Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti (8 Eylül Çarşamba) Hayırlı Bir İş!

8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti; Dilip ve annesi Hayırlı bir iş için Rathi evine gelir.

Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 40 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 40 bölüm özeti
 • 8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 40 Bölüm Fragmanı
 • 8 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 41 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Eylül Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Chhavi Maasa’nın bulduğu aday ile değil, kendisini seven Dilip ile evlenmek için ona mesaj atar. Onunla evlenmediği takdirde kendisini öldüreceğini söyler. Sudha ve ailesi Santos’un evine gelirken Dilip ve ailesi de hayırlı bir iş için geldiklerini söyler” konuları öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Eylül Perşembe Can Yoldaşım 41 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti

Santos’un Sandiya’ya karşı konuşması ile başlar. Suraj’ın başına gelen her olaydan sorumlu olduğunu, oğlunun değişen tavırlarından yine Sandiya’nın hataları sebep olduğunu söyler.

Santos Sandiya’ya adeta döver gibi kızmasının akabinde Arun eşi Santos’a, Sandiya meselesinde ona çok yüklendiğini, mesele sanıldığı gibi olmayabileceğini söyler.

“Suraj babası Arun’a bilerek Sandiya’ya kötü davrandığını söylemişti.”

Akşam Sandiya odasında Suraj’a neden böyle davrandığını sorar. Suraj da gerçekleri söylemek yerine yemek yarışmasında ailesinin itibarini iki paralık ettiğini, yarışmayı kaybederek hem kendisini hem de ailesini rezil ettiğini söyler. Adeta kızgınlığının sebebi yarışma gibi gösterir. Oysa Suraj’ın kızgınlığının sebebi boşanma kağıtlarıdır.

Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti (8 Eylül Çarşamba) Suraj Sandiya'yı Görmeye Gelir

Meenakshi, Chhavi hakkında Dilip’in kafasını karıştırdğı için Chhavi’yi değil kendi kardeşi Sudha ile evleneceğini düşünür. Chhavi de Dilip ile konuşmasından bir netice çıkmasını umar. Meenakshi’nin söylediklerinin yalan olduğunu açıkça söylese de Dilip o an, Meenakshi’nin sözlerine güvenmiştir. Chhavi de daha sonra Dilip’in gerçeklerini görüp kendisini seçmesini umar.

Hindistan’ın geleneksel kınası için evdeki tüm bayanlar kına yakmaya çalışır. Evin hizmetçisi Sandiya’nın yanan elini görünce ona kına yakmak istemez. Çok acı çekeceğini düşünür. Herkes Sandiya’nın elinin ne kadar büyük yandığını Chatturi’nin tepkisi ile bir kat daha öğrenir. Suraj’ın içi gider. Lakin bir şey dimez. Buna karşsın Santos da şöyle der.

“Rathi evinde gelinlerin eli sık sık yanıyor. Evlatlarım onların yüzünden aç kalacak”

Diyerek aslında evdeki gelinlerin dışarı da ki hayvan kadar bile değerleri olmadığını açıkça dile getirir.

Suraj, Sandiya’nın elinden kına olduğu için Sandiya’nın yemek yemesine yardımcı olur. Bu arada Santos Maasa’nın aramadığını, yakında Chhavi’nin evliliğini düzenlemeleri gerektiğini söyler. Suraj telefonla arasa da ulaşamaz. Santos yakında haber geleceğini söyler. Chhavi de meselenin biraz daha ötelenmesine sevinirken, Dilip’in elini çabuk tutmasını umar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Geleneksen Ganghor pujasında eşler geceleri ayrı yatarlar. Zira ellerinde kınanın kokusunda dolayı böyle bir gelenek hasıl olmuştur. Suraj kendi yatağını yapıp yatar. Ancak çok geçmeden evin her yerinde Sandiya’nın hayalini görür. Kimi zaman yatarken, kimi zaman da Sandiya’nın kitap okurken ki halini görür.

Suraj gördükleri gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu anlamak için Sandiya’nın yattığı salona gider. Sandiya salonda uyurken onu sivrisineklerin rahatsız ettiğini fark edince, sinekleri kovucu tütsü yakarken masadaki bardağı düşürür. Çıkan gürültüye ev halkı uyanır.

Can Yoldaşım 40 Bölüm Özeti (8 Eylül Çarşamba) Hayırlı Bir İş

Meenakshi çıkan gürültüye uyanır. Suraj hemen saklanır. Meenakshi pencerenin açık olduğunu, sesin de dışarıdan gelmiş olabileceğini söylerken Suraj da hemen odasına kaçar.

Ertesi gün Arun gelini Sandiya ile konulur. Suraj’ın yemin ettirmesine karşın Arun oğlunun sıkıntılarından bahseder. Neden tavırları değiştiği konusunda konuşurlar

Sandiya ertesi gün yanında sivri sinekleri kovucu tütsüyü yakınlarında bulunca “Bunu yapsa yapsa Suraj yapar” diye düşünür. Zira evde ona yardım edecek başka kimse yoktur.

Sandiya Suraj’ın yanına gidip gece yanına gelip gelmediğini, sivri sinekleri kovmak için tütsü yakıp yakmadığını sorar. Suraj açıkça reddederken, Suraj’ın eline kına sıçradığını fark eden Sandiya, Suraj’ın bilerek yalan söylediğini anlar.

Can Yoldaşım 40. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Aamir Khan, Ghangor şenliği için gelir. Meenakshi onunla tanışmak ve konuşmak için dua eder. Santos kendi sokağının girişinde Aamir Khan’ı aarti töreni ile karşılar. Aamir Khan yol güzergahında ki esnaflardan alış veriş yapar. Sonunda Suraj’uın dükkanında gelir. Suraj Aamir Khan’ı dükkanında davet eder. Jelebi ısmarlamak istediğini söyler. Bu sırada Chotu da Aamir Khan’a, Suraj’ıun Puşkar’daki en ünlü tatlıcı olduğunu söyler.

Arun, Aamir Khan’a Suraj’ın ailesi için çocukluk yıllarında beri tatlıcılık yaparak geçimini sağladığını söyler. Aamir Khan da Suraj’ı takdir eder. Suraj da eşinin sınav da Hindistan üçüncüsü olduğunu söyler.

8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Aamir Khan Suraj'ın Dükkanına Gelir

Santos, Sandiya’ya Ghangor pujasını yapıp yapamayacağını sorar. Sandiya yapmak istediğini söyler. Suraj ile Sandiya tapınağa gitmek için yola çıkarlar. Suraj yolda Sandiya’ya kötü davranır.

Sandiya ile Suraj gidiş yolunda otobüsle binerler. Suraj Sandiya’nın oturması için yer vermek istemez. Sandiya ayakta, Suraj ise oturarak seyahat eder. Suraj’ın yanında ki adam gelecek durak da ineceği için ayağa kalktığında, başka adam hemen Suraj’ın yanına oturmak ister. Suraj’ın yanında ki adam da “Adamın eşi burada. Burak kız otursun” der. Suraj ise hiç bunlara karışmaz bile.

Meenakshi’nin annesi ile kardeşi Ghangor festivali için Santos’un evine ziyarete gelir. Maasa’nın yakında haber vereceği duyan Chaavi de hemen Dilip’i arar ve şöyle der.

“Benimle evlenmezsen kendimi öldüreceğim!”

Chhavi yaptığı hamle ile Sudha’nın önüne geçer. Sudha bir tarafta Chhavi, bir tarafta Dilip’in gelip evlenmek teklifi etmesini bekler. Zira Chhavi tek kurtuluşu hafif salakça bir eşle evlenmek olduğunu düşünür.

Sandiya yolda çok susar. Su almak için otobüsten iner. Çok geçmeden otobüs hareket edince, Suraj Sandiya otobüse binmeden otobüsün hareket ettiğini düşünür. Hemen panik olsa da Sandiya’nın orada olduğunu fark eder.

Dilip ile annesi Santos’un evine gelir. Orada bulunan Chhavi ve Sudha heyecandan elleri ayakları titrerken, Dilip’in annesi hayırlı bir iş için geldiklerini söyler.

Sandiya, Ghangor pujasını için gittikleri tapınak da meyveleri koyması gereken yeri ve sıralamayı şaşırır. Bu sırada Santos’un söyledikleri aklına gelir.

Can Yoldaşım 40 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 41 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Eylül Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’ın neden soğuk davrandığını sorar
 • Suraj da yarışmayı kaybetmesini söyler
 • Chatturi Sandiya’nın yana elini görür
 • Aamir Khan Festival için gelir
 • Santos Aamir Khan’a aarti töreni yapar
 • Suraj Aamir Khan’a Jelebi ısmarlar
 • Chhavi Dilip’e mesaj atar
 • Meenakshi2nin annesi ve kardeşi festival için Santos’un evine gelir
 • Dilip ve annesi hayırlı bir iş için geldiklerini söyler

Can Yoldaşım 40 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Eylül Çarşamba Can Yoldaşım 40. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Eylül Can Yoldaşım 40 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 41 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 40 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 41 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Ablajim ozet Ucn tešekkur ederim baš tacim ozetleride yazsaniz çok sevinirdim elleriñize salik

 2. Ah şu meenakshi yok mu 😠😠😠. Suraj oğlum sende aptal olma.

  Nazlı hanım selamlar. Nasılsınız.

  Filiz hanım iyi günler. Elinize emeğinize sağlık. Birşey soracağım Filiz hanım SUNGURLAR dizisi yayımlanacak mı? Onunla ilgili hiç bilginiz var mı

 3. Merhaba Filiz hanım. Nasılsınız. Yani bilgi yok anladığım kadarıyla. Peki rica etsem araştırıp öğrene bilir misin? Birde şöyle ki “Kalp Yarası” dizisindeki Hande ile ilgili dizicenter bilgisi hazırladığın zaman okudum. O Hande Sungurlar dizisinde Dijre olarak oynadı. Piyasada zaten hiç biri yok. Fazla kişi ortalıkta gözükmüyor. Duyduğum kadarıyla oyunculuk yapmaları yasaklanmış bu doğru olabilir mi?. Neyse teşekkürler dinlediğiniz için. Bilginiz içinde. 👍👍👍😁🤗🤗🤗

  1. yasaklandığını düşünmüyorum. Kendi isteği ile oynamıyor olabilirler. Yasa yapımcılar tercih etmiyor olabilir. Mesela Uyanış büyük Selçuklu dizisinde oynayan Mehmet Özgür de aynı kanal da diziler de oynamasına rağmen şu an bir çok projede yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu