Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Sandiya Rüşvet Vermek İstemez!

Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Eylül Pazar Can Yoldaşım 37 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 37 bölüm özeti
 • 5 Eylül Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 37 Bölüm Fragmanı
 • 5 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 38 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Eylül Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Tatlıcı dükkanını denetimegelen grevli rüşvet ister. Sandiya da açıkça bunu reddetmesi” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti

Meenakshi komşuların Sandiya’yı övdüğünü görünce fiyat etiketini görür. 120 Rupi olduğunu düşünüp sarilerin ucuz oldğunu iddia eder. Mohit fiyat etiketine bakınca onun Rupi değil dolar olduğunu, dolar kuru ile 6000 Rupiye eşit olduğunu söyler. Komşular gelen hediyelerin ne kadar pahalı olduğunu anlayınca gözleri bir kat daha kamaşır.

Suraj bu olanlara şahit olur. Uzun uzun düşündükten sonra herkesin içinde Sandiya’nın yanına gider. Abisi Ankur’un gönderdiği hediye içine fiyat etiketi koyarak neyi kanıtlamaya çalıştığını sorar. Sandiya da abisinin yanlışlık yaptığını, bunu bilerek yapmadığını söylemeye çalışsa da Ankur’un kendilerini aşağılamaya çalıştığını, evlendiklerinden beri her defasında hata yaptığını söyler.

Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Sandiya Rüşvet Vermek İstemez

Santos herkesi evden gönderdikten sonra oğluna gidip herkesin içinde Sandiya’ya böyle davranmaması gerektiğini, herkes parası olana itimat edeceği için evdeki meselenin komşulara da aksettirilmesinin hata olduğunu söyler. Suraj bir daha yapmayacağını açıklar.

Meenakshi, Suraj ile Sandiya’nın tartışamasını fırsata çevirmek için kıyafetleri dükkânında satabileceğini söyler. Sandiya, Meenakshi’ye işlerine karışmamasını söyler. Suraj açık açık Sandiya’ya tavır alır. Sandiya Suraj için yemek hazırlasa da Suraj Chatturi’ye yemeği iş yerine kendisi getirmesini ister.

Ankita Sandiya’yı arayıp gönderdikleri hediyeleri beğenip beğenmediğini sorar. Sandiya olup biteni yengesine anlatıp, onun canını sıkmak istemediği için gerçekleri saklar. Ona hiç bir şey demez. Herkesin hediyeleri çok beğendiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya, Suraj’ın neden kendisine tavırları %100 değiştiğini merak eder. Evde uzun uzun düşünse de neden ona karşı tavırları değiştiğini anlayamaz. Suraj’a durumu sormak ister. Ancak Suraj boşanma kağıtlarını gördüğü için Sandiya’ya yalancı ve itaatkar eş olmadığını açık açık söyler. Suraj’ın kaba davranışları karşısında Sandiya çok üzülür.

Her zaman Sandiya kıyafetini değiştireceği sırada Suraj odanda çıkarken, şimdi çıkmaması Sandiya’nın kafasını karıştırır. Görmemiş olabileceğini düşünüp, Suraj’dan dışarı çıkmasını ister. Ancak Suraj çıkmayacağını söyleyince Sandiya ikinci şokunu yaşar.

Can Yoldaşım 37 Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Suraj Sandiya'ya Kızar

Ertesi gün Santos’un akrabası Maasa, köyünde Chhavi için ideal bir koca bulduğunu, kısa sürede evlendirebileceklerini söyler. Santos Maasa’ya karşı hayır diyemeyeceği için bu durumu memnuniyetle karşılar. Zira Santos da Chhavi için Puşkar da kısmet aramaya başlamıştı.

Sandiya kadınların da okuma hakkı olduğunu, Chhavi’nin başladığı lisans eğitimine devam edip, daha sonra evlenmesini gerektiğini söylese de ne Santos ne de Suraj, Sandiya’nın karşı çıkmasına aldırış etmez.

Can Yoldaşım 37. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj Sandiya’nın eğitim konusunda ki çıkışına karşı çıkar. Annesi Santos gibi düşünür. İyi bir kadın olmak eğitimle olmadığını, kocasını ve kocasının ailesini memnun edecek davranışlar sergileyen kadının iyi olduğunu savunur.

Meenkashi, sari dükkanında çok fazla kalabalık olduğunu, Vikram da müşterilere yetişemediği için dükkana gideceğini söyler. Evdeki yemek yapma işi de dahil olmak üzere tüm iş Sandiya’ya kalır. Sandiya yemek yapma konusunda bilgisiz olduğu için panik olur.

5 Eylül Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Rüşvet Vermediğini Öğrenir

Sandiya evde yemek yaparken gıda müfettişi her yıl olduğu gibi yine bu yıl da rüşvet almak için dükkana değil eve gelir. Sandiya devlet memurların rüşvet almasını yasak olduğunu söyleyip karşı çıkar. Sandiya evdeki malzemelerin numunesini verip rüşvet vermemekte ısrar eder. Adamda Sandiya’yı tehdit edip dükkanını kapatacağını söyler.

Sandiya tatlı yapımında kullanılan malların kalitesini ölçmek için tarafsız laboratuvara göndermek isterken, Suraj festival zamanın da dükkanı tehlikeye attığını, rüşvet verip bu işten sıyrılmak varken başını belaya soktuğunu söyler.

Can Yoldaşım 37 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 38 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Meenakshi Ankur’un gönderdiği hediyelerde fiyat etiketi görür
 • Meenakshi sarilerin ucuz olduğunu söyler
 • Mohit Sarilerin dolar üzerinden satın alındığını ve pahalı olduğunu açıklar
 • Suraj, Ankur’un gönderdiği hediyelere fiyat etiketi koymasını eleştirir
 • Sandiya Suraj’ın değişen tavırlarını anlayamaz
 • Maasa Chhavi için kısmet bulur
 • Sandiya Chhavi’nin okumasını ister
 • Suraj Sandiay’nın görüşlerini dikkate almaz
 • Suraj’ın dükkanına her yıl denetime gelen görevli memur bu yılda rüşvet almaya gelir
 • Sandiya gelen müfettişe rüşvet vermek istemez

Can Yoldaşım 37 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Eylül Pazar Can Yoldaşım 37. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Eylül Can Yoldaşım 37 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 38 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 37 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 38 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Can yoldaşımın ileri bölümlerin özetlerini istiyorum lütfen sizin özetler o bölüm bittikten sonra geliyor

 2. Diya Aur Baati Hum .. can yoldaşım dizisinin devam ı varmış kimse söylemiyor devam ı tu sooraj main saanjh piyaji dizisiymiş ve bizler bu diziyi mutlulukla kanal 7 den istiyoruz lshqbaaz dizisinide mutlulukla kabul ederiz

  1. Aynen bu dizinin devamı 2.sezonu va ve baş rolde Y Bahar da Sultan rolünü canlandıran yakışıklı karizmatik Avinesh Rekhi var
   Yayinlanirsa kesin rekor kirar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu