ederken, damat tarafından yaşlı bir kadın gelinin kolunda büyük izi (ben) görünce, kendi geleneklerine göre gelinin erkek evlat veremeyeceğini, bunda dolayı kız tarafı kendilerini kandırdığını söyler.

Yaşlı kadın düğünü yardı kesmek ister. Maasa kadına adeta yalvarırcasına düğünü iptal etmemesini isterken, Sandiya daha fazla dayanamaz ve yaşlı kadının karşısına çıkar. Batıl inançlarından kurtulmasını, kolunda ben olması erkek evlat doğurmayacağı anlamı taşımadığını, ayrıca erkek değil kız evlat doğursa ne olacak dedikten sonra yaşlı kadına şöyle der .

“Sen de bir kadının evladısın. Sen de bir bayansın!”

Deyince kadın adeta kendisinden tiksiniyor ya da utanıyor manası çıkarır. Kadın birden bire duraksa da işleri daha da kötüye sürükler. Aradan başka bir adam çıkıp Sandiya’nın söylediklerini destekleyince, evlilik töreni kaldığı yerden devam eder. Maasa da adama teşekkür eder. Lakin adam asıl cesur olup haksızlık karşısında duran Sandiya’ya teşekkür etmesi gerektiğini söyler.

Maasa istemese de herkesin içinde Sandiya’ya teşekkür eder. Maasa öyle acımasız ve korkulacak biridir ki Sandiya’nın tir tir titrediği Santos bile bu kadından çok korkar. Lakin Sandiya cesurca çıkıp kadınların hakkını savunmuştur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos’un Puşkar da ki evinde Chavvi, Meenakshi’nin çevirdiği dolapları öğrenir. Vikram da işin içinden sıyrılamayacağını anlayınca Chavvi’yi susturmak için ona para verir. Chavvi şimdilik sessiz kalacağını söyler.

“Anlaşılan Chavvi bu durumu kullanıp sık sık para koparmak isteyecek”

Can Yoldaşım 29 Bölüm Özeti (27 Ağustos Cumartesi) Maasa Sandiya'yı Kabul Eder

Sandiya herkesin içinde oranın ileri gelenlerinden olan Maasa’nın teşekkür etmesinin ardından Sandiya herkesin içinden kadınların başları kapalı gezmemesi konusunda ricada bulur. Kadınlar utanılacak bir varlık olmadığını, yüzlerini kapatmaları çok yanlış olduğunu söyler. Maasa da Sandiya’nın isteğini kabul eder.

Can Yoldaşım 29. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Sandiya’nın toplumda kabul görmesinin ardından gelinin Puşkar da ki ödül törenine götürmeyi planlar. Lakin bunu Sandiya’ya söylemez. Sandiya ile Maasa’nın arasından su sızmamaya başlayınca, Santos bu durumdan oldukça rahatsız olur.

Meenakshi’nin kardeşi Sudha’nın nişanlısı (Dilip) Chavvi’ye evlenme teklifi edince Chavvi şok olur. Adamı rezil eder. Sonra durumu yengesine bildirir. Adam ise neye uğradığını şaşırır. Zira gelini istemeye geldiğini, orada evliliği sözleştirdiklerini ama şimdi fırça yediğini, bu durumu anlayamadığını söyler.

28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chavvi Meenakshi'nin Çevirdiği Dolapları Öğrenir

Maasa, Sandiya’nın depğerli bir kız olduğunu, Santos’un ona çok dikkat edip üzmemesini ister. Santos ve ailesi yola çıkar. Suraj Sandiya’yı ödül törenine götürmeyi planlar. Yolda babası rahatsızlanınca Sandiya kayın babasına bakacağını söyler. Suraj ise planı aksamaması için bilerek elini keser. Yolsa durup tetanos aşısı yaptırırken Suraj’ın aşından çok korktuğu ortaya çıkar. Sandiya, Suraj’ın dikkatini dağıtırken, doktor da Suraj’a tetanos aşısı yapar.

Can Yoldaşım 29 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 31 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya dünde Yaşlı kadına karşı çıkacak
 • Bir adam Sandiya’nın söylediklerini destekleyecek
 • Maasa’nın torunu Sandiya sayesinde evlenecek
 • Maasa Sandiya’ya teşekkür edecek
 • Sandiya kadınların başlarını kapatma yasağını kaldırmasını isteyecek
 • Maasa artık kadınlar başlarını açabileceğini söyleyecek
 • Chavvi evdeki isteme töreninden haberdar olacak

Can Yoldaşım 29 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 29. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Ağustos Can Yoldaşım 29 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 30 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 29 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 30 Bölüm fragmanı yayınlanıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. can yoldaşım 215 bölümde hem doguruyor hem 1 çocugunu abisi ne veriyor hem büyüyorlar
  bu kadar aptal bir diziyi nasıl keşfe çıkmış kanal 7 mantıksız dizileri bulmakta üstüne yok kanal da düşünce kapasitesi yok çocuklar bile kanalı daha başarılı yönetir bu kadar ucuz konusu konumu olmayan dizileri bulan kanal 7 dibler e batmaya layık tır

 2. aynı evin içinde aynı sokaktan 1 adım dış dünyaya çıkmayan insanların hikayesi böyle dizimi olur
  dizi seçmeyi bilmeyenler kanal yönetiminde bizlere e bambaşka diziler sunun aynı olayları tekrarlayan kendini geliştiremeyen bir diziyi yayınlamaya hakkınız yok
  aşk yakar dizisi ne zaman verilecek bilgilendirin insanları sizin oyuncagınız degil türk kadınları kanal 7 seçme beceriniz berbatlaştı
  şimdi gelelim india dizilerine
  lshqbaaz 3 sezon ..Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz)..Humsafar (Can Yoldaşım.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Jaana Na Dil Se Door
  Laagi Tujhse Lagan..Kaisi Yeh Yaariaan,, kendiniz bu dizileri vermek istemeseniz de bizler her defasında u dizileri kanal 7 de görmek istiyoruz sizleri bizler izliyoruz eger bir hint dizisini izlemekten vazgeçersek yayından kaldırılır
  bizlere böyle diziler gerekiyor
  sizlerin seçtiklerinden çok izleyicilerin istekleri önemlidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu