Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Suraj’ın Dükkanı Mühürlendi!

Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 38 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 38 bölüm özeti
 • 6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 38 Bölüm Fragmanı
 • 6 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Eylül Salı Can Yoldaşım 39 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Eylül Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Teftiş memuru Suraj’ın tatlıcı dükkanını mühürleyecek” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Eylül Salı Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj ailesinin geçim kanynağı olan dükkanının kapanma riskini asla göze alamayacağını, rüşvet vermeyerek ailesinin geçim kaynağını büyük bir tehlikeye attığını, ailes, tüm değerlerden üstün olduğunu söyleyip, Sandiya’nın müfettişe karşı gelmesine engel olur. Ayrıca numuneleri almasını da istemez.

Vikram abisinin bağırdığını duyunca yengesi Sandiya’ya bağırdığını fark eder. Sandiya oradan uzaklaşırken, Vikram abisinin yanına gelip çok iyi yaptığını, ileride yüz verdikçe başına çıkmasına engel olduğunu söyler.

Santos ile Arun, Suraj’ın Sandiya’ya karşı tavırlarını görünce çok şaşırırlar. özellikle son olayda Suraj’ın eşi Sandiya’ya bağırması Santos’un da kafasını karıştırır.

Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Sandiya Suraj ile Konuşmak İster

Arun hemen gelinin yanına gidip onu teselli etmek ister. Ancak Santos da fırsatı değerlendir. Dükkanını kapatmaya çalışan kişiye kızım denmeyeceğini, ancak gelin diye hitap edileceğini söyler.

Meenakshi, Suraj ile Sandiya arasında ki meselesin ne olduğunu merak eder. Zira Suraj Sandiya için canını bile verebilecekken, şimdi her fırsatta Sandiya’ya azarlaması Meenakshi’nin de kafasını karıştır.

Akşam yemeğini Sandiya yaptığı için ev halkı yemeği hiç beğenmez. Chhavi bu durumu alaycı bir uslupla abisine söyler. Abisi de artık bıktığını, çiğ yemeği tercih ettiğini söyler. Santos da mutfak işlerini Meenakshi’nin yapması gerekirken neden Sandiya’ya bıraktığını sorgular.

Suraj’ın alaycı tavırlarına karşı Santos da Sandiya’yı pişmemiş ve çiğ olan yemeği zorla yedirir. Zira yaptığı hatanın ne kadar büyük olduğunu görmesini ister. Bu arada Santos da Chhavi’ye evliliği için eğitiminden vazgeçmesini açık açık söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arun zorla kötü yemek yiyen Sandiya’ya teselli eder. Suraj’ın bir konuya canı sıkıldığını, ondan sonra çok değiştiğini, onu öğrenecek tek kişide kendisi olduğunu söyler. Sandiya da Suraj’a karşı sitem dolu sözlerin etkisi olduğunu düşünse de Suraj’ın asıl düşündüğü boşanma evraklarıdır.

Sandiya gün boyu neden Suraj’ın morali bozuk olduğunu düşünse de aklına bir şey gelmez. Gece eve gelen Suraj hemen yatağa girer. Sandiya korkarak ve biraz da çekinerek Suraj’ı uykusunda uyandırır. Kendisine karşı neden bu kadar katılaştığını sorar. Bu sırada Suraj’ın aklında o gördüğü boşanma evrakları vardır. Suraj aynen şöyle der.

“Bazı şeyler konuşulmaz ama davranışları ile anlaşılması gerekir.”

Deyince Sandiya’nın kafası karışır. Sandiya, Suraj’ın dikkatini dağıtmak için düşme numarası yapar. Suraj Sanidya’yı kollarında taşırken, Vikram da bu anı görüp ikilinin barıştığını düşünür.

Ertesi gün Vikram ile Meenakshi, Suraj’ın Sandiya’yı kolların da odaya götürdüğünü anlatıp dedi kodu yaparlar. İkilinin birbirlerine karışı iyi davranması evdeki kendi konumlarını da %100 etkileyeceğini düşünürler.

Can Yoldaşım 38 Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Suraj'ın Dükkanı Mühürlendi

Santos’un kıskanç komşusu Daisa yemek yarışmasında haber verir. İki gelini olduğu halde ikisi ile birlikte katılamadığı için Santos’a acıdığını söyler. Sandiya aşağılandığını hisseder. Dhaisa’nın davetini kabul etmeyi düşünürken, bu arada Sandiya’nın rüşvet vermek istemediği memur, Suraj’ın dükkanını usulsüz olduğu gerekçesi ile mühürler. Santos da bunu görünce Sandiya’nın başına buyruk hareket etmesinden dolayı ekmek kapılarından olduklarını söyleyip adeta yangına körükle gider.

Daisa da kendisini kaynanasına karşı göstermek istiyorsa yarışmaya katılmayı kabul etmesini söyler. Sandia’ya evet demeden Daise Sandiya’nın katılacağını söyler.

Can Yoldaşım 38. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj dükkanın kapatılması mevzusundan dolayı tartışır. Sandiya hata yapmadığını, asıl hayatı görevli memurlar yaparak yaptığını, babası ona her zaman doğrunun yanında olmayı öğrettiğini söylese de Suraj, Sandiya’nın bu tepkisine karşı alay eder. Devlet memuru olan ve dükkanı mühürleyen görevli adeta Sandiya’ya meydan okuyup “Bak dükkanı nasıl kapattım” dercesine bakış atarken, Sandiya da karşı şikayette bulunup, bu mührü kaldıracağını söyler.

Santos, yemek yarışmasına katılmayı kabul ettiği için Sandiya’ya kızarken, Meenakshi de hastalığı bahane edip yarışmadan çekilmesini tavsiye eder. Ancak Sandiya yemek yarışmasına katılacağını ve sonunda o yarışmayı da kazanacağını söyler. Herkes yapılacak yemeği bilmediği için Sandiya ile alay ederken, Sandiya yemekleri ona Suraj’ın öğreteceğini söyler. Suraj kapasitesi olana yemek öğretebileceğini, Sandiya’nın yemek yapma kapasitesinin olmadığını söyler.

6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'ya Yemek Yapmayı Öğretir

Mohit, daha önce kendisi ile defalarca dalga geçen, hatta bilgisayarı habersizce aldığı için kendisine şantaj yapan Chhavi ile dalga geçmek için evlendikten sonra başına gelecekleri görebilmesi için Sandiya’ya bakmasını ister. Chhavi de hiç görmediği biri ile evlenmektense kendisine aşık olan Dhilip ile evlenip, en azından bu belayı atlatmaya karar verir.

Sandiya kocasına yarışmada yapacağı yemeği öğretmesi için baskı kurunca ona boş vaktinde öğretmeyi kabul eder. Lakin Sandiya kocasını beklese de Suraj eve bilerek çok geç gelir. Eve geç elen Suraj, Sandiya yemek yapmanın en temel inceliklerinden bi haber olduğunu söyleyip, onunla dalga geçer

Suraj bilrek eve gece gelimiştir. Sandiya’nın uyudmasını ve yemek yarışmasına katılmasını istemez. Ancak Sandiya hırslı biri. Surraj’ı tüm gün bekleyip yarışmaya katılmak ister. Gece boyu Suraj Sandiya ile alay ede ede ona yemek yapma konusunda eğitim verir.

Suraj Sandiya’yı defalarca azarlar. En sonunda çıkan gürültüye ailesi de gelir. Suraj Sandiya’nın yemek konusunda hiç bir şey bilmediğini, bundan bir şey olamayacağını söyler. Daha sonra Suraj, Sandiya’ya dönüp şöyle der.

“Ailemizin itibarını korumak istiyorsan lütfen yarışmaya katılma!”

Bunu duyan Sandiya çok üzülür. Gece boyu yemekleri öğrenmek için kendisini harap eden Sandiya bir de Suraj ve ailesinden gördüğü muamele ile yıkılır.

Akşam Suraj Sandiya’nın odasında bulduğu boşanma evraklarını düşünür. O kağıdı bulduğu günden beri düzgün bir uyku uyuyamamıştır. Bu da onu hem sinirle hem de sabırsız biri yapmıştır.

Can Yoldaşım 38 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 39 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya kızacak
 • Sandiya Suraj’ın tepkisi karşısında ağlayacak
 • Sandiya Suraj’ın neden böyle davranıldığını araştıracak
 • Teftiş memuru Suraj’ın dükkanını mühürleyecek
 • Vikra Suraj ile Sandiya’nın barıştığını zannedecek
 • Daisa yemek yarışmasında bahsedecek
 • Sandiya Rathi ailesinin itibarı için yarışmaya katılmak isteyecek
 • Suraj Sandiya ile alay edecek.

Can Yoldaşım 38 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Eylül Pazartesi Can Yoldaşım 38. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Eylül Can Yoldaşım 38 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 39 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 38 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 39 Bölüm fragmanı  yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Diya Aur Baati Hum un devam ı Tu Sooraj, Main Saanjh Piyaji dir verilmelidir
  bu iki dizinin de anlamları var .
  sizlere çiçeklerin diliyle anlatalım kanal 7cim
  beyaz gül masumluk.. kırmızı gül aşk sarı glayör kıskançlık ,,lilyum güven .. kırmızı karanfil sevgi.. sarı karanfil hüzün..menekşe alçak gönüllü.. fulya unutma.. nilüfer mutluluk.. bu çiçeklerin her bir anlamı bu dizileri anlatıyor aglayan gelin isyan .. gerbera iyimser.

  1. o kadar yoğunluk var ki anlatamam canım. şu an yazmaya başladım birazdan yayınlarım merak etme. Bu hafta aşırı bir yoğunluk yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu