Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 3 Bölüm Özeti (2 Ağustos 2021) Gelin Başkası İle Kaçar

Can Yoldaşım 3 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 3 bölüm özeti
 • 2 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 3 Bölüm Fragmanı
 • 2 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Ağustos Salı Can Yoldaşım 3 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Ağustos Can Yoldaşım 3 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti ile Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 3 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’un eve gelmesi ile başlar. Herkes merak ettiği için karşılarında Suraj’ı görünce neden telefonuna ulaşılamadığını sorar. Santos, oğlunu sarılır. Suraj, yaralılara yardım ettiğini söyler.

Hastane de Sandiya, Ankur ve Ankita, doktoradan gelecek iyi bir haberi beklerken, her biri Kanchan’ın ölümünü hala kabullenemez. Her biri Kanchan ile yaşadıkları güzel anıları düşünür. Bu sırada doktor çıkar. Ankur doktora babasının durumunu sorar. Doktor ellerinden geleni yaptıklarını ama ameliyat sırasında Arnavid’i kaybettiklerini açıklar.

Suraj, evde kıyafetlerini çıkartırken “S” harfi yazan kalemi görünce şaşırır. Kendisine ait olmadığını bildiği için kime ait olduğunu düşünmeye başlar. Yaralıları taşırken adamın (Arnavid) elinde ki kalemi hatırlar. Daha sonra sahibine vereceğini düşünüp dolaba koyar.

Can Yoldaşım 3 Bölüm Özeti (2 Ağustos 2021) Gelin (Kavita) Başkası İle Kaçar

Suraj, nişan töreni öncesinde zerdeçal töreni için hazırlanıp alt kata iner. Aile üyeleri tek tek Suraj’ın yüzüne zerdeçal sürüp, dans eder. Sandiya, babası ile annesinin cenazesini alıp son yolculuğuna uğurlar (Yakma işlemi) Sandiya, bir anda anne ve babasının kaybettiği için şok halindedir. Hala onların gittiğine inanamaz.

=> CAN YOLDAŞIM TÜM OYUNCULARI VE KARAKTERLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Suraj’in zerdeçal töreni sonrasında ritüel gereği tüm aile tapınağa slogan ata ata giderken, Sandiya ve ailesi de anne ve babasının yanan küllerini götürmek için tapınağın yanına gider. İki görüp biri düğün yaparken, diğeri cenazesi için tapınağın yanında karşılaşır.

Suraj’ın evinde düğün hazırlıkları sürer. Santos oğlunu yanına çağırıp geçen gün aldığı kolyeyi verir. Suraj ise asla almayacağını, hayatında ilk defa annesinden bu kolye yüzünden fırça yediğini söylese de Santos almasını, aksi halde bir kez daha kızacağını söyler. Bunun üzerine Suraj kolyeyi, müstakbel nişanlısına vermek üzere alır.

Sandiya eve gelir. Kitaplara baktıkça anlayışlı ve bir o kadar adil babasını hatırlar. Sandiya’nın arkadaşı tam da sınav zamanında Sandiya’nın derslerine nasıl odaklanacağını düşünür. Sandiya, birden ayağa kalkıp dışarı çıkar.

Suraj ve ailesi gelini almak için düğün alayı ile birlikte evden çıkar. Şarkılar türküler eşliğinde, Suraj da at üstünde gelini alacağı kapıya gelse de kapıda ve dışarıda kız tarafından kimseyi göremeyince herkes şaşırır.

Santos, bu ailelerine büyük bir hakaret olduğunu söylerken, Santos, küçük oğlu Mohit’e gidip kız tarafını ikaz etmesini ister. Tama da bu sırada adam gelir. Herkesten özür dileyip, kızının kaçtığını söyleyince Santos ve ailesi şok olur. Can Yoldaşım 3. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos, kızın babasına bağırmaya başlar. Kızına sahip çıkamadığı için ailesi, tüm akrabalarına ve komşularına rezil olduğunu söyler. Santos o kadar bağırır ki kalbi buna dayanamaz. Oraya bayılır. Suraj hemen attan inip, annesine su getirir. Annesini otobüse taşırlar.

Yolda Santos kendisine gelir. Otobüsten inerken komşular gelin kızın gelmediğini görünce Santos ve ailesi ile alay eder. Bu sözleri duyan Santos daha da sinirlenir. Ev halkı Santos’u odasına götürür. Santos herkesin dışarı çıkmasını, yalnız kalmak istediğini söyler.

Suraj, annesinin fırçasına rağmen annesinin seçtiği kıza pahalı kolye alınmış, bu sebeple ilk defa annesinden fırça yemiştir. Evleneceği kız için kendince büyük fedakarlık yapmasına rağmen, evleneceği kız başkası ile kaçması, Suraj’ın canını sıkar. Hemen odasına gidip damatlıklarını çıkartır.

Sandiya, odasında ders çalışırken yengesi ona süt getirir. Abisi de yanına gelir. Abi kardeş eskiden atıştıklarını, annesi ve babası ile çok güzel bir hayatları varken, şimdi koca dünya da yapayalnız kaldıklarını söyler. Abi kardeş ağlayarak birbirlerine sarılırlar.

2 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos, düğün sırasında gelinin kaçmasından dolayı kendisini odaya kapatır. Yemek bile canı istemez. Suraj, annesine yemek yemesini, aksi halde kendisi de yemeyeceğini söyler. Santos oğluna şöyle der.

“Oğlum senden çok özür dilerim. O kızı gerçekten sana uygun biri zannedip istemiştim. Ancak o bizim aileye ve sana hiç ama hiç uygun değilmiş!”

Diyerek oğlundan özür diler. Suraj ise annesinin içini ferahlatmak için aynen şöyle söyler.

“Anne iyi ki de gitmiş. Bunda senin hiç bir suçun yok. İnsanları tanımanın zaman aldığını, böylesi bir kızla evlenmediğim için kendimi çok şanslı hissediyorum!”

Diyerek annesine destek olur. Suraj, aldatılmanın verdiği duygu ile morali bozuk bir halde odasında uyur. Mohit, abisinin tam da para kazanacağı dönem de uyuduğunu, festival döneminde en çok tatlının satıldığı dönem olduğunu söyler. Lakin Arun ve Santos, Suraj’ın yaşadıklarından dolayı uyumasını ister. Çok geçmeden Suraj uyanıp işe gitmek ister. Santos evde kalmasını, bir kaç gün aradan sonra dışarı çıkmasını istese de Suraj annesine şöyle der.

“Anne biliyorum beni neden dışarı çıkartmak istemediğinizi. Dışarıda ki insanlar bana bakıp belki benimle alay edecek. Lakin bu bir kaç gün sonra unutulup gidecek. Bundan dolayı kendimi eve hapsedemem!”

Deyince Arun oğluna destek verir. Santos da oğlunun dışarı çıkmasının daha iyi olacağını anlayınca, onun işe gitmesine müsade eder.

Sandiya’nın evinde ölen anne ve babasının törenleri yapılır. Ankur, anne ve babasının resminin önünde ailesine ve kardeşine çok iyi bakacağını, artık evin tüm sorumluluklarını eksiksiz olarak üzerine alacağını söyler. Tam da bu sırada postacı, pasaportları getirip teslim eder.

2 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya'nın Annesi ve Babası Öldü

Suraj iş yerine gidip her zaman ki gibi çevresine gülücükler saçarak tatlı yapmaya başlar. Suraj’ıun çırağı Chotu, dün düğünü bozulduğunu ama bugün gülümseyerek iş yerine nasıl gelebildiğini sorgular. Suraj da hayatın devam ettiğini, kendisini hak eden kısmetin elbet bir gün onu bulacağını söyler.

Santos’un komşuları Suraj’ın dükkanına gidip alay eder. Santos, tatlı dükkânının yakınlarında olduğu için hemen kadınlara ağzının payını verir. kadınlar Suraj’ın eğitimsiz olduğunu ama başkasına kaçan kızın eğitimli olduğunu söyleyince Santos şöyle yemin eder.

“Ben oğluma Kavita’dan daha eğitimli ve daha güzel bir gelini 15 gün içinde almazsam gelin yüzüme tükürün!”

Bu sözleri duyan kadınlar hem şaşırır hem de oğluna hazır kısmet mi var diye dalga geçer.

Sandiya’nın evinde Ankur’un patronu 15 gün içinde ABD’ye gitmediği için ilgili görevi bir alttaki personele vereceğini söyleyince Ankur şok olur.

Can Yoldaşım 3 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 3 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya’nın babası ameliyat sırasında vefat eder
 • Sandiya anne ve babasını son yolculuğuna uğurlar
 • Suraj’ın zerdeçal töreni yapılır
 • Suraj, gelini almak için düğün alayı ile birlikte gider
 • Suraj’ın evleneceği Kavita, başkasına kaçtığı ortaya çıkar
 • Santos, gelin adayının kaçmasına çok üzülüp kriz geçirir
 • Ankur, ailesine bakacağına dair yemin eder
 • Santos komşularına 15 gün içinde yeni gelin adayı bulacağın dair yemin eder
 • Anklur’un patronu ABD görevini alt personele devretmesini ister

Can Yoldaşım 3 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 3. Bölüm özeti verdiğimiz dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Ağustos Can Yoldaşım 3 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 4 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 3 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 2 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can yoldaşım 4 Bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Teşekürler Filizjim yeni özetler bekleýorys coooooooooook teşekürler .

 2. Filiz abla gercekden cok güzel bir dizi😍😍. Yeni özetleri bekliyoruz😃😃😃. Şimdiden ellerine saglık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu