Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti (4 Eylül Cumartesi) Boşanma Kağıtları

Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 36 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 36 bölüm özeti
 • 4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 36 Bölüm Fragmanı
 • 4 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Eylül Pazar Can Yoldaşım 37 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Eylül Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj, Sandiya’nın odasında ki boşanma kağıtlarını görmesi” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Eylül Pazar Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’ın Chotu’ya seslenmesi ile başlar. Ona işlerine konsantre olmasını ister. Suraj dışarı çıkıp motosikletini çalıştıracağı sırada Sandiya’nın çamaşır topladığını görür. Ona bakar. Daha sonra motosikletini çalıştırmada zorlanır. Lakin Sandiya’dan bu konuda yardım almak istemez. Zorlaya zorlaya onu çalıştırmayı başarır.

Meenakshi pazar da alış veriş yaparken, kardeşi için bulduğu damat adayı Dilip ile karşılaşır. Dilip, Meenakshi’ye yalan söylediği için kızar. Bu sırada Chaavi bir erkeğin elini tutuğunu gören Meenakshi ile Dilip oldukça şaşırır. Dilip müstakbel nişanlısı olduğunu zannedip Chhavi’den hesap sormak ister. Chhavi açıkça Dilip’e kendisini sevmediğini söyler. Bir daha da karşısına çıkmaması konusunda ikaz eder.

Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti (4 Eylül Cumartesi) Sandiya Chotu'ya Yardım Eder

Meenakshi, bu işten kurtulmak için Dilip’in Chhavi’ye olan aşkını bitirmek için Dilip’e Chhavi’nin iyi bir kız olmadığını ama kendi kız kardeşi tam evlenilecek kız olduğunu söyler.

Sandiya, festival dolayısı ile tatlıcı dükkanında tek başına müşterilerle Chotu’nun ilgilenemediğini görünce ona yardıma gider. Sandiya, para ödeme noktasında iyi olsa da tatlıcı olarak müşterilerle nasıl ilgileneceğini çok bilmez. Bu konuda ona Chotu yardım eder. Suraj da bu sırada tatlı dağıtırken, tatlısının beğenilmesi ile büyük bir sipariş alır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj iş yerine gelir. Lakin Sandiya Chotu’ya yardım edip eve gitmiştir. Suraj gelir gelmez Chotu Suraj’a bugün bir çok müşteri geldiğini, Sandiya yengesi de ona tatlı satma da yardımcı olduğunu söyleyince, Suraj oldukça şaşırır. Eli kalem tutan ve adeta kendisini yükseklerde gören Sandiya’nın tatlı satması Suraj’ın kafasını epey karıştırır. Yine de Suraj, şöyle der.

“Eğer onun tatlı sattığını görseydim, kendi ellerimle ona tatlı ikram ederdim!”

Deyip eve gider. Bu sırada Sandiya tatlılar için kutu hazırlarken rüzgar eser. Sandiya onların uçmaması için mücadele ederken, Suraj gelip yardım eder. Daha sonra Sandiya, geçen gün söylediği sözlerden dolayı özür dilemek isterken Satos çağırır. Sandiya’nın arkadaşı telefonda olduğunu söyleyince, Sandiya aşağıya iner.

Can Yoldaşım 36 Bölüm Özeti (4 Eylül Cumartesi) Boşanma Kağıtları

Sandiya alt kata iner. Preeti Sandiya’ya boşanma evraklarını imzalayıp imzalamadığını sorar. Sandiya Suraj’ın yanında kalmaya karar verdiğini açıklar. Preeti de polis olma hayallerini o evde gerçekleştiremeyeceğini söyler. Ancka Sandiya zorluklar karşısında kaçmak istemediğini, ailesinden bu yönde eğitim aldığını söyler. Bu sırada Suraj odada rüzgar eser. Yere kağıt düşer. Kağıdı açtığında onun boşanma evrakı olduğunu anlayınca Suraj şok olur. Sandiya ile yaşadıklarını düşünür. Sandiya’nın ayak seslerini duyan Suraj, hemen kağıdı aldığı yere bırakır.

Can Yoldaşım 36. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj evde duramaz. Evin dışarısına çıkar. Sandiya kendisini terk edecek olursa hayatı nasıl değişeceğini hayal eder. Santos Chaturi’ye bekar kızların iyi bir koca bulması için yapılacak olan pojadan bahseder. Pojayı gün içinde yapacaklarını açıklar.

Sandiya birazdan yapılacak olan poja hakkında Suraj’a sorup bilgi almak istese de Suraj şöyle der;

“Senin için önemli değil. Hata yapsan ne olacak ki! Zaten herkes senin hata yapmana alıştı!”

Deyince Sandiya şok olur. Suraj’ın kendisine karşı davranışı neden değiştiğini anlayamaz. Kadınlar poja ritüeline başlar. Bir ara Sandiya ile Suraj göz göze gelse de Suraj, Sandiya’nın odasında bulduğu boşanma kağıtları aklından çıkmaz.

4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Ritüeli Yapar

Sandiya çevresinde gördüğü kadarı ile ritüelleri yapmaya devam eder. Son olarak kocasının ayaklarına dokunması kalır. Lakin Suraj “buna gerek yok” diyerek Sandiya kendisinin ayaklarına dokunmasını istemez. Bu arada eve bir telefon gelir. Postanede Sandiya için ABD’den gelen bir kargo olduğunu, gelip teslim almalarını ister. Herkes Sandiya’ya ABD’den kardeşi ne gönderdi diye merak eder.

Suraj Sandiya’yı Postaneye bırakır. Bu arada Meenakshi kendi kardeşi ile evlendirmek istediği damat adayı Dhilip, Chhavi’ye aşık olsa da Meenakshi Chhavi hakkında söylediği yalanlarla Dilip, Chhavi’ye karşı soğuk davranır.

Sandiya postaneye gidince Ankur’un ona poja için gönderdiği hediyeleri görür. İçinde ABD’den gönderdiği laddoları fark eder. Lakin Laddolar yuvarlak şeklini kaybetmiştir. Sandiya bunu Santos görürse aşağılanmış hissedeceğini, gidip Suraj’a bunu yeniden yaptıracağını düşünür.

Suraj önce yapmak istemez. Sonra Ankur’un o kadar yoldan gönderdiği Laddoları basit bir kaba koyduğu için eleştirir. Bu durum Sandiya’nın zoruna gider.

Sandiya Laddoları Suraj’ın yanına bırakıp gider. Mahallenin kadınları Ankur’un gönderdiği kaliteli malzemelere bakar. Hepsini de çok beğenen kadınların söylediklerini duyan Meenahski de kendi mallarını övmek ister. Ancak başaramaz. Mahallenin kadınları Sandiya ile abisi Ankur’u över. Meenakshi komşular Sandiya’yı övünce kıskançlıktan adeta çatlar.

Can Yoldaşım 36 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 37 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’nın tavırlarını anlayamaz
 • Suraj Sandiya’ya soğuk davranır
 • Sandiya Suraj yokken tatlı dükkanına yardıma gider
 • Suraj Sandiya’nın odasında ki boşanma evraklarını görür
 • Preeti, Sandiya’nın boşanma evraklarını imzalayıp imzalamadığını sorar
 • Sandiya Suraj ile hayatına devam edeceğini söyler
 • Ankur ABD’den Sandiya ve Rathi ailesine hediye gönderir
 • Komşular Sandiya’nın hediyelerini çok beğenir

Can Yoldaşım 36 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Eylül Cumartesi Can Yoldaşım 36. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Eylül Can Yoldaşım 36 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 37 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 36 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 37 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Ablajim iyimisiniz ozet Ucn tešekkur ederim çok kisa yazmišsiniz yeni bolumi bekliyorum ellerinize salik

 2. bu diziyi kanal 7 biraz mantıklı olsa da akşam saatine alsa trt1 den satın aldıgı diziyi 10 30 mu yapsa yada can yoldaşım dizisini mi 10 30 yapsa da bizlerde 15 30 da aşk yakar mı izlesek dogru ise hem aşk yakar hemde Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz)dizisini verecekmiş muhteşem olur ilerleme gerilemeden daha iyi dir mantık üretmelisiniz mantıksızlık kabul göremez
  Jigyasa Singh dizisi Shakti – Astitva Ke Ehsaas Ki dizisinide tavsiye ederiz
  Pyaar Kii Ye Ek Kahaani..Ek Haseena Thi (İntikam Ateşi)..Ishqbaaz Ek Boond Ishq..Jaana Na Dil Se Door..Laagi Tujhse Lagan
  Kaisi Yeh Yaariaan

 3. aklımız başka dilimiz başka kalbimiz bambaşka şeyler söyler sebebi kararsız olmamızdır
  isteklerimiz i kanal 7 nin duymasıdır kulaklarını kapaması degildir
  bakalım kanal 7 bizler e nasıl dizi verecek dogrular dogru dizileri seçmeleri gerekir izleyicisine hak ettigi deger i vermeli
  hindistan dizilerinde ve başka ülkelerin dizilerinide verebilecek kadar büyük kalbi olmalı kanal 7 nin izleyicinin seçimleri en dogrusu dogru saatleri seçme de kanal 7 nin sorunu
  en iyilerini en iyi biçimde vermekle hükümlüdür
  şimdi hint dünyasından dizi seçmeleri olmalı umarım bu dizilerde yayınlana bilmeli
  Ishqbaaz..Shakti – Astitva Ke Ehsaas Ki Jigyasa Singh dizisi.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani..
  Ek Boond Ishq..Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz).. Jaana Na Dil Se Door.. Phir Bhi Na Maane – Badtameez Dil… Laagi Tujhse Lagan..

 4. ben surajdan nefret ediyorum ama sandiya cokkkkkkkkk iyi biri hemde eytimli ama ben surajyn tatlijy olduguna uzulyorom sandiya ve surajyn arasynda cokkkkkkkkkkkk uzyn bi fark va

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu