Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) Seni Sevmiyorum!

Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 31 Ağustos Salı Can Yoldaşım 32 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 32 bölüm özeti
 • 31 Ağustos Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 32 Bölüm Fragmanı
 • 31 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 33 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 31 Ağustos Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Suraj’ı sevmediğini, Suraj’ın yüzüne söylemesi”  öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti

Bölüm Santos’un planının uygulamaya koyması ile başlar. Sandiya açık açık eşi Suraj ile aile hayatı yaşamadığını iddia etmiş, Santos da buna emin olmak için Sandiya ile Suraj’ın yatağına küçük pişmiş ekmek koyup, üzerine çarşaf örtmüştür. Eğer aynı yatakta yatarlarsa ondan rahatsız olup temizlemesi gerekecekleri için Santos kesin delili bu sayede ortaya çıkartmak ister.

Sandiya evlilik kolyesini ve sindurunu bulamadığını söyleyince Santos evdeki herkesi Suraj ile Sandiya’nın odasına götürür. Herkese yatağın sağlam olup olmadığına bakmasını ister. Hepsi de yatağın sağlam olduğunu söyleyince, Santos hem Suraj’a hem de Sandiya’ya birlikte yatıp yatmadıklarını sorar.

Suraj birlikte yattık deyince, Santos yatağın üzerindeki nevresimi kaldırınca altında çıtır pişmiş ekmeği görünce şok olurlar. Zira en ufak ağırlıkta paramparça olması gereken ekmeğin sapasağlam durduğunu gören Suraj yalanları ortaya çıktığı için utanır. Herkese açlık açık Suraj ile Sandiya’nın evlilikleri %100 tamamlanmadığını, Suraj eğitimsiz olduğu için Sandiya’nın gözünde değersiz olduğunu iddia eder.

Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) Santos Gerçekleri Ortaya Çıkartır

Suraj artık yalan söyleyip kaçacak yeri olmayınca annesi ile gerçekleri paylaşır. Santos ise Sandiya’nın burnu havada olduğunu, eşin birinci vazifesini bile yerine getirmediğini söyleyip Sandiya’yı kınar.

Suraj ise eşini korumak, ona zaman verip evliliğe hazır olmasını beklemek istediğini, bu nedenle ayrı yataklarda yattığını söylese de zaten Sandiya’yı evden kovmak, onun iyi bir gelin olmadığını kanıtlamak isteyen Santos, bu fırsatı değerlendirmek ister. Sandiya ailesi yalan söyleyerek dahil olduğunu, ailesi ile birlikte yaşarken yalanlarına devam ettiğini, bu yalanlarına oğlunu da dahil ettiğini söyleyip, Sandiya’yı affetmeyeceğini söyler.

Meenakshi yakaladığı fırsatı kaçırmak istemez. Bunun için hemen “böyle olmaz. Bu nasıl gelin! Ben böyle bir gelini ne duydum ne de gördüm” dibi iğneleyici sözlerle Santos’u Sandiya’ya karşı kışkırtır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ertesi gün Holi bayramı akşamında tüm mahalleli yanan ateşin etrafında toplanırlar. Komşular yakında evlenen Sandiya ile Suraj’ı göremeyince merak ederler.

Evlilik sonrasında ilk holi bayramı yeni evli çiftler için oldukça önemli ve adeta toplumda katılması zorunlu bir bayram gibidir.

Komşu Santos’a gelinin neden holi kutlamasına gelmediği yönündeki sorularına Santos cevap vermez. Çok geçmeden Suraj ile Sandiya gelir. Gelin ve kaynana diğer komşularla beraber ateşin etrafında dönerken, Santos geline söylenir.

Sandiya ise artık eski Sandiya değildir. Eş olarak görevini yapmayan bir kadın olarak tüm aileye rezil olduğu için Santos’a açık açık ailenin huzurunda kendisini küçük düşürdüğünü ateşin etrafında dönerken kaynanasına çaktırmadan söyler.

Can Yoldaşım 32 Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) Seni Sevmiyorum

Santos, holi bayramında eşi ile oyun oynayamadığı için Vikram ila konuşurken kapı çalar. Gelen Kirti ve eşidir. Tüm aile Kirti ile eşini karşıladıktan sonra onlara Suraj ile Sandiya’nın odasını verip. Rahat rahat dinlenmelerini ister. Kirti gittikten sonra Santos, zaten ayrı yattıkları için bunun önemli olmadığını söyleyip laf sokar. Soraj ile Sandiya gelen misafirlere odaları verildiği için salonda kendilerine yer yatağı yapıp orada uyurlar.

Holi bayramında şaka maksadıyla Laddu tatlının içine sarhoş eden karışımlar eklenip ortaya komik anların çıkması geleneksel bir şakadır. Chotu, laddoları Meenaskhi’ye verir.Meenakshi kimse yokken üç adet laddo yiyince kafayı bulur. Santos gelininden su ister. Meenakshi sallana sallana suyu getirse de karşısında üç adet Santos görünce hangisine su vereceğini şaşırır. Sağdakine suyu uzatır. Oysa Meenakshi yediği laddoların içindeki karışım nedeniyle sarhoş olmuştur. Abuk sabuk konuşunca Santos sinirlenir.

Can Yoldaşım 32. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

31 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos, Chotu’nun bilgi vermesi ile Meenakshi’nin neden sarhoş olduğunu anlar. Sinirlenip eline süpürge alır. Meenakshi’yi dövmek ister. Vikram’ı yanına çağırıp karısının sarhoş olduğunu söyler. Ancak aynı tatlıdan Vikram da yediği için oda salakça hareketler eder. Hatta alt kattan üst kara merdivenlerden değil tırmanarak çıkar.

Kirti, Sandiya ile Suraj’ı dışarıda ki holi kutlamasına çağırır. Sandiya eşinin tek başına kutlamaya gitmesine gönlü razı olmaz. İkisi de holi kutlamasına gider. Sarhoş bir halde Meenakshi de kutlamaya katılır. Hata bir ara kalabalığın ve gürültünün arasında Santos’un yanına gidip şöyle der.

“Polise seni ben şikayet ettim!”

Dese de Santos gürültüden hiç bir şey anlayamaz. Sarhoş bir halde Meenakshi, Suraj ve Sandiya ile alay eder. Ayine katılamayacaklarını öne sürer. Ancak Sandiya eşinin onurunu kurtarmak için ritüele katılacağını söyler.

31 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya ile Suraj Holi Bayramında

Meenakshi’nin gaza getirmesi ile Sandiya sadece belli tapınağın önünde yapılan banyo ritüelini gerçekleştirmeye giderler. Önce Sandiya, Suraj’ın kıyafetleri ile birlikte banyo yaptırır. Daha sonra Suraj da Sandiya’nın üzerine kıyafetler varken banyo yaptırdıktan sonra ritüel tamamlanmış olur.

Kirti eşinin aldığı halhalları gösterir. Sandiya ile Kirti iyi bir arkadaş olurlar. Ritüel bitiminden Kirti ile kocası bir motosiklette, Sandiya ile Suraj da bir motosiklette evin yolunu tutarlar. Suraj, Sandiya’dan öğrendiği kask takma alışkanlığını Kirti’nin kocasına da söyler. Sandiya, Suraj’ın her geçen gün istediği kişiye dönüşmesi hoşuna gider.

Akşam olduğunda Sandiya, Kirti ile kadın erkek ilişkileri üzerinde konuşmalarını hatırlayıp, Suraj’ın yanına gider. Ona bir eş gibi bakamadığı için hiç bir zaman eş olarak vazifesini de yerine getirmeyeceğini şu sözlerle açıklar.

“Suraj sana karşı duygusal anlamda içimde hiç bir şey yok. Bundan dolayı sana kadınlık görevimi hiç bir zaman sana karşı yerine getiremem”

Açıkça Sandiya Suraja “Seni sevmiyorum” demek istedi. Suraj ise bunu duyunca canı sıkılır.

Can Yoldaşım 32 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 33 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

31 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos, Sandiya ile Suraj’ın aynı yatakta yatmadığını kanıtlar
 • Suraj eşi ile neden yatmadığını açıklar
 • Sandiya herkese rezil olur
 • Holi bayramında banyo ritüelini yapar
 • Meenakshi yediği laddolardan sarhoş olur
 • Kalabalığın arasında Santos’u şikayet edenin kendisi olduğunu söyler
 • Santos kalabalığın arasında Meenakshi2nin dediğini duymaz
 • Sandiya Suraj’a kadınlık görevini yerine getiremeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 32 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 31 Ağustos Salı Can Yoldaşım 32. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 31 Ağustos Can Yoldaşım 32 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 33 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 32 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 33 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. alahım allahım yaratıyorsun takip et can yoldaşım 195 bölüm e kadar aynı şeyler 1 adım ilerleme yok kanal 7 dogru diziler seçmemeye başladı ve bunu alışkanlık edecekı zannederim
  sürekli sandia ya bagırmalar bolca hakaretler aşşalamalar birileride kanal 7 yi mi aşşalasa aşk yakar aşk yakar dizisini tereddüt etmeden yayına sokun can yoldaşım dizisinide gece 23 30 aa alın bari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu