Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti (1 Eylül Çarşamba) Çalınan Kolye!

Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 33 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 33 bölüm özeti
 • 1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 33 Bölüm Fragmanı
 • 1 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 34 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Eylül Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya tüm altınlarını kaynanasına telsim eder. Santos altın kutularından birisinin içinin boş olduğunu fark etmesi”  öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti

Bölüm Sandiya’nın Suraj ile konuşması ile başlar. Sandiya açık açık aralarında aşkın olmadığını, bundan dolayı kadınlık görevini yerine getiremeyeceğini söyler. Sandiya’nın açık açık konuşması üzerine Suraj da açık açık konuşur. Ondan kadınlık görevini yerine getirmesi konusunda baskı ve zorlama yapılmayacağına dair güvence verir.

Ertesi gün alış verişe gidecek olan Sandiya’yı gören Santos sadece istediğini almasını, yanlışlıkla dükkanı da satın almamasını söyleyip dalga geçer. Zira Sandiya pazarlık yapmayı bilmediği için Santos’un gözünde iyi bir gelin değildir.

Düşünceli olarak pazara giderken Suraj Sandiya’yı görür. Nereye gittiğini sorar. Suraj ona güç ve şans vermesi için en sevdiği tatlıdan eli ile ikram eder. Sandiya pazara gittiğinde, satıcıya sebzelerin fiyatını sorar. Pazarcı bir fiyat söyleyince Suraj’ın ona pazarcı ile nasıl pazarlık edeceğini hatırlar. Hemen Suraj’ın taktikleri ile pazarlık yapar.

Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti (1 Eylül Çarşamba) Sandiya Fotoğraf Makinasını Kullanır

Pazar yerinde Sandiya’nın hem okul arkadaşı hem de en yakın arkadaşı olan Preeti ile karşılaşır. Preeti ona polis olma hayallerine ne olduğunu, çocukluk yıllarında beri bu hayal için mücadele etttiğini, şimdide bu hayallerinin peşinden gitmesi için Suraj’dan boşanması gerektiğini söyler. Lakin Sandiya kocası olarak Suraj’ın her zaman kendisine saygı duyduğunu bu konuda şanslı olduğunu söyler.

Sandiya Preeti’ye karşı Suraj’ı korur. Preeti de arkadaşı olarak tavsiye verdiğini söyleyip ayrılır. Sandiya pazar yerinde Preeti’nin dediklerini düşünürken Sıuraj motosikleti ile gelip Sandiya’yı çağırır. Sandiya kendisine geldiğinde Suraj’ı karşısında gördüğüne şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Preeti’nin sözleri hala Sandiya’nın kulaklarında çınlar. “Ya polis olacaksın ya da tatlıcının hanımı. Birini seçmelisin” dediği o sözlerden dolayı Sandiya derin düşüncelere dalar. Suraj, alış veriş sırasında Sandiya’ya yardım eder. Ancak Sandiya sanki pazar yerinde değil gibi davranması Suraj’ın da dikkatinden kaçmaz.

Chaavi dışarı çıkar. Pazarcı ile fiyatın pahalı olması ile tartışırken, Meenakshi’nin kardeşinin nişanlısı Dilip Chhavi’yi görür. Onun yanına gider. Dilip Chhavi’ye aşık olduğunu, onsuz yapamadığını söyler. Hatta ona hediye vermek ister.

Can Yoldaşım 33 Bölüm Özeti (1 Eylül Çarşamba) Çalınan Kolye

Bu sırada Santos fark eder. Chhavi’ye kiminle konuştuğunu sorar. Sari dükkanında Meenakshi olayı görür. Chhavi hemen eve gelir. Meenakshi yoldan geçen bir adam olduğunu, Chhavi’nin suçu olmadığını söyleyip durumu kurtarmaya çalışır.

Vikram yeni aldığı kamerayı herkese gösterip hava atar. Yazıların ingilizce olması nedeniyle Vikram fotoğraf makinasını kullanamaz. Sandiya nasıl kullanacağını öğretebileceğini söyler. Ancak Vikram Sandiya’nın teklifini reddeder.

Can Yoldaşım 33. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vikram yeni fotoğraf makinesi aldığını söylese de onu bir türlü kullanamaz. Vikram yapamayınca Mohit, Mohit yapamayınca, Chhavi dener. Ancak hiç biri fotoğraf makinasını çalıştıramayınca, Sandiya fotoğraf makinasını alıp nasıl kullanacağını tek tek anlatır. Herkes yeni gelen fotoğraf makinası ile resim çektirdikten sonra Santos’un ağzında şu sözleri kaçırır.

“Sandiya bak hepinize fotoğraf makinasını öğretti. Aferin ona!”

Deyince Sandiya da şaşırır. Bu lafı söyleyen Santos da şaşırır. Zira Santos bir anlık dalgınlıkla gelinini över.

Sandiya odasında ki tüm kitapları tek tek yatağın altına saklar. Suraj geldiğinden şüpheli tavırlar sergileyen Sandişya’nın neden böyle olduğunu sorar. Sandiya hiç bir şey yok deyip geçiştirse de gözleri ile yatağın altına bakınca, Suraj hemen yatağın altına bakar. Orada kitapları görünce, hemen yatağın altına girip kitapları almak ister. Sandiya hemen onun elinin üstüne elini koyup, şöyle der.

“Lütfen tatlı satmak için kitapları yırtma!”

Suraj da kitapları yırtmayacağına dair söz verir. Sandiya Maasa’dan da aldığı altınları Santos’a telim eder. Santos altın kutuların arasında içi boş bir mücevher görünce, Sandiya zekası ile kendisini hırsız çıkartmayacağını düşünür. Bunu da hemen Suraj’a söyler.

1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Meenakshi Altını Saklar

Santos sinirle Suraj’ı çağırır boş altın kutusunu gösterir. Sandiya’nın kendisini hırsız konumuna düşürmek istediğini söyler. Sandiya da olayı öğrenince şaşkınlıkla odasını aramasını ve altınları çalmadığını, kimseyi de bu konuda suçlamadığını söyler. Meenakshi hemen altınları çaldığı aklına gelir. Vikram da Meenakshi’nin kendisine gösterdiği altını, Sandiya’nın altınlarında çaldığını anlar.

Meenakhi hemen odasına gider. Çaldığı kolyeyi yanına alır. Kimse görmemesi için gizlice yanında taşır. Kapıda Vikram ile karşılaşır. Meenakshi, yakalanmamak için Vikram’ın boynuna kolyeyi takar. Kimse Vikram’ın boynuna bakmayacağını söyler. Tüm aile tek tek herkesin odasını arar. Sıra Vikram ile Meenakshi’nin odasına gelir. Meenakshi yakalanacağı için panik olur. Vikram da ilk defa altın kolye taktığı için boynu kaşınır. Arun, Vikram’ın sık sık boynunu kaşığını fark edince Meenashi korkudan kalbi çıkacak gibi olur.

Can Yoldaşım 33 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 34 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’dan kadınlık görevi istemediğini söyler
 • Sandiya Suraj’ın güvencesi ile rahatlar
 • Preeti, Sandiya’ın polis olma hayallerinin peşinden gitmesini ister
 • Preeti ya Suraj’ı yada polis olmayı seçmesini ister
 • Sandiya altınlarının Santos’a verir
 • Santos kutulardan birinin boş olduğunu fark eder
 • Santos Sandiya’nın kendisini hırsız çıkartmak için altını çaldığını düşünür
 • Meenakshi altını Vikram’ın boynuna gizlice takar

Can Yoldaşım 33 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 33. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Eylül Can Yoldaşım 33 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 34 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 33 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 34 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu