Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti (3 Eylül Cuma) Santos Kararını Açıklar!

Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Eylül Cuma Can Yoldaşım 35 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 35 bölüm özeti
 • 3 Eylül Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 35 Bölüm Fragmanı
 • 3 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 36 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Eylül Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos, Sandiya hakkında ki Kararını Açıklar” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti

Bölüm Arun’un Santos’un içeri girmesi ile başlar. Arun eşi Santos’a Mohit’in imzaladığı banka belgelerini gösterip, Sandiya’nın yalan söylemediğini, Sandiya hem gerçekleri ortaya çıkarıp hırsız olmadığını kanıtladığını hem de kimseye kırılmadığını açıklar. Sonrasında Arun eşine Sandiya’yı 15 gün boyunca gelini olup olamayacağını test ettiğini, en azından gelini suçu yokken ona hırsız dediği için onu affedip, gelini olarak kabul etmesini tavsiye eder.

Vikram ve Meenakshi cephesinde işler hiç de iyi gitmiyor. Zira Sandiya evde gelin olarak kabul edilmesi, onların sonu olabilir. Zira evde yalan dolanla Santos’u ve Suraj’ı kandırdığı için Sandiya’nın evde gelin olarak kabul edilmesini ister. Vikram buna bir çözüm bulmaları gerektiğini söyler.

Meenakshi Santos’un yakında Sandiya’nın evde kalıp kalmayacağı konusunda ki kararını etkilemek için Meenakshi Sandiya’nın polise şikayetini laf arasında hatırlatır.

Suraj ile Sandiye gece odalarında yaşadıklarını düşünür. Suraj Sandiya ile kendince romantik anlarını düşünürken, Sandiya da evde neler yaşadığını hatırlar. Zira yakında Santos, Sandiya’nın hakkında evde kalıp kalmayacağı konusunda karar verecek.

Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti (3 Eylül Cuma) Arun Santos'un Evine Gelir

Sandiya ertesi gün tüm eşyalarını odasında toplar. Suraj bu durumu görünce canı sıkılır. Sandiya kaynanası Santos’un yanına gidip “Benim hakkımda ne düşünüyorsun” diye sorar.

Sandiya kaynanasına 15 günlük karar sürecinin sonucunu sorar. Herke Santos’un ne diyeceğini merakla bekler. Ankur da kardeşini kandırdığı için sorumluluk hisseder. Rathi evine gidip kardeşini ABD’ye götürmeye geldiğini söyler. Arun araya gidip, Santos’un kararını beklemesini ister.

Santos uzun uzun düşündükten sonra Sandiya’yı gelini olarak kabul edebileceğini açıklar. Ancak kendisi ABD’ye gitmek isterse bu konuda da özür olduğunu söyler. Bu karar Meenakshi’yi hiç ama hiç memnun etmez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya bu haberi hiç beklemiyordu. Hatta abisi ile ABD’ye gitmek yerine burada kalıp kendisine düzen kurmayı bile düşünmüştü. Şimdi Sandiya’nın kafasında ki plan %100 değişti.

Sandiya abisi Ankur’a veda eder. Onunla gelmeyeceğini açıklar. Suraj da Ankur’a tatlı verip yolda yemesini ister. Bir kaç saat sonra Chavvi Meenakshi’nin kardeşi için bulduğu damat adayı Dilip, Chavi’nin telefonunu arayıp aşkını bir kez daha itiraf ederken, Chhavi buna sinir olup bağırır. Santos hemen kızının yanına gelip neye bağırdığını sorar.

Suraj artık Sandiya da kendisi ile beraber yaşamayı kabul ettiği için onun gönlünü almak, belki de kendisine aşık olmasını sağlamak için her ne kadar kendisi İngilizce bilmese de Sandiya’ya İngilizce kitap alır.

Can Yoldaşım 35 Bölüm Özeti (3 Eylül Cuma) Santos Kararını Açıklar

Chhavi, Dilip’in neden kendisine karşı aşık olduğunu anlayınca, yengesi Meenakshi’ye şantaj yapıp para koparmaya çalışır. Meenakshi de Chhavi’yi susturmak için en pahalı sarilerden bir tanesini vermek zorunda kalır.

Suraj, Sandiya’nın yeniden evde gelin olarak kabul edilmesi ile eski neşesi yerine gelir. Suraj en güzel tatlılarından annesine ikram eder. Bu da Santos’u çok mutlu eder.

Can Yoldaşım 35. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj yaptığı tatlıları hem annesine hem de babasına kendi elleri ile yedirir. Daha sonra Suraj tatlı dükkanına gider. Sandiya elinde çamaşırlarla Santos’un kaldığı odanın önüne doğru yürürken, Arun da şöyle der.

“Bak gelinin Sandiya’yı affettiğin için Suraj’ın neşesi yerine geldi”

Deyince Santos sinirlenir. Bu sırada Sandiya, Santos’un kaldığı odanın önüne kadar gelir.

“Ben onu gerçekten affetmedim. Hiç bir zaman da onu gelinim olarak görmeyeceğim”

Dediğini Sandiya duyar. Suraj da tatlı sürpriz yapmak için Sandiya’nın odasına gider. Yerde bir evrak bulur. Lakin evrakın içinde yazan yazıları okuyamadığı için gömleğinin cebine koyar. Bu sırada, Sandiya içeri gelir. Satos ile Arun’un konuşmalarını duyar. Hala kendisini yalancı ve kurnaz bir gelin olarak gördüğünü kulakları ile duyduğunu açıklayınca, Suraj şok olur. Sandiya artık kendisine yapılan haksızlıklara karşı susmayacağını dile getirir.

3 Eylül Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Santos'un Düşüncelerini Öğrenir

Sandiya gerçekleri Suraj’a açıkladıktan sonra Suraj eski düşünceli haline döner. Artık Suraj ile Sandiya odanın içinde birbirlerine bile bakmak istemez.

Chhavi, her ne kadar Dilip meselesinden dolayı Meenakshi’ye şantaj yapsa da ilerleyen günde Santos bunu öğrendiğinden başı belaya gireceğini çok iyi biliyor. Bunda dolayı Chhavi, Dilip’den kurtulmak için Meenakshi’nin yardım etmesini ister. Aksi halde meseleyi Santos’a anlatmakla tehdit eder.

Santos Arun ile konuşmasını Sandiya’nın duyduğunu bilmediği için Santos artık gelini Sandiya’ya güvenmediğini açık açık söyleyemez. Bunun için Sandiya yemekleri yapamadığını söyleyip Meenakshi’yi yemek yapma görevi verirken, Sandiya da geri kalan tüm işleri yapmasını ister. Sandiya Meenakshi’nin mutfaktaki işleri tek başına yapmasına gönlü razı gelmez. Meenakshi’ye gidip yardım etmek ister. En azında yemek yapamasa da bulaşıklara yardım etmek istediğini söylese de Santos buna karşı çıkar.

Can Yoldaşım 35 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 36 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Arun Sandiya’nın masum olduğunu söyler
 • Arun Santos’a Sandiya’yı gelini olarak bul etmesini tavsiye eder
 • Ankur Sandiya’yı ABD’ye götürmeye gelir
 • Santos Sandiya’yı gelini olarak kabul ettiğini açıklar
 • Sandiya abisini yolcu eder
 • Suraj boşanma evrakını bulsa da anlamaz
 • Sandiya kaynanası Santos’un gerçek düşüncelerini öğrenir

Can Yoldaşım 35 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Eylül Cuma Can Yoldaşım 35. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Eylül Can Yoldaşım 35 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 36 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 35 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 36 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. bildigin rezalet aynı evin içinde aynı olaylar ve dizi 6 yıl sürdü ama tüm dünyada fazla yayınlanmadı . bizim ülkede kanal 7 ne kadar yayınlıycak sürekli aşşalanan sürekli sevilmeyen kendi inadından kendi bildiginden bir adım geri atmayan kaynana karısını annesinden bile koruyamayan bir ezik adam acıyorum kanal 7 kendini eziyor seyircisini küçümsüyor sıfırdan daha başarı oranı yükselmiş diziler bulmalı bir kanal yönetiyorsun ama başarısız diziler veriyorsun kendi ülkesinde başarıılı olabilmiş nerdeyse final olacak dizi ama diger ülkelerde fazla verilmemiş sen kendi kanalına yada seyircine ne kadar güveniyorsun aşk yakar aşk yakar dizisini vermeni özenle rica ediyoruz

 2. hindistan ın çok özel çok güzel dizileri var
  dizi seçmelisiniz can yoldaşı dizisi izlenmesi kolay komik bir dizi ortada bundan daha güzel dizi oluyor kanal 7 en güzel dizilerden vermelisiniz daha güçlü daha tutarlı diziler dizi seçmesini bilmiyorsanız bizler seyirciler izleyiciler olarak bizler söyleyelim
  hint dizileri serisi
  Bawara Dil..Naagin,, Ek Bhram – Sarvagun Sampanna..
  Bepannah.. lshqbaaz.. bu diziler verilmeye layık degilmi kanal 7 senin kanalına layık degilmi seyircinden bu dizileri esirgeyemessinhemde lshqbaaz ı asla bu diziyi her ne olursa olsun satın almalısın

  1. Idil bernan güzelbeyoglu ile demet çigdem mertoglu sizler ayni kişilersiniz. sadece ismini degiştirip yorum yapmişsin

 3. Sizemi kaldi kanal 7ne diziyi satyn alajagi istemeseniz size zorla izleyin diymiyorus biz izliyorus ve bu dizileri çok sevyorus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu