Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti (29 Mayıs Pazar) Vansh Gerçeğin Peşinde!

Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 303 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 303 bölüm özeti
 • 29 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 303 Bölüm Fragmanı
 • 29 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Mayıs Pazartesi Can Yoldaşım 304 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Vansh gerçek anne ve babasını aramaya koyulur. Suraj bunu son anda engeller!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti

Sandiya’nın eve gelmesi ile başlar. Santos Kanak’ın ateşinin geçtiğini, Vansh’ın da ateşlendiğini, Om ona ilaç vermesine rağmen düşmediğini, Kanak’a yaptıkları gibi annesinin (Sandiya) kıyafetini onun üzerine örtmek istediklerini ama henüz bunu yapmadıklarını söyler. Sandiya kıyafet örtmeden önce Vansh’ı kontrol etmek ister.

Sandiya Vansh’ın yanına giderken Suraj ile karşılaşır. Suraj ona gazetedeki Sandiya’nın resmini ve yaptığı operasyonu anlatan makaleyi gösterir. Sandiya’yı tebrik eder. Sandiya da onun sayesinde diyerek birbirlerini överler.

Om Suraj ile Sandiya’nın yanına gelir. Om Kanak’ın nasıl olduğunu sorar. Sandiya ateşin geçtiğini söyler. Bu sırada Sandiya Vansh nasıl diye sorunca Om anlamaz. Sandiya Vansh’ın yanına gelip ilaç aldığını söyler. Om ise böyle bir şey olmadığını söyleyince Vansh’ı yalanı da ortaya çıkar. Sandiya Vansh’ın bu zaman kadar hiç yalan söylemediğini, şimdi neden yalan söylediğini merak eder.

Suraj ile Sandiya çocukların odasına giderler. Suraj Ved ile Vansh’a hediye verir. İkisi de hediyelere çok sevinir. Hemen hediyeleri açarken, Sandiya Vansh’ın hasta olmadığını fark eder. Etrafa dikkatli gözlerle bakar. Çöp kutusunun yanında ki ilaçları fark eder. Suraj’a o ilaçları gösterir. Vansh’ın yalan söylediğini dile getirir.

Suraj Vasnh’a ateşi olmadığını, Om’un yanına da gitmediğini, neden yalan söylediklerini sorar. Vansh da hemen yeni bir yalan uydurur. Anne ve babasını görmek istediğini söyler. Sandiya önce gerçek anne ve babasını görmek istediğini anlar ve bu sözle afallasa da sonradan Vash’ın Ankur ve Ankita’yı kastettiğini düşünür.

Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti (29 Mayıs Pazar) Suraj Ved ve Vansh'a Hediye Verir

Suraj Ankur ve Ankişta’nın uzak olduğunu, onu özlediğinden hasta numarası ile anne ve babasını üzaceğini söyler. Ved bir daha yapmayacağını söylert.

Sabah Sandiya üzerini giyinirken Vansh’ın neden yalan söylediğini düşünür. Zira Ankur ve Ankita’nın gelmesi için yalan söylediğini dile getiren Vansh’ın aynı zamanda Rathi evinde çok mutlu olduğunu, Ankur ve Ankita geldiğinde onu götüreceği için gerçek nedenini başka olduğunu anlar. Sandiya Vash’ın kendilerinden bir şey sakladığını, yakında onu bulacağını söyler.

Sandiya karakola gittiğinde, bir gün önce gözaltına aldıkları adamın serbest kaldığını görünce şok olur. Sandiya hemen Arpita’ya bunun nasıl mümkün olduğunu sorar. Emniyet Müdürü arkadan gelir ve “Onu ben serbest bıraktım!” der. Sandiya uyuşturucu kaçakçısını nasıl serbest bıraktığını sorar. Emniyet müdürü de aradıkları adamın o olmadığını, o sıradan bir vatandaş olduğunu söyler. Sandiya polisin dur ihtarına uymadığını, faxta gelen plakaya ait araçla geldiğini söyler. Komiser fax da yazan numarayı dikkatli kontrol etmesini ister. Arpita Sandiya’nın numarayı yanlış aldığını iddia eder. Emniyet müdürü adamın ehliyeti olmadığı için polis kontrol noktasından kaçtığını, Sandiya’nın tüm operasyonu mahvettiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Emniyet Müdürü Sandiya’nın hatası yüzünden masum birinin basın önünde uyuşturucu satıcısı gibi gösterildiğini, gerçek uyuşturucu satıcısı dışarıda rahatça gezdiğini, karakolun tatlıcı dükkanı olmadığını söyler ve gider. Sandiya çok üzülürken, Arpita yakında Sandiya’nın yerin de kendisi olacağını düşünür.

Ved ile Vansh hastaneye gelir. Ved neden hastaneye geldiklerini sorar. Vansh günlükte doğduğu hastaneyi öğrendiğini, şimdi doğum raporlarına bakıp, gerçek anne ve babasına ulaşacağını söyler. Vansh görevli memurun yanına gider ve şöyle der.

“Merhaba memur bey! Biz okul ödevi için geldik. 2015 yılında doğan çocuklarla alakalı bir araştırma yapıyoruz. Annem de burada! Ama annem benim yardımımı olmadan araştırma yapmalısın dedi. Bana 2015 yılına ait kayıtları verebilir misiniz?”

Deyince görevli memuru annesinin nerede olduğunu sorar. Vansh da karşıda gözüne kestirdiği bir kadına el sallar. Kadında Vansh’ı sevimli bulur ve ona el sallar. Görevli memur da onun annesi olduğunu düşünür. Vansh evrakları alıp tek tek kontrol etmeye başlar.

Can Yoldaşım 303 Bölüm Özeti (29 Mayıs Pazar) Vansh Gerçeğin Peşinde

Pari annesine yaptıklarından dolayı pişman olur ve ondan özür diler. Bu sırada Om Emily’in yüzündeki gülümsemeyi görünce resmini çeker. Om Emily’in yanına gelir. Bu sırada masada duran ilaçları fark eder. Om ne zamandan beri bu ilaçları aldığını sorar. Emily de 15 gündür depresan ilacı içtiğini söyleyince Om sinirlenir. Hemen Emily’i hastaneye götürür. Doktor Emily’in içtiği ilaçlar yüzünden bebeğini düşürdüğünü söyler. Om sinirlenip hastaneyi terk eder. Maasa Emily’in başında kalır. Maasa Suraj’ı arar.

Santos, Minakşi ve Suraj hastaneye gelir. Maasa Om sinirle gittiğini, Suraj’dan Om’u bulmasını ister.  Sura hastaneden çıkarken Ved ile karşılaşır. Suraj oğlu Ved’i hastanede görünce şaşırır ve buraya ne için geldiğini sorar.

“Baba biz sana yalan söyledik. Vansh üvey evlat olduğunu öğrenmiş. Bunu araştırmak için geldik. Vansh şimdi kayıtlara bakıyor!”

Suraj bunu duyunca şok olur. Hemen kayıt odasına gider ve son anda yetişir. Vansh gerçek anne ve babasını öğrenemeden Suraj onu durdurur. Vansh ondan özür diler. Suraj iki evladını da arşiv odasından dışarı çıkarır.

Sandiya masum birini nasıl yakaladığını düşünür. Emniyet müdürüne gerçek suçluyu yakalayacağını söylediği anda Arpita’nın gerçek suçluyu yakaladığını ve basına açıklama yaptığını görünce şok olur. Sandiya olayları sırası ile hafızasında canlandırdığında, Arpita’nın bir işler çevirdiğini anlar. Fax listesini kontrol ettiğinde her şeyi anlar. Sandiya sinirle Arpita’nın yanına gider ve iki faxı da gösterir.

Can Yoldaşım 303. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Arpita’ya hesap sorar. Arpita önce anlamamazlıktan gelse de Sandiya delilleri ile oraya gelince Arpita 15 ay Puşkar halkı için çalıştığını, karakola vekaleten baktığını, asıl olarak karakol amiri olmak için terfi alacağı sırada Sandiya’ın geldiğini ve terfi için önüne geçtiğini söyler. Sandiya Arpita’nın zeki ve çalışkan olduğunu, aklını başka yönde kullanmasını, bu yapılanları ifşa ettiğinde terfi alamayacağını ama bunu yapmayacağını söyler. Sandiya Arpita’nın yanında ayrılır. Arpita ise Sandiya’nın asla terfi alamayacağını düşünür.

Suraj Om’u hastane de bulur. Ona moral verirken, Vansh da Emily’in yanına gider. Emily bebeğine hamile olduğunu duyduğunda istemediğini, şimdi bebeği onu bıraktığını söyler. Vansh bu konuşmadan çok etkilenir.

Suraj Sandiya’yı arar. Vansh hakkında düşünceleri doğru çıktığını, Ved ile Vansh’ı hastanede yakaladığını, Vansh Ankur ile Ankita konuşurken evlatlık olduğunu öğrendiğini, gerçek ailesini bulmak için doğduğu hastane de araştırmaya yaptığını, gerçeği öğrenemeden söyler.

29 Mayıs Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emily Düşük Yapar

Sandiya ve Suraj Rathi evine gelir. Vansh’ı karşılarına alıp konuşurlar. Vansh herkesten özür diler. Gerçek anne ve babasını merak ettiğini söyler. Suraj ona neden merak ettiğini sorunca şöyle der.

“Gerçek anne ve babam beni isteyip istemediğini yüzüne sormak istiyorum. Neden beni bir başkasına verdiler?”

Deyince Sandiya ağlar. Vansh’a sarılır. Sandiya daha fazla dayanamaz ve odadan çıkar. Santos Vansh’ın atık gerçeği bilmesi gerektiğini, Bülbül için katlanılan fedakarlığı bilmesi gerektiğini söyler.

Sandiya Vansh’ı Ankur’a vermekle hata edip etmediğini düşünürken, Suraj da Vansh’ı sözleri ile yıkılır. Suraj tatlıcı dükkanında tatlı yaparken, tüm gün Vansh’ın “Gerçek anne ve baban beni neden başkasına verdi. Beni istemedi mi?” dediği bu sözleri düşünür. Bu sırada yanına Ved gelir. Vansh’ı çok sevdiğini bildiğini, Vansh’a yalan söyleyebileceklerini, Vansh’ın gerçek anne ve babasının Suraj ve Sandiya olduğu konusunda yalan söyleyip, Vansh’ı mutlu edeceklerini söylese de Suraj buna sert bir şekilde karşı çıkar.

Emniyet müdürleri toplantı yapar. 15 ay aradan sonra Sandiya’nın ilk görevinde büyük bir hata yaptığını, onun yerine Aprita’yı geçirmek istediklerini söyler. Emniyet müdürü ise Sandiya’nın yaptıklarını hatırlatır ve ona zaman vermeleri gerektiğini söyler. Toplantıda Sandiya’ya 1 ay süre verilir. Bir ay sonra kendisini kanıtlamadığı takdir de daha pasif göreve sürüleceği, yerine ise Arpita’nın geçeceğini söyler. Arpita bu konuşmayı duyunca sevinir ve Sandiya’nın bir aylık süreci çok zor olacağını, sonunda kendisi kazanacağını söyler.

Sandiya dışarı çıkar. Bu sırada hırsızların banka soyduğunu fark eder. Sandiya hemen telsizden destek isteyip bankayı soyanlara müdahale etmeye gider. Bu sırada orada Santos, Ved ve Vansh da aynı yerdedir. Teröristler onlardan telefonlarını vermelerini ister.

Can Yoldaşım 303 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 304 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Mayıs Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ve Suraj Vansh’ın yalan söylediğini anlar
 • Vansh’a neden yalan söylediğini sorar
 • Vansh yalanı başka bir yalanla kapatır
 • Emily bebeğini düşürür
 • Suraj Ved ile Vansh’ı hastaneye yakalar
 • Vansh gerçek anne ve babasını öğrenemez
 • Sandiya Aprita’nın kendisine oyun ettiğini öğrenir
 • Emniyet Müdürleri Sandiya’ya 1 ay mühlet verir

Can Yoldaşım 303 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Mayıs Pazar Can Yoldaşım 303. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Mayıs Can Yoldaşım 303 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 304 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 303 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Mayıs Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 304 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. A aaa çok az kalmiş
  Peki yeni dizi nasil bir dizi olur aceba kanal7 yeni dizi fragmani vermedi daha sanirim PEKI FILIZCIM SENIN HAVERIN VARMI NASIL BIR YENI DIZI VERIVEGINDEN!?

  1. HENÜZ BELLİ DEĞİLDİ… ESKİLERİ VEREBİİRLER YA DA KORE DİZİLERİNE DÖNEBİLİRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu