Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) Doğum Kontrol Hapı Kimin?

Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 31 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 31 bölüm özeti
 • 30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 31 Bölüm Fragmanı
 • 30 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 31 Ağustos Salı Can Yoldaşım 32 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Ağustos Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Meenakshi kendisine aldığı doğum kontrol hapını yere düşürünce hapın sahibi Sandiya olduğunu söylemesi”  öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 31 Ağustos Salı Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti

Bölüm Santos’un Sandiya ile Suraj’ın odasının penceresinden Sandiya’nın aldığı ödülü görmesi ile başlar. Hemen aklına Suraj’ın yaptığı davranışlar ve akabinde Suraj’ın hastaneye Sandiya ile gitmek konusunda ısrarı aklına gelir. Kısaca Santos, bizzat oğlu tarafında kaldırıldığını anlar.

Santos pencerenin yanında uzaklaşır. Meseleyi Suraj’ın yüzüne vurup, kendisini neden aldattığını sormak istese de oğlunu temelli kaybedeceğini düşünür. Bunun için kapıya gidip ona ilaç getirdiğini, kapıyı açmasını ister. Sandiya kapıyı açarken, Suraj Sandiya’mın aldığı ödülü fark eder. “Keşke anneme gerçekleri söyleseydim” diye içinden geçirir.

Santos hiç bir şekilde ödül konusuna girmeden, hatta ödülün yanına oturduğu halde bilerek yanında duran ödüle bile bakmaz. Suraj’ın eline bitkisel ilaç yaptığını söyler. Suraj da annesinin hatırı kırılmasın diye elinde krem olmasına rağmen yarasını açar. Santos oğlunun elinden kremi görünce canı sıkılır. “Gelin hanım şehir ilaçları kullanmış. Bana gerek yok” deyip dışarı çıkar.

Santos, Suraj’ın yanından çıkıp sari dükkanında çalışan oğlunun (Vikram) yanına gelir. Meenakshi kaynanasını görünce panik olur. Lakin Santos oğlu ile özel olarak konuşur. Sandiya’nın evden gönderilmesi konusunda yardım ister. Ancak bu plandan kimseye bahsetmemesini ister. Meenakshi de karakola şikayet mevzusu zannedip merak eder. Meenakshi ne yapıp edip Vikram ile Santos’un neler planladığını öğrenmek ister.

Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) Suraj Gerçekleri Açıklar

Akşam Vikram’ın yanına gelip Santos ile ne konuştuğunu sorar. Lakin Vikram asla söyleyemem. Santos beni öldürür, deyip uyumaya çalışır. Meenakshi daha da şüphelenir.

Sandiya ile Suraj gerçekleri saklamamak gerektiği konusunda hemfikir olurlar. Ertesi gün Suraj annesinin yanına gidip ona tüm gerçeği şöyle açıklar.

“Anne sana bir şey diyeceğim. Ben Sandiya’yı okulun ödül törenine götürdüm!”

Suraj annesinin kızmasını beklerken alaycı tavırla “İyi yapmışın” der. Sonrasında işine kaldığı işe devam eder. Suraj annesine yardım etmek istese de Santos yine oğlu Auraj’a tavır alıp “ben yaparım sen işine git” der.

Sandiya da kaynanasının gözüne giderebilmek için onun yaptığı buğdayları tanelerinden ayırmayı yapmak ister. Santos yapamayacağını bildiği için Sandiya’ya tüm işi verir. Sandiya buğdayları kabuklarından ayıramaz. Suraj ona yardım edip nasıl yapmasını gösterince, Santos buna sinir olur. Zira onun istediği 15 günün sonunda, Sandiya ideal bir gelin olmadığını oğluna göstermektir..


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Meenakshi alış verişten gelir. Santos Meenakshi’yi durdurup aldıklarını tek tek kontrol eder. Santos söyledikleri dışında çikolata da aldığını görünce Santos, Meenakshi’ye kızar. Ancak Meenakshi bunu kendisine değil, Chhavi için aldığını söyler. Bunun üzerine Santos, Chavi’yi yanına çağırıp gerçek olup olmadığını sorar. Chavvi da kabul edince “İyice maderin oldunuz” deyip kızar.

Suraj kardeşinin bir defa istediği bir şey deyip onu affetmesini isterken, Sandiya Chavvi’nin istediği çikolatanın son kullanma tarihinin geçtiğini fark eder. Onu değiştirmesini ister. Ancak Meenakshi kimse değiştirmeyeceğini söyler. Sandiya değiştirebileceğini söyler. Hemen Meenakshi’nin alış verip yaptığı yerin telefonunu arar. Tarihi geçmiş malzeme sattığını, bunu değiştirmesi gerektiğini söyler. Dükkan sahibi önce kabul etmez. Sandiya yetkililere şikayet edeceğini söyleyince adam yeni tarihli vereceğini söyler. Suraj da adamın dükkânına Sanidya’yı götüreceğini açıklar.

Can Yoldaşım 31 Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) Doğum Kontrol Hapı Kimin

Suraj, Sandiya’yı Meenakshi’nin alış veriş yaptığı dükkâna motosikleti ile götürür. Sandiya motosiklete binerken, Suraj’ın kask takmasını ister. Sandiya dükkan sahibine tarihi geçmiş mal sattığında çok büyük para cezası, hatta hapis cezasına çaptırılacağını, Hindistan da bu konuda yakında bir yasa çıktığını söyler.

Santos ile Vikram da Sandiya’nın kısa sürede işi halletmesine karşı yasaları çok iyi bildiğini, Santos’u da şikayet edenin kesinlikle Sandiya olduğu kanaati hasıl olur .

Meenakshi mutfakta tencere alırken dışarında satın aldığı doğum kontrol hapını yere düşürür. Lakin düşürdüğünü fark etmez. Santos mutfakta doğum kontrol hapını bulunca, bu hapın ne olduğunu merak eder. Meenakshi kendi hapını düşürdüğünü fark edip paniğe kapılır. Santos hapın neye işe yaradığını Chavi’ye sorup öğrenir. Evde aklı çalışan ve kadın hakları konusunda dikkat çeken Sandiya’nın kesinlikle bu hapı kullandığına kanaat getirir. Bu konuda Sandiya’yı sorgular.

“Hem Sandiya’ya 15 gün sonra seni evden göndereceği mesajı veriyorsun. Hem de Sandiya doğum kontrol hapı kullanıyor diye hesap soruyorsun. Bu ne çelişki!”

Can Yoldaşım 31. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos sinirle bu hapı neden kullandığını sorar. Ancak Sandiya hapı görünce onu kullanmadığını söylemek isterken, Meenakshi gelip Santos’un kafasını karıştırır. “Yeni gelin doğum kontrol hapı kullanır mı? Bu ne terbiyesizlik” gibilerinden olayı Sandiya’nın üzerine yıkmak için elinden geleni yapar.

“Suraj ile karı koca ilişkisi yaşamıyoruz. Bu sebeple bu hapa da ihtiyacım yok!”

Diyerek kendisini anlatmaya çalışır. Santos bunu Suraj’a sorar. Suraj da annesine yalan söyleyip, evlilik hayatında bir sıkıntı yok. Diye karşılık verince Meenakshi, yeni gelinin utandığını, bu sebeple yalan söylediğini ima eder. Sandiya ne yapıp edip hapı kendisinin almadığını kanıtlamak, bir olay daha üstünde kalmasına izin vermeyeceğini söyler.

30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Hapın Sahibini Bulur

Suraj tatlıcı dükkanında tatlı yaparken, bir taraftan da Sandiya’yı izler. Evde dalgın hallerini görünce nedenini merak eder. Suraj evin sabit hattını arar. Ancak Sandiya telefona bakmaz. Onun yerine Chavvi telefona bakar. Suraj hemen telefonu kapatır.

“Yenge telefona neden bakmıyorsun. Bir daha çalarsa sen bak!”

Deyip sinirle gider. Suraj, Chavvi’nin gittiğini görünce bir kere daha telefonu arar. Sandiya bu defa telefonu açar.

“Sandiya seni düşünceli görüyorum. Nende böylesin? Söyle bana!”

Dese de Sandiya gerçekleri söylemek istemez. Bu durum Suraj’ın canını epey sıkar. Evli olsalar da bazı anlar çok iyi olsalar da hala Sandiya derdiğini açık açık söylememesi Suraj’ın canını sıkar.

Meenakshi mutfakta iş yapan Sandiya’nın yanına gidip evlilik hayatında eşi ile yakın ilişki kuramadığı için Sandiya ile dalga geçer. Sandiya sinirle döner.

“Alış veriş fişini gördüm. Doğum kontrol hapını senin aldığını biliyorum. Bana yalan söyleme!”

Meenakshi korkudan ne yapacağını bilemez. Sandiya fişi yırtıp atar. Meenakshi derin bir nefes alırken, Santos’un da aklında Suraj ile Sandiya arasında yakın ilişkinin olup olmadığını öğrenmek vardır.

Sandiya son olaydan sonra iyice içine kapanır. Suraj, Sandiya’nın nesi olduğunu sorsa da Sandiya hiç bir şekilde açıklayıcı cevap vermez.

Can Yoldaşım 31 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 32 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’nın ödülü almaya gittiğini öğrenir
 • Santos bu durumu kimseye çaktırmaz
 • Suraj bir sonraki gün gerçekleri açıklar
 • Santos Vikram ile plan yapar
 • Santos Sandiya’yı evden göndermek ister
 • Meenakshi doğum kontrol hapı alır
 • Meenakshi hapı yere düşürünce Santos’un bu hapı kullandığını söyler
 • Sandiya hapın gerçek sahibini bulur

Can Yoldaşım 31 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 31. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Ağustos Can Yoldaşım 31 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 32 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 31 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 31 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 32 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu