Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Büyük Bir Hüsran!

7 Eylül Salı Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti; Sandiya yemek yarışmasını kaybeder. Suraj Babasına Boşanacağını Söyler

Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül Salı Can Yoldaşım 39 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 39 bölüm özeti
 • 7 Eylül Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 39 Bölüm Fragmanı
 • 7 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 40 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Eylül Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya yemek yarışmasını kaybeder. Suraj derdini babası Arun’a anlatır.” konular öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti

Sandiya yarışma günü geç uyanır. Santos ile yarışmaya katılacak gelin geç uyandı diye dalga geçer. Arun eve Santos’un başına masaj yaptırmak için ona masör çağırır. Ancak Santos, masörü evden kovar.

Chhavi tanımadığı kişi ile evlenmek istemediği için Dilip ile buluşmaya gider. Ona evlenmek istediğini söyleyip zaten aşık olan Dilip’i kafalamak ister.

Sandiya yemek yarışmasın da ailesinin yüzünü kara çıkartmamak için kendi başına hazırlanır. Suraj da artık desteğini açıktan kesmiştir. Sandiya hırslı biri olmasına güvendiği için bu meselenin de üstesinden geleceğini düşünür.

Suraj, Sandiya’nın çabaladığını görünce ona açık açık ailesinin haysiyetini kurtarmasını, elinden gelenin en iyisini yapmasını ister. Eğer başaramadığı takdir de ailesi rezil olacağını dile getirir.

Santos da Suraj’ın bu çıkışına karşın Santos, Sandiya’yı yarışmaya götürmemesi daha hayırlı olacağını, en azından yarışmaya katılmadığı zaman bir bahane uyduracaklarını ama gidip yemekleri yapamadığı takdir de rezil olacağını açıkladıktan sonra Suraj’a

“Sandiya’yı yarışmaya götürme oğlum”

Demesine rağmen Suraj, Sandiya’nın çabaladığını, gece gündüz bu mesele ile ilgilendiğini görünce annesine Sandiya’yı yarışmaya götüreceğini açıklar. Arun da kızı olarak gördüğü Sandiya’nın yanına gelir. Ona dua edip başarılı olmasını diler.

Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Suraj Sandiya'yı Yarışmaya Götürür

Sandiya’nın etkisi ile Suraj kendi dükkanını kapatan devlet memurun haksız işlem yaptığı yönünde karşı dava şikayette bulunur. Kısa sürede Suraj’ın dükkanı haksız olarak kapatıldığı anlaşılınca, Suraj’ın tatlıcı dükkanı açılır.

Suraj, Sandiya’nın telkinleri ile gidip şikayette bulunmasının ardından dükkanın açılması Suraj’ı çok mutlu eder. Sandiya’nın şimdi doğru söylediğini düşünür. Tabi içten içe “Teşekkür ederim Sandiya. Senin sayende oldu” der.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Daisa, kendi gelininin yaptıkları ile övünür. Yarışmada birinci olacağını, Sontos’un gelinini alt edeceğini söyler. Daisa, yemek yapmak için ocağın nereden ve nasıl açılacağını bilemeyen Sandiya’nın bu halini görünce onunla ve doğal olarak Sandiya’nın kaynanası Santos ile alay eder.

Yarışma başlar. Sandiya zamanla yarışır. Suraj da uzaktan Sandiya’ya bağırıp hemen ocağı açmasını ister. Sandiya’nın yaptığı hataları gören Suraj Sandiya’ya bağırır. Sandiya zaten yapamadığı için panik olurken, Suraj’ın bağırması ile iyice panik olur.

Suraj Sandiya’nın alındığını bilmeden dışarından onu yönlendirmeye çalışır. Sandiya yemek yaparken tavaya elini değince eli yanar.

Can Yoldaşım 39 Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Büyük Bir Hüsran

Chhavi Meenakshi’yi takip eder. Meenakshi kardeşi Sudha ile buluşur. Daha sonra oraya Dilip gelir. Meenakshi Dilip’e Chhavi hakkında akla hayale gelmeyen iftiralar atmasını Chhavi uzaktan duyar. Meenakshi’nin ne yapmak istediğini anlar.

Sandiya yemek yarışmasında istediği yemeği yapamaz. Eline yüzüne bulaştırır. Daisa da Sandiya’nın beceriksiz olduğunu ileri sürüp onunla dalga geçer. Daisa’nın gelini yemek yarışmasını kazanan ismi olur. Suraj ve Rashi ailesi Daisa’1nın sözleri ile küçük düşer.

Can Yoldaşım 39. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Dhaisa, gelininin becerikli olması ile övünürken, komşu kızı Sandiya’nın yaptığı daha doğrusu yapamadığı yemeği gösterip alay eder. Suraj ise ailesinin daha fazla küçük düştüğü ana şahit olmak istemediği için yarışma alanını terk eder. Sandiya da bunu fark edince çok üzülür.

Chhavi, Meenakshi’nin söylediklerini duyduğu için Dilip’in yanına gider. Ona Meenakshi’nin söylediği her şeyin yalan olduğunu, ona inanmamasını söylese de Dilip, Meenakshi’nin söylediklerine inanır.

Yarışma alanında Daisa ortalığı karıştırmak için her şeyi yapar. Suraj yenilgiyi kaldıramadığını, eşinin elin yanmadığını görmesine rağmen onu orada öylece bıraktığını, Sandiya’nın hastaneye gitmesi gerekirken burada bir başına kaldığını söyler.

Santos da Sandiya’nın kötü yemek yaptığını, zamanını iyi kullanamadığını söyleyip ona kızar. Suraj gittiği yerde Sandiya’yı bir başına bıraktığı için üzülür. Tatlıcı dükkânında Suraj kendi ellerini bilerek yakarak kendisini cezalandırır. Arun oğlun da ki değişen tavırları görünce, neden bu halde olduğunu sorar.

7 Eylül Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Bilerek Elini Yakar

Suraj evde derdini açacak çok fazla kimse olmadığı için babasının ona meseleyi açık açık sormasına karşı o da açık açık Sandiya ile olan evliliğinden memnun olmadığını söyler. Daha doğrusu Sandiya kendisini uygun bir eş olarak görmediğini, ona karşı sert davranıp, kendisinden uzaklaştırmaya çalıştığını açıklar.

Sandiya’nın memnun olmayan evliliğini ilk bitiren kendisi olacağını, böylelikle Sandiya da acı çekmeden rahatlıkla kendisinden boşanacağını açıklayınca Arun şok olur. Suraj kesinlikle planından kimseye bahsetmemesini ister.

Meenakshi, Chhavi ile Sudha meselesini kendince hallettikten sonra eve gelir. Sandiya’nın kaybettiğini öğrenince dalga geçecek bir konu ortaya çıkar. Sandiya’nın zaten bu işi yapamayacağını başta söylediğini, yarışmaya katılmasının bile büyük bir hata olduğunu açıklayıp, Sandiya’yu bir kez daha yerin dibine sokar.

Santos Suraj’ın yanan elini fark eder. Bu meseleyi de Sandiya’ya bağlar. Oğlunun eli onun yüzünden yandığını iddia eder.

Can Yoldaşım 39 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 40 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yarışmaya hazırlanır
 • Santos gelinin yapmamasından endişelenir
 • Santos Sandiya’nın yarışmaya katılmasını istemez
 • Suraj Sandiya’yı yarışmaya götürür
 • Sandiya yarışmayı kaybeder
 • Sandiya yemek yaparken elini yanar
 • Suraj yarışma alanını sinirle ter eder
 • Chaavi Dilip’i ikna etmek ister
 • Meenakshi Chhavi hakkında Dilip’e yalan söyler

Can Yoldaşım 39 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Eylül Salı Can Yoldaşım 39. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Eylül Can Yoldaşım 39 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 40 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 39 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 40 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. lütfen artık öne geç filizcim diğer sitelerden daha kalitelisiniz rica ediyorum emeğinize sağlık

   1. bir hafta sıkı çalışarak yapılabilir. Bunu bazı nedenlerden yapmak istemedim. Zira benim yazımı birebir kopyalayan siteler oluyor. Bu da bize zarar veriyor. Okuyucuları düşünerek 3 bölüm önde götürsem sizin için yeterli olur mu?

 1. Filiz hanım Merhaba
  Bu dizinin 2.sezonunda Yalancı Baharın Sultani yani Avinesh Rekhi oynuyor
  Acaba 2.sezonu kanal 7 yayınlayacak mi
  Bilginiz var mı

   1. Çok teşekkür ederim Filiz hanım
    Çok memnun oluruz yayinlanirsa
    İlginiz için tekrar Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu