Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) Sandiya Ödülünü Alır!

Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 30 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 30 bölüm özeti
 • 29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 30 Bölüm Fragmanı
 • 29 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 31 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Ağustos Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Okula ödülünü almaya gidecek. Ankur Rathi ailesine bilerek yalan söylediği için özür dileyecek” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti

Bölüm Santos ile Arun’un eve gelmesi ile başlar. Chatturi hemen onları karşılar. Chavvi de hemen annesini yanına gelip hayır duasını alırken, Chatturi yengesi ile Suraj’ın nerede olduğunu sorar. Santos yolda hastaneye uğramak zorunda kaldığını, pansuman yaptırıp geleceğini söyler. Bu sırada kapı zili çalar. Santos “geldiler işe” deyip kapıyı açınca şok olur. Gelen Sandiya’nın abisi Ankur’dur.

Sandiya, Suraj’ın yardımı ile ödül törenine yetişir. Okul müdürü Sandiya’nın gelmeyeceğini düşünüp sunuma başladığı sırada Preeti Sandiya’nın kapıdan içeri girdiğini fark eder. Hemen okul müdürüne haber verir. Okul müdürü de okulumuz öğrencilerinden Sandiya ödülünü almaya kursüye davet ediyorum diyerek anons eder.

Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) Sandiya Ödülünü Alır

Sandiya ödülü aldığı sırada Santos da yalancı olduğu gerekçesi ile Ankur’u içeri almaz. Ailesini Sandiya’ın yetenekleri konusunda kandırdığını söyler.

Sandiya ödülünü gururla alırken, anne ve babasının eksiklini hisseder. En yakın arkadaşı Preeti, anne ve babasının onun her zaman yanında olduğunu, bu ödülü almalarına çok sevindiğini söyleyip teselli eder. Sandiya, ödül törenine katılabilmek için Suraj’ın bilerek elini yaraladığını ancak ödülü aldığında fark eder. Henüz ödül töreni bitmeden dışarı çıkar. Suraj bu sırada okulun dış kapısında duvarın üzerine oturmuş, Sandiya’nın gelmesini beklemektedir. Sandiya onu kapıda görünce hemen yanına gidip ona yaptıklarında dolayı teşekkür eder.

Chavvi her ne kadar sınav sonucu konusunda yalan söylese de Santos onun mutfak işlerinde de başarıllı olabilmesi için geçtiğimiz bölümde Santos yemek yapmayı öğretmeye başlamıştı. Bugün de hamur işi ve ekmek yapmayı öğrenmeye çalışan Chavvi ekmeğe istediği şekli veremeyince, Santos’un tokadını yer. Sandiya mutlu bir şeklîde Suraj ile birlikte eve gelir. Sandiya eve geldiğinden karşısında ABD’ye gitmek için hem kendisini, hem de Suraj’ın ailesini (Rathi ailesi)kandıran abisini görünce şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos abi kardeşi bir arada gölünce alaycı konuşmalarla Ankur’a yüklenir. Yalancı ve kardeşi bir arada der. Ankur çok büyük bir hata yaptığını, bu hatasını affettirmek için geldiğini söyler. Ankur, eşi Ankita’nın Sandiya için gönderdiği hediyeleri teslim eder. Bu sırada Santos gelinine 15 gün süre verdiğini, bu süre içinde istediği gelin olamadığı takdir de evini terk edeceğini, gelmişken onu götürebileceğini söyler. Ankur, Santos’un bu çıkışı karşısında şok olur.

Ankur sonunda özür dilemesi gereken kardeşi Sandiya’dan özür diler. Herkes abi kardeşin konuşması için salonu terk eder. Suraj da dışarı çıkarken Ankur’un Sandiya’yı isterse yanında götürebileceğini duyar.

Can Yoldaşım 30 Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) Sandiya Ankur'un Teklifini Reddeder

Suraj, Anku’un sözlerini duyunca şok olur. Lakin Sandiya ile Ankur Suraj’ın kapıdan dinlediğini fark fetmez. Bu sırada Santos’u uzaktan gören Suraj hemen tatlıcı dükkanına gider. Sandiya da abisinin teklifini açıkça reddeder. Ankur polis olma hayallerini ancak yanında gerçekleştirebileceğini söylese de Sandiya kesinlikle reddeder. Ankur, Suraj’ın dükkanına da gider. Sandiya’ya hayatta olduğu sürece iyi bakmasını isterken, oraya da Santos gelir. Anne ile oğul arasına nifak sokmakla suçlar. Ankur ise söylediklerini yanlış anladıklarını dile getirip ayrılır.

Can Yoldaşım 30. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankur’un eve gelmesi ve sonrasında yaşanan olay nedeniyle Sandiya valizini ortadan kaldıramadı. Meenakshi de bunu fırsata çevirip Sandiya’nın mücevherlerinden bazılarını çalar. Evin hizmetçisi oradan geçerken Meenakshi’nin yanına gelir. Ancak Meenakshi el çabukluğu ile çaldığı mücevherleri saklar.

Suraj, Sandiya’nın ödül törenine gitmesi için bilerek elini kesmesinden dolayı tatlıları karıştırırken sargılı eli acır. Sandfiya bunu fark edip Suraj’ın tatlısını Sandiya karıştırır. Sandiya hala umudunu kaybetmediğini, Santos’un güvenin kazanmaya 15 gün bitene kadar devam edeceğine dair Suraj’a söz verir.

29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Ödülü Görür

Sandiya ile Suraj tatlıcı dükkanında çalışırken, Mohit’in takım elbise ile geldiğini görünce her ikisi de şaşırırlar. Mohit çok daha iyi bir iş bulduğunu, artık tatlıcı dükkanında çalışmayacağını söyler. Mohit hava atarak oradan uzaklaşırken, Suraj ile Sandiya sonunda Mohit’in kendine göre iş bulmasına sevinirler. Bu konuda Sandiya’nın büyük emeği olduğunu fark eden Suraj, kendi açısından en kıymetlisi olan tatlıdan ikram eder.

Sandiya, Santos’dan habersiz okula gidip ödül almasını kesinlikle Santos’a bilgi vermeleri gerektiğini söyler. Ancak Suraj bunun geri dönüşü hiç de iyi olmayacağı için Santos’a gerçekleri söylemeye gitse de söyleyemez.

Meenakshi çaldığı kolyeyi gizlice Vikram’a götürüp gösterir. Vikram altını nereden aldığını osrsa da Meenahsihi “üzümünü ye bağını sorma” der. Sandiya ile Suraj birbirlerini artık çok daha yakında tanımaya başlar. Sandiya çocukluk yıllarında başında geçen bir olayı anlattıktan sonra Suraj’ın “çocukken en büyük hayalin neydi” diye sorar. Sandiya polis olma hayalinden bahsedemez. Ancak çok duygusallaşır.

Santos, Suraj’ın elinin kesilmesi ile alakalı bitkisel bir ilaç hazırlarken, Sandiya da Suraj’ın yarasını sarmaktadır. Bu sırada içeri giren Santos, Sandiya’nn aldığı ödülü ve madalyayı görünce şok olur.

Can Yoldaşım 30 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 31 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos ile Arun Puşkar’a dönecek
 • Sandiya ödül törenine katılacak
 • Sandiya Suraj’ın yardımlarını fark edecek
 • Ankur Santos’un evine gelecek
 • Ankur Santos’dan özür dileyecek
 • Meenakhi Sandiya’nın altınını çalacak

Can Yoldaşım 30 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 30. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Ağustos Can Yoldaşım 30 Bölüm fragmanı.

 

Can Yoldaşım 31 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 30 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 31 Bölüm fragmanı yayınlamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu