Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti (3 Ağustos 2021) Sandiya Evlenecek Mi?

Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Ağustos 2021 Salı günü ekrana gelecektir. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 4 bölüm özeti
 • 3 Ağustos Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 4 Bölüm Fragmanı
 • 3 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Ağustos Salı Can Yoldaşım 4 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Ağustos Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 4 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 5 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti

Ankur ile Ankita’nın konuşması ile başlar. Ankur, 15 gün içerisinden ABD’ye gitmek zorunda olduğunu, bu onun en büyük hayali olduğunu söyledikten sonra aile büyüğü olarak tek yapması gereken 15 gün içerisinde Sandiya’yı evlendireceğini söyler.

Abisi ile yengesinin konuşmasını duyan Sandiya şok olur. Öfkeyle abisinin yanına gelir. Hem kendisi hem de babasının hayallerini mahvetmeye çalıştığını, okuyup polis olacağını söylerken, Ankur da babası Arnavid’in söylediklerini hatırlatır. Arnavid, kızına iyi eğitimli okumuş bir kısmet bulacağını söylediği o sözleri hatırlatır. Sandiya, abisine dönüp şöyle der.

“Senin desteğin olmadan da hedeflerime ulaşabilirim. Hiç bir şekilde evlenmeyeceğim!”

Deyince Ankur sinir olur. Sandiya abisinin yanında ayrılır.

Santos evde oğlunun geleceğini ve 15 gün içinde oğluna iyi eğitimli bir kısmet bulacağına dair verdiği sözü hatırlar. Meenaksi, kaynanasının yanına gelir. Onunla konuşmaya çalışsa da Santos’un öfkeli halini görünce yanından ayrılır. Santos’un aklında geriye sadece 13 gün kaldığı için komşulara söylediği o sözü vardır.

Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti (3 Ağustos 2021) Sandiya Evlenecek Mi
Can Yoldaşım 4 Bölüm Özeti – Sandiya Abisinin Sözlerini Duyar

Ankur ile eşi Ankita arasında tartışma yaşanır. Ankita, Sandiya’nın çocukluğunda beri bir hayali olduğunu, bu hayali gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıp sınavlara girdiğini söylerken, Ankur da kendisini de bir hayali olduğunu, hayali artık gerçekleştirmeye ramak kalmışken bundan vazgeçemeyeceğini söyler.

Sandiya polis olsa bile evleneceğini, sadece evlilik planlarını biraz erkene çektiğini söyler. Diğer odada ders çalışmakta olan Sandiya abisinin bu sözlerini duyunca iyice yıkılır. Babasının resmine bakar.

Meenaksi, kaynanasına Suraj için bir kısmet bulduğunu, üniversite mezunu olduğunu söyleyince, Santos hemen olaya atlar. Kızın resmini ister. Meenakshi kendi akrabası olduğunu, hemen resmini gösterip kızı övmeye başlar. Santos resme bakınca çok mutlu olur.

Bu sırada Mohit okuldan gelir. Resme alıp bakınca, kızın kusuru var der. Meenakshi sinirlenip resmi alıp giderken Santos “Gelin orada dur!” der. Resimdeki kızın kusuru ne der. Meenakshi bacaklarının zayıf olduğunu söyleyince, Santos şok olur.

Can Yoldaşım 4. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos gelinine kızar. Suraj’ın en iyi bir eğitim almamasının en büyük nedeni eğitimini yarıda bırakıp ailesine bakmasıdır. Bu fedakarlık karşısında oğluna en iyi eğitimli kızı alacağını söyler. Meenakshi, unatır. Bu sırada Meenakshi’nin eşi Vikram gelir. Karısının ne yaptığını bildiği için yalandan karısına kızıyor gibi yapar.

Ankur mahalle de evlendirmeden sorumlu Krishna ile görüşür. Krishna, Ankur’a Suraj’ın resmini gösterir. Ankur da Sandiya’nın okulda ki belgelerini ve eğitimlerini gösterirken içeri Sandiya gelir. Evlenmek istemediğini, Krishna’nın da hemen evden gitmesini ister. Ankur buna çok sinir olur.

Ankur akşam çöpçatanlık yapan Krishna’yı arayıp Sandiya’nın büyük terbiyesizlik ettiğini, onun adına özür diler. Krisha da Ankur’a Sandiya için bir teklifi olduğunu söyleyince, Ankur yarın eve gelmesini ister. Krisha da insanlar gelinlerin ağzı var dili yok olmasını istiyor. Bu nedenle Sandiya’nın diline hakim olması için kardeşini uyarmasını, aksi takdir de bu işin olamayacağını söyler.

Ankur kardeşinin yanına elinde meyve ile gider. Ona yemesini söyler. Sandiya abisine küs olduğu için yemeyeceğini söyler. Ankur odan iyi bir teklifi olduğunu söyler. Sandiya evlenmek istemediğini, üstüne basa basa söyledikten sonra ABD’ye gitmesini, kendisini de burada idare edebilecek yaşta olduğunu söyler. Bunun üzerine abisi ABD’ye gideceğini ama Ankita’yı da burada bırakacağını, yanında götürmeyeceğini söyleyince Sandiya şok olur.

3 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ankur, Sandiya’ya duygu sömürüsü yapar.

“Sen değil miydin Ankita benimle ABD’ye gelsin diye savaşan. Şimdi senin yüzünden eşimden ayrı kalacağım. Sen çok bencilsin. Yarın sana bir teklif gelecek. Ya o teklifi kabul et. Ya da bizi belki de sonsuza kadar ayır. Karar senin!”

Sözleri ile Ankur, Sandiya’nın canını epey sıkar. Sandiya’nın gözlerinden yaşlar dökülür. Abisinin bu kadar acımasız biri olduğuna inanamadığını söyler.

Suraj’ın evinde Suraj yengesi Meenaskhi’ye annesinden özür dilemesini, kendisine kısmet bulurken annesine ayıp ettiğini söyler. Bunun üzerine Meenakshi özür diler.

3 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Ankur Eşinin Hamile Olduğunu Öğrenir
3 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Ankur Ankita’nın Hamile Olduğunu Duyar

Ankur, çöpçatanlık yapan kadının ayarladığı kısmet saat 17:00 e gelmesi gerekirken gelmeyince, Ankur kadını arar. Kadında damat adayının babaannesi vefat ettiğini söyler. Ankur’a Suraj’ın teklifini gösterir. Ankita ile Suraj ile Sandiya’nın evlenebileceğini söyler. Ankita ise Sandiya’nın eğitimli biri olduğunu, ev hanımı olamayacağını söyler.

Ankita ile Ankur dışarı çıkmak üzereyken Ankita rahatsızlanır. Ankur, et yemedikleri halde gut hastalığının nüksettiğini söyler. Ankita ise gud hastalığı değil, hamile olduğunu söyleyince, Ankur çok sevinir. Evlatlarını ABD’de doğuracağını söyler. Ankita ise ABD’ye gitmeyeceğini, Sandiya işle Hindistan da kalacağını söyler.

Ankur, eşinin hamile olduğunu anlayınca hemen Suraj’ın evine gidip kardeşini Suraj ile evlendirmek istediğini söyler.

Can Yoldaşım 4 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 5 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Ankur kardeşini evlendirmek istediğini açıklar
 • Sandiya evlenmeyeceğini kesin olarka söyler
 • Ankur çöpçatanlık yapan kadını arayıp kardeşine kısmet bulmasını ister
 • Suraj çöpçatanlık yapan kadını evden kovar
 • Ankita’nın hamişle olduğu ortaya çıkar
 • Ankur, karısının hamile olduğunu anlayınca eğitimsiz Suraj ile kardeşini evlendirmeye karar verir

Can Yoldaşım 4 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Ağustos Salı Can Yoldaşım 4. Bölüm özeti verdiğimiz dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Ağustos Can Yoldaşım 4 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 5 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 4 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 4 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can yoldaşım 5 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Filiz abla teşekürrrrrr ederim😀😀😀. Ellerine saglık. Yeni özetleri bekliyoruz😉😉.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu