Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti (2 Eylül Perşembe) Suraj Gerçekleri Öğrenir!

Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 34 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 34 bölüm özeti
 • 2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 34 Bölüm Fragmanı
 • 2 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Eylül Cuma Can Yoldaşım 35 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Eylül Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Meenakshi’nin hırsızlık yaptığını öğrense de bunu kimseye söylemeden altınların ortaya çıkmasını sağlayacak” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Eylül Cuma Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti

Bölüm Arun’un Vikram’ın boynuna krem sürmek istemesi ile başlar. Arun ısrarla oğlunun boynu kaşındığı için eline aldığı kremi sürmeye çalışır. Lakin Vikram boynun da ki altının gözükmemesi için adeta şekilden şekle girer. Meenakshi araya girip “Babacığım siz zahmet etmeyin. Ben kremi sürerim” deyip, Arun’un elinden kremi alır. Santos da “işimize bakalım. Altını bulalım” der. Ancak evin her yerini arasalar da maalesef altın kolyeyi bulamazlar. Santos sinirle kendi odasında değil salonda uyumak ister. Suraj’a gidip odasını rahat rahat arayabileceğini söyler. Suraj yapma anne dese de Santos dinlemez.

Gece Santos Sandiya’nın kendisini hırsız gibi göstermesi canını epey sıkar. Sandiya ise odasında altınları koyduğu dolabı Suraj ile birlikte döküp, arasa da kolyeden iz yoktur. Vikram ile Meenakshi de odada altın kolyeyi ne yapacaklarını düşünürler. Meenakshi kolyeyi takmak ister. Ancak Vikram kolyenin kendilerinde olduğu anlaşılırsa başları çok ciddi belaya gireceğini, kolyeyi bir an evvel satıp kurtulmaları gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti (2 Eylül Perşembe) Arun Sandiya'nın Suçu Kabul Etmesini İster

Sandiya kaynanasını düşündüğü için kolyeyi unutmasını ister. Zira onun düşündüğü için sabaha kadar uyuyamadığını öğrendiği için hırsız çalmış olabileceğini, evdeki kimseyi suçlamadığını söyleyip kaynanasının gönlünü almak ister. Ancak Santos farklı bir iddia ortaya atar. Mohit’in çalıştığı bankadan Ankur’un kredi çektiğini, kredinin de altın rehin verilmesi ile alınmasının tesadüf olmadığını söyleyip, Sandiya altını Ankur’a verdiğini imalı şekilde söyler. Ancak Sandiya gözleri yaşlı ve incinmiş bir şekilde tüm iddiaları reddeder.

Santos işi daha da ileri götürüp, Ankur’u eve çağırmak ister. Sandiya yok dese de Santos suçu Sandiya’ya atmak için her fırsatı değerlendirir. Bu sırada tesadüf eseri Ankur eve gelir. Sandiya hemen abisinin yanına gider. Sandiya abisi ile konuşup onu gönderdikten sonra Arun Sandiya ile yalnız konuşur. Altınları almadığını bildiğini ama Santos da bunun peşini bırakmayacağı için suçu üstlenmesini rica eder.

Santos, Ankur ile konuşmak istese de Sandiya onu gönderdiği için şüphe çeker. Suraj’a “Bak gelin abisini gönderdi. Foyaları ortaya çıkacak” der. Preeti, bu sırada sabit hattan Santos’un evini arar. Telefon açılınca Santos’un Sandiya’yı hırsızlıkla suçladığını duyunca şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj gerçekleri öğrenmek için Ankur’un yanına gider. Evde şimdilik her şey normale dönmüş gibi gözükse de Sandiya üzerine atılan hırsızlık iftirasında nasıl kurtulacağını, altını gerçekten çalan kişini kim olduğunu merak eder. Zira altın yolda gelirken otobüste bile çalınmış olabileceğini, evdeki her hangi, biri de bunu yapmış olabileceğinden dolayı potansiyel suçlu oldukça fazladır.

Suraj eşinin hırsızlıkla adının bir anılmasını istemediği için çalınan kolyeni aynısını kuyumcuya gidip sipariş eder. Kolye evde çıkınca, iş ne Sandiya’ya ne de annesi Santos’a kalmayacağı için Suraj en iyi çözümün yeni kolye yaptırmak olduğunu düşünür. Ancak bundan kimseye de haber vermez.

Can Yoldaşım 34 Bölüm Özeti (2 Eylül Perşembe) Suraj Gerçekleri Öğrenir

Sandiya, Mohit’in bankada çalışması nedeniyle Ankur’un çektiği kresi nedeniyle bir anda altın kolyenin suçlusu konumuna düşer. Zira Mohit, Ankur’un altın rehin gösterip, kredi çekmesi kafaları karıştırmıştır. Sandiya bu karışıklığı çözmek için abisinin kaldığı otele gidip, bankanda aldığı kredinin evraklarının bir fotokopisini alır.

Ankur da kardeşinin böylesi bir duruma düşmesinden dolayı kendisini suçlar. Bir kez daha onunla ABD’ye gelmesini, geçmişine bir perde çekip, ABD’de istediği üniversitede okuyabileceğini söyler. Lakin Sandiya hem üzerine atılan iftiradan kurtulmak için hem de yalancı abisinin yanında kalmak istemediği için ABD’ye gelmeyeceğini söyler.

Sandiya abisinden kağıtları alıp giderken, Preeti ile otelde karşılaşır. Preeti de telefonda Santos’un kendisine hırsız dediğini kulakları ile duyduğunu, neden hala o insanlara katlandığını, boşanıp hayallerine devam etmesi gerektiğini bir kaz daha söyler. Ancak Sandiya hayır deyip, kendisini aklayacağını söyler.

Can Yoldaşım 34. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankur da kardeşinin böylesi bir duruma düşmesinden dolayı kendisini suçlar. Bir kez daha onunla ABD’ye gelmesini, geçmişine bir perde çekip, ABD’de istediği üniversitede okuyabileceğini söyler. Lakin Sandiya hem üzerine atılan iftiradan kurtulmak için hem de yalancı abisinin yanında kalmak istemediği için ABD’ye gelmeyeceğini söyler.

Sandiya abisinden kağıtları alıp giderken, Preeti ile otelde karşılaşır. Preeti de telefonda Santos’un kendisine hırsız dediğini kulakları ile duyduğunu, neden hala o insanlara katlandığını, boşanıp hayallerine devam etmesi gerektiğini bir kaz daha söyler. Ancak Sandiya hayır deyip, kendisini aklayacağını söyler.

Chatturi kendi resmini fotoğraf makinasında görmek ister. Fotoğraf makinasını alıp Suraj’a getirir. Suraj Chatturi’nin resimlerine bakarken, Meenakshi’nin çalınan kolyeyi takarken ki resimlerini görünce şok olur.

Suraj resimde çalınan kolyenin Meenakshi’nin boynunda görünce şok olur. O sinirle Meenakshi’nin yanına gitmek ister. Ancak Meenakshi evden çıkıp pazara gittiğini görür. Hemen peşinden gider.

2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Resmi Gösterir

Sandiya otel de en yakın arkadaşı Preeti ile konuşur. Preeti bir gün istenmeyen gelin, ertesi gün hırsız gelin, diğer gün yalancı gelin olduğunu artık bu işkenceye katlanmamasını, Sandiya Rathi değil, Sandiya Katori olması için tek yapması gerekenlerin elinden ki boşanma evraklarını doldurmasının yeterli olduğunu söyler. Zorla Sandiya’nın çantasına koyar.

Suraj, Meenakshi’yi pazarda bulup yanına çağırır. Altın kolyenin nerede olduğunu sorar. Meenakashi anlamamazlıktan gelince, Suraj kolyenin resmini gösterir. bu defa Meenakshi sahte gözyaşları dökerek olayı anlatır.

Sandiya eve gelir. Abisi ABD’ye gitmek için bankadan çektiği kredi de rehin gösterdiği altınların tüm listesini getirdiğini söyler. Arun her ne kadar gelinine suçu üstlenmesini, hırsızlığı kabul etmesini istese de Sandiya kabul etmeyip, gerçeğin peşinden gitmiştir.

Sandiya abisinin kredi çekerken kendisinden hiç bir şekilde altın almadığını, bankanın evraklarında açıkça gözüktüğünü söylese de Santos hala gelinin hırsız olduğunu iddia eder.

Suraj evde daha fazla olay çıkmaması için Meenakshi’yi affeder. Lakin kolyeyi de gidip kendisi bir yalan uydurup vermesini ister. Meenakshi hiç istemese de altın kolyeyi kıyafetlerin arasında sıkışmış bir halde bulduğunu söyleyip teslim eder. Sandiya hiç bir şeyden haberi olmadığı için evde hırsız gibi gözükmesinden kendisini kurtardığı için Meenakshi’ye teşekkür eder.

Meenakshi altınları verdikten sonra hemen kocasının yanına gider. Suraj tüm gerçekleri bildiğini, altını çaldıklarını öğrendiğini haber verir. Suraj da bu sırada adının temize çıktığını ve hırsız olmadığını, artık üzülmemesini söylese de Sandiya hem evde bir anda suçlanacak ve hırsız denilebilecek kadar istenmemesine ayrıca Preeti’nin söylediği sözleri düşünür.

Can Yoldaşım 34 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 35 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’yı suçlar
 • Sandiya hırsız olmadığını söyler
 • Mohit, Ankur’un bankadan altını rehin gösterip aldığı krediyi söyler
 • Sandiya abisinin kredi çekerken rehin gösterdiği altınların listesini eve getirir
 • Preeti Sandiya’nın hırsızlıkla suçlandığını öğrenir
 • Preeti Sandiya’ya boşanma evraklarını verir
 • Suraj fotoğraf makinasında Meenakshi’nin kolyeyi takan ana ait resmi görür
 • Meenakshi Suraj’a gerçekleri itiraf eder
 • Suraj Meenakshi’nin hırsızlık yaptığını açıklamaz
 • Meenakshi kolyenin kıyafete sıkıştığını söyleyip Sandiya’ya teslim eder

Can Yoldaşım 34 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 34. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Eylül Can Yoldaşım 34 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 35 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 34 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 35 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filiz ablavim kore dizileri tekrar yayinlayin lütfen neden kanal7herkesen istedigin tam teriniyapiyoraya boyle devam ederlerse izleycisi kalmicak artik lütfen sen el atFiliz abala lütfen😟😢

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu